Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Faith22 είπε:

       

      Χθες είχα υπέρηχο κ είναι όλα καλά.Ειμαι στην 25η εβδομάδα κ με έχει ενημερωσει η μαία ότι δεν είναι συστηματικές οι κινήσεις των εμβρύων αυτή την εβδομάδα.Χθες αυτό δεν το συζήτησα καθόλου με τον γιατρό.Εγω όμως τα νιώθω κάθε μέρα κ σήμερα από το πρωί δεν τα είχα νιώσει κ είχε πάει 3 το μεσημέρι.Η ξαδέρφη μου πριν 3 εβδομάδες έχασε το μωρο της στις 33 εβδομάδες.Δεν το ένιωσε μια μέρα κ τελικά είχε ενδομητρίο θάνατο.Το αναφέρω για να καταλάβετε λίγο την ψυχολογία μου,θέλω δεν θέλω είναι κάτι που το σκέφτομαι κάθε μέρα.Η μαία μου το ξέρει.Στελνω λοιπόν το μεσημέρι ότι δεν έχω νιώσει τα μωρά χωρίς να της πω καλησπέρα,ήμουν στο κρεβάτι όλο το πρωί ζουμπωντας την κοιλιά μου κ ενώ ήθελα μόνο ένα μην ανησυχείς μου απαντά ότι "κακώς δεν ρώτησες τον γιατρό,είπαμε μετράμε μετά τις 32 εβδομάδες κ παρεπιπτόντως καλησπέρα τάδε" κ της απάντησα "ναι κακώς δεν ρώτησα τον γιατρό κ ρωτάω εσένα.Δεν βλάπτει λίγο ενσυναίσθηση που κ που.Καλησπερα".Απάντησα έτσι γιατί ένιωσα ειρωνεία.Λαθος μου,το ξέρω.Μου απάντησε κ εκεινη πάλι αλλα το άφησα εκεί.Δεν ξανααπαντησα.Δεν ήθελα να το συνεχίσω.

      Κ τώρα το βράδυ μου έστειλε ο γιατρός μήνυμα ότι αν δεν με καλύπτουν,να κάνω τις επιλογές μου,εννοώντας ότι μπορώ να φύγω κ να αλλάξω γιατρό,μαζί με ένα κατεβατο.

      Αυτό με πείραξε παρά πολύ.Ενιωσα ότι με διώχνει.

      Ξέρω ότι είμαι παράλογη,εκφραστείτε ελεύθερα.

       

       

      Ε βλακεία του γιατρού . Κανονικά έπρεπε να σε πάρει τηλέφωνο Κ να σε ρωτησει εάν είσαι καλά Κ γιατί μίλησες έτσι στην μαία . Τώρα μηνύματα εάν δεν σε καληπτουμε άλλαξε τη γιατρό είναι εντελώς αντιεπαγγελματικο τι είστε ζευγαρι Κ χωρίζετε . 

      Πάντως αν δεν νιώθεις κάποια μέρα τα μωρά φάε κάτι γλυκό ή πιες κάτι παγωμένο μετά από λίγο θα εμφανιστούν . Προς Θεού μην ζουλας την κοιλιά κάνει συσπάσεις . 

      • Μου αρέσει 1

Μανουλες......Αυγουστου 2015!!!


november rain

Recommended Posts

μαλλον τελευταια περιοδο εννοεις τοτε οποτε ειμαστε μαζι για 4/8!!!!θα φτιαξω το πινακακι και θσ δεις εκει για το φυλο που ρωτησες!καλα ποτε εκανες αυχενικη και ξαναπας γιατρο;;;;

Εγω εδω...φτιαχνω κανελονια για αυριο μεσημερι...ο ανηρ εφερε μεγαλο και μικρο απο μαμα μου....με αλγκοφρεν ειναι....δεν ειναι γαστρεντεριτιδα....ειναι η παλιοιωση με πυρετο...μετα το χθεσινο εμετο δεν ξανακανε...ακριβως ετσι ειχε ξεκινησει κι ο μεσαιος....ο μεγαλος εμεινε....εγω να κολλησω...ελπιζω οτι δεν παιζει γιατι πυρετο χωρις αντιπυρετικο....[/QUO

