Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Faith22 είπε:

       

      Χθες είχα υπέρηχο κ είναι όλα καλά.Ειμαι στην 25η εβδομάδα κ με έχει ενημερωσει η μαία ότι δεν είναι συστηματικές οι κινήσεις των εμβρύων αυτή την εβδομάδα.Χθες αυτό δεν το συζήτησα καθόλου με τον γιατρό.Εγω όμως τα νιώθω κάθε μέρα κ σήμερα από το πρωί δεν τα είχα νιώσει κ είχε πάει 3 το μεσημέρι.Η ξαδέρφη μου πριν 3 εβδομάδες έχασε το μωρο της στις 33 εβδομάδες.Δεν το ένιωσε μια μέρα κ τελικά είχε ενδομητρίο θάνατο.Το αναφέρω για να καταλάβετε λίγο την ψυχολογία μου,θέλω δεν θέλω είναι κάτι που το σκέφτομαι κάθε μέρα.Η μαία μου το ξέρει.Στελνω λοιπόν το μεσημέρι ότι δεν έχω νιώσει τα μωρά χωρίς να της πω καλησπέρα,ήμουν στο κρεβάτι όλο το πρωί ζουμπωντας την κοιλιά μου κ ενώ ήθελα μόνο ένα μην ανησυχείς μου απαντά ότι "κακώς δεν ρώτησες τον γιατρό,είπαμε μετράμε μετά τις 32 εβδομάδες κ παρεπιπτόντως καλησπέρα τάδε" κ της απάντησα "ναι κακώς δεν ρώτησα τον γιατρό κ ρωτάω εσένα.Δεν βλάπτει λίγο ενσυναίσθηση που κ που.Καλησπερα".Απάντησα έτσι γιατί ένιωσα ειρωνεία.Λαθος μου,το ξέρω.Μου απάντησε κ εκεινη πάλι αλλα το άφησα εκεί.Δεν ξανααπαντησα.Δεν ήθελα να το συνεχίσω.

      Κ τώρα το βράδυ μου έστειλε ο γιατρός μήνυμα ότι αν δεν με καλύπτουν,να κάνω τις επιλογές μου,εννοώντας ότι μπορώ να φύγω κ να αλλάξω γιατρό,μαζί με ένα κατεβατο.

      Αυτό με πείραξε παρά πολύ.Ενιωσα ότι με διώχνει.

      Ξέρω ότι είμαι παράλογη,εκφραστείτε ελεύθερα.

       

       

      Ε βλακεία του γιατρού . Κανονικά έπρεπε να σε πάρει τηλέφωνο Κ να σε ρωτησει εάν είσαι καλά Κ γιατί μίλησες έτσι στην μαία . Τώρα μηνύματα εάν δεν σε καληπτουμε άλλαξε τη γιατρό είναι εντελώς αντιεπαγγελματικο τι είστε ζευγαρι Κ χωρίζετε . 

      Πάντως αν δεν νιώθεις κάποια μέρα τα μωρά φάε κάτι γλυκό ή πιες κάτι παγωμένο μετά από λίγο θα εμφανιστούν . Προς Θεού μην ζουλας την κοιλιά κάνει συσπάσεις . 

Μανουλες......Αυγουστου 2015!!!


november rain

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Τάνια μου χάρηκα που εμφανίστηκες γιατί είχαμε μέρες να σ' ακούσουμε. Είμαστε και κοντά στην ΠΗΤ, από τις τελευταίες του Αυγούστου.. Όλα καλά θα πάνε. Τα καφέ δεν είναι τοσο πρόβλημα όσο το κόκκινο αίμα. Όλα καλά, κάνε καλές σκέψεις για το μωράκι σου. Δύσκολη η κατάσταση εκεί, από ό,τι μας λες. Ωραία όμως που θα ρθεις Ελλάδα για ένα μήνα, θα δεις δικούς σου ανθρώπους. Αλλά μήπως είναι που έρχεσαι εσύ και μας έφερες αυτή τη σκόνη από την Αφρική και έχει καλύψει τον ορίζοντα.;;: ): ))). Πραγματικά ας ξεσκονίσει κάποιος τον ουρανό... να ξαναδούμε το γαλανό του χρώμα!!!

