Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Εχθες που πήρα χοριακη 142 ρώτησα στο κέντρο πως γίνεται να είχα αχνες γραμμές Σάββατο και Κυριακή? Μου είπαν ότι αχνες γραμμές 2 μέρες πριν τη χοριακη είναι πάντα σιγουρα θετικό και ας είναι αχνες. Εσύ για να έχεις αχνες τόσες μέρες πριν σίγουρα θα έχεις μια καλή χοριακη. Αν σε τρώει πολύ κανε μια τελευταία αύριο πρωί,  2 μέρες πριν, μόλις ξυπνήσεις χωρίς να πιεις νερό. Αν σε χαλάει όμως ψυχολογικά άστο και πήγαινε κατευθείαν για χοριακη την Παρασκευή. 

       

      @Angot σήμερα έχεις το ντοπλερ σωστά? Εύχομαι όλα να είναι τέλεια και να φάτε κσι το φαγάκι με τον άντρα σου!!!!

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Λοιπόν, κοριτσάρες μου. Σήμερα είμαι, προς το παρόν, λίγο πιο χαλαρή και σας γράφω.

Η χημική, πραγματικά ΔΕΝ παλεύεται!!!!!!!!!!! Παρόλο που έμοιαζε εύκολη, είναι πάρα πολύ δύσκολη σε πολλά επίπεδα. Αν δεν είχε τα παιδιά και τις απαιτήσεις τους θα έβγαινε ευκολότερα. Τώρα όμως, ΔΕΕΕΕΕΝ.

Δεν έχω φάει ψωμιά, μακαρονάδες, γλυκά, σουβλάκια, κλπ., την βγάζω με σαλάτες, φρουτάκια, τυράκια, κρεατάκι ψητό και άπαχο.

Το αναπάντεχο έγινε, όμως, χθες και μου έδωσε τρελή δύναμη. Ετοιμαζόμαστε οικογενειακώς το απόγευμα να πάμε βολτούλα κι εκεί που πήγα να φορέσω το κλασικό τζην πλύνε - βάλε, δειλά - δειλά κατέβασα από την ντουλάπα κάτι τζηνάκια που έχω να φορέσω από το 2013!!!!!!!! Πολύ πριν μείνω δηλαδή έγκυος στο μικρό μου... Βάζω το ένα και μπαίνει γάντι!!!!!!!!!!! Τρελαίνομαι από τη χαρά, όμως, ήταν χαλασμένο το φερμουάρ. Βάζω το δεύτερο, τσιτώνει λιγουλάκι στο κούμπωμα, αλλά μπήκε και φυσικά δεν το έβγαλα βγήκα με αυτό. Ο άντρας μου, το ορκίζομαι, με κοιτούσε όλο το απόγευμα στον ποπό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Είμαι τόσο χαρούμενη, μα τόσο χαρούμενη.... Επόμενως στόχος άλλα δύο παντελονάκια που έχω να φορέσω από το 2011!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συνεχίζω δυναμικά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:D:D:cool::cool::cool::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! mkcm πολύ χαίρομαι. Μπράβο και χαρά στο κουράγιο σου! Εγώ κορίτσια χθες έφαγα λίγο παραπάνω ψωμάκι και δεν έκανα και ποδήλατο γιατί γύρισα από τη δουλειά σχεδόν 8.30 το βράδυ. Γενικά η ψυχολογία δεν είναι και πολύ καλή και ελπίζω να τη γλιτώσω το Σ/Κ και να μην φάω σαν τρελή. Λες και όλα πάνε στραβά επίτηδες. Τέλος πάντων. Καμιά ιδέα για να φάμε το Σ/Κ? Χωρίς πολλές θερμίδες? :D

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, κοριτσάρες μου. Σήμερα είμαι, προς το παρόν, λίγο πιο χαλαρή και σας γράφω.

