Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Εχθες που πήρα χοριακη 142 ρώτησα στο κέντρο πως γίνεται να είχα αχνες γραμμές Σάββατο και Κυριακή? Μου είπαν ότι αχνες γραμμές 2 μέρες πριν τη χοριακη είναι πάντα σιγουρα θετικό και ας είναι αχνες. Εσύ για να έχεις αχνες τόσες μέρες πριν σίγουρα θα έχεις μια καλή χοριακη. Αν σε τρώει πολύ κανε μια τελευταία αύριο πρωί,  2 μέρες πριν, μόλις ξυπνήσεις χωρίς να πιεις νερό. Αν σε χαλάει όμως ψυχολογικά άστο και πήγαινε κατευθείαν για χοριακη την Παρασκευή. 

       

      @Angot σήμερα έχεις το ντοπλερ σωστά? Εύχομαι όλα να είναι τέλεια και να φάτε κσι το φαγάκι με τον άντρα σου!!!!

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

Καλημέρα κι από μένα! Ούτε κι εγώ έχω ιδιαίτερες επιτυχίες στα θέματα απώλειας, γι' αυτό και δε σας έγραφα! Έπεσε η ομάδα, έπεσαν κι οι επιδόσεις μας! Άντε να ανεβαίνουμε ξανά γιατί πλησιάζει το καλοκαιράκι. Εγώ δεν θέλω και να χαλαρώνω γιατί με ξέρω, στη βράση κολλάει το σίδερο στην περίπτωσή μου και θέλω να τα χάσω τώρα που πήρα τη φόρα. Για την ώρα έχω χάσει 200 γραμμάρια αυτή την εβδομάδα και έχω κολλήσει εκεί. Σύνολο μήνα -2 κιλά, αλλά έχουμε ακόμα 1 εβδομάδα, οπότε ελπίζω στα -2,5 να κλείσει ο μήνας.

Αχ αυτά τα άτιμα τα ψωμιά, είναι πειρασμός! Εμένα τρώει ο άντρας μου άσπρο ψωμί και αγοράζει 1 φρατζόλα κάθε μέρα (γιατί την επομένη θέλει φρέσκο, δεν τρώει το χθεσινό) και έρχεται εδώ ζεστό και μυρωδάτο! Εγώ τρώω ζυμωτό μαύρο της μαμάς μου, αλλά καταλαβαίνετε ότι μπαίνω σε πειρασμό μεγάλο. Στο μεταξύ έβλεπα ότι κι οι φρυγανιές που τις θεωρούσα σχετικά αθώες έχουν μέσα ζάχαρη δυστυχώς!

Πηνελόπη, καλή επιτυχία αύριο και εύχομαι γερή και δυνατή!

πωπω αυτό με το ψωμί το άσπρο το φρέσκο κια το μυρωδάτο πρέπει να περνάς κόλαση.....

αλλά μπράβο που αντιστέκεσαι, και τα 200 είναι σούπερ!!!!


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Καλημέρα, γοργόνες!!! Τελικά μου την έκανε τη χάρη η ζυγαριά! 62,2 σήμερα! 500 γραμμάρια κάτω και αυτή την εβδομάδα!

Και μάλιστα τα 300 από χθες προς σήμερα, παρ' όλο που χθες βράδυ πήγαμε στην πλατεία και έφαγα μισή πίτα με χοιρινό καλαμάκι (σαφώς και δεν χόρτασα, αλλά είχα και συνέχεια) και 1 μπάλα σορμπέ μάνγκο :tongue: έκανα την ατασθαλία μου, αλλά είχε τόσο ωραία βραδιά!

Φιλιά και καλή συνέχεια!


TKn0p3.png

WSmcbbw.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, κορίτσια!

Σας διαβάζω από τότε που ήμουν έγκυος. Πριν από ένα μήνα γέννησα ένα κοριτσάκι και αποφάσισα ότι ήρθε η ώρα υ ξεφορτωθώ τα κιλά της εγκυμοσύνης και 2-3 ακόμα. Σήμερα, ήμουν 71,4 στόχος μου είναι να φτάσω τα 60. Στόχος μου είναι να χάνω 1-1,5 κιλό το μήνα. Θα είναι ωραία να προσπαθήσουμε παρέα :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, γοργόνες!!! Τελικά μου την έκανε τη χάρη η ζυγαριά! 62,2 σήμερα! 500 γραμμάρια κάτω και αυτή την εβδομάδα!

Και μάλιστα τα 300 από χθες προς σήμερα, παρ' όλο που χθες βράδυ πήγαμε στην πλατεία και έφαγα μισή πίτα με χοιρινό καλαμάκι (σαφώς και δεν χόρτασα, αλλά είχα και συνέχεια) και 1 μπάλα σορμπέ μάνγκο :tongue: έκανα την ατασθαλία μου, αλλά είχε τόσο ωραία βραδιά!

Φιλιά και καλή συνέχεια!

μπράβο τσακαλάκι!!!!!!!!!!!!!