Σας φιλώ και παω με τον σύζυξ τον αγαπημένο για έναν κυριακάτικο περίπατο εδώ στη γειτονιά μας.. ναι τον έπεισα με τα πολλά ότι το περπάτημα κάνει καλό... (επιτέλους) (μέχρι που το πρότεινε αυτός σήμερα, φοβερό; :))))

μονο καλο;;;και σε ολα....να περπατας...ειδικα αν δεν εχεις προ βληματα στην κυηση...οτι καλυτερο....κι αν μπορεις ως τον ενατο....θα με θυμηθεις....

Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Marianthi27

    2102

  • Marouskaki

    2039

  • november rain

    1702

  • meldan

    1004

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

γεια σας !!!καναμε σημερα και εμεις την αυχενικη!!!ολα πολυ καλα η ΠΗΤ σωστη 16/8/2015!!

για φυλο δεν μας ειπε τιποτα ουτε τον ρωτησαμε να σας πω την αληθεια!!!αυτααα εφυγε και ενα αγχος!!!!


uAVIp3.png

sWUop3.png

Link to comment
Share on other sites

μονο καλο;;;και σε ολα....να περπατας...ειδικα αν δεν εχεις προ βληματα στην κυηση...οτι καλυτερο....κι αν μπορεις ως τον ενατο....θα με θυμηθεις....

Αυτό λεω να κάνω Μαράκι μου .. αν δεν με προδώσει η τεμπελιά μου.. :rolleyes:

Κι όταν έχεις και καλή παρέα το περπάτημα είναι ακόμα καλύτερο :tongue::tongue::D

Τώρα γυρίσαμε, τελικά αργήσαμε λίγο να φύγουμε αφού βλέπαμε το Δραγασάκη -που ωραία τα λεγε- στο Mega..

Κάναμε μια ωραία βόλτα περίπου μια ώρα, κι ανακαλύψαμε εδώ τριγύρω κι άλλες παιδικές χαρές.. (τώρα παιδικές χαρές και σχολεία τα παρατηρώ περισσοτερο είναι η αλήθεια ενώ πριν καθόλου δεν με ενδιέφεραν χαχα πως αλλάζει ο άνθρωπος:roll:..)

Εύχομαι σε όλες μια γλυκειά καληνύχτα με όνειρα όμορφα και ταξιδιάρικα.

Link to comment
Share on other sites

γεια σας !!!καναμε σημερα και εμεις την αυχενικη!!!ολα πολυ καλα η ΠΗΤ σωστη 16/8/2015!!

για φυλο δεν μας ειπε τιποτα ουτε τον ρωτησαμε να σας πω την αληθεια!!!αυτααα εφυγε και ενα αγχος!!!!

Ετσι μπράβο! Ωραία νεάκια! Πας κι εσυ κορίτσι, σου εφυγε το αγχος! Aντε να παίρνουμε σειρα οι υπόλοιπες!


c8i6p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα και από τα ξένα! Σημερα μπήκα επίσημα στον τρίτο μήνα. Αυχενική κατα τις 10 Μαρτίου. Αν όλα πάνε καλα διότι τα καφε συνεχίζουν λιγότερα βέβαια μια φορά την εβδομάδα.... Την Παρασκευή εχω υπέρηχο να δουμε πάλι τι θα δουμε. Εχω δύσκολο μήνα μπροστά!! Λόγω εκλογών εδώ, μας διώχνουν μέχρι να ηρεμήσουν οι φασαρίες που μπορεί να γίνουν!!!! Όποτε βαλίτσες αεροπλάνο κλπ..... Μακάρι να πάνε όλα καλα!!!! Μου δίνεται ετσι και η ευκαιρεία να δω και τον γιατρό μου στην Αθήνα! Θα με ηρεμήσει ή θα με αγχώσει!!!

Τα κορίτσια μου θέλουν αγόρι. Μάλιστα η μικρή μου ειπε ότι αν ειναι κορίτσι θα το αλλάξουμε με του αδερφού μου που μόλις έκανε αγόρι!!!!!

Ελπίζω να σταματήσουν αυτά τα καφε γιατί μου έχουν διαλύσει την ψυχολογια και όλο αρνητικές σκέψεις κανω....

Καλή επιστροφή στην πατρίδα, και όλα καλά να πάνε! Nα ερθεις, να δεις και το γιατρο σου, να ηρεμήσεις και να ξεκουραστείς!


c8i6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Mανούλες Αυγούστου 2015!