Η χημική, πραγματικά ΔΕΝ παλεύεται!!!!!!!!!!! Παρόλο που έμοιαζε εύκολη, είναι πάρα πολύ δύσκολη σε πολλά επίπεδα. Αν δεν είχε τα παιδιά και τις απαιτήσεις τους θα έβγαινε ευκολότερα. Τώρα όμως, ΔΕΕΕΕΕΝ.

Δεν έχω φάει ψωμιά, μακαρονάδες, γλυκά, σουβλάκια, κλπ., την βγάζω με σαλάτες, φρουτάκια, τυράκια, κρεατάκι ψητό και άπαχο.

Το αναπάντεχο έγινε, όμως, χθες και μου έδωσε τρελή δύναμη. Ετοιμαζόμαστε οικογενειακώς το απόγευμα να πάμε βολτούλα κι εκεί που πήγα να φορέσω το κλασικό τζην πλύνε - βάλε, δειλά - δειλά κατέβασα από την ντουλάπα κάτι τζηνάκια που έχω να φορέσω από το 2013!!!!!!!! Πολύ πριν μείνω δηλαδή έγκυος στο μικρό μου... Βάζω το ένα και μπαίνει γάντι!!!!!!!!!!! Τρελαίνομαι από τη χαρά, όμως, ήταν χαλασμένο το φερμουάρ. Βάζω το δεύτερο, τσιτώνει λιγουλάκι στο κούμπωμα, αλλά μπήκε και φυσικά δεν το έβγαλα βγήκα με αυτό. Ο άντρας μου, το ορκίζομαι, με κοιτούσε όλο το απόγευμα στον ποπό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Είμαι τόσο χαρούμενη, μα τόσο χαρούμενη.... Επόμενως στόχος άλλα δύο παντελονάκια που έχω να φορέσω από το 2011!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Συνεχίζω δυναμικά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:D:D:cool::cool::cool::lol::lol:

χαχαχαχα!!!!!!!!!!!

τι λες μαρή, πρωι πρωι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μπράβο πάντως!!!! έχεις επιμονή, μου αρέσει αυτό!!!

μας βοηθάς κι εμάς πολύ έτσι!!!!

σε πιά μέρα είσαι στην χημική? έκανε όσα υπόσχεται?


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! mkcm πολύ χαίρομαι. Μπράβο και χαρά στο κουράγιο σου! Εγώ κορίτσια χθες έφαγα λίγο παραπάνω ψωμάκι και δεν έκανα και ποδήλατο γιατί γύρισα από τη δουλειά σχεδόν 8.30 το βράδυ. Γενικά η ψυχολογία δεν είναι και πολύ καλή και ελπίζω να τη γλιτώσω το Σ/Κ και να μην φάω σαν τρελή. Λες και όλα πάνε στραβά επίτηδες. Τέλος πάντων. Καμιά ιδέα για να φάμε το Σ/Κ? Χωρίς πολλές θερμίδες? :D

μα θα έχουμε και τέτοιες μέρες ειρήνη μου!!! έτσι είναι η ζωή!! μη μασάς, συνέχισεεεεεε

ωραία ιδέα είναι ψητό σαλάτα, πχ κοτοπουλάκι με μπόλικη πολυσαλάτα, που λέει και ο άντρας μου, για όλη την οικογένεια, άντε και λίγες πατατούλες για τους υπόλοιπους.


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έτσι είναι! Και η γυμναστική, εκτός από σφριγηλό κορμί, προσφέρει απίστευτη ευεξία και καλή διάθεση να προσθέσω! Μια μέρα να μην κάνεις μετά σου λείπει!

πωπω ναι, θυμάμαι πριν το Πάσχα όταν έκανα περπάτημα, αν δεν πήγαινα μια μέρα μου έλειπε, ανυπομονώ να ξαναρχίσω!!!!

μπράβο σου κια πάλι Αρσινόη μου, είσαι παράδειγμα, και μας βοηθάς πολύ κι εμάς, μας δίνεις δύναμη.


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο, Κατερινάκι!

