Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Angot είπε:

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

      Μέχρι πόσα κιλά είναι υγιές να πάρουμε? Μιλώ για ένα μωρό όχι για δίδυμα.

Cafe Μάρτιος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλέ, έχουμε γενέθλια σήμερα!!!!!!!!!Χρόνια πολλά ζουζούνα μου, πριγκήπισσα μου πανέμορφη!!

ΠΕΖΗ ξεκίνησε και για εμάς η αντίστροφη μέτρηση για το πρωτο κεράκι.:mrgreen: Τελικά θα κάνεις τίποτα?Εγώ το σκέφτομαι ακόμη...:rolleyes:Αν κάνω, θα μου έρθετε, έτσι??(εννοείται και gio..)


yaeNp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλέ, έχουμε γενέθλια σήμερα!!!!!!!!!Χρόνια πολλά ζουζούνα μου, πριγκήπισσα μου πανέμορφη!!

ΠΕΖΗ ξεκίνησε και για εμάς η αντίστροφη μέτρηση για το πρωτο κεράκι.:mrgreen: Τελικά θα κάνεις τίποτα?Εγώ το σκέφτομαι ακόμη...:rolleyes:Αν κάνω, θα μου έρθετε, έτσι??(εννοείται και gio..)

Εννοείται πως θα έρθω, για τον μικρό δεν το κόβω αλλα εγώ στάνταρ.

ΠΕΖΟΥΛΗ ειδες το δώρο μου επεσε διάνα στα γενέθλια!!!!

Να ζήσεις κοπελάρα μου, και να σε χαίρεται ο αντρούλης και ο τρελλο Νικολής σου.

ΠΕΖΗ και neamanoula Για το δωρο σας έστειλα πμ...:wink:

Link to comment
Share on other sites

ΠΕΖΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ! Ο,ΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ!!!!

neamanoula η μικρή σήμερα 11 μηνών ε; Άντε πλησιάζουν και τα πρώτα γεννέθλια!!!

Εμεις εχθές είχαμε παιδίατρο. Το τι κλάμα έριξε...Μόλις την είδε άρχισε να κλαίει... Τα καημένα!!!!Είμαστε 9700 και 77cm(ένα πόντο μόνο πήρε..κλαψ)

Μανούλες από την Αθήνα, εγώ θα είμαι εκεί αύριο. Αν κανονίσετε καφεδάκι, πείτε μου!

Σας αφήνω μπας και επιτέλους σιδερώσω (χα χα):wink:;-)


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ρε gio με ξενέρωσες...any demand από εμένα??χμμ.. κάτσε να σκεφτώ...περιορίζεσαι μόνο στις επιλογές της tv ή ας πούμε και να κοιμίζεις κάθε βράδυ τη Χριστίνα??:lol:

:lol::lol::lol::lol::lol: No offense...αλλά ρε φιλενάδα τα πολλά κολλητηλίκια μαζί σου μου βγαίνουν ξινά...:wink::wink::wink::wink: ο γιόκας μου τα τελευταία βράδια έχει γίνει αρσενική Χριστίνα στον ύπνο!!!!Χθές κοιμήθηκε 12:15...κλαψ, κλάψ...μεγαλώνουν και αντί να στρώνουν ξεστρώνουν!!!!:confused::confused::confused:

Φιλάκια

Link to comment
Share on other sites

1082743n9sylta7q3.gif

Κοπελαρες μου ευχαριστω πολυ και εσεις να χαιρεστε τα ζουζουνια σας!!! Αισιως κλεινω τα 28 και οδευω στα 29....!!!

