Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Καλημέρα κορίτσια να ρωτήσω κάτι τα χάπια μετά την εμβρυομεταφορα τα λαμβάνετε την ίδια ώρα η και να υπάρξει 1 ώρα διάφορα δεν υπάρχει θέμα. ( Καταλάβατε έμεινα χωρίς προγεστερόνη και περίμενα να ανοίξουν σήμερα τα φαρμακεία τελευταία προγεστερόνη 11 το βράδυ και τώρα 8:20 το πρωί)

      Εγώ έχω απόκλιση μισή με μια ώρα. Πως πηγε η επαναληπτική σας?

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Λοιπον ακουστε. Τοτε....... δεν υπηρχαν στην επαρχια φροντιστηρια για την εκμαθηση ξενης γλωσσας. Αρα, οτι μαθαιναμε στο σχολειο δηλαδη τιποτα. Ερχεται λοιπον η ωρα να μαθουν τα παλικαρια μου αγγλικουλια. Τι να κανω η φτωχη μανα???? Παιρνω βιβλια, τετραδια και δοστου ασκησεις και δοστου θεωρια και γραμματικη (τα ακους Ντινα???)

Και κανω foul extra μαθηματα για να κερδισει ο γιος μια χρονια (γμ τη φτωχεια μου). Και οτι εμαθα τοτε, εμαθα. Παντως απο γραμαμτικη αγγλικων ειμαι ξεφτερι (ως αρχαρια λεμε, εεεε!!! Μη σκισετε πτυχια οι "πτυχιουχΕΣ").

Και, την κερδισε ο ενας γιος την 1η χρονια και οταν ηρθε η ωρα να παει και ο μικρος, την κερδισε κι εκεινος ( ε, με τετοια δασκαλα!!!) φτου μου !!!!

Αυτα περι εκμαθησης ξενων γλωσσων και χρονολογιες αποφοιτησεων!!!!

αυτό είναι ΜΑΝΑ! εμότικον που σε χειροκροτεί.

θέλω να σου μοιάσω!

Link to comment
Share on other sites

24 μετραω απο την αποφοιτηση!!!!

Λοιπον ακουστε. Τοτε....... δεν υπηρχαν στην επαρχια φροντιστηρια για την εκμαθηση ξενης γλωσσας. Αρα, οτι μαθαιναμε στο σχολειο δηλαδη τιποτα. Ερχεται λοιπον η ωρα να μαθουν τα παλικαρια μου αγγλικουλια. Τι να κανω η φτωχη μανα???? Παιρνω βιβλια, τετραδια και δοστου ασκησεις και δοστου θεωρια και γραμματικη (τα ακους Ντινα???)

Και κανω foul extra μαθηματα για να κερδισει ο γιος μια χρονια (γμ τη φτωχεια μου). Και οτι εμαθα τοτε, εμαθα. Παντως απο γραμαμτικη αγγλικων ειμαι ξεφτερι (ως αρχαρια λεμε, εεεε!!! Μη σκισετε πτυχια οι "πτυχιουχΕΣ").

Και, την κερδισε ο ενας γιος την 1η χρονια και οταν ηρθε η ωρα να παει και ο μικρος, την κερδισε κι εκεινος ( ε, με τετοια δασκαλα!!!) φτου μου !!!!

Αυτα περι εκμαθησης ξενων γλωσσων και χρονολογιες αποφοιτησεων!!!!

μπραβο σου αξιζουν συχαρητηρια!!!!!


QNUSp3.png

4UmYp3.png

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν, κάποια στιγμή θα σας κάνω τη γοργονολίστα κατά πώς σας βλέπω εγώ. επειδή δεν έχω χρόνο, όλο το αναβάλω.

μου επιτρέπεται να δώσω ένα δείγμα;

Λίτσα, κουκλίτσα, πιτσιρίκα, γλύκα! με 2 παιδιά ζάχαρη. δεν ακούω κουβέντα. ούτε νιαρ ούτε νιουρ. κιχ.

Βίκυ, τί να σε πρωτοπώ με τους 3 λεβέντες, μαρή ξανθιά με τις ματάρες! έχεις αγγελικό πρόσωπο, θηλυκό σώμα. δεν σε ξαναμιλάω, αν δεν συνέλθεις! ανέβα!

Ειρήνη, μην ξαναγράψεις την ηλικία σου, γιατί κομπλάρω. έχεις μια κόρη πανέμορφη, λουλούδι, εσύ είσαι όμορφη, σέξυ, και μοιάζεις πιτσιρίκα.

Ελίζα, γυναικάρα, με πρόσωπο που λάμπει, με μάτια γεμάτα ψυχή και φως! έχεις πολύ όμορφα πιτσιρίκια. μου βγάζεις πολύ θηλυκό και το ζηλεύω.

Ντίνα, τί να σου πω εσένα πουλί μου; φταίει που σου έχω αδυναμία. δεν μου βγαίνουν εύκολα οι λέξεις. αλλά είσαι όμορφη μέσα έξω. και όταν ήσουν ντρούλα, ήσουν όμορφη και τώρα που έγινες στυλάκι. απλά τώρα δείχνεις τα νιάτα σου, τη θηλυκότητά σου. γοργονοπρότυπο. και με 2 παιδιά κουκλιά. τον γιο σου τον έχω στα υπόψην, αν και την έχω λογοδώσει.