Σίγουρα θα σε βοηθήσει η ενδοκρινολόγος και για την υγεία σου και για την απώλεια βάρους :-D!

Και τα αποτελέσματα της παρακέντησης μια χαρά θα είναι!

Mkcm, πώς πάει η χημική; Παλεύεται;

Εγώ συνεχίζω με συνέπεια τη γυμναστική. Ρε κορίτσια, χωρίς να χάσεις ιδιαίτερο βάρος βλέπεις σημαντική διαφορά με τις δυναμικές ασκήσεις! Οκ, η αερόβια άσκηση (περπάτημα, τρέξιμο, ελλειπτικό, ποδηλασία), τουλάχιστον για το χρόνο που μπορούμε να διαθέσουμε εμείς σαν μαμάδες, εργαζόμενες κλπ. (π.χ. 20'-30'), σίγουρα βοηθάει. Πρώτα απ' όλα την υγεία μας και γι' αυτό είναι απαραίτητη αλλά και στην απώλεια βάρους, σε συνδυασμό με διατροφή.

Όμως, οι δυναμικές ασκήσεις δίνουν σχήμα στο σώμα, οπότε και πριν χάσεις έχεις μια καλύτερη εικόνα. Και δεν χρειάζεται και ιδιαίτερος χρόνος. Πιστεύω 10' με συγκεκριμένες ασκήσεις (έχει στο ίντερνετ χίλιες προτάσεις από τέτοια εξπρές γυμναστική και μάλιστα ανάλογα με τα σημεία που επιθυμεί κανείς να δουλέψει περισσότερο) που επαναλαμβάνονται κάθε μέρα, πολύ σύντομα δίνουν αποτέλεσμα.

Καλημερούδια! Πλησιάζει σ/κ :wink:!

ναι όντως, ειδικά για εσάς που έχεται λίγα κιλά να χάσεται, αυτή η γυμναστική είναι το καλύτερο!!!!! μπράβο κικι μου!!!!


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

καλημερα,

συγνωμη για την καθυστερηση, αλλα λογω πανελληνιων υπηρχε δυσκολια.

Λοιπον 68, 3. Λιγο μειον και εγω. Αλλα μειον και αυτο μου δινει θαρρος.

Εχω μηνες να δω το 70 και το 69. Ηδη ονειρευομαι το 67. Αργα αλλα σταθερα.

Τους αγωνιστικους μου χαιρετισμους σε ολες

μπράβοοοοο!!!!

δίνουν πανελλήνιες τα παιδιά σου?


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Την παράτησα τη χημική. Με εξαντλούσε πάρα πολύ. Και δε θέλω να είναι η δίαιτα σε βάρος της ενέργειάς μου για τα παιδιά. Αν δεν είχα παιδιά, ή ήταν μεγαλύτερα με λιγότερες απαιτήσεις σε τρέξιμο, κυνήγι, κλπ. θα μπορούσα να την κάνω. Τώρα απλά δε δύναμαι.... Κλασικά εικονογραφημένα λοιπόν συνεχίζω με πρωτεΐνες, σαλατοειδή και πορεύομαι έτσι....

Μακάρι, ρε κορίτσια, μακάρι να μπω στα παντελονάκια μου!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα Κόρες!!!

Λοιπόν, 68,9 σημερα... (Και παλι καλα να λεω με μονο 2 σωστές μερες δίαιτας...)

Χάρηκα βέβαια που ειδα το 68 και έφυγα απ το 69, αλλα τωρα ανυπομονώ για το 67 :)

Πρέπει να συγκρατηθώ μ αυτούς τους πειρασμούς που μασουλάει ολη την ωρα ο άντρας μου... Αχ! Την καλημερα μου κ καλα αποτελεςματα κ στα υπόλοιπα κοριτσια!

αχ αυτό που όταν κάνεις δίαιτα κυκλοφορούν διάφορα κια μασουλάνε οι άλλοι είναι γκγκρρρρρρρρρρρ!!!!!!!!!

