Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

749539ltgnutkn4m.gif

καλημερα ....κοριτσακια.....τι κανετε;;;;...εχω καιρο να σας δω ...αλλα εχω μπλεξει με πολλες δουλειες.....οι εγκυουλες μας καλα;;;...απο χασιματακια....;;μια απο τα ιδια εγω....φιλια ..γοργονες ...αν δεν σας μιλησω ..να εχετε ενα πολυυυυυ καλο σκ.....


24/5/1999

16/8/2001

23/11/2006

28/1/2014

561874hhz1c12ps5.gif

1298739qm9p56dlj4.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Εγώ φταίω; Κάτω απ' τη μύτη μου την έφερε! :rolleyes::(

μπονζουρρρριαααααααααααααααα

απαπαπαπαπαπαα....πρεπει να εκπαιδευσεις τη μυτη σου μαρηηηηηη...να μην δεχεται απροσκλητους επισκεπτες :tongue::tongue::tongue:

http://www.thermides.net/index.php?keyword=Καλαμάρι

390 θερμίδες δεν νομίζω ότι είναι πολύ για μεσημεριανό φαγητό...χωρίς ψωμί εννοείται αφού έχει το ρύζι

βράδυ δεν τρώω φαγητό μια δίαιτα δεν μπορεί να είναι λιγότερη από 1000 -1200 θερμίδες ε?

καλημεραααα !

κοιτα υπαρχουν 2 δρομοι ...ο ενας ειναι θελω να χασω κιλα αλλα τρωω λιγο απο ολα...αυτο ομως οταν εχεις να χασεις λιγα κιλα...οταν εχεεις αρκετα σιγουρα δεν θα εχεις τα ιδια αποτελεσματα οπως οταν κανεις μια διαιτα με προγραμμα και συστηματικη

ο αλλος δρόμος ειναι ...κανω διαιτα με προγραμμα...προσεχω τους συνδιασμους τροφων , τις θερμιδες και τις μεριδες...και σιγουρα βαζω στο προγραμμα μου ασκηση !

εγω ειμαι σαφως λατρης του 2ου δρομου γιατι πιστευω πως οταν βαζω ενα στοχο με θυσιες παντα θα τον πετυχω !

δεν ειμαι καθολου της λογικης...''ελα μωρε ας φαω τωρα και αυριο θα ξενηστηκωθω ή το βραδυ θα βοσκησω''....αυτο ΔΕΝ ειναι διαιτα...σιγουρα η τυχον παρασπονδια που θα κανω (εκτος προγραμματος δλδ) μπορει να μην παχαινει αλλα ειναι παρασπονδια...ειναι κατι που χαλαει το προγραμμα μου

εχω πει στο παρελθον και να το θυμησω σε ολες μας....οτι....οταν κανουμε διαιτα και χασουμε καποια κιλα...δλδ να κανουμε μια αρχη , μπορουμε 1 φορα την εβδομαδα π.χ. Κυριακη να τρωμε με ολη την οικογενεια το ιδιο φαγητο ...με μετρο παντα...ετσι δεν θα νιωθουμε ''στερημενες''

πανω απο ολα ομως για να κανουμε σωστη διαιτα πρεπει να ειμαστε καλα ψυζχολογικα...να πεισμωσουμε για να πετυχουμε και να το παρουμε ΑΠΟΦΑΣΗ πως πρεπει για ενα διαστημα να στερηθουμε μικρες απολαυσεις....ειναι θεμα αποφασης :cool:

Καλημερούδια!!!!!

Κανελόνια ε???Πω πω 'εχω να φάω κοντά ένα χρόνο!!!!!!!

Καλαμάρια με ρύζι ε?μπλιάξ δεν με αρέσει!!!!

Τσιπουρίτσα καλά αποτελέσματα!!!!!

Εκανα τις εξετάσεις μου σήμερις μου τσακίσανε το χεράκι μου και πονάει!!!!

Εγώ έφερα στη δουλειά ρύζι μπασμάτι μαζί με άγριο ρύζι και το ανακάτεψα με λάχανο!!!Περιμένω πώς και πώς να έρθει το μεσημέρι για να φάω!!!!!

Πάντως κορίτσια εγώ σε περιόδους που θέλω να χάσω φαγητά που έχουν πολλά λιπαρά τα αποφεύγω.Αν τώρα είμαι σε φάση συντήρησης απλά θα τα φάω σε μικρή ποσότητα με σαλάτα και θα προσέξω πολύ το απογευματινό μου και το βραδυνό μου.

Μαεστρία νταντά θα κάνω τον χάσμπαντ!!!!

καλημεραααα !!!

εκανες μπι-μπι???...ελα θα γιανει :mrgreen:

καλα αποτελεσματα !!!...ποτε τα παιρνεις?

εσυ Λιτσα μου εισαι σε πολυ καλο δρομο...ξερεις τι θελεις και τηρεις μια χαρα το προγραμμα σου....εχω ξαναπει...εχεις αποφοιτησει και δεν το ξερεις :cool:

Καλό σας απόγευμα και σας θέλω κιΟΥρίες!!!!!!

