Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Εχθες που πήρα χοριακη 142 ρώτησα στο κέντρο πως γίνεται να είχα αχνες γραμμές Σάββατο και Κυριακή? Μου είπαν ότι αχνες γραμμές 2 μέρες πριν τη χοριακη είναι πάντα σιγουρα θετικό και ας είναι αχνες. Εσύ για να έχεις αχνες τόσες μέρες πριν σίγουρα θα έχεις μια καλή χοριακη. Αν σε τρώει πολύ κανε μια τελευταία αύριο πρωί,  2 μέρες πριν, μόλις ξυπνήσεις χωρίς να πιεις νερό. Αν σε χαλάει όμως ψυχολογικά άστο και πήγαινε κατευθείαν για χοριακη την Παρασκευή. 

       

      @Angot σήμερα έχεις το ντοπλερ σωστά? Εύχομαι όλα να είναι τέλεια και να φάτε κσι το φαγάκι με τον άντρα σου!!!!

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

Τόσο πολύ έχει 1 κρέμα????Πωωωώ,τώρα κατάλαβα τι έτρωγα παλιά!Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλες τις θεές-διαιτητοπούλες!Τρέχω λίγο αυτές τις μέρες για αυτό έχω χαθεί,τα ξαναλέμε σύντομα!Καλή συνέχεια!

που είσαι κουκλίτσα μου?

μας έλειψαν τα αστειάκια σου!!!


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Απολογισμός μέχρι τώρα:

Πρωί καφέ κι 1 αβγό

Ενδιάμεσα είχα φάει ντομάτα με τυρί

Μεσημέρι ομελέτα με σαλάτα. Λέω αφού κάνω διατροφή ας φάω και μία φέτα ψωμί. Μην τα πολυλογώ η μια φέτα έγινε σχεδόν 1 φραντζόλα με τις αντίστοιχες λαδοβουτες....:oops:

Για απόγευμα έφαγα 1 μήλο.

Για βράδυ θα προσπαθήσω να φάω μόνο γιαούρτι. Θα σου γράψω πάω για ύπνο.

πολύ καλά την Παρασκευή!!!!


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Εγώ με ένα γιαουρτάκι και με ένα αχλαδάκι είμαι από το πρωί. Είχα πάει στο σπίτι της φίλης μου και ταίζα την μπέμπα της. Περίσσεψε λίγη φρουτόκρεμα και την αποτελείωσα. Την αποτελείωσα τη δίαιτα. 4 κουταλιές κρέμα ίσον μια μπριζόλα και μια πάστα σε θερμίδες...

γειά σου ninouli

καλώς ήρθες στην παρέα μας!!!


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Μπουχαχαχαχα. Καλά την Παρασκευή; Ας παραβλέπουμε τη μισή φραντζόλα ψωμί... Τα πατατάκια το βράδυ, μαζί με το παγωτάκι φυσικά μετά τα πιτόγυρα δεν τα έγραψα......

δεν πειράζει βρε, συνεχίζουμεεεεεεεε

να σου πω, το ζάχαρό σου το μετράς?

ή είσαι καλά μετά την εγκυμοσύνη?

γλυκοζυλιωμένη έχεις κάνει τελευταία?


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια μου! Είπα να γράψω και εγώ εδώ. Βλέπω όλες σκίσαμε το Σ/Κ. Δεν πειράζει όμως, ψηλά το κεφάλι. :) Εγώ είχα άρρωστο άντρα και μετά τη μικρή και Σάββατο και Κυριακή δεν έκανα ποδήλατο. Ιδιαίτερα πράγματα και βλακείες δεν έφαγα όμως, απλά δεν είμαι σίγουρη ότι έμεινα στις θερμίδες. Αύριο θα έχω δυο μέρες άδεια να κάτσω με τη μικρή οπότε ίσως κάνω πιο εντατικά ποδήλατο. Ελπίζω να γίνει καλά γιατί τρία βράδια δεν κοιμηθήκαμε σχεδόν καθόλου. Αλλά μου κάνει εντύπωση πως με τόση κούραση δεν έφαγα γλυκά πολλά και χαζομάρες. Μόνο το Σάββατο ήπια λίγη κοκα κόλα και έφαγα λίγο γλυκο γιατί ήρθαν γονείς και πεθερικά και φάγαμε γιατί γιόρταζε κιόλας η μικρή μας. Για να δούμε την Τετάρτη στο ζύγισμα, αν και νομίζω πως με χαλάει να ζυγίζομαι. :D

Link to comment
Share on other sites

Ειρήνη, να σου ζήσει η μικρούλα σου και περαστικούλια σας.