μπράβο πάντως!!!!


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Την παράτησα τη χημική. Με εξαντλούσε πάρα πολύ. Και δε θέλω να είναι η δίαιτα σε βάρος της ενέργειάς μου για τα παιδιά. Αν δεν είχα παιδιά, ή ήταν μεγαλύτερα με λιγότερες απαιτήσεις σε τρέξιμο, κυνήγι, κλπ. θα μπορούσα να την κάνω. Τώρα απλά δε δύναμαι.... Κλασικά εικονογραφημένα λοιπόν συνεχίζω με πρωτεΐνες, σαλατοειδή και πορεύομαι έτσι....

Μακάρι, ρε κορίτσια, μακάρι να μπω στα παντελονάκια μου!!!!!!!!!!!!!

κάτι σαν ήπια πρωτεινική δηλαδή ή καθαρά Ατκινς?

θα μπεις στα παντελονάκια σου, είναι το μόνο σίγουρο, είσαι πολύ δυνατή!!!!

πήγα εχθές στην ενδοκρινολόγο, κια μου είπε τα εξής

για τον θυροειδή= στο χάπι τον 100 οφείλονται οι ταχυκαρδίες, μου είπε να παίρνω Τ4 των 75, και ότι δεν είχα υποθειρεοδισμό αλλά όζους, και για αυτό δεν με βοηθήσε πολύ στο αδυνάτισμα (επ'πμενη Τετάρτη παίρνω τα αποτελέσματα της παρακέντησης)

για τον προδιαβήτη= έχω φουλ,έχω κυρίως ινσουλινοαντίσταση, που χειροτερεύει με τα παραπανίσια κιλά, όπως μου είπες κι εσύ, παράγει πολύ ινσουλίνη το πάγκρεας για να διαχειριστεί το ψηλό ζάχαρο, αυτό με κάνει να πεινάω συνέχεια (άπατο στομάχι είχα ρε κόρες μου)

και κυρίως μεγάλη κόπωση (βαρεμάρα το λέω εγώ, δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου ώρες ώρες) και αποθηκεύει λίπος.

Μου έδωσε χάπι (γλυκοπλας των 1000) μόνο με το ένα κυρίως μου γεύμα και μου είπε πως θα με βοηθήσει στο αδυνάτισμα, και με λίγη προσπάθεια από εμένα (εννοείται) θα με βοηθήσει να αδυνατίσω.(πρέπει οπωσδήποτε, αλλιώς πάω για διαβήτη 2)


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Κατερινιώ, δε θα σου χαϊδέψω τα αφτιά, είναι αρκετά σύνθετα τα πράγματα. Πρέπει για το καλό σου να είσαι πολύ αυστηρή με τη διατροφή σου και όταν πια ρυθμιστούν τα θέματα με την T4 να ξεκινήσεις άσκηση. Μια καλή ιδέα θα ήταν το κολύμπι, ή αν έχεις κάποιο γήπεδο κοντά σου να ξεκινήσεις σιγά σιγά τζόγκιν...

Βασικά άτκινς κάνω, αλλά λίγο πιο χαλαρά. Αν δω ότι χρειάζομαι φρούτο θα φάω (ανάμειξη δηλαδή φάσης 1 και 2). Για κάποιο λόγο όταν φάω καθαρούς υδατάνθρακες και δη άμιλλο η πείνα μου εκτοξεύεται στα ύψη, σα να μην μπορώ να σταματήσω να τρώω ένα πράγμα. Βέβαια, σε αρκετά μεγάλο βαθμό αυτό είναι και ψυχολογικό, γιατί γενικά έχω δαιμονοποιήσει τους κακούς υδατάνθρακες και θεωρώ ότι αφού έφαγα που έφαγα ας του δώσω να καταλάβει και από αύριο μαζεύομαι. Είπαμε, είμαι ή του ύψους ή του βάθους... ψυχαναγκαστική μέχρι αηδίας.... :cool: [όχι μόνο στο φαγητό, γενικά στη ζωή μου].