ναι εχεισ δικιο τελευταια περιοδο εννοουσααα!!! 4/8 ειναι η ΠΗΤ που μου εχει πει ο γιατρος... εκανα την αυχενικη μου στης 20 του μηνα!εχω παει απο τοτε μια φορα στο γιατρο...και θα ξαναπαω την τριτη που μας ερχεται..τοτε ισως μου πει το φυλο αν ειναι σε καλη θεση το εμβριακι!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Marianthi27

    2102

  • Marouskaki

    2039

  • november rain

    1702

  • meldan

    1004

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλό Σαββατοκύριακο κοριτσόπουλα! Καλό ταξίδι και καλή αρχή στη Γερμανία στη φίλη μας. Όλα καλά να σου πάνε! Επίσης καλώς όρισαν οι καινούριες μέλλουσες μανουλίτσες! Καλή και τελειόμηνη κύηση και σε εσάς!

Διαβάζω για συνάχι, βήχα, πυρετούς και κρυώματα και πολύ στεναχωριέμαι! Περαστικά εύχομαι σε μαμάδες και παιδάκια!

Να πω την αλήθεια κι εγώ προσέχω πως και πως να μην αρρωστήσω. Ο ντοκτορ μου είπε ''ΜΗΝ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΗ ΠΑΡΕΙΣ ΚΙΛΑ''. Φυλάγομαι και για τα δυο. Τους γονείς μου, την αδερφή μου και το ανηψούδι μου έχω να τους δω δυο μήνες φανταστείτε και μένουμε 10 λεπτά απόσταση με το αυτοκίνητο... Είναι άρρωστοι όλοι και δεν πλησιάζω! Μόνο τηλεφωνική επικοινωνία και σήμερα τους είπα οτι έχω κάνει λίγο κοιλίτσα και χάρηκαν!

Βέβαια όσο και να φυλάγομαι υπάρχει και ο φόβος με τη μικρή που προσέχω.

Δεν νομίζω να το έχω αναφέρει οτι είμαι βρεφονηπιοκόμος. Με βρεφάκια δεν έχω δουλέψει ποτέ παρα μόνο η πρακτική, αλλά όλα μου τα χρόνια δούλευα σε παιδικούς και συχνά κρατούσα και παιδάκια παράλληλα.

Τώρα λοιπόν απο το 2010 που είμαι άνεργη προσέχω μια πιτσιρίκα απο όταν ήταν 2,5 και φυσικά τη λατρεύω . Αλλά φέτος πάει Δημοτικό και όλο άρρωστα είναι τα συμμαθητούδια της!

Τεσπα... Το καλό είναι οτι απο όταν της ανακοίνωσα την εγκυμοσύνη μου, είναι τόσο τρυφερή μαζί μου που δεν το πιστεύω! Ανυπομονώ να πάω τα μεσημέρια και τα Σαββατοκύριακα μου λείπει η ζουζούνα! Έρχεται και τραγουδάει στη κοιλιά μου, δεν φωνάζει για να μην ''τρομάξει'' το μωρό και άλλα πολλά. Εννοείτε φυσικά πως θέλει να είναι κορίτσι και έχει βρεί και όνομα! Ηρακλείδα! Άκουσον Άκουσον!

...Αυτά απο εμένα...

Σας φιλώ όλες και εύχομαι γρήγορα περαστικούλια!

Α! και μια συνταγή που ακολούθησα εγώ και την προτείνω σε όσες έχουν κάτω του μετρίου διάθεση. Go for shopping! Με πήγε o καλός μου εχθές και σήμερα και ψωνίσαμε( άνετα ρουχαλάκια λόγω φουσκοκοιλιάς που κάνει την εμφάνισή της) και ανέβηκε η ψυχολογία! Κάντε το!:mrgreen:


gHTSp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλό Σαββατοκύριακο κοριτσόπουλα! Καλό ταξίδι και καλή αρχή στη Γερμανία στη φίλη μας. Όλα καλά να σου πάνε! Επίσης καλώς όρισαν οι καινούριες μέλλουσες μανουλίτσες! Καλή και τελειόμηνη κύηση και σε εσάς!

Διαβάζω για συνάχι, βήχα, πυρετούς και κρυώματα και πολύ στεναχωριέμαι! Περαστικά εύχομαι σε μαμάδες και παιδάκια!

