Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

Καλημέρα!

Τι κάνεις, κοριτσάκι :-D;

Yori, πολύ κρίμα, ρε συ, να το ξαναρχίσεις για τα κιλά! Στην τελική, φιλοσόφησέ το. Καλύτερα με 5 κιλά παραπάνω και μη καπνίστρια. Άσε που, όταν θα είσαι έτοιμη, να δεις που κι αυτά θα φύγουνε.

Ευχαριστώ!

Μα αυτό είναι η επιτυχία, ότι ήταν συγκρατημένη :wink:. Απ' ό,τι βλέπεις οι περισσότερες εδώ, σ' αυτό υστερούμε!

Μπράβο, Κατερίνα :-D!!!

Τώρα θα μπουν όλα σε μια σειρά. Πρώτα η υγεία και μετά και τα κιλά!

Χαλάλι σου η πρώτη θέση, που λέει κι η mkcm! Την αξίζεις!

Σε όλες μας!

Περαστικά στο κοριτσάκι σου και δυναμική επάνοδο σ' εσένα! Μη σε παίρνει από κάτω! Κι εγώ γουρούνιασα χθες το βράδυ με... κουλούρι(α) θεσ/νίκης :oops:. Μου φέρνει ο πεθερούλης τρία(!) ρε γμτ κάθε πρωί. Δεν το' χει με τις ποσότητες. Αλλά απ' ό,τι φαίνεται ούτε κι εγώ :mrgreen:. Σήμερα το πρωί που πήγε να με πάρει από κάτω, είπα θα το ξε-χά-σω. Θα προσποιηθώ ότι δεν έγινε. Ε, μα πια... :-)

σε ευχαριστώ κοπέλα μου!!!!

καλός ο πεθερούλης!!!!!


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Καλησπέρα! Πωπωωω πολύ κίνηση βλέπω πλέον. Όταν είχα μπει κάποια άλλη στιγμή ξανά στο καφέ δεν είχε πολύ κόσμο. Καλως σας βρίσκω λοιπόν.Ειχα ξεκινήσει δίαιτα πριν από το Πάσχα αλλά μετά το ξεφτίλισα τελείως.Ξεκινησα πάλι χθες.Γενικα εγώ έχω θεμα και με το ζάχαρο και δε πρέπει να ξεφεύγω πολύ παρόλο που έχω καλές μετρησεις σχεδόν πάντα.Εχω ξεκινήσει πάλι τη διατροφή που μου έδωσε ο διαιτολογος του νοσοκομείου και θα δείξει πως θα πάει.Αρχες Ιουλίου θα κάνουμε το παρτυ γενεθλίων της μικρης και θα θελα να έχω μαζέψει κάπως μέχρι τότε μήπως και χωρέσω σε κάποια φορέματα που έχω. Δε ξέρω πόσα κιλά είμαι και επιμένω στο να μη μαθω:tongue:

σε ένα μήνα κάνεις πολλαααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!

με το ζάχαρο τι κάνεις? παίρνεις χάπι?


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Τι κάνετε? Ευτυχώς μπήκα πάλι σε πρόγραμμα σιγά σιγά. Έκανα και το ποδηλατάκι μου, αν και επειδή ανέβασα αντίσταση, έκανα λιγότερη ώρα. Αλλά έκανα και λίγους κοιλιακούς. Επίσης, μεγάλη επιτυχία χθες. Έφερε ο αντρούλης πίτσα σπίτι, αλλά εγώ έφαγα φρουτοσαλάτα. Πήρα βέβαια για σήμερα στη δουλειά να φάω λίγη, αλλά θεωρώ πως αφού δεν έφαγα το βράδυ, κάτι είναι και αυτό. :D:D:D

σωστήηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!!111


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Αυτό που όταν κάνεις δίαιτα όλοι σου φέρνουν μέσα στη μούρη σου ότι πιο ανθυγιεινό υπάρχει δε το καταλαβαίνω. Προχθές μου λέει η μάνα μου.Θα σου φέρω να ψησεις παϊδάκια.Λεω οκ θα τα βάλω κατάψυξη και βλέπουμε. Τη Τετάρτη να τα φτιάξεις που θα είμαι κι εγώ εδώ....Κι ας της είπα ότι μόλις ξεκίνησα δίαιτα. Οκ το καταλαβαίνω να κάνω ένα μήνα δίαιτα και να φαω κάτι άλλα με 1 μέρα μόνο διαιτα;Και μετά μου λέει παχυνες ή δεν αδυνατισες καθόλου. Ε πως να αδυνατίσω αφού κάθε φορά μου κάνει τα ιδια;

Εσείς βλέπω είστε καιρό σε δίαιτα. Πόσο καιρό κορίτσια το παλευετε;Εγω πλέον είμαι αποφασισμένη.Πριν το είχα αφήσει και λίγο στο ότι με το καιρό μετά την εγκυμοσύνη θα έχανα αλλά βλέπω πως δεν υπάρχει περίπτωση πλέον.Εγω μετά την εγκυμοσύνη πήρα κιολας και ότι έχασα περισι το ξαναπήρα παλι με το παραπάνω φέτος το χειμώνα.

εγώ σοβαρά και οργανωμένα το παλεύω από το Δεκέμβρη, που είχα φτάσει στο φοβερό νούμερο των 92 κιλών!!!!!!!!!!!


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!! Κατερίνα, τι ωραία νέα είν' αυτά!!! Μπράβο, πολύ χάρηκα, υγεία πάνω απ' όλα, το μόνο και το πρώτο που μετράει!

Κακάο, καλώς ήρθες και καλό αγώνα κι εσύ!

Ειρήνη, έχεις πολλή πειθαρχία κι εσύ να τρως φρουτοσαλάτα και δίπλα να υπάρχει πίτσα! Σε νιώθω, όλο τέτοια μου κάνει ο άντρας μου. Τουλάχιστον περιμένει να πάω για ύπνο και να κάνει μετά την προδοσία του να μη μυρίζω και να μη βλέπω :shock: Και το επόμενο πρωί έχω δώσει εντολή να πετιούνται τα περισσεύματα :-P

Κική, τι καλός ο πεθερός σου, μωρέ! Άσε που τρελαίνομαι για κουλούρια Θεσ/νίκης!


TKn0p3.png

WSmcbbw.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και χθες πάλι σκατά τα έκανα.... Για κάποιο λόγο τελευταία δεν είμαι σε mood... Σήμερα ξύπνησα αποφασισμένη, όμως η μέρα έχει πολλές ώρες ακόμα και δεν ξέρω αν θα καταφέρω να τις διαχειριστώ........

Σας αφήνω πάλι γιατί γίνεται τις κακομοίρας στη δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια,μπαίνω στα γρήγορα να σας τα πω!Όλα καλά εγώ, απλώς τρέχω λίγο αυτόν τον καιρό!Καλώς τα κορίτσια τα νεοφερμένα, πολλά φιλιά στις παλιές συνδιαιτιάζουσες!

Κατερίνα,χάρηκα πολύ για τα νέα σου,είναι τα πιο σπουδαία νέα της παρεούλας μας!

Και επειδή έχω σήμερα τα γενέθλιά μου (κλείνω τα 35!!!!!!!!!) σας κερνάω την αγάπη μου γιατί η τούρτα είναι παχυντική και απαγορεύεται σε 1 τέτοια super ομαδούλα!

Φιλάκια!:P


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια,μπαίνω στα γρήγορα να σας τα πω!Όλα καλά εγώ, απλώς τρέχω λίγο αυτόν τον καιρό!Καλώς τα κορίτσια τα νεοφερμένα, πολλά φιλιά στις παλιές συνδιαιτιάζουσες!

Κατερίνα,χάρηκα πολύ για τα νέα σου,είναι τα πιο σπουδαία νέα της παρεούλας μας!

Και επειδή έχω σήμερα τα γενέθλιά μου (κλείνω τα 35!!!!!!!!!) σας κερνάω την αγάπη μου γιατί η τούρτα είναι παχυντική και απαγορεύεται σε 1 τέτοια super ομαδούλα!

