Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 35 λεπτά , Neverstop είπε:

      Δεν κατάλαβα τι γράφεις στο τέλος..σε κλινική είσαι? φαντάζομαι έχει κι ένα κόστος η διαμονή σου εκεί.. αν σου λένε όμως χωρίς ορο θα γεννήσεις μην το διακινδυνεύσεις.να πάρει όσες περισσότερες ημέρες το μωράκι.

      ναι στην γνωστή κλινική αθηνών Μ……..α ! αποφάσισα να κατσω μέχρι 34 μετά να φύγω και όσο πάρω ! ο γιατρός είπε ότι και τώρα άμα θέλω γεννάμε , είμαστε καλα! αλλά άλλο 34 άλλο 33!

      • Μου αρέσει 1

Μανουλες Ιουνιου 2015


sangreluna

Recommended Posts

Καλημερουδια μανουλες.

Ειστε καλα;πως κοιμηθηκατε χθες βραδυ;

Εμεις ξυπνησαμε στις 6γαλατακι παιξαμε κ πριν λιγο ξανακοιμηθηκε το κοριτσακι μου.

Μαρια μου ηταν το μονο μαγαζι που δεν ειχαμε παει κ πετυχαμε την καταλληλη περιοδο.

Εμενα προσωπικα κ του ανδρα μου ευτυχως τα χριστουγεννα ειναι η αγαπημενη μας περιοδος.

Περσι στολισαμε πρωτη φορα κ το καταχαρηκαμε.αλλα φετος θα ειναι ακομα καλυτερα.στο πατρικο μου με την μαμα μου η οποια επισης τρελαινεται με την διακοσμηση συνηθως στολιζαμε 30 νοεμβριου η 1 Δεκεμβριου.αναλογα πως επεφτε το σβκ.

Λοιπον καλη μερα να εχουμε κοριτσαρες.


0wZgp2.png?S6Z3sQqD

image.php?type=sigpic&userid=39504&dateline=1436784875

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα μανούλες τι κάνετε ??? Εγώ πίνω καφέ κ περιμένω να ξυπνήσουν τα κορίτσια μου να πάμε Ηράκλειο . Δεν έχει σήμερα η Κατερίνα σχολείο λόγω απεργίας κ θα πάμε να της πάρουν μέτρα για το παρανυφακι. Με την ευκαιρία θα κάνουμε κ την βόλτα μας οικογειακως,θα ψωνίσουμε μερικά στολίδια για το μπαλκόνι μας κ μετά θα πάμε να φάμε .

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!! Τι κάνετε;;

Μαρία καλή βολτιτσα!!! Και καλά ψώνια!!!

Αννουλα μπορεί ξ μικρή σας να σε ξυπνάει νωρίς νωρίς αλλά τουλάχιστον την βλέπεις πριν πας στην δουλειά φαντασου να μην την έβλεπες κι όταν γυρνουσςς να είχε φύγει ή μισή μέρα....

Το Σάββατο θα πάμε για δέντρο και στολίδια, δεν είχα μέχρι τώρα είχαμε φιαξειε τον άντρα μου ένα μεγάλο καράβι και στολιζαμε εκείνο αλλά φέτος θα το κάνω το σπίτι μεστό λαμπάκι και το στολίδι έχω πολύ διάθεση, θα ναι τα πρώτα χριστούγεννα με τα μωρά μας!!!

Σήμερα ή μέρα είναι πολύ ωραία πήρα το μελινακι μου και πήγαμε σε κάτι κούνιες εδώ δίπλα μόνο που τις ξηλωσαν....ξενερωσα....πήγα μια βόλτα στο τετράγωνο μιας και δεν έχει τίποτα άλλο εδώ πέρα....κρίμα....

Οι υπόλοιπες που είστε;; Τι κανετε;;


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια στα κοριτσια !

Σας διαβάζω με διαλειμμά λόγω συνθηκών..

Μακάρι κ μπεις τα Χριστούγεννα να στολίσουμε δέντρο στο σπιτάκι μας...

Μαμά ακόμα σπίτι γιόκ...μακάρι μέχρι τέλος του μήνα να εχουμε νέα..

