Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια τελικά με κράτησαν και για 4ο όρο! μου το χαμήλωσαν δοκιμαστικά στις 40 μονάδες δλδ να πέφτει πιο αργά με την προϋπόθεση να δουν πως παω και να κάνω nst ώστε να φύγω αύριο , αλλά μου το ανέβασε πάλι στο 60 όπως ήταν αρχικά! 😔 

      • Ευχή 1
      • Δύναμη! 1

Μανούλες Ιουλίου 2015


D_i_d

Recommended Posts


Διαφημίσεις

Εμένα τα συμπτώματα άρχισαν στην έκτη εβδομαδα, πολυ κ συνεχόμενη ναυτία, υπνηλία, αδυναμία κ καμια φορά εμετος( ειδικά στο βούρτσισμα δοντιών ) ααα κ αποστροφή σε πολλα φαγητα, όπως κιμας, λουκάνικο κ αλλα φαγητα με πολλα μυρωδικά. Ιδια συμπτώματα είχα κ στην πρωτη εγκυμοσυνη μέχρι τον τέταρτο μηνα. Υπομονη σε όλες, λογικά σε κανά μηνα θα υποχωρήσουν!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπερα! Ειμαι απο τις μανούλες Ιουνίου απλα είδα οτι η Λιλα ειναι Ελβετία κ εχει απορίες κ επειδή ειμαι κ εγω Ελβετία, αν θέλεις κατι να ρωτήσεις κ μπορω να σε βοηθήσω πολυ ευχαρίστως! Όλα καλα να πανε κοριτσια κ υπομονή με τα συμπτωματα!


hBdsp2.pngh9oap1.pngWRnvp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλά για το στήθος ούτε λόγος. Πόνος πολύς!!!!!

Οι ανά κατοσούρες από την αρχή αλλά σήμερα είναι το κάτι άλλο κ είμαι στην 8η εβδομάδα. Αναγούλες έχω αλλά εμετούς όχι.

Κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική όμως.

Δεν θα κάνεις απαραίτητα εμετούς. Σου εύχομαι να μην.....

Μακάρι!!!Για να δούμε......;)


xcCgp2.png

tt1bb96b.aspx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμένα τα συμπτώματα άρχισαν στην έκτη εβδομαδα, πολυ κ συνεχόμενη ναυτία, υπνηλία, αδυναμία κ καμια φορά εμετος( ειδικά στο βούρτσισμα δοντιών ) ααα κ αποστροφή σε πολλα φαγητα, όπως κιμας, λουκάνικο κ αλλα φαγητα με πολλα μυρωδικά. Ιδια συμπτώματα είχα κ στην πρωτη εγκυμοσυνη μέχρι τον τέταρτο μηνα. Υπομονη σε όλες, λογικά σε κανά μηνα θα υποχωρήσουν!

πραγματικα η υπνηλια και αυτη η κουραση δεν παιζονται! και εγω καθε φορα που βουρτσιζω τα δοντια μου αναγουλιαζω απιστευτα....και δεν θελω καθολου να τρωω κρεας , μονο ζυμαρικα! κακοοο αυτο....:eek:


8LVMp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα! καλωσηλθατε στην παρεα μας Martch και Alessandra! με το καλο να ερθουν τα μωρακια σας! κοριτσια στην πρωτη μου εγκυμοσυνη ετρωγα σχεδον καθημερινα μπροκολο και δεν αρρωστησα ουτε μια φορα εκτος απο ενα ελαφρυ συναχι για 1-2 μερες. τωρα που εχω τον μικρο δεν ξερω αν θα τη γλιτωσω:rolleyes: εγω αν και ειναι νωρις ακομα αρχισα να μην θελω τον καφε ενω πριν δεν μπορουσα να μη πιω καθε πρωι. επισης δεν με τραβανε τα γλυκα που ειμαι πολυ γλυκατζου. :tongue:


pHNqp3.png9S1np2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια,νέα στην παρέα και φρέσκια εγκυος μόλις 5 εβδομάδων κ κάτι.Εύχομαι σε ολες σας να εχετε καλή εγκυμοσύνη!!Εχω ενα αγοράκι ενος ετους(σε 2 μερες) ξεκίνησα με λίγα μπεζ καφέ υγρα και πολύ φόβο,ευχομαι να πάει καλά.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια,νέα στην παρέα και φρέσκια εγκυος μόλις 5 εβδομάδων κ κάτι.Εύχομαι σε ολες σας να εχετε καλή εγκυμοσύνη!!Εχω ενα αγοράκι ενος ετους(σε 2 μερες) ξεκίνησα με λίγα μπεζ καφέ υγρα και πολύ φόβο,ευχομαι να πάει καλά.

καλησπέρα Ελλη καλωσήρθες να έχεις μια καλη εγκυμοσύνη,και εγω μια βδομαδα μετα αφου εμαθα οτι ειμαι εγκυος ειχα καφε υγρα για 6 μέρες αλλα με εξετασε η γυναικολογος και μου ειπε δεν ειναι τιποτα απλα ειναι η αρχη προσπαθει το σωμα να προσαρμοστει και συμβαινει συχνα αυτο.Συζητησε το και εσυ με τον γιατρό σου για να σου φύγει και ο φόβος!


