Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

ca va mais je ne sais pas ou ca va......

Τί λέω πρωί πρωί:confused::confused:......αλλά αν ξυπνάς στις 5.00 αυτά παθαίνεις....χαχαχα!!!! :tongue:

χαχαχαχαχχαχαχαχα~!!!!! εγραψες λα γαλλικα χαχαχαχαχαχαχα!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από μένα!Τι κάνετε; Είδα νέα άφιξη στη γοργονοπαρέα. Καλωσόρισες μπουμπού και να σου ζήσει το μωράκι!!!!


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από μένα!Τι κάνετε; Είδα νέα άφιξη στη γοργονοπαρέα. Καλωσόρισες μπουμπού και να σου ζήσει το μωράκι!!!!

καλημερα κοπελια !! ωχ!! εχουμε καινουρια αφιξη !! βρε πως δεν σε πειρα χαμπαρι χαχαχαχαχα!! και με μωροοοοοοοοοοοοο!! να σου ζησει καλη μου . και καλος μας ηρθες μπουμπου !!;);););)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κοριτσάκια...

μετά από πολλές απουσίες. Μας πέσανε πολλά: τρεξίματα, κάτι φοβερές υπνηλίες το πρωί, αρρώστησα εγώ, το μωρό δεν είναι ακόμα τελείως καλά, ο μπαμπάς μας κάθεται παραπάνω στη δουλειά... τι να λέμε!!!

Δεν μπόρεσα να διαβάσω όλα τα νέα που έχασα, αλλά θυμάμαι να πω καλώς όρισες στην μπουμπού, περαστικά στην Έρη και πόσο καλή ιδέα μου φαίνεται για το πάρτυ!!!

Τάρα, πολύ ωραία τα βραδυνά, θα τα έχω υπόψιν.

Στην ζυγαριά δεν τολμώ να ανέβω, γιατί όλες αυτές τις μέρες δεν μπόρεσα να ακολουθήσω το πρόγραμμά μου... Δεν έχω πάρει, αλλά δεν έχω χάσει κι όλας...

Από Δευτέρα, όμως, ξεκινάω μαθήματα αυτοάμυνας (όνειρο ζωής) για 3 μήνες, 3 φορές την εβδομάδα, 1,5 ώρα τη φορά... που θα πάει, θα βοηθήσει κι αυτό!!!

Αυτά!!!

Συγχαρητήρια στα κορίτσια που έχασαν!!!

Καλή συνέχεια!!


NDPXp3.png eJ01p3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!

Μαριλίνα περαστικά σας.

ζήλεψα μαθήματα αυτοαμυνας.

μπουμπού ξέχασα να σου πω να σου ζήσει το μπεμπέ.

έρη περαστικά με τη μαστίτιδα.

εγώ θα ήθελα κάτι σε πολεμικές τέχνες, τάε κβο ντο, κάτι τέτοιο, να εκτονώνομαι. ή κάτι σε χορό.

σιχαίνομαι τη γυμναστική.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αλήθεια η γιογκα κάνει τίποτα ή τσάμπα θα τα δώσω τα λεφτάκια μου?

Για να κάψεις όχι ιδιαίτερα. Καλύτερα διάδρομο, ποδήλατο και βάρη, λίγα κιλά και πολλές επαναλήψεις.

Η γιόγκα είναι για ενδυνάμωση μυικού συστήματος, σύσφιξη και ευελιξία.


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

σήμερα φορτώνω.

η μισθοδοσία αργεί, η πληρωμή των ασφαλιστικών ταμείων συνεχώς τρενάρεται, ο λογιστής κλαψουρίζει... κλαίγεται και τα αφεντικά ζουν στον κόσμο τους, χλίδα.

να φορτώσω, να μη φορτώσω, να πιάσω τον διευθυντή να τα χώσω, να καρφώσω, να μη μιλήσω, να το ανοίξω, να μη το ανοίξω...

τί τα θες κυρά μου τα παλάτια, τα μάρμαρα και τα τζακούζια, άμα δεν είσαι εντάξει στις υποχρεώσεις σου! αει σοιχτιρ πρωινιάτικο!

αυτοί παίζουν με τη χλίδα, κι εγώ ακούω την κλάψα τους.

σε λίγο θα μας ζητήσουν και δανεικά.

Link to comment
Share on other sites

σήμερα φορτώνω.

η μισθοδοσία αργεί, η πληρωμή των ασφαλιστικών ταμείων συνεχώς τρενάρεται, ο λογιστής κλαψουρίζει... κλαίγεται και τα αφεντικά ζουν στον κόσμο τους, χλίδα.

να φορτώσω, να μη φορτώσω, να πιάσω τον διευθυντή να τα χώσω, να καρφώσω, να μη μιλήσω, να το ανοίξω, να μη το ανοίξω...

τί τα θες κυρά μου τα παλάτια, τα μάρμαρα και τα τζακούζια, άμα δεν είσαι εντάξει στις υποχρεώσεις σου! αει σοιχτιρ πρωινιάτικο!

αυτοί παίζουν με τη χλίδα, κι εγώ ακούω την κλάψα τους.

σε λίγο θα μας ζητήσουν και δανεικά.

αστα να πάνε σεβάκι....και μεις εδώ μια από τα ίδια....δις εχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...