Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, deppy14 είπε:

      Γειά σας κορίτσια!! Εύχομαι να τα καταφέρετε και να γεμίσουν οι αγκαλιές σας με μωράκια!!!Για αρχή να πω ότι έχω πωα,το ξέρω από το 21. Έχω κάνει 2 αποτυχημένες έμβρυο μεταφορές αρνητικές.Προσφατα έκανα εξετάσεις στον ενδοκρινολόγο κ μέσα σε αυτές ορμονικές,η fsh 43 κ η οιστραδιόλη 11.. Από πέρσι τον Ιούνιο έχουν ξεκινήσει κ οι καθυστερήσεις στην περίοδο.πιστεύετε είναι καλύτερα να πάω με δότρια;με τον εξωσωματική δεν έχω μιλήσει ακόμα.

      Καλησπέρα! Σου εύχομαι καταρχήν καλή επιτυχία, με όποιο τρόπο κι αν επιλέξεις να συνεχίσεις.. με τα στοιχεία που δίνεις δεν είναι εύκολο να σου πει κάποιος γνώμη, γιατί παίζει ρόλο και η ηλικία σου, πως ανταποκρίθηκε ο οργανισμός σου στη διέγερση, για ποιο λόγο σου είπε ο γιατρός ότι μπορεί α απέτυχαν οι ετ σου.. και σίγουρα παίζει και ρόλο πόσο κουράγιο, ψυχικά και οικονομικά έχεις , ώστε να κάνεις και άλλη προσπάθεια με δικά σου.. η αλήθεια είναι ότι η fsh σε αυτή την τιμή δεν είναι και πολύ καλός δείκτης, αλλά οι ορμονολογικες δείχνουν πως πήγε ο κύκλος εκείνο το μήνα. Μπορεί δλδ να έχεις και καλύτερους κύκλους..

      Η δωρεά απ' την άλλη είναι μια μέθοδος που σου δίνει πολύ υψηλά ποσοστά επιτυχίας. Σίγουρα πολύ υψηλότερα απ' ο,τι έχει μια γυναίκα με ΠΩΑ με δικά της ωάρια. Είμαι ομοιοπαθης, δεν έφτασα ποτέ σε ετ με δικά μου, έκανα και ελάχιστες προσπάθειες έτσι κι αλλιώς. Αυτή τη στιγμή έχω δίδυμα,με την πρώτη προσπάθεια με δανεικά και δεν τα αλλάζω με τίποτα... Μίλα με τον εξωσωματικό σου να δεις τι σου προτείνει και εδώ είμαστε αν χρειαστείς πληροφορίες!

Cafe Οκτώβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

κοριτσια μου!!!!ευχαριστω πολυ για τις ευχες!!!!!

και εγω ειμαι ετοιμη για αυριο!!!!οχι βεβαια ψυχολογικα!!!το μονο που δεν ετοιμασα ειναι τα χαρτια που χρειαζονται,μονο ταυτοτητες εχω ευκαιρες.ελπιζω να γινει η δηλωση στο νοσοκομειο με τις ταυτοτητες κ απο δευτερα να παμε ληξιαρχειο με τα αλλα χαρτια.μηπως θυμαστε τι χαρτια χρειαζονται?

ληξιαρχικη πραξη γαμου

ταυτοτητες και των 2

βιβλιαρια

πιστοποιητικο οικ.καταστασης

πραξη προδιορισμου επωνυμου τεκνων (οχι παντα)!!

αυταααα!!!!!!

με το καλοοοοοο!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 14,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ααααα οι ετοιμογεννες δεν κοιμουνται:P

Χαρτια??? εγς εχς ετοιμασει κατι πραξεις γαμου , και κατι αλλο που διαβασα καπου εδω που θελουν στο μαιευτηριο.

αυτο που μου λειπει και το σκεφτηκαμε τελευταια στιγμη ειναι να μιλησουμε με καποιον για τα βλαστοκυτταρα.

Παντως εγω εχω χασει τον υπνο μου αν τον βρει καμια πειτε του να τσακιστει και να ερθει απο εδω τον εχω αναγκη :D

εντιτ: αυτα που ειπ τ ο δεσποινακι ειναι αυτα μαζεψα κι εγω...

Τα μαθατε για τα βιβλιαρια υγειας παιδιου που δεν ειχαν τοσους μηνες και τα βγαζανε φωτοτυπια ε?

Τροφοδοτηθηκανε ολα τα μαιευτηρια βιβλιαρια αρα θα εχουμε κι εμεις καινουργια :) και εγω ημουν ετοιμη να παω να εκτυπωσω 54 σελιδες


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου καληνύχτα!!!