Να πω την αλήθεια κι εγώ προσέχω πως και πως να μην αρρωστήσω. Ο ντοκτορ μου είπε ''ΜΗΝ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΜΗ ΠΑΡΕΙΣ ΚΙΛΑ''. Φυλάγομαι και για τα δυο. Τους γονείς μου, την αδερφή μου και το ανηψούδι μου έχω να τους δω δυο μήνες φανταστείτε και μένουμε 10 λεπτά απόσταση με το αυτοκίνητο... Είναι άρρωστοι όλοι και δεν πλησιάζω! Μόνο τηλεφωνική επικοινωνία και σήμερα τους είπα οτι έχω κάνει λίγο κοιλίτσα και χάρηκαν!

Βέβαια όσο και να φυλάγομαι υπάρχει και ο φόβος με τη μικρή που προσέχω.

Δεν νομίζω να το έχω αναφέρει οτι είμαι βρεφονηπιοκόμος. Με βρεφάκια δεν έχω δουλέψει ποτέ παρα μόνο η πρακτική, αλλά όλα μου τα χρόνια δούλευα σε παιδικούς και συχνά κρατούσα και παιδάκια παράλληλα.

Τώρα λοιπόν απο το 2010 που είμαι άνεργη προσέχω μια πιτσιρίκα απο όταν ήταν 2,5 και φυσικά τη λατρεύω . Αλλά φέτος πάει Δημοτικό και όλο άρρωστα είναι τα συμμαθητούδια της!

Τεσπα... Το καλό είναι οτι απο όταν της ανακοίνωσα την εγκυμοσύνη μου, είναι τόσο τρυφερή μαζί μου που δεν το πιστεύω! Ανυπομονώ να πάω τα μεσημέρια και τα Σαββατοκύριακα μου λείπει η ζουζούνα! Έρχεται και τραγουδάει στη κοιλιά μου, δεν φωνάζει για να μην ''τρομάξει'' το μωρό και άλλα πολλά. Εννοείτε φυσικά πως θέλει να είναι κορίτσι και έχει βρεί και όνομα! Ηρακλείδα! Άκουσον Άκουσον!

...Αυτά απο εμένα...

Σας φιλώ όλες και εύχομαι γρήγορα περαστικούλια!

Α! και μια συνταγή που ακολούθησα εγώ και την προτείνω σε όσες έχουν κάτω του μετρίου διάθεση. Go for shopping! Με πήγε o καλός μου εχθές και σήμερα και ψωνίσαμε( άνετα ρουχαλάκια λόγω φουσκοκοιλιάς που κάνει την εμφάνισή της) και ανέβηκε η ψυχολογία! Κάντε το!:mrgreen:

μπραβο για την κοιλιτσα που δειλα δειλα δινει το παρον....κι εγω σκτ διαθεση...γτ αραγε....το μικρο εσκασε στο κλαμα οταν ανακαλυψε οτι γενεθλια γιοκ γι αυτον....οποτε ειπαμε να τον παρουμε κι αυτον να κοψουμε την τουρτα του να χαρει και μετα να τον φυγαδευσουμε πριν ερθουν οι φιλοι του Φανη....:( το καημενο...εκλαιγε γοερα και ελεγε σε παρακαλω μαμα....μου εσκισε την καρδια....μελι...καλα τα ψωνια αλλα καντα εσυ γτ εγω δεν δυναμαι αυτες τις μερες...ειχα παρει δυο ριχτα φουστανακια πριν κανα δυο βδομαδες εχω κι αλλα μπλουζοφορεματα κι οσο αντεχει η κοιλια με αυτα θα πορευτω....με γεια σου λοιπον....με το καλο να τα γεμισεις στο υψος της κοιλιας!!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Mανούλες Αυγούστου 2015!