Καλά σημερα πήγαμε σουπερ μάρκετ με το μαρσιπο..ο δικός μου παλι τρελενεταινεκει. Ξαφνικά πεινάει, κατεβάζω το ένα μανίκι απο το μαρσιπο κ τον θηλάζω επιτόπου..σοκαρίστηκαν νομίζω εκεί μέσα όλοι αλλα σκασίλα μου μεγάλη..εντωμεταξυ η αγάπη μου κοιμήθηκε εκεί..ο άντρας μου ηταν πολυ περήφανος.

Κ εγω εχω διάθεση φέτος τα Χριστούγεννα πολυ!!! Τα πρώτα Χριστούγεννα με τα μωρά μας!!

Εγω τι κεράκι ακόμα δε ξέρω να φτιάχνω...

Θα κμεταλευτω κ εγω τον κήπο κ θα βγαίνω έξω!

Έκπαιδευτικο ποτηράκι! Σουπερ ακούγεται

Άννα πάντα ο ύπνος ειναι ότι καλύτερο δεν υπάρχει πλεονεξία σε αυτο

Μαρία μπράβο το κορίτσι σου!

Αχ δε θυμάμαι για τις υπόλοιπες ...σας εχω διαβάσει απο το μεσημέρι...

Μαμά υπομονή στον ύπνο...σε καταλαβαίνω μια απο τα ίδια!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια,τι κανετε?

2 μερες δεν εχω παρει ανασα, ολο και κατι προκυπτει!

Βγαλαμε το πρωτο μας δοντακι κατω ακολουθει και το δευτερο. Του φαινεται τοσο περιεργο που ολη την ωρα την γλωσσα του εκει πανω την εχει χαχαχαχαχα

Ο καιρος συνεχιζει και ειναι ηλιολουστος και την περισσοτερη ωρα τα πρωινα ειμαστε στην αυλη, περναει η ωρα σφαιρα. Να πω την αληθεια οσο και να μου αρεσει αυτος ο καιρος θα ηθελα να χειμωνιασει, να κανει λιγο κρυο... μα πως θα στολισουμε με 25 βαθμους εξω???

Σας φιλω,καλη μερα να εχουμε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα βρε μανουλες! !!! Χάθηκα! Τι κάνετε; ;;; Εμείς είμαστε καλά! Μεγαλώνει η μπουμπού και έχει απαιτήσεις! Όλη μέρα θέλει παιχνίδια κουβέντα και αγκαλιές! Αυτές τις μέρες έχει αρκετή γκρίνια μάλλον από τα ούλα που την πονάνε! Ξεκίνησαμε πλέον να τρώμε και λαχανικά και τις αρέσουν! Γάλα πρωί βράδυ μια φρουτοκρεμα μια κρέμα και το μεσημέρι φαγακι! Πίνει και αρκετό νεράκι! Την βλέπω πως ξεπεταχτηκε και καμαρώνω! Αφήστε που την βάζω κάτω μπρούμυτα και κάνει σαν βατραχάκι και την μαζεύω από γύρω γύρω από το τραπεζάκι του σαλονιού! Κυνηγάει τα παιχνίδια της και τα τσακωνει!

Και εγώ περιμένω πως και πως να στολίσω φέτος! !!!! Του Αγίου Νικολάου που γιορτάζει ο άντρας μου!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!! Τι κάνετε;;

Cristab με γεια το δοντακι σας και με το καλό τα υπόλοιπα!!!! Τώρα θα ηρεμήσει ο Καημένος... Άντε να δούμε εμείς

Εύη μου να το καμαρωνεις το κορίτσι σου!!! Κι ή δικιά μου ξεπετάχτηκε και ζωηρεψε πολύ, όπως λες και εσύ διαλέγει τι θα πιάσει και το τσακώνει, συνέχεια γυρνάει από ανάσκελα μπρούμητα και το ανάποδο και κάνει χέρια πόδια σαν να κολυμπάει!!! Θα ξεκινήσουμε κι εμεις σε κάνα δύο βδομάδες να τρώμε !!!

Τα ύπολοιπα κορίτσια τι κάνουν;; Άντε παρασκευή σήμερα!!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανουλες;).