-maria gazi 4/8 ☺ αυχενική

-Marouskaki 4/8 ☺ αυχενική

-Stogiaki 6/8 ☺ αυχενική

-Crochetmania 5-8/8 ☺ καρδούλα

-November rain 9/8☺ αυχενική

-μέλι 14/8 ☺ αυχενική

-Love is in the air 12/8☺καρδούλα

-Evangelia_kapa 13/8☺καρδούλα

-Magda18 14/8 ☺καρδούλα

-Elafi 16/8 ☺καρδούλα

-Χρύσαδήμητρα 16/8 ☺αυχενική

-Marianthi27 18/8 ☺καρδούλα

-Vagelio 19/8 ☺καρδούλα

-lucy1980☺καρδούλα

-Meldan 20/8 ☺αυχενική

-Eirinaki 1981 24/8 ☺καρδούλα

-ARCA 24/8☺καρδούλα

-Lolita ?/8

-Chrimai 26/8 ☺καρδούλα

-Litsaballet 27/8 ☺καρδούλα

-Aura 27/8 ☺καρδούλα

-Biscomania ?/8

-Τάνια -ιούνιος 29/8☺καρδούλα

Να κι η λίστα μας ανανεωμένη με τα λίαν πρόσφατα δεδομένα.. από την αγαπημένη Πάτρα (αγαπημένη γιατί εκεί ζει η τσούπρα η όμορφη η βαφτισιμιά μου-αδυναμία μεγάλη..)

Link to comment
Share on other sites

Mανούλες Αυγούστου 2015!

-maria gazi 4/8 ☺ αυχενική

-Marouskaki 4/8 ☺ αυχενική

-Stogiaki 6/8 ☺ αυχενική

-Crochetmania 5-8/8 ☺ καρδούλα

-November rain 9/8☺ αυχενική

-μέλι 14/8 ☺ αυχενική

-Love is in the air 12/8☺καρδούλα

-Evangelia_kapa 13/8☺καρδούλα

-Magda18 14/8 ☺καρδούλα

-Elafi 16/8 ☺καρδούλα

-Χρύσαδήμητρα 16/8 ☺αυχενική

-Marianthi27 18/8 ☺καρδούλα

-Vagelio 19/8 ☺καρδούλα

-lucy1980☺καρδούλα

-Meldan 20/8 ☺αυχενική

-Eirinaki 1981 24/8 ☺καρδούλα

-ARCA 24/8☺καρδούλα

-Lolita ?/8

-Chrimai 26/8 ☺καρδούλα

-Litsaballet 27/8 ☺καρδούλα

-Aura 27/8 ☺καρδούλα

-Biscomania ?/8

-Τάνια -ιούνιος 29/8☺καρδούλα

Τώρα ελπίζω να είναι σωστή.. γιατί πριν δεν ξέρω τι πάτησα.. χμ χμ χμ αρχάρια βλέπετε ως μπλόγκερ κάνω φιλότιμεες προσπάθειες ...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στις διαδυκτιακες φιλεναδες μου!Χαθηκα μια μερα τωρα αλλα ητανε ενα γεματο Σκ.Καταρχας marouskaki να χαιρεσαι και παλι τα παιδακια σου,περαστικα σας και ευχομαι να περασαν ωραια οι μικροι μπομπιρες.Οτι κανουμε για τα παιδια μας γινεται,να τα βλεπουμε να χαμογελανε!:) Εμεις ειμασταν τωρα το απογευμα σε ενα παιδικο παρτυ,ο παιδοτοπος βεβαια ητανε μαυρο χαλι.Ποτε δεν μου αρεσε και δεν πηγαινα τα παιδια μου.Βρωμικες τουαλετες,βρωμικα πατωματα ακομα και τα φουσκωτα που εχει μεσα εχουν παρει χρωμα καφε και αυτα.Και αρκετο κρυο.Με το που επιστρεψαμε σπιτι πλυσιμο τα ρουχα τους και τα παιδια στο πλυντηριο :P:p Τα δικα μου ευχαριστα νεα ειναι οτι ΜΕΤΑΚΟΜΙΖΩΩΩΩΩ!!! Συζητησα με το συζυγο και συμφωνησαμε:confused:(περιεργο μου φαινεται) να παμε σε αλλο σπιτι μεγαλυτερο και κυριως ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΓΑΙΡΑ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ. Με λυπηθηκε ο Θεος κοριτσια,με λυπηθηκε,δεν υπαρχει αλλη λογικη εξηγηση.Εγινε το ενατο θαυμα της ανθρωποτητας!!Σε κανα διμηνο ολα αυτα,μεχρι να βρεθει το καταλληλο σπιτι και να ανοιξει και ο καιρος βεβαια γιατι μεσα στον χειμωνα τι μετακομιση να κανεις?Ειμαι ευτυχισμενη τελικα,υπαρχει Θεια Δικαιοσυνη,δεν μπορειτε να καταλαβεται ποσο σημαντικο ειναι για μενα να απομακρυνθω απο αυτην τη γυναικα.Ουφ!!! Τελικα με αγαπαει ο συζυξ ε?? Τι λετε? Φευγει απο το σπιτι του για να νοικιασει αλλου....βεβαια δεν θα χωραγαμε σε λιγο γιατι τωρα εχω μονο ενα παιδικο δωματιο,οποτε κατι θα επρεπε να κανουμε καποια στιγμη.εσεις ποσα δωματια εχετε κοριτσια σπιτι σας?Ας διαβασω λοιπον τα νεακια σας....