-maria gazi 4/8 ☺ αυχενική

-Marouskaki 4/8 ☺ αυχενική

-Stogiaki 6/8 ☺ αυχενική

-Crochetmania 5-8/8 ☺ καρδούλα

-November rain 9/8☺ αυχενική

-μέλι 14/8 ☺ αυχενική

-Love is in the air 12/8☺καρδούλα

-Evangelia_kapa 13/8☺καρδούλα

-Magda18 14/8 ☺καρδούλα

-Elafi 16/8 ☺καρδούλα

-Χρύσαδήμητρα 16/8 ☺καρδούλα

-Marianthi27 18/8 ☺καρδούλα

-Vagelio 19/8 ☺καρδούλα

-lucy1980☺καρδούλα

-Meldan 20/8 ☺καρδούλα

-Eirinaki 1981 24/8 ☺καρδούλα

-ARCA 24/8☺καρδούλα

-Lolita ?/8

-Chrimai 26/8 ☺καρδούλα

-Litsaballet 27/8 ☺καρδούλα

-Aura 27/8 ☺καρδούλα

-Biscomania ?/8

-Τάνια -ιούνιος 29/8☺καρδούλα

MARIA GAZI , συγνώμη για να καταλάβω...έκανες αυχενική 20 του μηνός, ξαναπήγες μετά μια φορά και θα ξαναπάς την Τρίτη??Υπάρχει κάποιος λόγος που πας τόσο συχνά?Γιατί στον τρίτο προς τέταρτο είμαστε ακόμη, βρε κοπέλα μου,όχι στο μήνα μας!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσια.Τι κανετε?Εγω πηγα το πρωι γθα εξετασεις αιματος και ουρων καθ μετα σταματησα για ενα γρηγορο μανικιουρ.Μετα σπιτι στα παιδια τα οποια δεν ειναι καλα.Η μικρη συναχι και βηχα,ειναθ με μασκες και σταγονες και η μεγαλη με διαρροια.Λετε να ναι γαστρεντεριτιδα η να την πειραξε κατι που εφαγε?Η συνεχεια θα δειξει και εχουμε και παιδικι παρτυ αυριο.Μαρουσκακι εσας σημερα ειναι το παρτυ σας?Τι θα κανεις με το μικρο?Αντε περαστικα μας.Ευαγγελια μου καλο ταξιδι και καλο ξεκινημα.Ελπιζω να ναι ολα καλα και να προσαρμοστεις γρηγορα.Αρκα μου μ αρεσει που ολα γυριζουν στην κοιλιτσα σου αλλα λρς οτι εχει πλακα.Ετσι πρεπει να τα βλεπουμε για να περασει κι ο καιρος πιο γρηγοραΒεβαια εγω δε θελω να περναει γρηγορα ο καιρος γιατι ξερω οτι το πιο δυσκολο κομματι ειναι μετα,οταν ερθει το μπεμπακι.Κριμαι μονο που ακουσα τα προγραμματα σας κουραστηκα.Τουλαχιστον σε εχουν αντιμετωπισει πολυ καλα στη δουλεια ,σκεψου να χες κι αυτο το αγχος.Ασε που μ εχεις κουφανει μ αυτα που λες για τον παιδικο σας.Μπραβο τους,μεγαλη η ευθυνη που ανελαβαν με το ζαχαρο του παιδιου.Φιλια σε ολες

Α πάρα πολύ ωραία..εσύ έχεις και ποικιλία ιώσεων να διαλέξεις....Περαστικά και στις δυο τους....Αύριο είναι το πάρτυ, ουφ....


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Αχ μαρουσκακθ δυσκολη ηκατασταση.Που να καταλαβει το καημενο μωρε?Λογικο να χεις σκασει.Αυτη ηταν πολυ κολοβδομαδα για ιωσεις.Ολα κατι εχουν.Η μελινα καθε φορα που παει τουαλετα κλαιει πανω στη λεκανη και με ρωταει αν θα παμε στο παρτυ.Δεν ξαναλεω τιποτα νωριτερα,γι αυτο λενε σε μικρο μην ταζεις.Μελι τι αισιοδοξο και χαρουμενο που ηταν το μηνυμα σου.Γλυκα ακουγεται η μικρη που κρατας και πανεξυπνη αλλα "ηρακλειδα"?Που το σκεφτηκε καλε?Αχ μελι μου πρεπεθ κι εγω σιγα σιγα ν αρχισω να προσεχω τα κιλα γιατι ο νους μου ειναι ολο στο φαγητο.