neamanoula μου αντε να χαιρεσαι το πιτσιρικακι σου και με το καλο να κανουμε τα πρωτα μας γενεθλια!!! Ακομη το σκεφτομαι για το αν θα κανω ανοιχτη γιορτη, γιατι μεταξυ μας σιγουρα θα το γιορτασουμε, εξαρταται και απο αν θα δουλευω κ.λ.π., μαλλον θα ειναι αποφαση της τελευταιας στιγμης;) Και εννοειται πως θα ερθουμε αν γιορτασεις και φυσικα θα περιμενω και εγω αν γιορτασω και η προσκληση θα αναφερεται σε ολες τις κοπελες απο Θεσσαλονικη !!;)

gio μου φοβερο το δωρακι σου..το καλυτερο μη σου πω..αντε να βρισκομαστε σιγα σιγα!!!

marigia..μπραβο ρε θηριο που με θυμηθηκες πρωτη..πλησιαζουν και τα δικα σου..ε??!!!;)

Αντε μιας και δεν ειμαστε ολες κοντα για να σας κερασω το κατιτις μου..θα σας κερασω μια απλη τουρτιτσα ετσι για το καλο!!:tongue::tongue::tongue:

choco_banana_cake.jpg


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol::lol::lol: No offense...αλλά ρε φιλενάδα τα πολλά κολλητηλίκια μαζί σου μου βγαίνουν ξινά...:wink::wink::wink::wink: ο γιόκας μου τα τελευταία βράδια έχει γίνει αρσενική Χριστίνα στον ύπνο!!!!Χθές κοιμήθηκε 12:15...κλαψ, κλάψ...μεγαλώνουν και αντί να στρώνουν ξεστρώνουν!!!!:confused::confused::confused:

Φιλάκια

πίκρα δόλια μάνα...πάει το σίδερο...:lol:εμένα πάλι όσο περνάει ο καιρός στρώνει..τί να πω..ανάποδο παιδί σε όλα του.:lol:Αλλά ρε Παναγιώτη...αυτό βρήκες να ζηλέψεις?τα ξενύχτια της Χριστίνας?Ζήλεψε ας πούμε και κάνε το σπίτι καλοκαιρινό όπως η Χριστίνα και μετά να σε δω φιλεναδα άμα γουστάρεις!!!:lol:Μπορεί να λες πότε θα το κάνει αλλά όταν το κάνει τότε θα καταλάβεις...τί πάει να πει μετακόμιση:rolleyes:


yaeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

πεζη πρώτον άστα τα 29, τί τα αναφέρεις?28 λες μέχρι και του χρόνου τέτοια μέρα..:cool:

Δεύτερον με λίγωσες πανάθεμα σε, τί τουρτάρα είναι αυτή???αχχχχ...:lol:

Ρε συ..κορτσουδια ειμαστε ακομη!!! Και εννοειται 28 φουλ..μεταξυ μας εδω τα λεμε!!!:lol::lol::lol:

Φαε ματια ψαρια neamanoula μου..δεν εχει και θερμιδες ετσι..χιχιχχιχι!!!!


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ρε συ..κορτσουδια ειμαστε ακομη!!! Και εννοειται 28 φουλ..μεταξυ μας εδω τα λεμε!!!:lol::lol::lol:

Φαε ματια ψαρια neamanoula μου..δεν εχει και θερμιδες ετσι..χιχιχχιχι!!!!

OXI όλες...εγώ τον άλλο μήνα κλείνω ασίως τα 31...:-(:-(:-(.

" Τα καημένα, τα νίάτα...τι γρήγορα που παιρνούν...λα,λα,λα!!!!"

Η τούρτα θεική...είμαι και στην δουλειά παναθεμα σε!!!!

Link to comment
Share on other sites

OXI όλες...εγώ τον άλλο μήνα κλείνω ασίως τα 31...:-(:-(:-(.

" Τα καημένα, τα νίάτα...τι γρήγορα που παιρνούν...λα,λα,λα!!!!"

Η τούρτα θεική...είμαι και στην δουλειά παναθεμα σε!!!!

αιντε και συ..καλε κορτσουδια ειπαμε!!!;):lol::lol:


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...