Παρασκευουλα σημερα ;).εμεις γιορταζουμε σημερα ο μπαμπας μας εχει γεννεθλια;).θα του κανουμε μια εκπληξη με τουρτα που παραγγειλα πριν λιγες μερες.καλα θα παθει.ειναι του ΠΑΟΚ αλλα με μπαλιτσα παπουτσακι κλπ.πολυ γελιο θα ριξουμε;).

Μama μου εννοειται που ειμαι τυχερη που την απολαμβανω σχεδον ενα τριωρο πριν παω δουλεια.

christab Μου αντε με το καλο και το δευτερο δοντακι σας.πιστευω οτι οταν βγαινουν τα δοντακια ηρεμουν τα ζουζουνια απο πονο.

Ευη μου πεταχτηκε γρηγορα το ζουζουνακι σου.εμεις την επομενη θα μιλησουμε για στερεες.

Ανυπομονω να την δω να μπουσουλαει .

αυτες τις μερες στωρνω ενα παπλωμα και αλωνιζει εκει πανω της αρεσει πολυ.

μαλακο και εχει και ελευθερια χωρου.

Λοιπον καλη μερα να εχουμε

σαββατοκυριακο ερχεται;)


0wZgp2.png?S6Z3sQqD

image.php?type=sigpic&userid=39504&dateline=1436784875

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια ... Τρέχω σήμερα από το πρωί για το πάρτι της μικρής . Τώρα ήρθα στον φυσικοθεραπευτη κ έκατσα να διαβάσω τα νέα σας. Cristab τέλεια που άρχισαν να βγαίνουν τα πρώτα σας δοντάκια από τώρα ,να φτιάξεις μια οδοντοπιτα να το γιορτάσετε. Εμείς ταλαιπωρουμαστε πολύ με τα δόντια κ όλη μέρα κάτι βάζω στο στόμα με προτίμηση στις κουβέρτες κ τα μανίκια . Εύη τέλεια με το φαγητό . Εμείς έχουνε μέλλον ακόμα . Άννα να χαίρεστε τον άντρα σου κ είμαι σίγουρη ότι θα τρελαθεί με την έκπληξη. Εμάς κορίτσια η μπέμπα έχει αρχίσει κ πιάνει τα κάγκελα από το λίκνο η τα πλαϊνά του ριλαξ κ του καροτσιου κ σηκώνεται μόνη της . Η πιάνεται από όπου βρει . Επίσης έχει αρχίσει κ μπαμπακιζει όλη μέρα μπα μπα μπα μπα , μπου μπα μπα κ αλλά τέτοια κ έχει τρελαθεί ο άντρας μου λέει μπαμπά μου κάνει κ τον δουλεύω . ...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!! Παρασκευή επιτέλους κ θα χαρούμε τον μπαμπά μας το ΣΚ!

Christab μπράβο μετο πρώτο δοντάκι!!! Αντε κ τα υπόλοιπα.!!! Μαρία αλήθεια;;;

Θα εχει τρελαθεί ο άντρας σου! Εμεις τίποτα ακόμα...ρε κοριτσια εσάς βλέπω κάνουν τούμπες.εμενα παλι καθολου...στο πλάι μονο γυρίζει..έκανε 2 τούμπες περίπου όταν ηταν. Τριάμισι κ τρόμαξε κ τώρα τίποτα...επίσης ούτε μπαμπάμπα ούτε τίποτα..να προβληματιστώ;

Ξέρετε τι φοβάμαι ..ότι με τόσες αλλαγές εχει σοκαριστεί το αγοράκι μου ...ακόμα δεν εχει το χώρο του...εχτές ξύπνησε το βράδυ στο λίκνο του ..του είχα αφήσει ένα μικρό φως ανοιχτό..εμεις είμασταν στο σαλόνι..ξύπνησε λοιπόν κ έκλαιγε γοερά λες κτρομαξε...στεναχωρήθηκα πολυ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κορίτσια!!!

Μαρία και μας μια από τα ίδια αλλά πιο πολύ στην γκρίνια λέει μα μα μα και μπα μπα μπα....μια μέρα δύο φορές είπε μαμά λέει ο άντρας μου είπε μαμά λέω τυχαίο είναι κι όντως....