Δε με βοηθάει και ο άντρας μου, ρε γαμώτο. Όλο χαζομάρες φέρνει σπίτι και τρώει με τη σέσσουλα... Μιλάμε ούτε επίτηδες να το έκανε. Κι επειδή είναι κακομαθημένος από το σπίτι του, ό,τι θέλει κάνει σε ορισμένα θέματα, χωρίς να τον νοιάζει οι άλλοι γύρω του πως επηρεάζονται από αυτά (όχι στα σοβαρά ζητήματα, σε άλλα, όπως π.χ. το φαγητό. Στα σοβαρά τον έχω εκπαιδεύσει).

Link to comment
Share on other sites

κατερινουλα προσεξε πολυ την υγεια σου. Να δεις που σε συνεργασια με το γιατρο θα χασεις και πιο ευκολα τα κιλά που θελεις.

Εγω περιμενω να αδιαθετησω και ειμαι γκρρρρρ.

οχιι τα παιδακια μου δεν δινουν πανελληνιες ειναι μικρα ακομα. Εμπλεκομαι λογω εργασιας

Αυτο το διαστημα παλευω με τα ρουχα των παιδιων και τις ντουλαπες τους. Μου αρεσει η ανανεωση αλλα πολλα ρουχα βρε παιδι μου

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Mkcm, tέλεια! Άντε και στου '11 και πολύ γρήγορα σου εύχομαι :-D!

Κάτι τέτοιο εννοούσα κι εγώ για τη γυμναστική, ότι, ρε παιδί μου, η ζυγαριά είναι ένα νούμερο απλώς, που επηρεάζεται μάλιστα κι από διάφορους παράγοντες (βαρύ λόγω θηλασμού στήθος, περίοδος, τουαλέτα, αύξηση μυικής μάζας έναντι λίπους κ.λπ.) ενώ αυτό που βλέπουμε στον καθρέφτη ή τα ρούχα μας ειναι πιο σωστά κριτήρια :-)

Ειρήνη, δεν πειράζει για μια μέρα! Αυτά δε λέγαμε χθες :wink:;

Όσο για τις θερμίδες, να σου πω, εγώ δεν ασχολούμαι διεξοδικά. Δηλαδή αυτό που κάνω είναι ότι τρώω απ' όλα (εκτός από γλυκά γλυκά και ο.τιδήποτε που περιέχει γαλακτοκομικά, αυτό όχι λόγω δίαιτας) ανάλογα με το σε τι φάση είμαι: π.χ.οκ θα φάω για πρωινό μια φέτα μαύρο ψωμί με ταχίνι και μέλι και μια μπανάνα αλλά θα φροντίσω η φέτα να είναι λεπτή με λίγο ταχίνι και μέλι, όχι να ξεχειλίζει κι η μπανάνα μικρή. Εκείνη την ώρα δε με νοιάζει γιατί μετά έχω πράγματα να κάνω, οπότε και αισθάνομαι εντάξει και χαίρομαι τη γεύση, ενώ το βράδυ, π.χ. που ξέρω ότι θέλω απλά να μασουλάω, θα φροντίσω να είναι κάτι που να μου πάρει περισσότερη ώρα να το φάω (να μασουλάω και να μασουλάω και να μασουλάω... :lol:), όπως μια γαβάθα μαρουλοσαλάτα ή μια φρουτοσαλάτα (όχι 1 φρούτο, 2-3)

Κατερινάκι, μπράβο που τα βάζεις όλα σ' ένα δρόμο :-D! Και να δεις τώρα πόσο καλύτερα θα νιώθεις και πόσο καλά θα τα πας και με το βάρος!