6OMxp3.png

v4jop3.png

fwehp3.png

Link to comment
Share on other sites

πολλές ιώσεις διαβάζω... ας είμαστε προσεκτικές και να ευχόμαστε να μην κολλήσουμε τώρα που είμαστε τόσο ευαίσθητες! Ναι, από την πρώτη προσπάθεια είμαι κι εγώ, που ήταν πολλές προσπάθειες, τελικά απέδωσαν κυριολεκτικά καρπό. Δεν έχω κατι αλλο να πω, εκτός από το ότι θα είναι το πρώτο μου παιδάκι και περιμένω να κάνω αυχενική. Εύχομαι να πάνε όλα καλά, να έχουμε όλες υγεία και εύκολη γέννα. Όλα τα άλλα είναι περιττά!


kdRKp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ μαρουσκακθ δυσκολη ηκατασταση.Που να καταλαβει το καημενο μωρε?Λογικο να χεις σκασει.Αυτη ηταν πολυ κολοβδομαδα για ιωσεις.Ολα κατι εχουν.Η μελινα καθε φορα που παει τουαλετα κλαιει πανω στη λεκανη και με ρωταει αν θα παμε στο παρτυ.Δεν ξαναλεω τιποτα νωριτερα,γι αυτο λενε σε μικρο μην ταζεις.Μελι τι αισιοδοξο και χαρουμενο που ηταν το μηνυμα σου.Γλυκα ακουγεται η μικρη που κρατας και πανεξυπνη αλλα "ηρακλειδα"?Που το σκεφτηκε καλε?Αχ μελι μου πρεπεθ κι εγω σιγα σιγα ν αρχισω να προσεχω τα κιλα γιατι ο νους μου ειναι ολο στο φαγητο.

Ακόμη και το σενάριο να τον πάρουμε εκεί και μετά να φύγει...πήρε ντεπόν στις 3 και τώρα έχει πάλι πυρετό...στο τρίωρο....πού να τον πάω αύριο??Το πάρτυ μας μάρανε πραγματικά, αλλά τι να κάνω που έχω κι άλλο παιδί που δε φταίει σε τίποτα να χάσει κι αυτό τα γενέθλιά του, τα περιμένει όλη τη χρονιά...:?:-?:?Αχ το Μελινάκι κλαίει κι είναι απλώς καλεσμένη...εμένα που δε θα πάει στο δικό ΤΟΥ πάρτυ τι να του πω???Κλαψψψψψψ...


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Αχ μανααα υπομονη.Τι να πω.Τι καταλαβαινω το ζουζουνι.Αυτι νιωθει οτι γκρεμιστηκε ο κοσμος του.Πως τα περιμενουν κατι τετοια,τι σεναρια πλαθουν στα μυαλουδακια τους.Εγω της εξηγω οτι δε μπορουμε να κολλησουμε τα αλλα παιδακια και μου λεει ναι εχεις δικιο αλλα μετα το ξεχναει και λεει τα δικα της.Ρς γαμωτο το δικο σου φαινεται να το περναει και βαρια οποτε δε σου αφηνει επιλογη.Ασε να δεις πως θα παει και το βραδυ.Το πρωι ειναι το παρτυ η το απογ?


6OMxp3.png

v4jop3.png

fwehp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ μαρουσκακθ δυσκολη ηκατασταση.Που να καταλαβει το καημενο μωρε?Λογικο να χεις σκασει.Αυτη ηταν πολυ κολοβδομαδα για ιωσεις.Ολα κατι εχουν.Η μελινα καθε φορα που παει τουαλετα κλαιει πανω στη λεκανη και με ρωταει αν θα παμε στο παρτυ.Δεν ξαναλεω τιποτα νωριτερα,γι αυτο λενε σε μικρο μην ταζεις.Μελι τι αισιοδοξο και χαρουμενο που ηταν το μηνυμα σου.Γλυκα ακουγεται η μικρη που κρατας και πανεξυπνη αλλα "ηρακλειδα"?Που το σκεφτηκε καλε?Αχ μελι μου πρεπεθ κι εγω σιγα σιγα ν αρχισω να προσεχω τα κιλα γιατι ο νους μου ειναι ολο στο φαγητο.