CSEnp2.png

rvXxp2.png

OYDzp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα κ απο εμενα!!! διανυω την πρωτη μ εγκυμοσυνη κ ειμαι 9w & 1d...ακουσα καρδουλα πριν 2,5 εβδομαδες κ εχω ξανα ραντεβου την παρασκευη για να δουμε αν ολα εξελισσονται οκ...δεν κρυβω οτι εχω μεγαλο αγχος(ειναι η 1η εγκυμοσυνη) και δεν ξερω αν αυτα π νιωθω ειναι φυσιολογικα...βασικα δεν εχω συμπτωματα, παρα μονο υπνηλια κ συχνοουρια...εχω ομως κατι πονακια χαμηλα και βασικα εστιαζουν στην αριστερη πλευρα...οχι συνεχομενα η δυνατα, αλλα αρκετα για να με φοβισουν μιας κ δεν ξερω αν ολα ειναι οκ.θελω ν πιστευω οτι ειναι εντερικο γτ εχω κ καποια θεματακια εκει λογω εγκυμοσυνης...ελπιζω να πανε ολα καλα σε ολες μας και οι εγκυμοσυνες μασ ν ειναι τελειομηνες...καλως σας βρηκα λοιπον!!


71i9p3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κ απο εμενα!!! διανυω την πρωτη μ εγκυμοσυνη κ ειμαι 9w & 1d...ακουσα καρδουλα πριν 2,5 εβδομαδες κ εχω ξανα ραντεβου την παρασκευη για να δουμε αν ολα εξελισσονται οκ...δεν κρυβω οτι εχω μεγαλο αγχος(ειναι η 1η εγκυμοσυνη) και δεν ξερω αν αυτα π νιωθω ειναι φυσιολογικα...βασικα δεν εχω συμπτωματα, παρα μονο υπνηλια κ συχνοουρια...εχω ομως κατι πονακια χαμηλα και βασικα εστιαζουν στην αριστερη πλευρα...οχι συνεχομενα η δυνατα, αλλα αρκετα για να με φοβισουν μιας κ δεν ξερω αν ολα ειναι οκ.θελω ν πιστευω οτι ειναι εντερικο γτ εχω κ καποια θεματακια εκει λογω εγκυμοσυνης...ελπιζω να πανε ολα καλα σε ολες μας και οι εγκυμοσυνες μασ ν ειναι τελειομηνες...καλως σας βρηκα λοιπον!!

Είμαστε στην ίδια εβδομάδα!!! Τα πονάκια τα εχω και εγώ αλλά νομίζω οτι ειναι από το έντερακι μας που λόγω της προγεστερονης αδρανοποιείται... Όλα καλα θα πάνε!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μακαριιι!!! Ειμαι πολυ ευτυχισμενη κ δ θελω ν αλλαξει αυτο... Ολα καλα θ πανε!!!! Εν τω μεταξυ εχω ΠΗΤ 6/7 κ στις 8/7 ειναι τ δικα μ γενεθλια... Ναμαστε καλα κ θα κανουμε μαζι τ γενεθλια μας με τ μωρακι μ!!!


71i9p3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησήρθατε march, Alessandra, ellh4, litsa-xoylio! καλές εγκυμοσύνες να έχουμε! litsa xoylio είματσε στην ίδια εβδομάδα.τέλειο που μπορεί να έχεις κοντινά γενέθλια με το νινι σου!

despoina, υπέροχα τα νέα σου!!:)

με τις αρρώστιες κορίτσια δύσκολα τα πράγματα, εμένα από το σάββατο οι μικρές ήταν άρρωστες με υψηλό πυρετο, τελικώς από χθες το βράδυ έχει πέσει ο πυρετός. απλά ο ύπνος της μεγάλης είναι αστα να πάνε όλο κλαίει στον ύπνο της και δεν κοιμάμαι και γω πολύ καλά. ελπίζω ωστοσό εγώ να μην κολλήσω...

Link to comment
Share on other sites

καλησήρθατε march, Alessandra, ellh4, litsa-xoylio! καλές εγκυμοσύνες να έχουμε! litsa xoylio είματσε στην ίδια εβδομάδα.τέλειο που μπορεί να έχεις κοντινά γενέθλια με το νινι σου!

despoina, υπέροχα τα νέα σου!!:)

με τις αρρώστιες κορίτσια δύσκολα τα πράγματα, εμένα από το σάββατο οι μικρές ήταν άρρωστες με υψηλό πυρετο, τελικώς από χθες το βράδυ έχει πέσει ο πυρετός. απλά ο ύπνος της μεγάλης είναι αστα να πάνε όλο κλαίει στον ύπνο της και δεν κοιμάμαι και γω πολύ καλά. ελπίζω ωστοσό εγώ να μην κολλήσω...

περαστικα στις μικρες σου, να τρως καλα να μην αρρωστησεις κ εσυ!

Καλως ηρθατε όλες στη παρεα! :D


8LVMp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...