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσια!!!!!! Γνωριζει καποια αν επιτρέπεται η οχι η ζαχαρινη στην εγκυμοσυνη?

Και μια ερωτηση... ποτε τελειωνει ρο 1ο τριμηνο οταν μπουμε στην 13η βδομαδα η οταν κλεισει ο 3ος μηνας???? Εχω μπερδευτει.... Πχ. Εγω μπαινω στην 13η εβδομαδα στις 16.2 αλλα στον 4ο στις 24.2

Γιατι να μην επιτρεπεται η ζαχαρινη?ειναι επιβλαβης?δε νομιζω να υπαρχει προβλημα.Το πρωτο τριμηνο τελειωνει στο τελος της 13ης βδομαδας δηλαδη παιρνεις ολη τη βδομαδα και αρχες 14ης μπαινεις στον τεταρτο μηνα.Αρα οι υπολογισμοι σου βγαινουν σωστα,στις 24 φεβ μπαινεις 4ο μηνα κυησης.


BA6wp2.png

NXc7p2.png

u26tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα στις διαδυκτιακες φιλεναδες μου!Χαθηκα μια μερα τωρα αλλα ητανε ενα γεματο Σκ.Καταρχας marouskaki να χαιρεσαι και παλι τα παιδακια σου,περαστικα σας και ευχομαι να περασαν ωραια οι μικροι μπομπιρες.Οτι κανουμε για τα παιδια μας γινεται,να τα βλεπουμε να χαμογελανε!:) Εμεις ειμασταν τωρα το απογευμα σε ενα παιδικο παρτυ,ο παιδοτοπος βεβαια ητανε μαυρο χαλι.Ποτε δεν μου αρεσε και δεν πηγαινα τα παιδια μου.Βρωμικες τουαλετες,βρωμικα πατωματα ακομα και τα φουσκωτα που εχει μεσα εχουν παρει χρωμα καφε και αυτα.Και αρκετο κρυο.Με το που επιστρεψαμε σπιτι πλυσιμο τα ρουχα τους και τα παιδια στο πλυντηριο :P:p Τα δικα μου ευχαριστα νεα ειναι οτι ΜΕΤΑΚΟΜΙΖΩΩΩΩΩ!!! Συζητησα με το συζυγο και συμφωνησαμε:confused:(περιεργο μου φαινεται) να παμε σε αλλο σπιτι μεγαλυτερο και κυριως ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΓΑΙΡΑ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ. Με λυπηθηκε ο Θεος κοριτσια,με λυπηθηκε,δεν υπαρχει αλλη λογικη εξηγηση.Εγινε το ενατο θαυμα της ανθρωποτητας!!Σε κανα διμηνο ολα αυτα,μεχρι να βρεθει το καταλληλο σπιτι και να ανοιξει και ο καιρος βεβαια γιατι μεσα στον χειμωνα τι μετακομιση να κανεις?Ειμαι ευτυχισμενη τελικα,υπαρχει Θεια Δικαιοσυνη,δεν μπορειτε να καταλαβεται ποσο σημαντικο ειναι για μενα να απομακρυνθω απο αυτην τη γυναικα.Ουφ!!! Τελικα με αγαπαει ο συζυξ ε?? Τι λετε? Φευγει απο το σπιτι του για να νοικιασει αλλου....βεβαια δεν θα χωραγαμε σε λιγο γιατι τωρα εχω μονο ενα παιδικο δωματιο,οποτε κατι θα επρεπε να κανουμε καποια στιγμη.εσεις ποσα δωματια εχετε κοριτσια σπιτι σας?Ας διαβασω λοιπον τα νεόκια σας....