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, κορίτσια!

Σας διαβάζω από τότε που ήμουν έγκυος. Πριν από ένα μήνα γέννησα ένα κοριτσάκι και αποφάσισα ότι ήρθε η ώρα υ ξεφορτωθώ τα κιλά της εγκυμοσύνης και 2-3 ακόμα. Σήμερα, ήμουν 71,4 στόχος μου είναι να φτάσω τα 60. Στόχος μου είναι να χάνω 1-1,5 κιλό το μήνα. Θα είναι ωραία να προσπαθήσουμε παρέα :)

καλώς την, να σου ζήσει η κορούλα!!!

μια χάρα τα κιλά σου και τέλειος ο στόχος σου!!

καλή δύναμη και καλή συνέχεια κοπέλα μου.


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα,

και εγω δεν πολυγραφω και αυτο μου κανει τελικα κακο.

Οκ η ζυγαρια εδειξε 68.8 . Εχω τη δικαιολογια οτι περιμενω να αδιαθετησω. Μη σας πω οτι εχω καθυστερηση 5 σχεδον μερες και εχω αγχωθει παρα παρα πολυ. Δεν θα μπορουσα να ανταποκρυθω σε ενα τεταρτο παιδακι . Να υποθεσω οτι με επιρεασαν οι βιταμινες που παιρνω???

Το καλο ειναι οτι προσπαθω λιγο να γυμναζομαι και αυτο μου εχει κανει τρομερα καλο και στην ψυχολογια μου.

Φιλακια σε ολες και εδω θα τριγυρναω δεν φευγω και που θα παει θα ανεβει η ομαδα και θα πεσουν τα κιλα

Link to comment
Share on other sites

Για ν' ανέβουμε λίγο!

Το μενού μου για σήμερα:

Πρωινό

1 φέτα μαύρο ψωμί + 1 βραστό αυγό + 1 ακτινίδιο

1 γαλλικός καφές σκέτος

Τζόκινγκ 40λ.

Μεσημεριανό

2 γεμιστά με κιμά + 1 φέτα μαύρο ψωμί

Απόγευμα

10 αμύγδαλα

Βράδυ

1 γιαούρτι 2%


TKn0p3.png

WSmcbbw.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα,

και εγω δεν πολυγραφω και αυτο μου κανει τελικα κακο.

Οκ η ζυγαρια εδειξε 68.8 . Εχω τη δικαιολογια οτι περιμενω να αδιαθετησω. Μη σας πω οτι εχω καθυστερηση 5 σχεδον μερες και εχω αγχωθει παρα παρα πολυ. Δεν θα μπορουσα να ανταποκρυθω σε ενα τεταρτο παιδακι . Να υποθεσω οτι με επιρεασαν οι βιταμινες που παιρνω???

Το καλο ειναι οτι προσπαθω λιγο να γυμναζομαι και αυτο μου εχει κανει τρομερα καλο και στην ψυχολογια μου.

Φιλακια σε ολες και εδω θα τριγυρναω δεν φευγω και που θα παει θα ανεβει η ομαδα και θα πεσουν τα κιλα

Μπράβο που γυμνάζεσαι!!!!!

στανταράκι το μισό κιλάκι, κια παραπάνω είναι από την περίοδο!!!


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Οι κουκλίτσες:

mkcm

mamoulamou

eirinich

vicko

kiki v

katedard

mpougos

jellyfishch

αν μπορούν ας δώσουν το παρόν, για να κάνω το 9ο πινακάκι μας!!!

Παρούσα, αρχηγέ :tongue:!

Να τη φιλήσω μου ήρθε τη ζυγαριά σήμερα!

55,7 :D!

Απλά προσπαθώ να προετοιμάσω τον εαυτό μου ότι ωρα η κατάβαση προς το 54+ θα είναι κάπως πιο αργή για να μην απογοητεύομαι.


4j3mz22muk0eivxh.png

41ed94dflw3lenl5.png

41ed5tais0z8.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ειρήνη, περαστικά σας και να χαίρεσαι τη μικρή σου για τη γιορτούλα της!

Πηνελόπη, σιδερένια εύχομαι!

Αρσινόη, -0,5 κιλό με σουβλάκι και παγωτό! Πιστεύω ότι η γυμναστική παίζει ρόλο, πάντως, όχι μόνο για το κάψιμο των θερμίδων αλλά και για την κινητοποίηση του μεταβολισμού.

Matri, μπράβο, κορίτσι για τη γυμναστική! Μήπως να έκανες ένα τεστάκι να σου φύγει το άγχος; Έτσι κι αλλιώς τώρα ό,τι έγινε, έγινε :rolleyes:. Μην αγχώνεσαι, όμως, και τσάμπα!

loio, να σου ζήσει η μπουμπού! Είναι κοντά τα μωράκια μας! Η δικιά μου σήμερα γίνεται 2 μηνών.

Καλά κάνεις και ξεκινάς από τώρα, αν έχεις λίγη βοήθεια και λίγο χρόνο.