χαχα! Ναι Ηρακλείδα! μάλλον λόγω μυθολογίας που είναι τρισμέγιστη φαν! Όσο για το φαγητό Meldan μου... Μεγάλη πληγή, δεν λέω. Για μένα όμως η μεγαλύτερη είναι τα γλυκά! Αχ πόσο μου λείπουν...

Ας πιώ τώρα το χαμομηλάκι μου με τη φρυγανιά (6 δημητριακών παρακαλώ) και λέω να τα βαφτίσω... σοκολατόπιτα με παγωτό.... τι λέτε? Να κεράσω? :roll:


gHTSp2.png

Link to comment
Share on other sites

Mανούλες Αυγούστου 2015!

-maria gazi 4/8 ☺ αυχενική

-Marouskaki 4/8 ☺ αυχενική

-Stogiaki 6/8 ☺ αυχενική

-Crochetmania 5-8/8 ☺ καρδούλα

-November rain 9/8☺ αυχενική

-μέλι 14/8 ☺ αυχενική

-Love is in the air 12/8☺καρδούλα

-Evangelia_kapa 13/8☺καρδούλα

-Magda18 14/8 ☺καρδούλα

-Elafi 16/8 ☺καρδούλα

-Χρύσαδήμητρα 16/8 ☺καρδούλα

-Marianthi27 18/8 ☺καρδούλα

-Vagelio 19/8 ☺καρδούλα

-lucy1980☺καρδούλα

-Meldan 20/8 ☺καρδούλα

-Eirinaki 1981 24/8 ☺καρδούλα

-ARCA 24/8☺καρδούλα

-Lolita ?/8

-Chrimai 26/8 ☺καρδούλα

-Litsaballet 27/8 ☺καρδούλα

-Aura 27/8 ☺καρδούλα

-Biscomania ?/8

-Τάνια -ιούνιος 29/8☺καρδούλα

MARIA GAZI , συγνώμη για να καταλάβω...έκανες αυχενική 20 του μηνός, ξαναπήγες μετά μια φορά και θα ξαναπάς την Τρίτη??Υπάρχει κάποιος λόγος που πας τόσο συχνά?Γιατί στον τρίτο προς τέταρτο είμαστε ακόμη, βρε κοπέλα μου,όχι στο μήνα μας!

εκανα αυχενικη 20 του μηνα πηγα στο γιατρο μου 23 να δει την αυχενικη και να μου γραψει τις εξετασεις του μηνα...τωρα βγηκαν οι εξετασεις και θα παω να της δει και φυσικα για υπεριχο.. 2 φορες το μηνα πηγαινω νομιζω δεν ειμαι υπερβολικη..εσεις ποτε πατε δηλαδη..εχω μια γνωστη που παει καθε εβδομαδα γτ ανχωνεται που ειναι το κακο? :confused::confused:

Link to comment
Share on other sites

εκανα αυχενικη 20 του μηνα πηγα στο γιατρο μου 23 να δει την αυχενικη και να μου γραψει τις εξετασεις του μηνα...τωρα βγηκαν οι εξετασεις και θα παω να της δει και φυσικα για υπεριχο.. 2 φορες το μηνα πηγαινω νομιζω δεν ειμαι υπερβολικη..εσεις ποτε πατε δηλαδη..εχω μια γνωστη που παει καθε εβδομαδα γτ ανχωνεται που ειναι το κακο? :confused::confused:

κι εγω εκανα αυχενικη στις 23 και την ιδια μερα τις αναλυσεις αιματος τις οποιες θα του παω γυρω στις 23φεβρ αφου ειναι καλες.δε λεω οτι ειναι κακο...ειναι πολυ συχνα απλως για το μηνα σου....αν εσενα ομως σε αναπαυει παω πασο!Αντωνια μου το πρωι το παρτυ....το βραδυ πυρετο ανα εξαωρο...πηρε αλγκοφρεν τωρα στις 8 κι ελπιζω ως τις 11 να τον κρατησει...να σβησει κερακι να φαει τουρτα και πισω:?


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Μονο η δικια μου η κοιλια ειναι τουμπανο?????? Σαν 5 μηνων ειμαι!!!!

οι ορμονες μαναρι μου...κι εγω ετσι ημουν...αλλα ψιλοξεπρηστηκα κι εμεινε η κοιλια η κανονικη για τριων μηνων χαχα!!!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...