άλλη φορά η συνέχεια. γράφω και δικόγραφο ταυτόχρονα τρομάρα μου.

ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΠΛΗΡΩΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ΟΥΤΕ ΤΑ ΛΕΩ ΑΠΟ ΚΑΛΟΣΥΝΗ. ΑΚΟΥΣΑΤΕ Η ΝΑ ΦΩΝΑΞΩ ΚΙ ΑΛΛΟ.

μη μου πει καμία ευχαριστώ θα σφαχτούμε.

sevoula...............

1410368au83pgub4e.gif

:D:D:D:D


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


Καλημερουδια και απο μενα.

Απαντηση σε καποιες που λενε οτι θελουν να μου μοιασουν : Να ειστε "μάνες" με ολη τη σημασια της λεξης και θα ειστε καλυτερες και απο μενα!!!! Μακαρι να μπορουσα να κανω ...περισσοτερα για τα παιδια μου οσο ηταν μικρα. Τωρα...... πεταξαν τα πουλακια μου!!!!


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν, κάποια στιγμή θα σας κάνω τη γοργονολίστα κατά πώς σας βλέπω εγώ. επειδή δεν έχω χρόνο, όλο το αναβάλω.

μου επιτρέπεται να δώσω ένα δείγμα;

Λίτσα, κουκλίτσα, πιτσιρίκα, γλύκα! με 2 παιδιά ζάχαρη. δεν ακούω κουβέντα. ούτε νιαρ ούτε νιουρ. κιχ.

Βίκυ, τί να σε πρωτοπώ με τους 3 λεβέντες, μαρή ξανθιά με τις ματάρες! έχεις αγγελικό πρόσωπο, θηλυκό σώμα. δεν σε ξαναμιλάω, αν δεν συνέλθεις! ανέβα!

Ειρήνη, μην ξαναγράψεις την ηλικία σου, γιατί κομπλάρω. έχεις μια κόρη πανέμορφη, λουλούδι, εσύ είσαι όμορφη, σέξυ, και μοιάζεις πιτσιρίκα.

Ελίζα, γυναικάρα, με πρόσωπο που λάμπει, με μάτια γεμάτα ψυχή και φως! έχεις πολύ όμορφα πιτσιρίκια. μου βγάζεις πολύ θηλυκό και το ζηλεύω.

Ντίνα, τί να σου πω εσένα πουλί μου; φταίει που σου έχω αδυναμία. δεν μου βγαίνουν εύκολα οι λέξεις. αλλά είσαι όμορφη μέσα έξω. και όταν ήσουν ντρούλα, ήσουν όμορφη και τώρα που έγινες στυλάκι. απλά τώρα δείχνεις τα νιάτα σου, τη θηλυκότητά σου. γοργονοπρότυπο. και με 2 παιδιά κουκλιά. τον γιο σου τον έχω στα υπόψην, αν και την έχω λογοδώσει.

άλλη φορά η συνέχεια. γράφω και δικόγραφο ταυτόχρονα τρομάρα μου.

ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΠΛΗΡΩΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ΟΥΤΕ ΤΑ ΛΕΩ ΑΠΟ ΚΑΛΟΣΥΝΗ. ΑΚΟΥΣΑΤΕ Η ΝΑ ΦΩΝΑΞΩ ΚΙ ΑΛΛΟ.

μη μου πει καμία ευχαριστώ θα σφαχτούμε.

σεβουλα...

1650225rgpgoxdb9j.gif

948521dz52i3dqyw.gif

καλημερααααααααααααααααααααααααααα σε ολες...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

arrow-left.gifmain.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=8704&g2_serialNumber=3&g2_GALLERYSID=326c66c7485765290eaed95756abe9f1

καλημερα....ζουζουνογοργονες........πως ειμαστε σημερα;;;;

αχ!!!!!.......εγω σαν συνεχεια της γεωργιας ...θσας πω να μη χανετε ουτε λεπτο απο την ζωη των παιδιων σας .....και την καθε στιγμη να την νοιωθετε...μαζι τους .......μεγαλωνουν πολυ γρηγορα.....!!!!!φιλιακια κοριτσακια!!!!


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites

αχ!!!!!.......εγω σαν συνεχεια της γεωργιας ...θσας πω να μη χανετε ουτε λεπτο απο την ζωη των παιδιων σας .....και την καθε στιγμη να την νοιωθετε...μαζι τους .......μεγαλωνουν πολυ γρηγορα.....!!!!!φιλιακια κοριτσακια!!!!

Βικακι μου καλα κανεις και συμπληρωνεις. Οντως, αυτο λεω παντα. Χαρειτε τα τωρα που ειναι μικρα. Δημιουργηστε ομορφες αναμνησεις στα μυαλουδακια τους. Οταν μεγαλωσουν, θα απολαμβανετε τους καρπους της σοδειας σας.

Μια φραση λεει: Τα παιδια ειναι ο καθρεφτης των γονιων τους!!!! Τι θα θελατε λοιπον να βλεπετε στον καθρεφτη σας?????


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...