Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Εχθες που πήρα χοριακη 142 ρώτησα στο κέντρο πως γίνεται να είχα αχνες γραμμές Σάββατο και Κυριακή? Μου είπαν ότι αχνες γραμμές 2 μέρες πριν τη χοριακη είναι πάντα σιγουρα θετικό και ας είναι αχνες. Εσύ για να έχεις αχνες τόσες μέρες πριν σίγουρα θα έχεις μια καλή χοριακη. Αν σε τρώει πολύ κανε μια τελευταία αύριο πρωί,  2 μέρες πριν, μόλις ξυπνήσεις χωρίς να πιεις νερό. Αν σε χαλάει όμως ψυχολογικά άστο και πήγαινε κατευθείαν για χοριακη την Παρασκευή. 

       

      @Angot σήμερα έχεις το ντοπλερ σωστά? Εύχομαι όλα να είναι τέλεια και να φάτε κσι το φαγάκι με τον άντρα σου!!!!

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

Εγω κοριτσια εκοψα τα μαρουλολαχανα και το γυρισα στην αγγουροσαλατα:tongue:

Ετσι γλιτωνω το ενοχλητικο πλυσιμο.Αν και τελικα αποφασισα να πλενω ολο το μαρουλι μαζι για να το εχω ετοιμο στο ψυγειο για κοψιμο γτ δεν λεει ετσι.


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Καλημέρα κορίτσια! Η Τετάρτη έχει μετατραπεί στο νέο Σάββατο, έχει γίνει το πρωινό ξύπνημα μέρα σκέψης και ανασυγκρότησης γιατί....ακολουθεί το ΖΥΓΙ! Χαχα!Εγώ σήμερα πάααλι 72,2 και πολύ καλά μου είναι γιατί τις τελευταίες μέρες ήμουν σε λίγο μέτρια διάθεση κλπ κλπ!

Κορίτσια, πώς βάζετε αυτά τα ωραία εικονιδιάκια κάτω από το κείμενό σας?

Καλά αποτελέσματα στις υπόλοιπες!Άλλοι δίνουν πανελλήνιες και άλλοι πανζυγιστικές!

Φιλάκια!!!!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Η Τετάρτη έχει μετατραπεί στο νέο Σάββατο, έχει γίνει το πρωινό ξύπνημα μέρα σκέψης και ανασυγκρότησης γιατί....ακολουθεί το ΖΥΓΙ! Χαχα!Εγώ σήμερα πάααλι 72,2 και πολύ καλά μου είναι γιατί τις τελευταίες μέρες ήμουν σε λίγο μέτρια διάθεση κλπ κλπ!

Κορίτσια, πώς βάζετε αυτά τα ωραία εικονιδιάκια κάτω από το κείμενό σας?

Καλά αποτελέσματα στις υπόλοιπες!Άλλοι δίνουν πανελλήνιες και άλλοι πανζυγιστικές!

Φιλάκια!!!!!!

χαχαχαχχα!!!!!!!!!!! είσαι φοβερή!!!!!

Πάμε εδώ : http://www.glitter-graphics.com/

επιλέγουμε εικόνα και κανουμε copy το κωδικό (BBCODE) :

To post on Glitter-Graphics.com and forums, use this BB code

επιστρέφουμε στο μήνυμα μας και επικολλούμε τον κωδικό που αντιγράψαμε

εδώ στο μήνυμα και έτοιμοι!!!

436227peh2tec0ns.gif


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, κορίτσια θα σας μαλώσω και θα με μαλώσω, επίσης. Κατέληξα στο γιατί δεν είμαι σε μούντ δίαιτας και γιατί απ' ότι βλέπω και οι περισσότερες κάνετε τον κινέζο... Δεν μπαίνουμε πλέον με την ίδια χαρά, τον ίδιο ενθουσιασμό να γράψουμε!!!!! Αυτό φταίει!!!!!!!! Λοιπόν, εγώ από σήμερα θα δίνω καθημερινά λόγο και θα απολογούμε και θα στηρίζω και περιμένω να με στηρίζετε, γιατί το έχουμε ρίξει πολύ στο σορλολό....

