Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

      • Ευχαριστώ 1

Μανουλες......Αυγουστου 2015!!!


november rain

Recommended Posts

μακαρι να σκεφτομασταν ολες οπως η γιαγια σου....οτι τα παιδια ειναι δωρο που μας το χαρισε ο Θεος και ποιες ειμαστε εμεις να εχουμε και προτιμηση;;;αλλα μπαινει αυτο το παλιοθελημα μας μπροστα...αμα το σκεφτεις το 100% των προβληματων μας με τους αλλους και τον εαυτο μας απι εγωισμο ξεκινουν...αλλα αυτη ειναι για αλλου στζητηση...τι λεγαμε;;;α ναι...που θελαμε κοριτσια....:mrgreen:

Πολυ σωστη τοποθετηση.ΕΓΩΙΣΜΟΣ!! Μας καταστρεφει καθε μερα......Αστο,χ& στο...


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Marianthi27

    2102

  • Marouskaki

    2039

  • november rain

    1702

  • meldan

    1004

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

έλα κι άλλη για τον Αύγουστο λέμε! Καληνεσπέραν και καλή μας δύναμη! Φιλιά!

Καλωστην! Καλε απο που ξεφυτρωσες εσυ?μεσα απο το δασος?χαχαχα

Πες τα ολα αναλυτικα γιατι θα θυμωσω...;);)


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσακια!!!εχω και εγω χαθει δε προλαβαινω να μπαινω !!!εχω αυχενικη την κυριακη!!ανυπομονουμε!!!!αυτη τη φορα νομιζω εχω αγορι !!!!ειναι μια εντελως διαφορετικη εγκυμοσυνη και μονο με βαση αυτο το λεω!!!!ο αντρας μου θελει παλι κοριτσι!!!!τι να πω να ειναι καλα πανω απ ολα!!!!δε μπαινω συχνα στο ιντερνετ αλλα σας σκεφτομαι συνεχεια κοριτσια αντε να περασει ο καιρος να γεννηθουν τα μικρουλια μας!!!!

Αυτην την απορια μπορεις να μου την λυσεις?Κυριακατικα που θα κανεις αυχενικη?

Τελικα ολες κοριτσια θελουν βλεπω και οι συζυγοι σας το ιδιο.:P Καλα για το marouskaki παω πασο,αλλα και τα αγορακια καλε εχουν χαρη:rolleyes::rolleyes: χαχα :Αν δε με πιστευετε εμενα ας σας πει η αγορομανα μας:wink:Παρε πασα......


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αυτην την απορια μπορεις να μου την λυσεις?Κυριακατικα που θα κανεις αυχενικη?

Τελικα ολες κοριτσια θελουν βλεπω και οι συζυγοι σας το ιδιο.:P Καλα για το marouskaki παω πασο,αλλα και τα αγορακια καλε εχουν χαρη:rolleyes::rolleyes: χαχα :Αν δε με πιστευετε εμενα ας σας πει η αγορομανα μας:wink:Παρε πασα......

παιρνω πασα πριν παρω εναν υπνο αφου ειμαι αυπνη....εγω οπως ξαναειπα κοριτσι δρν εχω για να συγκρινω αλλα ρε παιδια με το αγορι νιωθω τι θα πει να σε αγαπιυν τρελα...ο ανηρ ακομη δεν το εχει ζησει αυτο....ατιμο οθδιποδειο...

κροκετ...εσυ τι λες;;;


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

παιρνω πασα πριν παρω εναν υπνο αφου ειμαι αυπνη....εγω οπως ξαναειπα κοριτσι δρν εχω για να συγκρινω αλλα ρε παιδια με το αγορι νιωθω τι θα πει να σε αγαπιυν τρελα...ο ανηρ ακομη δεν το εχει ζησει αυτο....ατιμο οθδιποδειο...

κροκετ...εσυ τι λες;;;

καλό! χαχαχαχα άτιμο οιδιπόδειο.. ωραία το είπες! να σ' αγαπούν τρελά ε; χμ χμ ωραίο ακούγεται..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

έλα κι άλλη για τον Αύγουστο λέμε! Καληνεσπέραν και καλή μας δύναμη! Φιλιά!

Κσλωσήρθες καλωσήρθες! Μα, δεν μας λές τίποτα ελάφι.. χμ χμ μάλλον κάνεις βόλτες στο δάσος ακόμη.. :D:D:D με το καλό το μωράκι σου!

Link to comment
Share on other sites

Μανούλες Αυγούστου 2015!

-Marouskaki 4/8 ☺ αυχενική

-Stogiaki 6/8 ☺ αυχενική

-Crochetmania 5-8/8 ☺ καρδούλα

-November rain 9/8☺ αυχενική

-Love is in the air 12/8☺καρδούλα

-Evangelia_kapa 13/8☺καρδούλα

-μέλι 14/8 ☺ αυχενική

-Magda18 14/8 ☺καρδούλα

-Χρύσαδήμητρα 16/8 ☺καρδούλα

-Elafi 16/8 ☺καρδούλα

-Marianthi27 18/8 ☺καρδούλα

-Vagelio 19/8 ☺καρδούλα

-lucy1980☺καρδούλα

-Meldan 20/8 ☺καρδούλα

-Eirinaki 1981 24/8 ☺καρδούλα

-ARCA 24/8☺καρδούλα

-Lolita ?/8

-Chrimai 26/8 ☺καρδούλα

-Litsaballet 27/8 ☺καρδούλα

-Aura 27/8 ☺καρδούλα

-Biscomania ?/8

-Τάνια -ιούνιος 29/8☺καρδούλα

Μαρουσκάκι είπα να κάνω καμιά δουλειά..