(ολες μας... πρωτη και καλύτερη η αφεντομουτσουνάρα μου που λιγουρευεται φουλ...... )

ματς

καλημερααααααααααααααααααααα !!!

ασε τις λιγουρες , προσπερνα τες...εχεις καλυτερα πραγματα να ασχοληθεις:tongue:...τι εγινε με τη διαιτολογΑ?

καλημερα γοργονες!!!!!!

επιτελους παρασκευηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:

καλημερα γλυκο εφακη!!!!

καλημερα ....κοριτσακια.....τι κανετε;;;;...εχω καιρο να σας δω ...αλλα εχω μπλεξει με πολλες δουλειες.....οι εγκυουλες μας καλα;;;...απο χασιματακια....;;μια απο τα ιδια εγω....φιλια ..γοργονες ...αν δεν σας μιλησω ..να εχετε ενα πολυυυυυ καλο σκ.....

που εισαι εσυ???? ΑΠΟΥΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :tongue:

καλο σ/κ Βικυυυυυυυυυ!!!

good-morning-gardener.gif

μπονζουρρρρ

πως εισαι σημερα κοριτσι???

945076uyzon4w470.gif

καλως την!!!

τι κανεις???

πως πας με τη διατροφη σου κοριτσι?

γιUHU!!!!!!!!!!!

stick :tongue: καλημεραααα


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

η ζυγαριά έχει κολλήσει...προσπαθώ κάθε μέρα να τρώω λίγο...3 κιλά περίπου σε ένα μήνα... είχαμε και κάτι πάρτυ τελευταία...

οι πίτες με δικό μας φύλλο παχαίνουν? θέλω να φτιάξω πρασόπιτα.

Link to comment
Share on other sites

η ζυγαριά έχει κολλήσει...προσπαθώ κάθε μέρα να τρώω λίγο...3 κιλά περίπου σε ένα μήνα... είχαμε και κάτι πάρτυ τελευταία...

οι πίτες με δικό μας φύλλο παχαίνουν? θέλω να φτιάξω πρασόπιτα.

δε με λες...κανεις διαιτα???...ποσο καιρο?

ενα μετριο κομματι 330 θερμιδες


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

από 17-01,με μερικές ατασθαλίες...

σαλάτα και ψητά,και βράδυ σαλάτα.την άτκινς ξεκίνησα και την άφησα...

τώρα έχω ελαττώσει το φαγητό,αλλά και πάλι στα ψητά είμαι σχεδόν κάθε μέρα.

ζυμαρικά σπάνια έφαγα αυτές τις μέρες. είχα περίοδο,παίρνω και αντισυλληπτικά,άντε να χάσω...δεν έχω ζυγιστεί τις τελευταίες μέρες,

ξέθαψα τα προγράμματα της διαιτολόγου και λέω να κάνω αυτά...

Link to comment
Share on other sites

από 17-01,με μερικές ατασθαλίες...

σαλάτα και ψητά,και βράδυ σαλάτα.την άτκινς ξεκίνησα και την άφησα...

τώρα έχω ελαττώσει το φαγητό,αλλά και πάλι στα ψητά είμαι σχεδόν κάθε μέρα.

ζυμαρικά σπάνια έφαγα αυτές τις μέρες. είχα περίοδο,παίρνω και αντισυλληπτικά,άντε να χάσω...δεν έχω ζυγιστεί τις τελευταίες μέρες,

ξέθαψα τα προγράμματα της διαιτολόγου και λέω να κάνω αυτά...

μαλιστα....ατκινς ειναι πολυ σκληρη διαιτα βρε!!!

ΟΚ εχεις κατακρατηση προφανως...και γι αυτο κολλησες...δεν ξερω τι ρολλο παιζουν τα αντισυλληπτικα ....εαν σε ειχαν βοηθησει στο παρελθον της διαιατολογου...να τα ακολουθησεις παλι....και καλα αποτελεσματα!!!:mrgreen:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας!!!

- 300 γρ χθες εδειξε το ζύγι αλλά ειχα κανει το λαθος και ειχα πιει πριν μια τεραστια κουπα καφέ στα starbags με μια φιλενάδα αγαπημένη και γοργόνα (εννοείτε με απαχο γάλα) και ήμουν φουλ, χαζομάρα ... αλλη φορά μετά τον καφέ

λογικά πρέπει να εχω χασει πάλι κοντά στο 1/2 κιλό...

σιγά σιγά και σταθερα

(mantra το εχω κάνει χιχιχιχιχι )

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


με τα χάπια δεν χάνεις εύκολα...μου το είχε πει και τότε....

άστα βαρέθηκα το κρέας...

ναι θα τρώω λίγο από όλα και ειδικά πρωινό...γιατί μόνο μια κούπα γάλα έπινα...δεν μπορώ ομελέτες πρωί πρωί.

άντε να δούμε!!

Link to comment
Share on other sites

με τα αντισυλληπτικά δεν χάνεις καλή μου.

τα ξέρω. τα έπαιρνα χρόνια.

και από κατακράτηση ουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!

θέλει ειδική διατροφή και γυμναστική οπωσδήποτε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...