Μπράβο Νοβέμπερ!!!!!!:D:D:D Αυτό ήταν το καλύτερο νέο που άκουσα εδώ και καιρό!! Νέο μωρό, νέο σπίτι, μακριά από τα βάσανα της πεθεράς.. άντε ωραία πολύ ωραία νέα.

Σ' αγαπάει αλλά αυτό του έλλειπε να μην σε αγαπάει.. ε; καλά δε λέω κορίτσια;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στις διαδυκτιακες φιλεναδες μου!Χαθηκα μια μερα τωρα αλλα ητανε ενα γεματο Σκ.Καταρχας marouskaki να χαιρεσαι και παλι τα παιδακια σου,περαστικα σας και ευχομαι να περασαν ωραια οι μικροι μπομπιρες.Οτι κανουμε για τα παιδια μας γινεται,να τα βλεπουμε να χαμογελανε!:) Εμεις ειμασταν τωρα το απογευμα σε ενα παιδικο παρτυ,ο παιδοτοπος βεβαια ητανε μαυρο χαλι.Ποτε δεν μου αρεσε και δεν πηγαινα τα παιδια μου.Βρωμικες τουαλετες,βρωμικα πατωματα ακομα και τα φουσκωτα που εχει μεσα εχουν παρει χρωμα καφε και αυτα.Και αρκετο κρυο.Με το που επιστρεψαμε σπιτι πλυσιμο τα ρουχα τους και τα παιδια στο πλυντηριο :P:p Τα δικα μου ευχαριστα νεα ειναι οτι ΜΕΤΑΚΟΜΙΖΩΩΩΩΩ!!! Συζητησα με το συζυγο και συμφωνησαμε:confused:(περιεργο μου φαινεται) να παμε σε αλλο σπιτι μεγαλυτερο και κυριως ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΓΑΙΡΑ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ. Με λυπηθηκε ο Θεος κοριτσια,με λυπηθηκε,δεν υπαρχει αλλη λογικη εξηγηση.Εγινε το ενατο θαυμα της ανθρωποτητας!!Σε κανα διμηνο ολα αυτα,μεχρι να βρεθει το καταλληλο σπιτι και να ανοιξει και ο καιρος βεβαια γιατι μεσα στον χειμωνα τι μετακομιση να κανεις?Ειμαι ευτυχισμενη τελικα,υπαρχει Θεια Δικαιοσυνη,δεν μπορειτε να καταλαβεται ποσο σημαντικο ειναι για μενα να απομακρυνθω απο αυτην τη γυναικα.Ουφ!!! Τελικα με αγαπαει ο συζυξ ε?? Τι λετε? Φευγει απο το σπιτι του για να νοικιασει αλλου....βεβαια δεν θα χωραγαμε σε λιγο γιατι τωρα εχω μονο ενα παιδικο δωματιο,οποτε κατι θα επρεπε να κανουμε καποια στιγμη.εσεις ποσα δωματια εχετε κοριτσια σπιτι σας?Ας διαβασω λοιπον τα νεακια σας....

Γουαου!!!!!ειδες τελικα που υπηρχε λυση;;;;χαιρομαι παρα πολυ για σενα...ειλικρινα....σε δηλητηριαζε το περιβαλλον εκει....βρηκατε σπιτι;;;ποσα δωματια;;;εγω εχω δυο παιδικα στα οποια θα μπουν -πρωτα ο Θεος-ως εξης:τρια αγορια στο ενα παιδικο στην υπαρχουσα κουκετα και σε κρεβατακι που θα βγουν τα καγκελα ο μικρος και στο αλλο παιδικο το κιντερ εκπληξη στο κρεβατακι του κι εγω σε μονο κρεβατι για τον πρωτο καιρο....μετα απο καμια δυο τρια χρονια δευτερη κουκετα κι αυτα!!!!αχ ρε βροχουλα....μπραβο.....


