Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Μάρτιος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

:lol: πειτε κ αλλα απο τα πιτσιρικια πειτε κ αλλα!!!!τρελαινομαι για ατακες κ αστεια που κανουν!!

σας εχω αλλα δυο χτες φοραγε ενα φλισακι που εχει κουκουλα κ λεει: ''εγω φοαω κουκουλα, ειμαι κουκουοφολος'' και ''γιαγια μου, ο μπαμπας ειπε γαμωτη, τι ειναι γαμωτη;;" ελιωσα οταν τα ακουσα!!στο πρωτο , για να εξηγουμαι κιολας:tongue: μας ειχε κολλησει ενα τραγουδακι που λεει ειμαι κουκουλοφορος , κ τσουπ ξαφνικα μας πεταξε χτες η μικρη την ατακα:tongue::tongue::tongue::tongue:

το αλλο , της εχει κολλησει μια δικη της λεξη 'μπατς' κ εκει που μιλαει πχ στο φαγητο ειπε σημερα ''τα κοκκαλα ειναι μπατς!'':mrgreen: τι ειναι τουτο παλι;;μπλιαξ δεν παιζει να ειναι, μετα ελεγε κατι αλλα κ το κολλαγε απο πισω:rolleyes:

Μαριγια καλη μου ειδες;;;;!!!!επισημως με τη βουλα κ τα ρεστα με το καλοοοοοοοοο!!!!!!!!λοιπον εσυ θα μας επιβεβαιωσεις αν αυτο που λενε, ( η συλληψη αργοτερα βγαζει αγορι:tongue:;)) ισχυει. για να δουμε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μαρίγια μου ΜΠΡΑΑΑΒΟΟΟ!!!! Τέλεια τα νέα!! Όλα καλά να πάνε και να φέρεις στον κόσμο και το δεύτερο μπουμπουκάκι σου!!

dafακι η δική μου μαιμουδίτσα λέει σε όλα ένα "δε χιελο μαμα.." πχ "θες μπανανα"; |"δε χιελο μαμα μπανανα" και στο καπάκι την παιρνει και την τρώει :tongue::tongue: και το πιο αστείο είναι το ύφος της σοβαρό σοβαρό.

giaki ρώτησα σήμερα την λογοθεραπεύτρια της κόρης μου από πότε μπορεί ένα παιδάκι να αρχίσει λογοθ/πεια και μου είπε μόνο αν δεν έχει εκφέρει καθόλου λογο δηλ ούτε καν μπαμπα μαμα, ξεκινάει νωρίτερα, διαφορετικά γύρω στα 3,5 για να βελτιώσει το λόγο του. Αυτό που προτείνει για μικρότερα παιδάκια είναι πολύ ενασχόληση από τους γονείς τους με παραμυθάκια και κουβεντούλες και γενικότερα περισσότερα γλωσσικά ερεθίσματα. Το βρίσκει κι εκείνη επίπονο για ένα παιδάκι τοσο μικρό να κάνει μαθήματα και καλύτερα κάποιος να περιμένει λιγάκι.

Link to comment
Share on other sites

dafoula εγώ ξέρω οτι η σύλληψη αργότερα βγάζει κορίτσι!!! Λένε οτι τα θηλυκά σπερματοζωάρια είναι πιο ανθεκτικά και πεθαίνουν τελευταία (χιχιχι!!) οπότε αν συναντήσουν καθυστερημένα ωάριο είναι τα μόνα! Η Πένυ μου επιβεβαιώνει αυτή τη θεωρία. Αλλά φυσικά υπάρχουν και οι εξαιρέσεις!! Για να δούμε!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον κι εγω αυτο ξέρω για την σύλληψη που γινεται λίγο πριν την επόμενη περίοδο όπου επιβεβαιωμένο απο 1η μου ξαδερφη βγαζει αγόρι Εχει 3 αγοράκια !!! Τα θηλυκα όντως ζουν παραπάνω αλλά αν η πράξη εγινε κι αυτη καθυστερημένη ???

Σκεφτομαστε να μην μάθουμε φύλο αλλά σιγά μη κρατηθούμε .....

DaF ' Μαμά -μπάμπά είμαι κουκουλοφόρος " .... Απιστευτο άσμα !!!!

Σας εχω κι αλλο... Ειπαμε στη Ανδρι πως έχω μωράκι στην κοιλίτσα κι αφου το επεξεργαστηκε στο μυαλουδάκι ρωτά όλο χαρά Εγκω ?? Εχω μωλάκι στη κοιλίτσα ???? - Οχι αγάπη μου δεν 'εχεις .. Ο μπαμπας ???? Εχει μωλάκι στη κοιλίτσα ????? :lol::lol: Ολοι πρέπει να έχουμε μωράκι στην κοιλίτσα ...


