Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Γοργόνες σε δίαιτα!


Recommended Posts

αντε μαεστρια μου και συ με το καλο να φυγεις για κανενα μπανακι γιατι απ οτι θυμαμαι ειχες παει σε βουνο πριν...

θα σου ελεγα καλη ξεκουραση αλλα μαλλον θα σου πω καλο κυνηγητο με το τζονυ χιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχι

εγω να δεις κυνηγητο που ερειξα στις διακοπες αφου νομιζω οτι κουραστηκα περισσοτερο ουφφφφφ...

βρε κοριτσια επειδη ειμαι και ολιγον ξανθια...οκ παω πανω στα γκλιντερακια και βρισκω αυτο που μου αρεσει...πως το βαζω ομως εδω μεσα στο κειμενο γιατι ειμαι ασχετη και εχω αρχισει να εκνευριζομαι...αααααααααααααα

Πατάς πάνω στο γκλιτεράκι, στο ανοίγει σε μια άλλη σελίδα, όπου πιο κάτω απ' το γκλιτεράκι έχει "To post on Glitter-Graphics.com and forums, use this BB code:" κι έχει ένα κώδικα.

Εκείνο τον κώδικα κάνεις κόπυ πέηστ στο κείμενό σου. :mrgreen:


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 28k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • maestria77

    2255

  • JENIA

    2242

  • mpap

    1708

  • tsipoura

    1624

Ελιζα, μαεστρια, τσιπουριτσα, μπαπ και ολες οι γοργονοκοπελες... Θελω ιδεες για να ναι λιγο ξεχωριστος, οκ ταχω γενικα ολα γραμμενα, αλλα παντρευομαι βρε αδερφε, να θυμαμαι και κατι απο αυτη τη μερα, αλλα δεν θελω να κανω ολα τα κλισε που γινονται στους γαμους και τα βαριεμαι. Εννοειται οτι δεν θα βαλω νυφικο, με φορεμα θα παω, ο καλος μου με κουστουμι μεν, αλλα οχι τπτ πολυτελειες, λεω να κανουμε μπομπονιερες να μοιρασουμε και στον εκει κοσμο και ο καθενας στη δουλεια του και σε φιλους και μετα θαχει και τραπεζι-αυστηρα και μονο η οικογενεια-κουμπαροι.

Θελω να σας ρωτησω, πως σας φαινεται η ιδεα να κανω προσκλητηρια; στο δημαρχειο μπορει να ερθει οποιος θελει, εννοειται οτι δεν μας πειραζει-ισα ισα- αλλα παει κανεις σε δημαρχειο που ειναι το πολυ 10 λεπτα για να φυγει μετα; δεν ξερω. Αλλα να κανω και να δωσω δεν ειναι καπως; απτην αλλη, θελω να εχω κατι να θυμαμαι... Ζηταω πολλα; Καποιος αλλος μου ειπε για στεφανα, αλλα πραγματικα το θεωρω too much για εναν πολιτικο, ασε που δεν το θελω και προσωπικα.

Επισης θελω και εγω και ο φιλος μου να κανουμε ενα καλεσμα-γιορτη, δεν ξερω που (κατατοπιστικοτατη ειμαι χααχαχαχ) να καλεσουμε φιλους, ανθρωπους που δεν ειναι "υποχρεωση" και να το γιορτασουμε (και) μονοι μας, χωρις οικογενειες κτλ.

Οι πρωτες σκεψεις ειναι αυτες, λιγο μπερδεμενες, το ξερω, αλλα και γω δεν εχω κατι ξεκαθαρο στο μυαλο μου...

Αν εετε κατι να προτεινετε θα σας ειμαι υποχρεη:D:D


wcBmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ελιζα, μαεστρια, τσιπουριτσα, μπαπ και ολες οι γοργονοκοπελες... Θελω ιδεες για να ναι λιγο ξεχωριστος, οκ ταχω γενικα ολα γραμμενα, αλλα παντρευομαι βρε αδερφε, να θυμαμαι και κατι απο αυτη τη μερα, αλλα δεν θελω να κανω ολα τα κλισε που γινονται στους γαμους και τα βαριεμαι. Εννοειται οτι δεν θα βαλω νυφικο, με φορεμα θα παω, ο καλος μου με κουστουμι μεν, αλλα οχι τπτ πολυτελειες, λεω να κανουμε μπομπονιερες να μοιρασουμε και στον εκει κοσμο και ο καθενας στη δουλεια του και σε φιλους και μετα θαχει και τραπεζι-αυστηρα και μονο η οικογενεια-κουμπαροι.

Θελω να σας ρωτησω, πως σας φαινεται η ιδεα να κανω προσκλητηρια; στο δημαρχειο μπορει να ερθει οποιος θελει, εννοειται οτι δεν μας πειραζει-ισα ισα- αλλα παει κανεις σε δημαρχειο που ειναι το πολυ 10 λεπτα για να φυγει μετα; δεν ξερω. