Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Cafe Ιανουάριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

εγω εχω ενα της chicco το ειχα παρει απο το jumbo,γυρω στα 180 ευρω αν θυμαμαι σωστα,οντως πιανει μια ολοκληρη θεση,ειναι ομως πολυ βολικο για το παιδι ...εννοω σχετικα ευρυχωρο....ομως εχει ενα βασικο μειονεκτημα,ιδρωνει του κερατα ο μικρος ,ειδικα αν αποκοιμηθει εκει ή αν καθεται για πολυ ωρα.......ενα προβλημα ,που δεν ξερω πως να λυσω...με 120 ευρω ,δεν θυμαμαι να ειχα βρει,ισως εχει στο mothercare,αλλα συμφωνω με τη δεσποινα ,πως καλυτερα λιγα παραπανω και ασφαλες,παρα φτηνο και μουφα!

δεσποινααααα,εφτασες στη μεση ε????αντε ,αλλο τοσο σου εμεινε και θα σκασει μουρη το παλικαρι!!!!!ζητωωωωω!;););)

δεν εχετε αδικο..απλα μου φαινονται πολλα τα λεφτα Αρη..:cool:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • prosperous

    8175

  • miamama

    5658

  • jesgk

    4748

  • maestria77

    4508

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μεχρι 120 ευρω δινω για το καθισμα..παραπανω δεν με παιρνει και το θεωρω κοροιδια.. το προβλημα μου ειναι οτι ειναι ολα ΑΓΓΟΥΡΙΑ..πιανουν ολοκληρη θεση..χαλια..

σας εχω πει οτι ακομη καθομαι πισω μαζι της εεε?? αυτο δεν θα το ξεπερασω ευκολα..θα προσπαθησω να κατσω μπροστα μολις βαλουμε το καινουργιο καιθισμα..και αν δεν αρχισει η γκρινια σφυρατε μου κλεφτικα..

Εγώ σταμάτησα να κάθομαι πίσω από τότε που ήταν 3 μηνών. Δεν γκρίνιαξε ΚΑΘΟΛΟΥ! Απλά με κοιτούσε περίεργα τις πρώτες φορές (και καλά "που κάθεσαι εσύ εκεί μπροστά;") και τίποτα άλλο.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

oyte mpiskoto??νομιζω πως εχεις δικιο,μαλλον πως θα πρεπει να το κοψω αυτο με τα κουλουρακια,ηδη εχει μαθει το κουτι που τα φυλαω,και μου το δειχνει και φωναζει μαμ μαμ.....εμ,βεβαια,δεν ειναι χαζο το παιδι!

Κοριτσάκι έχει κάτι πολύ ωραία Digestive χωρίς ζάχαρη. Εγώ αυτά του δίνω. Βέβαια, σε άλλα σπίτια (γιαγιάδες) του δίνουν πολλά περισσότερα. Ή αν φτιάξω κανένα κέηκ. Α, και μπάρες δημητριακών :tongue:.

Y.Γ. Ούτε εγώ βλέπω Παπακαλιάτη ;).


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

εμείς λόγω βάρους δεν τρώμε,έχει φάει 2-3 φορές μπισκότο μόνο,αλλά δεν ζητάει ποτέ τίποτα.

ξέρει ότι θα φάει μόνο τις συγκεκριμένες ώρες...

της είχα δώσει κι εγώ κουλουράκι από τα πασχαλινά.

εγώ πίσω μαζί της κάθησα μια και μοναδική φορά,όταν γυρνούσαμε από το μαιευτήριο... από γιάννενα.

και ταξίδια που κάνουμε,ποτέ μαζί της.

cristin κοντεύεις κι εσύ...έρχεται το 2ο μπουμπουκάκι!!

τελείωσε ο παπακαλιάτης...

από τις νοικοκυρές έχω δει μόνο τον 1ο κύκλο...στο dvd club που πάμε δεν το έχει...

θέλω να δω και τα υπόλοιπα...

μου έλειψε!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κοριτσακια!

λιγο αργα σας θυμηθηκα,αλλα δεν πειραζει!

ειχα πολυ δουλεια σημερα.εφτιαξα τα καλοκαιρινα,εβγαλα τα χαλια.

christin,εγω γλυκα της δινω και δοκιμαζει τα παντα.

και παγωτο εχει φαει,γρανιτα,και τουρτα,και σοκολατα.γενικα ειμαι του παν μετρον αριστον.οτι τρωω,θα της δωσω να δοκιμασει,αλλα λιγο.και μπισκοτα μιραντα τρωγαμε καθε μερα οταν ηταν 9 μηνων,τωρα τα εχει βαρεθει.τα μπισκοτα τα σπιτικα εννοειται οτι θα της εδινα καθε μερα,και κεηκ,επισης.πολυ υγειηνο κατα την γνωμη μου, παντα!αυτα απο μενα!φιλιααααα!!!


as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif"]as1cEPS0g410010MjkyZHwwNjIwZHw.gif[/url]

countdown-1370581200z1394773200zp.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες!! Στη δουλειά κ πάλι (τίποτα δεν αλλάζει δυστυχώς). Εχω κάτι καταχωρήσεις να κάνω κ μετά να βαρέσω μύγες.