Αννουλα να τον χαίρεσαι τον αντρουλη σου!!! Να περασετε καλά σήμερα!!!!

Kirtiblue μην στεναχωριεμαι για το αγόρι σου, σίγουρα καταλάβαινει τις αλλαγές αλλά πιο πολύ νιώθει το άγχος σου!!! Αλλά έχει την μαμά του δίπλα και αυτό είναι ή καλύτερη ασφάλεια και την νιώθει!!!

Δεν μπορείτε να επισπευσετε το θέμα σπίτι;;;

Υπό.ονη κοριτσάκι μου και θα γίνουν όλα!!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου.

Τι κανετε?τα μπεμπακια σας ολα καλα;

Σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας.οντως ηταν μεγαλη εκπληξη.μεταξυ μας ημασταν αλλα ηταν τελεια.αν κ χθες στεναχωρηθηκα.σημερα φευγουν οι κουμπαροι μας κ δεν τους χαρηκα αρκετα.την δευτερη εβδομαδα αρρωστησε η κουμπαρα μου κ δεν βρεθηκαμε λογω της μικρης μας.κ χθες οτι προλαβαμε να πουμε για την γαμοβαφτιση.τα υπολοιπα τηλεφωνικα κ μεσω skype.θα μου λειπει που δεν θα ειναι εδω να τα ψαχνουμε παρεα.

Mama μου απο υπνο πως τα πατε?

Kirtiblue μου ολα θα παρουν το δρομο τους.κ τα μωρα το καθενα θελει το δικο του χρονο να κανει τα δικα του.

Μαρια ελπιζω οι ετοιμασιες για το παρτυ να πηγαν οπως τα θελατε.

Εμεις λεμε πολυ για για για ☺

Καλο σβκ κοριτσια.


0wZgp2.png?S6Z3sQqD

image.php?type=sigpic&userid=39504&dateline=1436784875

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!! Τι κάνετε;;;

Αννουλα δεν περίμενα να βρω κανέναν τόσο πρωί!!!!

Σήμερα από τις 6 στο πόδι!!! Πρώτη φορά το κάνει αυτό οπότε καταλαβαίνετε....

Άλλες φορές ανά ώρα σήμερα ανά δίωρο ξυπνούσε....

Εχθες μου κάνε 4 φορές νερουλα κακά....τι είναι αυτό πάλι;; Κρυώσε;; Και τώρα που γράφω πάλι κάτι άκουσα...συγνώμη για την σκ...κουβέντα πρωί πρωί.....

Καλό σκ σε όλες και φιλάκια πολλά στα μωρά σας πρώτα και μετά σε σας!!!!


yk1yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες ...Mama κ Άννα πρωινές πρωινές σήμερα ... Mama κ εμένα η δικιά μου 3 φορές τα έκανε εχθές νερουλα κ μαλιστα την τελευταία φορά ήταν κ λίγο πράσινα . Θα δω κ σήμερα πως θα είναι πάντως για κρυωμένη δεν μοιάζει . Άννα ωραία η τούρτα σας,την είδα στο φειςμπουκ. Μια χαρά πήγε το πάρτι μας εχθές κ το ευχαριστηθηκε κ το μωρό . Είχα μια ανησυχία μήπως με τον κόσμο κ την φασαρία είχε γκρίνια αλλά ευτυχώς όχι . Βγήκαμε βέβαια λίγο από το πρόγραμμα μας αλλά δεν πειράζει .

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια Καλημέρα!

Mama82 και η δικια μου δυο μέρες συνεχομενες εκανε νερουλα κακα και μιλησα με την παιδίατρο και μου πε οτι ειναι απο τα δοντια....και μου ειπε εγω που δεν θηλαζω να βρασω ρυζι και να τις βαλω το ρυζονερο στο γαλα αντι για σκετο νερό και τωρα έφτιαξαν. ...Αυτα τα δοντια πολυ παιδεμα κ για μας κ γι αυτα τα καημένα. ...και μενα ξυπνησε το βράδυ 3 φορές και στις 6.30 την ξυπνησαμε εμεις αναγκαστικά για να την πάει ο αντρας μου στην πεθερα μου επειδη σήμερα δουλευουμε κ οι δυο....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...