Σήμερα λοιπόν:

το πρωί έφαγα ένα αβγουλάκι

το μεσημέρι θα φάω μπροκολάκι με ντοματούλα, αγγουράκι, κρεμμυδάκι

το βράδυ θα φάω αγγουροντοματοπιπεροσαλάτα και αν ο σύζυξ βάλει θέμα παραγγελίας θα πάρω και 2 καλαμάκια χοιρινό.

Εσείς;

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, κορίτσια θα σας μαλώσω και θα με μαλώσω, επίσης. Κατέληξα στο γιατί δεν είμαι σε μούντ δίαιτας και γιατί απ' ότι βλέπω και οι περισσότερες κάνετε τον κινέζο... Δεν μπαίνουμε πλέον με την ίδια χαρά, τον ίδιο ενθουσιασμό να γράψουμε!!!!! Αυτό φταίει!!!!!!!! Λοιπόν, εγώ από σήμερα θα δίνω καθημερινά λόγο και θα απολογούμε και θα στηρίζω και περιμένω να με στηρίζετε, γιατί το έχουμε ρίξει πολύ στο σορλολό....

Σήμερα λοιπόν:

το πρωί έφαγα ένα αβγουλάκι

το μεσημέρι θα φάω μπροκολάκι με ντοματούλα, αγγουράκι, κρεμμυδάκι

το βράδυ θα φάω αγγουροντοματοπιπεροσαλάτα και αν ο σύζυξ βάλει θέμα παραγγελίας θα πάρω και 2 καλαμάκια χοιρινό.

Εσείς;

συμφωνωωω

και επίσης προτείνω να είσαι η νέα μας αρχηγός!!!!!!!!!!!

καλό είναι να εναλλασόμαστε για να υπάρχει διαφορετικότητα και κίνητρο!!!!


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια. Μπήκα μόνο να γράψω κάπως απογοητευμένη ότι η ζυγαριά σήμερα με έδειξε όπως και την προηγούμενη φορά πριν δύο βδομάδες 65,2. Αλλά επειδή πρέπει να γράψω και κάτι καλό θα πω: Προχθές περπάτησα αρκετά, χθες πιο λίγο αλλά έκανα και λίγο ποδήλατο και λίγους κοιλιακούς. Η ζυγαριά μπορεί να δείχνει το ίδιο αλλά μου φαίνεται πως η κοιλίτσα είναι πολύ καλύτερα και λες και από παντού φαίνομαι πιο ξεφούσκωτη και νιώθω και πολύ πιο καλά. Τα βράδια δεν τρώω και όλη μέρα δεν νομίζω πως ξεπερνάω τις θερμίδες, αλλά αυτές τις 2 βδομάδες δεν έτρωγα σαλάτες αλλά από το άγχος και τη στεναχώρια πολλούς υδατάνθρακες. Νομίζω πως θα ξεκινήσω πάλι και θα ησυχάσω. Επίσης, κάτι πολύ κάλο είναι ότι βελτιώθηκα στο θέμα του νερού. :D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!Αχ βρε κορίτσια, πολύ δύσκολη ιστορία το αδυνάτισμα!Και απ'έξω φαίνεται τόοσο απλό.Σου λέει:Για να αδυνατίσεις, κόψε το φαΐ...τόσο απλά.Στην πράξη όμως ...χάλια...Εγώ ξαναπήρα κάνα κιλάκι, αλλά αυτή τη φορά δικαιολογώ τον εαυτό μου γιατί λόγω εξετάσεων, γιατρών κλπ,δεν ήμουν σε θέση να προσέχω διατροφή, άσκηση κλπ...!Αλλά τώρα που Δόξα τω Θεώ όλα καλά,θα ξανατραβήξω το δρόμο της Δόξας!Τρέμω για το αυριανό ζύγισμααααα!Φιλάκια!

Οντως δυσκολη, αλλιως δεν θα ειμασταν εδω... Και θα ηταν ολοι οι ανθρωποι αδυνατοι.