Εχθές το βράδυ σιδέρωνα 2-3 ώρες κ άλλη μια σήμερα το πρωί, ποτε δεν σταματάνε τα ρούχα

εγω γλυκα της δινω και δοκιμαζει τα παντα.

και παγωτο εχει φαει,γρανιτα,και τουρτα,και σοκολατα.γενικα ειμαι του παν μετρον αριστον.οτι τρωω,θα της δωσω να δοκιμασει,αλλα λιγο.και μπισκοτα μιραντα τρωγαμε καθε μερα οταν ηταν 9 μηνων,τωρα τα εχει βαρεθει.τα μπισκοτα τα σπιτικα εννοειται οτι θα της εδινα καθε μερα,και κεηκ,επισης.πολυ υγειηνο κατα την γνωμη μου, παντα!αυτα απο μενα!φιλιααααα!!!

Τα ίδια κάνω κ εγώ με τα παιδιά κ ίσως είμαι απο τις τυχερές που δεν τους εχουν γίνει εξάρτηση τα γλυκά

Link to comment
Share on other sites

Πολλες καλημερες κι απο μενα...

Κοριτσια περναω πολλα ζορια με τη μικρη.Θελει συνεχεια να ειναι εξω βολτα.Με το που ξυπναει απο τον μεσημεριανο υπνο παει στην πορτα και φωναζει αταααααααα!!!

Δεν αντεχω λεμε.Εχω κανει ολη την Νεα Ιωνια με τα ποδια για να μην ακουω το κλαμα της!!!!

Εμεις παλι τρωμε καθε μερα 2-3 μπισκοτακια μιραντα.Μια φορα τη βδομαδα γαλακτοφετα,μια φορα τη βδομαδα επιδορπιο γιαουρτιου και ολα τα αλλα απογευματα ψωμι με βουτυρο και μελι ή γιαουρτι ή τοστ.

Ο γιατρος μου ειπε να της δινω τα παντα με μετρο.....

Link to comment
Share on other sites

καλημερα..

jesgk...τι να αλλαξει στην καθημερινοτητα στη δουλεια σου παιδι μου? Αντε να σε απολυσουν η να παραιτηθεις..εκτος αν περιμενεις ανθοδεσμη για καλωσορισμα και αυξηση :tongue:

ΕΥΑ και εγω το περναω αυτο με τη μικρη..την βγαζω καθε μερα βολτα αλλα προσπαθω να της δινω να καταλαβει οτι πρωτα πρεπει να φαω και να κατσω λιγακι οταν επιστρεφω απο τη δουλεια..

τωρα οσο ΚΑΙ για το θεμα με τα γλυκα..το ζητημα του μετρου ειναι ΚΑΙ αυτο υποκειμενικο..

Link to comment
Share on other sites

Να σας πω τσουπρες.....καμοια συναντηση δεν θα κανονησουμε?????

Σε σπιτι εννοειτε γιατι εγω δεν μπορω να κατσω σε καφετερια με την τσουραπω μου.

Αντε αμα ειναι και θελετε κανονιζουμε και στο my home.....ή και στο σπιτι της Prosp που της το χρωσταμε!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Υπαρχει και αλλη λυση βεβαια.Αν ανεβει κι αλλο η θερμοκρασια περνουμε ολη την οικογενεια και παμε για πλατσα πλουτσα......

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΝΕΤΑ!!!

Εδώ φιλενάδα δεν μπορούμε να κανονίσουμε κανονική συνάντηση όχι να πάμε κ παραλία , αυτό θα γίνει μονο αν το αποφασίσουμε ατομικά. Κι εγώ μεσα είμαι με Στεφ.Αντων-Γιώτα-Ανδρει-Θοδωρης-Εγώ κ Εσύ

Link to comment
Share on other sites

Εδώ φιλενάδα δεν μπορούμε να κανονίσουμε κανονική συνάντηση όχι να πάμε κ παραλία , αυτό θα γίνει μονο αν το αποφασίσουμε ατομικά. Κι εγώ μεσα είμαι με Στεφ.Αντων-Γιώτα-Ανδρει-Θοδωρης-Εγώ κ Εσύ

Μεσα.Αν ανεβει κι αλλο η θερμοκρασια πηραμε τα βλασταρια μας και την καναμε.......

Σκ τι κανετε????Εχετε κανονησει κατι??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...