Εγώ θυμάμαι στην πρώτη μου κόρη είχα ξεκινήσει πάλι έτσι νωρίς και τελικά αποδείχθηκε ότι ήταν σωστή επιλογή γιατί τα μωράκια μας, καθώς μεγαλώνουν, κοιμούνται λιγότερο, έχουν περισσότερη ανάγκη και διάθεση για αλληλεπίδραση, μπαίνουν στη μέση οι στερεές τροφές (που κι αυτές απαιτούν κάποιο χρόνο για προετοιμασία και τάισμα, πλύσιμο κλπ.- αν θηλάζεις, σου φαίνονται ξαφνικά πολλά τα έξτρα :rolleyes:) και όσο παράξενο κι αν ακούγεται, εγώ, νομίζω, μετά είχα (ή ήθελα) λιγότερο χρόνο να διαθέσω στον εαυτό μου και περισσότερο σ' εκείνη. Φυσικά αυτό δε σημαίνει ότι χάνεται το "τρένο", απλά, νομίζω, πάει για λίγο πιο μετά. Και φυσικά αυτή είναι η δική μου οπτική, με την οποία, φαντάζομαι, δε θα συμφωνούν όλες οι μανούλες :wink:.


4j3mz22muk0eivxh.png

41ed94dflw3lenl5.png

41ed5tais0z8.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα!!!

ειμαι χρονια στο site αλλα΄συμμετειχα σε ενα απο τα "χαλαρα καφε" για πανω απο 5 χρονια...

εχω κι εγω μεγαλο προβλημα με τα κιλα μου...

μετα τις εγκυμοσυνες μου , μου εμειναν 10 κιλα κι ετσι απο 60 ημουν 70....

Αλλα' εκοψα το καπνισμα πριν 4-5 μηνες και μου μπηκαν α΄λλα 5 κιλα....

Ετσι ειμαι 75 .............

Εκανα τοσο κοπο με το καπνισμα ....και ετσι μουρχεται να το αρχισω παλι μονο και μονο για τα κιλα που πηρα..........

Προσπαθω για διαιτα...

εκανα πριν το Πασχα εκεινη που ειναι κρεας-σαλατα για 15 μερες..

Ελγε οτι χανεις 8 κιλα, εγω εχασα 3,5 και τα ξαναπηρα το Πασχα.......


du4bvfn6x.png1389tcem0.png
Link to comment
Share on other sites

Τελικά είμαστε πολλές φρεσκομανούλες, Ιοιο καλώς ήρθες και να σου ζήσει!!! Κι εγώ πιστεύω ότι καλύτερα να την κάνουμε στην αρχή την προσπάθεια, γιατί αν χρονίσουμε με τα έξτρα κιλά πάνω μας, μετά πιο δύσκολα κινητοποιούμαστε να τα χάσουμε.

Κική, μπράβο και σ' εσένα! Καλή συνέχεια! Μισή πίτα και 1 μπάλα σορμπέ είναι πιστεύω συγκρατημένη ατασθαλία! Η γυμναστική παίζει το μεγαλύτερο ρόλο, όντως!


TKn0p3.png

WSmcbbw.png

Link to comment
Share on other sites

Παρούσα, αρχηγέ :tongue:!

Να τη φιλήσω μου ήρθε τη ζυγαριά σήμερα!

55,7 :D!

Απλά προσπαθώ να προετοιμάσω τον εαυτό μου ότι ωρα η κατάβαση προς το 54+ θα είναι κάπως πιο αργή για να μην απογοητεύομαι.

τι λές??????????

-800 γρ!!!!!!!!!!!!!!!!!! μπράβοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα!!!

ειμαι χρονια στο site αλλα΄συμμετειχα σε ενα απο τα "χαλαρα καφε" για πανω απο 5 χρονια...

εχω κι εγω μεγαλο προβλημα με τα κιλα μου...

μετα τις εγκυμοσυνες μου , μου εμειναν 10 κιλα κι ετσι απο 60 ημουν 70....

Αλλα' εκοψα το καπνισμα πριν 4-5 μηνες και μου μπηκαν α΄λλα 5 κιλα....

Ετσι ειμαι 75 .............

Εκανα τοσο κοπο με το καπνισμα ....και ετσι μουρχεται να το αρχισω παλι μονο και μονο για τα κιλα που πηρα..........

Προσπαθω για διαιτα...

εκανα πριν το Πασχα εκεινη που ειναι κρεας-σαλατα για 15 μερες..

Ελγε οτι χανεις 8 κιλα, εγω εχασα 3,5 και τα ξαναπηρα το Πασχα.......

οχιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι (για το κάπνισμα)!!!!!!!!!! κι εγώ το έκοψα 1 δεκεμβρίου κι έχω αρχίσει ηλεκτρονικό κι από τότε έχω χάσε ισχεδόν 6 κιλά!!!!

καλώς ήρθες στην παρεούλα μας!!!


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...