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στις διαδυκτιακες φιλεναδες μου!Χαθηκα μια μερα τωρα αλλα ητανε ενα γεματο Σκ.Καταρχας marouskaki να χαιρεσαι και παλι τα παιδακια σου,περαστικα σας και ευχομαι να περασαν ωραια οι μικροι μπομπιρες.Οτι κανουμε για τα παιδια μας γινεται,να τα βλεπουμε να χαμογελανε!:) Εμεις ειμασταν τωρα το απογευμα σε ενα παιδικο παρτυ,ο παιδοτοπος βεβαια ητανε μαυρο χαλι.Ποτε δεν μου αρεσε και δεν πηγαινα τα παιδια μου.Βρωμικες τουαλετες,βρωμικα πατωματα ακομα και τα φουσκωτα που εχει μεσα εχουν παρει χρωμα καφε και αυτα.Και αρκετο κρυο.Με το που επιστρεψαμε σπιτι πλυσιμο τα ρουχα τους και τα παιδια στο πλυντηριο :P:p Τα δικα μου ευχαριστα νεα ειναι οτι ΜΕΤΑΚΟΜΙΖΩΩΩΩΩ!!! Συζητησα με το συζυγο και συμφωνησαμε:confused:(περιεργο μου φαινεται) να παμε σε αλλο σπιτι μεγαλυτερο και κυριως ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΓΑΙΡΑ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ. Με λυπηθηκε ο Θεος κοριτσια,με λυπηθηκε,δεν υπαρχει αλλη λογικη εξηγηση.Εγινε το ενατο θαυμα της ανθρωποτητας!!Σε κανα διμηνο ολα αυτα,μεχρι να βρεθει το καταλληλο σπιτι και να ανοιξει και ο καιρος βεβαια γιατι μεσα στον χειμωνα τι μετακομιση να κανεις?Ειμαι ευτυχισμενη τελικα,υπαρχει Θεια Δικαιοσυνη,δεν μπορειτε να καταλαβεται ποσο σημαντικο ειναι για μενα να απομακρυνθω απο αυτην τη γυναικα.Ουφ!!! Τελικα με αγαπαει ο συζυξ ε?? Τι λετε? Φευγει απο το σπιτι του για να νοικιασει αλλου....βεβαια δεν θα χωραγαμε σε λιγο γιατι τωρα εχω μονο ενα παιδικο δωματιο,οποτε κατι θα επρεπε να κανουμε καποια στιγμη.εσεις ποσα δωματια εχετε κοριτσια σπιτι σας?Ας διαβασω λοιπον τα νεακια σας....
γεια σας !!!καναμε σημερα και εμεις την αυχενικη!!!ολα πολυ καλα η ΠΗΤ σωστη 16/8/2015!!

για φυλο δεν μας ειπε τιποτα ουτε τον ρωτησαμε να σας πω την αληθεια!!!αυτααα εφυγε και ενα αγχος!!!!

μπραβο κοριτσακι μου....ακομη ενα κιντερ εκπληξη στην παρεα αλλα γερο κι αυτο εχει σημασια!!!!κοριτσια...σαν σημερα σαραντισε η Παναγιτσα το Χριστουλη....ειναι η γιορτη της μητερας των ορθοδοξων!!!!χρονια πολλα μανουλες και μελλουσες μανουλες!!!!


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Mανούλες Αυγούστου 2015!