Κατερίνα, μετριέμαι που και που. Κανά δύο φορές είχα όχι πάνω από τα όρια αλλά λίγο πιο αυξημένη τιμή ζαχάρου νηστείας (τύπου 98) κι αυτό μετά από πολλές πολλές μέρες - βδομάδες καταβροχθίσματος.

Καμπύλη και γλυκοζυλιωμένη μου είπε η ενδοκρινολόγος να κάνω μετά τον αποθηλασμό, γιατί όσο θηλάζω οι τιμές δεν είναι αξιόπιστες... Όμως, να που επιβεβαιώνομαι, ότι εμένα τα πολλά άμιλλα μου δημιουργούν τρομερή όρεξη (όχι μόνο εμένα, σε όλους τους ανθρώπους ισχύει αυτό γιατί απελευθερώνεται μεγάλη ποσότητα ινσουλίνης στον οργανισμό, απλά εγώ ξέρω τη διαδικασία και αντιλαμβάνομαι το γιατί πεινάω τόσο πολύ).

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κ καλη εβδομαδα κοριτσακια μου !!!

χαθηκα λιγακι αλλα κλασικα πολυυυ πηξιμο !!!

Η διατροφη μια χαρα συνεχιζεται!! Στα κιλα ειμαι στα ιδια κ να σας πως την αληθεια για μετα το Πασχα ειμαι ευχαριστημενη ,γιατι ειχα πολλες εξοδους με φαγητο κλπ οποτε αφου δεν εβαλα μια χαρα.Παμε τωρα για τα επομενα !!!! Εγω ζυγιζομαι συνηθως Παρασκευη !! φιλακια κ καλη δυναμη σε ολες!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κ καλη εβδομαδα κοριτσακια μου !!!

χαθηκα λιγακι αλλα κλασικα πολυυυ πηξιμο !!!

Η διατροφη μια χαρα συνεχιζεται!! Στα κιλα ειμαι στα ιδια κ να σας πως την αληθεια για μετα το Πασχα ειμαι ευχαριστημενη ,γιατι ειχα πολλες εξοδους με φαγητο κλπ οποτε αφου δεν εβαλα μια χαρα.Παμε τωρα για τα επομενα !!!! Εγω ζυγιζομαι συνηθως Παρασκευη !! φιλακια κ καλη δυναμη σε ολες!

Μπράβοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ειρήνη, να σου ζήσει η μικρούλα σου και περαστικούλια σας.

Κατερίνα, μετριέμαι που και που. Κανά δύο φορές είχα όχι πάνω από τα όρια αλλά λίγο πιο αυξημένη τιμή ζαχάρου νηστείας (τύπου 98) κι αυτό μετά από πολλές πολλές μέρες - βδομάδες καταβροχθίσματος.

Καμπύλη και γλυκοζυλιωμένη μου είπε η ενδοκρινολόγος να κάνω μετά τον αποθηλασμό, γιατί όσο θηλάζω οι τιμές δεν είναι αξιόπιστες... Όμως, να που επιβεβαιώνομαι, ότι εμένα τα πολλά άμιλλα μου δημιουργούν τρομερή όρεξη (όχι μόνο εμένα, σε όλους τους ανθρώπους ισχύει αυτό γιατί απελευθερώνεται μεγάλη ποσότητα ινσουλίνης στον οργανισμό, απλά εγώ ξέρω τη διαδικασία και αντιλαμβάνομαι το γιατί πεινάω τόσο πολύ).

αχ αυτά τα άμυλα και οι υδατάνθρακες mkcm μου!