Πάω να ξαπλώσω, δεν νυστάζω, βέβαια δεν νιώθω υπερένταση, οπότε μπορεί να κοιμηθώ και σχετικά νωρίς σήμερα (κατά τις 2)...

Την επόμενη φορά που θα έχετε νέα μου δεν θα είμαι πια έγκυος :D

Πριν από λίγο έγραψα ένα γραμματάκι για την Ελισσάβετ, εδώ http://www.parentscafe.gr/showthread.php?p=552379#post552379.

Νενάκι!!! Πάμε να γίνουμε μανούλες!!!

Σας στέλνω πολλή από την αγάπη μου και πολλά-πολλά φιλιά!!

Να προσέχετε!!


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Καληνυχτα

Κλελια μας.

Ολα θα πανε καλα κι εμεις εδω θα σας περιμενουμε :D:D


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια δεν σας διαβασα καθολου, πριν λίγο μπήκαμε μεσα!!!!

Κλέλια και Νένα με το καλό αυριο να αγκαλιασετε τα αγγελουδια σας!!!

Θα περιμενουμε τις ευχαριστες λεπτομερειες!!!

Καλη Λευτερια!


BagRp2.png Spetp2.png eoYFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Αυριανές μανούλες ελπίζω να κοιμάστε ήσυχα!!!!!!!!! Εγώ πάλι σας σκέφτομαι πολύ πολύ, πώς να κοιμηθώ;;; Φαντάσου όταν έρθει η ώρα μου!!!!!!!!


Καρδιά μου λιώνω, μακριά σου δε ζω...

7P0bp3.png?QSgUFaB8

dOCGp3.png?JHmztYbB

Γνωριστήκαμε: 3/3/2000

Παντρευτήκαμε: 7/7/2007

Ήρθε το μωράκι μας: 14/10/2010

Ήρθε το 2ο αγγελουδάκι μας: 31/1/2013

_________________

ΗΡΘΑΤΕ ΛΑΧΤΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

Άστα να πάνε, σκέφτομαι τις κοπελίτσες μας!!!! Που όρεξη για ύπνο;


Καρδιά μου λιώνω, μακριά σου δε ζω...

7P0bp3.png?QSgUFaB8

dOCGp3.png?JHmztYbB

Γνωριστήκαμε: 3/3/2000

Παντρευτήκαμε: 7/7/2007

Ήρθε το μωράκι μας: 14/10/2010

Ήρθε το 2ο αγγελουδάκι μας: 31/1/2013

_________________

ΗΡΘΑΤΕ ΛΑΧΤΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσια μου παλι εγω ανοιγω τον καφε???

καλε ξυπνηστε καλεεεεεεεεεεεεεεεεεε......σημερις εχουμε γεννητουρια!!!!!:P:p:p:p

Κλελουκοοοοοοοοοοοο και Νενααααααααααααααααααααα

ΕΡΧΟΝΤΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΑΙΑΙ!!!!!!!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΑΓΑΠΑΕΣ ΜΟΥ!!!!!!ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ!!!!!:D:D:D:D


οτι ονειρευόμουν στην ζωή μου,το έχω βρει σε εσενανε ψυχη μου και έχω τα πάντα πια!!!

Link to comment
Share on other sites

κλαημερα σας.μπηκα να ευθηχω στις φιλες σας νενα και κλελια με το καλο σημερα να υποδεχτουν τις πριγκιπισες τους.να πανε ολα καλα και γρηγορα να τις εχουν στις αγκαλιες τους.επισης με το καλο σε ολες τις υπολοιπες μιας και πλησιαζει η ωρα σιγα σιγα.να ειναι γερα και καλοτυχα ολα τα μωρακια μας.


image.php?type=sigpic&userid=26745&dateline=1423736516
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Τι να κάνουν άραγε τα κοριτσάκια μας;

Δεν μπόρεσα να κοιμηθώ καθόλου απ' την αγωνία μου..........

Σβούρα στο κρεβάτι.... ξέρω όμως ότι όλα θα πάνε καλά!!!


Καρδιά μου λιώνω, μακριά σου δε ζω...

7P0bp3.png?QSgUFaB8

dOCGp3.png?JHmztYbB

Γνωριστήκαμε: 3/3/2000

Παντρευτήκαμε: 7/7/2007

Ήρθε το μωράκι μας: 14/10/2010

Ήρθε το 2ο αγγελουδάκι μας: 31/1/2013

_________________

ΗΡΘΑΤΕ ΛΑΧΤΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...