4j3mz22muk0eivxh.png

41ed94dflw3lenl5.png

41ed5tais0z8.png

Link to comment
Share on other sites

Κατερινιώ, δε θα σου χαϊδέψω τα αφτιά, είναι αρκετά σύνθετα τα πράγματα. Πρέπει για το καλό σου να είσαι πολύ αυστηρή με τη διατροφή σου και όταν πια ρυθμιστούν τα θέματα με την T4 να ξεκινήσεις άσκηση. Μια καλή ιδέα θα ήταν το κολύμπι, ή αν έχεις κάποιο γήπεδο κοντά σου να ξεκινήσεις σιγά σιγά τζόγκιν...

Βασικά άτκινς κάνω, αλλά λίγο πιο χαλαρά. Αν δω ότι χρειάζομαι φρούτο θα φάω (ανάμειξη δηλαδή φάσης 1 και 2). Για κάποιο λόγο όταν φάω καθαρούς υδατάνθρακες και δη άμιλλο η πείνα μου εκτοξεύεται στα ύψη, σα να μην μπορώ να σταματήσω να τρώω ένα πράγμα. Βέβαια, σε αρκετά μεγάλο βαθμό αυτό είναι και ψυχολογικό, γιατί γενικά έχω δαιμονοποιήσει τους κακούς υδατάνθρακες και θεωρώ ότι αφού έφαγα που έφαγα ας του δώσω να καταλάβει και από αύριο μαζεύομαι. Είπαμε, είμαι ή του ύψους ή του βάθους... ψυχαναγκαστική μέχρι αηδίας.... :cool: [όχι μόνο στο φαγητό, γενικά στη ζωή μου].

Δε με βοηθάει και ο άντρας μου, ρε γαμώτο. Όλο χαζομάρες φέρνει σπίτι και τρώει με τη σέσσουλα... Μιλάμε ούτε επίτηδες να το έκανε. Κι επειδή είναι κακομαθημένος από το σπίτι του, ό,τι θέλει κάνει σε ορισμένα θέματα, χωρίς να τον νοιάζει οι άλλοι γύρω του πως επηρεάζονται από αυτά (όχι στα σοβαρά ζητήματα, σε άλλα, όπως π.χ. το φαγητό. Στα σοβαρά τον έχω εκπαιδεύσει).

- έτσι, να μην μου χαιδευεις τα αυτια, αυτο με βοηθαει.... το τζοκινγκ το λατρευω, οταν περπατουσα το σκεφτομουν, πολυ θα το ηθελα

- νομιζω πως η πρωτεινικη σου κανει βουλιμιες, και το οτι δεν τηρεις τα 5 γευματα, οποτε μειωνονται οι αντιστασεις σου, συν το γεγονος οτι ξερεις οτι εισαι δυνατη και θα ξανακανεις πρωτεινικη οποτε δεν σε νοιαζει, καπως ετσι σκεφτομαι οτι λειτουργεις, αυτο ομως σου κανει το γνωστο γιο-γιο, (το ξερεις ειμαι σιγουρη),

- κανε βρε την διαιτα της ενδοκρινολογου, εστω για δοκιμη.......εστω για χαρη μου, μου το εταξες αλλωστε χαχαχαχ, λογω του χαρακτηρα σου, σου ταιριαζει γαντι, λογω τυπικοτητας και προγραμματος που εχεις θα την κανεις κατα γραμμα, η αρχη ειναι, μετα οταν θα λειτουργησει θα σου αρεσει γιατι θα ελεγχεις εσυ την διατροφη σου, κι οχι εκεινη εσενα.Δεν θα πεινας τρελα για βουλιμιες αλλα θα μπορεις να αντισταθεις στα υπερβολικα που κυκλοφορουν απο τον αντρα σου πχ ενα μελομακαρονο η κουλουρακι οχι 4-5, η λιγα πατατακια συν το βραδινο της διαιτας κλπ. ή ότα νθα στεναχωριέσαι ή στρεσσάρεσαι για κάτι....

Υ.Γ. ειμαι σιγουρη οτι τον εχεις εκπαιδευσει στα σοβαρα!!!


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...