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου! Είπα να γράψω και εγώ εδώ. Βλέπω όλες σκίσαμε το Σ/Κ. Δεν πειράζει όμως, ψηλά το κεφάλι. :) Εγώ είχα άρρωστο άντρα και μετά τη μικρή και Σάββατο και Κυριακή δεν έκανα ποδήλατο. Ιδιαίτερα πράγματα και βλακείες δεν έφαγα όμως, απλά δεν είμαι σίγουρη ότι έμεινα στις θερμίδες. Αύριο θα έχω δυο μέρες άδεια να κάτσω με τη μικρή οπότε ίσως κάνω πιο εντατικά ποδήλατο. Ελπίζω να γίνει καλά γιατί τρία βράδια δεν κοιμηθήκαμε σχεδόν καθόλου. Αλλά μου κάνει εντύπωση πως με τόση κούραση δεν έφαγα γλυκά πολλά και χαζομάρες. Μόνο το Σάββατο ήπια λίγη κοκα κόλα και έφαγα λίγο γλυκο γιατί ήρθαν γονείς και πεθερικά και φάγαμε γιατί γιόρταζε κιόλας η μικρή μας. Για να δούμε την Τετάρτη στο ζύγισμα, αν και νομίζω πως με χαλάει να ζυγίζομαι. :D

περαστικούλια γρήγορα εύχομαι!!!


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!Μπαίνω γρήγορα να σας τα πω!

Το.....συγγραφικό μου έργο στην ομάδα έχει κάπως μειωθεί,επειδή έχω 1 θεματάκι ιατρικό και έτρεχα λίγο αυτόν τον καιρό.Αύριο μάλιστα θα μπω σε νοσοκομείο να κάνω 1 θεραπειούλα περίπου 3 μέρες, οπότε θα είμαι εκτός, αν μπορώ, θα σας διαβάζω!Αρχηγέ Κατερίνα, αύριο βάλε με στα ίδια κιλά, πιστεύω ότι έχω πάρει λίγο γιατί αυτές τις μέρες τις πέρασα κάπως περίεργα, αλλά άσε με εκεί για να επανέλθω δριμύτερη!!!

Φιλάκια σε όλες, keep up the good job!:P


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι από μένα! Ούτε κι εγώ έχω ιδιαίτερες επιτυχίες στα θέματα απώλειας, γι' αυτό και δε σας έγραφα! Έπεσε η ομάδα, έπεσαν κι οι επιδόσεις μας! Άντε να ανεβαίνουμε ξανά γιατί πλησιάζει το καλοκαιράκι. Εγώ δεν θέλω και να χαλαρώνω γιατί με ξέρω, στη βράση κολλάει το σίδερο στην περίπτωσή μου και θέλω να τα χάσω τώρα που πήρα τη φόρα. Για την ώρα έχω χάσει 200 γραμμάρια αυτή την εβδομάδα και έχω κολλήσει εκεί. Σύνολο μήνα -2 κιλά, αλλά έχουμε ακόμα 1 εβδομάδα, οπότε ελπίζω στα -2,5 να κλείσει ο μήνας.

Αχ αυτά τα άτιμα τα ψωμιά, είναι πειρασμός! Εμένα τρώει ο άντρας μου άσπρο ψωμί και αγοράζει 1 φρατζόλα κάθε μέρα (γιατί την επομένη θέλει φρέσκο, δεν τρώει το χθεσινό) και έρχεται εδώ ζεστό και μυρωδάτο! Εγώ τρώω ζυμωτό μαύρο της μαμάς μου, αλλά καταλαβαίνετε ότι μπαίνω σε πειρασμό μεγάλο. Στο μεταξύ έβλεπα ότι κι οι φρυγανιές που τις θεωρούσα σχετικά αθώες έχουν μέσα ζάχαρη δυστυχώς!

Πηνελόπη, καλή επιτυχία αύριο και εύχομαι γερή και δυνατή!


TKn0p3.png

WSmcbbw.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!Μπαίνω γρήγορα να σας τα πω!

Το.....συγγραφικό μου έργο στην ομάδα έχει κάπως μειωθεί,επειδή έχω 1 θεματάκι ιατρικό και έτρεχα λίγο αυτόν τον καιρό.Αύριο μάλιστα θα μπω σε νοσοκομείο να κάνω 1 θεραπειούλα περίπου 3 μέρες, οπότε θα είμαι εκτός, αν μπορώ, θα σας διαβάζω!Αρχηγέ Κατερίνα, αύριο βάλε με στα ίδια κιλά, πιστεύω ότι έχω πάρει λίγο γιατί αυτές τις μέρες τις πέρασα κάπως περίεργα, αλλά άσε με εκεί για να επανέλθω δριμύτερη!!!

Φιλάκια σε όλες, keep up the good job!:P

περαστικούλια γρήγορα εύχομαι!!!!

εννοείται και θα επανέλθεις δριμύτερη.


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...