Link to comment
Share on other sites

έλα κι άλλη για τον Αύγουστο λέμε! Καληνεσπέραν και καλή μας δύναμη! Φιλιά!

Βρε ελάφι! Kι εσύ από την πρώτη προσπάθεια; Σαν να σε θυμαμαι!!

Kαλως μας ηρθες...!:D


c8i6p2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!χθες αφου ημουν τεζα το ιδιο κι ο ανηρ αποφασισα να στειλω τα παιδια στη μαμα μου αφου εχει να τα δει...δεν θυμαμαι απο ποτε....κοιμηθηκα δεκα με τρομερο πονοκεφαλο και ξυπνησα εφτα και!!!!καλυτερα ειμαι με το τσαι παραμασχαλα και την κουβερτα αγκαλια....α επισης ζυγιστηκα και ω του θαυματος μειον ενα κιλο...αρα εβγαλα το πρωτο τριμηνο βαζοντας μονο δυο κιλα....ρεκορ για μενα χαχα....δεν ξερω πως εγινε αφου χθες πχ εφαγα τοστ και πατατακια το βραδυ....Αυρα μου....ευχαριστω που προσθεσες και το ελαφακι....με γλιτωσες απο το να ανοιξω το πισι χαχα!!!!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βρε ελάφι! Kι εσύ από την πρώτη προσπάθεια; Σαν να σε θυμαμαι!!

Kαλως μας ηρθες...!:D

η τεταρτη απο την πρωτη προσπαθεια που θα γινει αυγουστομανουλα:cool:....


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

η αλήθεια είναι ότι είναι εγωιστικό να μιλάμε για πολλά πράγματα τη σήμερον ημέρα, κ αυτό γιατί κάποιοι δεν έχουν να φάνε κ περνάνε δύσκολα κ μεις διαθέτουμε υπολογιστή κ ιντερνετ,,,Πόσω μάλλον όταν μιλάμε για την επιλογή του φύλου... πραγματικά είναι από ποια οπτική το βλέπει κανείς...

Εννοείται ότι ΠΡΩΤΑ από όλα θέλουμε υγιές μωράκι!!! Για μένα και μόνο που είμαι έγκυος είναι ένα θαύμα από μόνο του, από τη στιγμή που προσπαθούσα περίπου 1,5 χρόνο να μείνω έγκυος.

Δεν το συζητώ για κάποιον που έκανε εξωσωματική κ πέρασε από όοοοολη αυτή τη διαδικασία... φαντάζομαι γιαυτόν πόσο τιποτένια φαίνεται η αναγούλα, η καούρα της εγκυμοσύνης, ή η συζήτηση για το φύλο του εμβρύου... Ο Θεός (ή η φύση, ανάλογα τι πιστεύει ο καθένας) μας έδωσε αυτή τη χαρά!

Ο άνθρωπος συνήθως (όπως εγώ) κ μόνο που καταφέρνει κάτι (πχ. εγκυμοσύνη) μετά μπαίνει σε άλλη διαδικασία, (Χριστέ μου τι αναγούλα είναι αυτή, πώς θα την ξεπεράσω??? που πριν παρακαλούσα να έχω συμπτώματα εγκυμοσύνης...) τι φύλο θα έχει, αν θα καταφέρει το ακατόρθωτο (όπως να γεννήσει φυσιολογικά μετά από καισαρική!). Τίθενται ακριβώς μετά άλλοι στόχοι! ίσως άνευ σημασίας πριν και μεγάλης μετά...

Αυτά τα ολίγα είχα να πω...έχω και άλλα αλλά σας έπρηξα!!! Οι σκέψεις μου...


qtTWp3.png

DCxtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα φιλες μου.Σημερα εστειλα και τον γιο στον παιδικο,μετα απο μια βδομαδα παραμονης στο σπιτι και επιτελους να μεινω λιγο μονη να μαζεψω τιποτα και να χαλαρωσω μεχρι να παω να τα ξαναπαρω.Εχω βαλει στην Τv θεια Λειτουργια λογω της ημερας και ηρεμω ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ.Το ειχα μεγαλη αναγκη....

Εδω βροχερος καιρος με πολυ υγρασια.:(... και κλασσικα βαζω τις φακες μου..


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Excuse me αλλα το stogiaki ποτε εκανε αυχενικη? Δε θυμαμαι καθολου:rolleyes: Εγραψε προσφατα?γιατι 2-3 κοπελες μια φορα γραψανε και μετα παπαλα.Μακαρι να τους πηγαινουν ολα καλα παντως με την εγκυμοσυνη τους...


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...