-maria gazi 4/8 ☺ αυχενική

-Marouskaki 4/8 ☺ αυχενική

-Stogiaki 6/8 ☺ αυχενική

-Crochetmania 5-8/8 ☺ καρδούλα

-November rain 9/8☺ αυχενική

-μέλι 14/8 ☺ αυχενική

-Love is in the air 12/8☺καρδούλα

-Evangelia_kapa 13/8☺καρδούλα

-Magda18 14/8 ☺καρδούλα

-Elafi 16/8 ☺καρδούλα

-Χρύσαδήμητρα 16/8 ☺αυχενική

-Marianthi27 18/8 ☺καρδούλα

-Vagelio 19/8 ☺καρδούλα

-lucy1980☺καρδούλα

-Meldan 20/8 ☺αυχενική

-Eirinaki 1981 24/8 ☺καρδούλα

-ARCA 24/8☺καρδούλα

-Lolita ?/8

-Chrimai 26/8 ☺καρδούλα

-Litsaballet 27/8 ☺καρδούλα

-Aura 27/8 ☺καρδούλα

-Biscomania ?/8

-Τάνια -ιούνιος 29/8☺καρδούλα

Τώρα ελπίζω να είναι σωστή.. γιατί πριν δεν ξέρω τι πάτησα.. χμ χμ χμ αρχάρια βλέπετε ως μπλόγκερ κάνω φιλότιμεες προσπάθειες ...

αξιος ο μισθος σου κοριτσαρα μου!!!!για πες....ψαχνεις τη λιστα στα παλια μνμτ κ κανεις αντιγραφη η υπαρχει κανας τροπος να τη βρισκουμε αμεσως;;;ρωταω γτ εγω την εχω αποθηκευμενη ως αρχειο δτον ηυ...


Γ 23-05-2006

Φ 15-01-2008

Α 25-01-2011 και...

XpL5p3.png

39177juaehpmaxa.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στις διαδυκτιακες φιλεναδες μου!Χαθηκα μια μερα τωρα αλλα ητανε ενα γεματο Σκ.Καταρχας marouskaki να χαιρεσαι και παλι τα παιδακια σου,περαστικα σας και ευχομαι να περασαν ωραια οι μικροι μπομπιρες.Οτι κανουμε για τα παιδια μας γινεται,να τα βλεπουμε να χαμογελανε!:) Εμεις ειμασταν τωρα το απογευμα σε ενα παιδικο παρτυ,ο παιδοτοπος βεβαια ητανε μαυρο χαλι.Ποτε δεν μου αρεσε και δεν πηγαινα τα παιδια μου.Βρωμικες τουαλετες,βρωμικα πατωματα ακομα και τα φουσκωτα που εχει μεσα εχουν παρει χρωμα καφε και αυτα.Και αρκετο κρυο.Με το που επιστρεψαμε σπιτι πλυσιμο τα ρουχα τους και τα παιδια στο πλυντηριο :P:p Τα δικα μου ευχαριστα νεα ειναι οτι ΜΕΤΑΚΟΜΙΖΩΩΩΩΩ!!! Συζητησα με το συζυγο και συμφωνησαμε:confused:(περιεργο μου φαινεται) να παμε σε αλλο σπιτι μεγαλυτερο και κυριως ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΓΑΙΡΑ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ. Με λυπηθηκε ο Θεος κοριτσια,με λυπηθηκε,δεν υπαρχει αλλη λογικη εξηγηση.Εγινε το ενατο θαυμα της ανθρωποτητας!!Σε κανα διμηνο ολα αυτα,μεχρι να βρεθει το καταλληλο σπιτι και να ανοιξει και ο καιρος βεβαια γιατι μεσα στον χειμωνα τι μετακομιση να κανεις?Ειμαι ευτυχισμενη τελικα,υπαρχει Θεια Δικαιοσυνη,δεν μπορειτε να καταλαβεται ποσο σημαντικο ειναι για μενα να απομακρυνθω απο αυτην τη γυναικα.Ουφ!!! Τελικα με αγαπαει ο συζυξ ε?? Τι λετε? Φευγει απο το σπιτι του για να νοικιασει αλλου....βεβαια δεν θα χωραγαμε σε λιγο γιατι τωρα εχω μονο ενα παιδικο δωματιο,οποτε κατι θα επρεπε να κανουμε καποια στιγμη.εσεις ποσα δωματια εχετε κοριτσια σπιτι σας?Ας διαβασω λοιπον τα νεακια σας....

Βρε τσακάλι τα κατάφερες να ελευθερωθείς! Εύγε! Δείχνω respect στον σύζυγο! Μπράβο του! Η κακιά πεθερά ήταν μάλλον μεγάλη πληγή βροχούλα μου! Εύχομαι όλα καλά να σας πάνε! και αφού αγαπιέστε δεν θα υπάρχουν γκρίζα πεθερο/συννεφάκια στο νέο σας σπιτικό! :D Με το καλό!


gHTSp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...