και εγω μια τα ιδια... και ολο δικαιολογω τον εαυτο μου. Οκ η αληθεια ειναι οτι ολο κατι συμβαινει. Δεν λεω για τραγικα πραγματα αλλα μια πολυ δυσκολη καθημερινοτητα.....

Το φιλοσοφω και καταληγω οτι το φαι ειναι απολαυση, ευχαριστηση, παρηγορια, μου δινει δυναμη και κουραγιο, ξεσπαω εκει για να μην ξεσπασω αλλου, αλλα..... ετσι τελικα δεν γινεται χωριο. Οκ η καθημερινοτητα ειναι πιο γλυκια με ενα παγωτο τη μερα , ενα πιτογυρο το βραδυ... κτλ, κτλ.

Αυτο που προσπαθω ειναι το μετρο, την ισοροπια μεσα μου. Οταν τα καταφερνω μου βγαινει ισορροπια και στο φαι. Τι καθομαι και σας γραφω.

Προτινω ολες να κατσουμε να απαντησουμε 2 ερωτηματα 1)γιατι τρωω και εχω τελικα Χ παραπανισια κιλα?? 2)Γιατι θελω να αδυνατησω.

Το 2 να το τυπωσεταο και να το διαβαζεται 2-3 φορες τη μερα

Link to comment
Share on other sites

Matri, ευχαριστώ για την πρόταση, αλλά αρχηγός παραμένει η Κατερινά για πολλούς λόγους:

α) διαθέτει σταθερότητα, πραγμα που εμένα δε με χαρακτηρίζει επουδενί

β) είναι ταγμένη στην υγιή και ρεαλιστική απώλεια βάρους, ενώ εγώ πειραματίζομαι με χαζές fad και διάφορα τέτοια

γ) είναι πολύ πιο ατακαδόρα από μένα

δ) μας φτιάχνει τη διάθεση με τα ωραία της στίκερ

ε) επιβραβεύει/ συμβουλεύει/ στηρίζει διαρκώς, αδιαλείπτως κι ανεξαιρέτως όλες τις συνδιαιτίζουσες.

Αυτό που μπορώ να κάνω είναι να αναλάβω χρέη δεσμοφύλακα/ εμψυχωτή, καθότι είμαι γνωστός καραγκιόζης και ενίοτε στριμμένη...:twisted:

Και τώρα απαιτώ απ' όλες να γράψετε τι θα φάτε σήμερα και να το τηρήσετε κιόλας..........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σόρυ, τώρα το είδα. Κατερίνα εσύ το πρότεινες; Σόρυ :oops:. Δε σε φτάνω κορίτσι μου ούτε στο μικρό σου δαχτυλάκι. Αν δεν έχεις βαρεθεί/ κουραστεί, κλπ. με τα πινακάκια να παραμείνεις εσύ αρχηγός για τους προαναφερόμενους λόγους!!!!!!!!!!!

Αλλιώς μόνο και μόνο για να σε ξεκουράσω θα αναλάβω καθήκοντα, όμως δε θα είμαι για κανέναν λόγο όσο αποτελεσματική είσαι εσύ.

Link to comment
Share on other sites

αρχηγέ μας mkcm, θα μας φτιάξεις το 10o πινακάκι μας?

εγώ 86,100 σήμερα από 86,500 την προηγούμενη εβδομάδα.

(άντε να μπει το 5 (το 85 δηλαδή) που το περιμένω από το Πάσχα!!!!!)

Υ.Γ. γράφαμε ταυτόχρονα mkcm μου.

Ναιαιαιαι φτιάξε μας το πινακάκι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ευχαριστώωωωωωω


1527894gvxcsdbcpz.gif
Link to comment
Share on other sites

Α, ρε Κατερίνα. Το μαχαίρι στο λαιμό μου βάζεις, αλλά έχε χάρη που σου έχω αδυναμία. Επανέρχομαι σε λίγο.

Θα μου επιτρέψετε κορίτσια, όσες δεν έχουν δώσεις stats από την προπροηγούμενη εβδομάδα να μην τις συμπεριλάβω κι αν θελήσουν να ξαναμπούν στον πίνακα απλά να κάνουν ένα update κι εγώ να το συμπληρώσω, οκ;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...