Φιλάκια!:P

Χρόνια σου πολλά!Να χαίρεσαι τα γενεθλιά σου και να είσαι πάντα γερή και δυνατή. Μαζί με την αδερφούλα μου έχεις γενέθλια! :D Ε και ένα κομματάκι τούρτα ωραίο θα ήταν αλλά η αγάπη σου είναι πιο καλή!:D

Link to comment
Share on other sites

Και χθες πάλι σκατά τα έκανα.... Για κάποιο λόγο τελευταία δεν είμαι σε mood... Σήμερα ξύπνησα αποφασισμένη, όμως η μέρα έχει πολλές ώρες ακόμα και δεν ξέρω αν θα καταφέρω να τις διαχειριστώ........

Σας αφήνω πάλι γιατί γίνεται τις κακομοίρας στη δουλειά.

νομίζω πως χρειάζεσαι ένα ωραίο ντου, έτσι από αυτά τα ωραία τα δικά σου, που χάνεις 3-4 κιλά με τη μία!!!!


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα!!! Κατερίνα, τι ωραία νέα είν' αυτά!!! Μπράβο, πολύ χάρηκα, υγεία πάνω απ' όλα, το μόνο και το πρώτο που μετράει!

Κακάο, καλώς ήρθες και καλό αγώνα κι εσύ!

Ειρήνη, έχεις πολλή πειθαρχία κι εσύ να τρως φρουτοσαλάτα και δίπλα να υπάρχει πίτσα! Σε νιώθω, όλο τέτοια μου κάνει ο άντρας μου. Τουλάχιστον περιμένει να πάω για ύπνο και να κάνει μετά την προδοσία του να μη μυρίζω και να μη βλέπω :shock: Και το επόμενο πρωί έχω δώσει εντολή να πετιούνται τα περισσεύματα :-P

Κική, τι καλός ο πεθερός σου, μωρέ! Άσε που τρελαίνομαι για κουλούρια Θεσ/νίκης!

σε ευχαριστώ πολύ Αρσινόη μου!!!

αυτές οι "οσμές" μας κάνουν μεγάλη ζημιά, ωραίο κόλπο εφαρμόζεις πάντως!!


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια,μπαίνω στα γρήγορα να σας τα πω!Όλα καλά εγώ, απλώς τρέχω λίγο αυτόν τον καιρό!Καλώς τα κορίτσια τα νεοφερμένα, πολλά φιλιά στις παλιές συνδιαιτιάζουσες!

Κατερίνα,χάρηκα πολύ για τα νέα σου,είναι τα πιο σπουδαία νέα της παρεούλας μας!

Και επειδή έχω σήμερα τα γενέθλιά μου (κλείνω τα 35!!!!!!!!!) σας κερνάω την αγάπη μου γιατί η τούρτα είναι παχυντική και απαγορεύεται σε 1 τέτοια super ομαδούλα!

Φιλάκια!:P

σε ευχαριστώ γλυκιά μου Πηνελόπη μου,

και με τη σειρά μου

να σου ευχηθώ χρόνια καλά και πολλά!!!!!!!!!!! τέλειο το κέρασμά σου!!!!

712138jqisv7fg1b.gif


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια,μπαίνω στα γρήγορα να σας τα πω!Όλα καλά εγώ, απλώς τρέχω λίγο αυτόν τον καιρό!Καλώς τα κορίτσια τα νεοφερμένα, πολλά φιλιά στις παλιές συνδιαιτιάζουσες!

Κατερίνα,χάρηκα πολύ για τα νέα σου,είναι τα πιο σπουδαία νέα της παρεούλας μας!

Και επειδή έχω σήμερα τα γενέθλιά μου (κλείνω τα 35!!!!!!!!!) σας κερνάω την αγάπη μου γιατί η τούρτα είναι παχυντική και απαγορεύεται σε 1 τέτοια super ομαδούλα! Φιλάκια!

Χρόνια σου πολλά και με λιγότερα κιλα (έκανα και ομοιοκαταληξια):P


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...