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites

ωχ, εχεις δικιο!!!!οποτε θα δουμε αν θα παει για 2η κορη!χεχεχεχε!!:tongue:

το πιασες το ασμα ε;;; ::tongue:

αυτο με το μωρο το ειχε κ η ερατω οταν ειδε την κατερινα. μερικες μερες μετα, στο σπιτι, επιανε την κοιλια της κ σηκωνε τη μπλουζα της να δει αν υπαρχει μωρο!με εψαχνε κ εμενα....αλλα ...εγω... δεν!!!!!:tongue:(θα κανω παρεα με νεαμανουλα, οι τελευταιες των μοικανων!)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ωχ, εχεις δικιο!!!!οποτε θα δουμε αν θα παει για 2η κορη!χεχεχεχε!!:tongue:

Ντροπη αλλά θα σας το πω ... Εκανα το κινεζικο αυτο τεστ κ μου βγαλε κορίτσι ...Το κάνω σε ενα αλλό link και βγάζει αγόρι ... Ε αει στο καλό .....


nI9Sp3.png

urDwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ντροπη αλλά θα σας το πω ... Εκανα το κινεζικο αυτο τεστ κ μου βγαλε κορίτσι ...Το κάνω σε ενα αλλό link και βγάζει αγόρι ... Ε αει στο καλό .....

Καταρχήν ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!!!!!!!!!!!ΤΕΛΕΙΑ ΝΕΑ ΕΤΣΙ;;;:D:D:D

Το έχω κάνει και εγώ και στον Γιάννη και τώρα και σε όλες μου τις φίλες. Μέχρι τώρα ειχαμε 100% επιτυχια εκτος από αυτο το μωρακι, το δικό μου που μου το έβγαζε αγόρι!!!!

Πλάκα εχουν μωρε!!!

Πάντως βλέπω τα παιδάκια σας λένε πολα. Εμεις λέμε μεν, αλλα τα κόβουμε...Όλα τα ζωάκια τα λέει "άκι" (γατ-ακι, σκυλ-ακι) κλπ...

ΠΡΟΒΛΗΜΑ: Απο εμένα δεν πίνει ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΑΛΑ,ενώ από την κοπέλα πίνει. Θα τρελαθω. Μπορει να μεινει νηστικος για ώρες! καμια ιδεα πως να το αντιμετωπίσω;;;


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου γλυκά, θα μπω το βράδυ (άλλα αντί άλλων είχα καταλάβει) επομένως αύριο Κυριακή θα την έχω την κορούλα μου αγκαλίτσα!! Εΰχαριστώ πολύ για τις ευχές φιλενάδες μου!!!

Σας φιλώ πολύ, έχω πολύ καλή διάθεση και όλα καλά!! Να είχα κοιμηθεί και καλύτερα αυτές τις μέρες... Μήπως και καταφέρω να κοιμηθώ μέχρι να με πιάσει το φάρμακο το βράδυ, αλλιώς πάμε άυπνοι για αυπνία, τι να γίνει!!!

Φιλιάαααααα!!!!!


H9ROp3.png

KZr6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Και το Χριστινάκι ψιλοάρρωστο είναι, με μύξα βήχα μπούκωμα.Πήγαμε και γιατρό ευτυχώς δεν μας έδωσε αντιβίωση αλλά γίνεται ο κακός χαμός όταν πρέπει να πιει το σιρόπι ή τον ορό στη μυτη, πανικό λέμε. Θέλουν 3 να την κρατάνε. Μας μέτρησε και ύψος βάρος και είμαστε 13.800 και 98.5 ύψος, άντε κοντεύουμε το μέτρο. Τα δικά σας πόσο είναι?


yaeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Και το Χριστινάκι ψιλοάρρωστο είναι, με μύξα βήχα μπούκωμα.Πήγαμε και γιατρό ευτυχώς δεν μας έδωσε αντιβίωση αλλά γίνεται ο κακός χαμός όταν πρέπει να πιει το σιρόπι ή τον ορό στη μυτη, πανικό λέμε. Θέλουν 3 να την κρατάνε. Μας μέτρησε και ύψος βάρος και είμαστε 13.800 και 98.5 ύψος, άντε κοντεύουμε το μέτρο. Τα δικά σας πόσο είναι?

:shock::shock::shock::shock: sok sok sok!!! Δεν υπάρχει περιπτωση να μπορέσουμε να σας συνοδέψουμε ποτε..... 31/3 θα μάθω ποσο ειναι ο δικος μου αλλα πάνω απο 90 δεν ειναι!!! Αχ βρε Γιαννάκη μου να έπινες όλο το γαλατάκι σου παιδι μου....

Κατερινιώ με το καλοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!Περιμένουμε τα νέα σας!!!..:P:tongue:


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΝΝΗΣΕ κ η Κατερινουλα μας!!!!!!!:D:D:D:D:D ειναι καλα μαμα κ κορη, αλλα δεν ξερω περισσοτερες λεπτομερειες καθως δεν μιλησαμε ακομη!Καλως ηρθες μπεμπουλααααα!!!!!!!!!!!!!παντα γερη!!!!!!:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Και το Χριστινάκι ψιλοάρρωστο είναι, με μύξα βήχα μπούκωμα.Πήγαμε και γιατρό ευτυχώς δεν μας έδωσε αντιβίωση αλλά γίνεται ο κακός χαμός όταν πρέπει να πιει το σιρόπι ή τον ορό στη μυτη, πανικό λέμε. Θέλουν 3 να την κρατάνε. Μας μέτρησε και ύψος βάρος και είμαστε 13.800 και 98.5 ύψος, άντε κοντεύουμε το μέτρο. Τα δικά σας πόσο είναι?

Καλα φιλενάδα, δεν παίζεστε!!!!Εμείς τελευταία μέτρηση 87 εκ και 12 κιλά!!!!Κατά τα άλλα περαστικά σας...αν και όλα τα πιτσιρίκια με μύξα και μπούκωμα είναι!!!Αίντε να περάσει και ο Μάρτης να δούμε φώς!!!!

ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕ ΚΑΙ Η ΤΡΙΤΗ ΜΠΕΜΠΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ!!!!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΗ!!!!ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ!!!!!DAF....εννοείται ότι θα μεταφέρεις τις ευχές μας!!!!

giaki ρώτησα σήμερα την λογοθεραπεύτρια της κόρης μου από πότε μπορεί ένα παιδάκι να αρχίσει λογοθ/πεια και μου είπε μόνο αν δεν έχει εκφέρει καθόλου λογο δηλ ούτε καν μπαμπα μαμα, ξεκινάει νωρίτερα, διαφορετικά γύρω στα 3,5 για να βελτιώσει το λόγο του. Αυτό που προτείνει για μικρότερα παιδάκια είναι πολύ ενασχόληση από τους γονείς τους με παραμυθάκια και κουβεντούλες και γενικότερα περισσότερα γλωσσικά ερεθίσματα. Το βρίσκει κι εκείνη επίπονο για ένα παιδάκι τοσο μικρό να κάνει μαθήματα και καλύτερα κάποιος να περιμένει λιγάκι.

Valou μου, και μόνο που μπήκες στον κόπο να ρωτήσεις μου αρκεί!!!!Για την ενασχόληση που λές στο σπίτι, είμαστε επι 24ωρου βάσεως με ένα παραμύθι, ένα τραγούδι, μιά φασαρία γενικότερα!!!!:tongue::tongue::tongue:

Για την ώρα εγώ περιμένω την αυριανή εξέταση....και βλέπουμε!!!!Μέσα σε όλα που είχαμε, δεν σας είπα οτι την παρασκευή το βράδυ, έβγαλα τον κάτω δεξιά φρονημήτη μου!!!!:confused::confused::confused:ΠΟΛΥ ΠΟΝΟΣ ΛΕΜΕ!!!!!Με το ζόρι καταπίνω...χάλια κατάσταση!!!!Κατερίνα_ς δεν σου τηλεφώνησα για εναν απλό λόγο, ΜΙΛΑΩ ΜΕ ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΚΑΙ ΠΟΝΑΩ ΠΟΛΥ οπότε το σίγουρο είναι οτι δεν θα κουβεντιάζαμε αλλα θα βογκούσα οπότε, thanks και θα σου τηλ μετα την μαγνητική!!!!

Όσο για την σύληψη πού λέτε...και εγώ ξέρω ότι τα κοριτσάκια είναι τα ανθεκτικά οποτε συλλαμβάνονται αργότερα....Μαρίγια μου, λές 2η Ανδριέλα στην σειρά!!!!????;););)

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ!!!!

Τα κοριτσάκια μας είναι καλά dafoula;; Να δώσεις πολλά φιλιά σε μαμά και κόρη όταν τις δεις!!

gio τώρα που βγήκε έξω ο φρονημήτης έχεις κάθε δικαιολογία να αρχίσεις τις τρέλες :mrgreen::mrgreen: Και εγώ έβγαλα τον τελευταίο πριν από λίγο καιρό! Πολύ σοβαρή δεν υπήρξα τα προηγούμενα χρόνια; :tongue: Ο Παναγιωτάκης καρμπόν με την Πένυ μου.. 87 ύψος και 11,8 κιλά!

Κατερινάκι το έπαθα και εγώ το σοκ με το ύψος της Χριστινούλας!! Κοίταξα το βιβλιάριο της μεγάλης και 3 χρονών είχε αυτό το ύψος, σε κιλά ήταν 14,7. Φαντάσου και είναι από τα ανεπτυγμένα στην τάξη της Τη βλέπω μπασκετμπολίστρια!! Φτού της να είναι γερή!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...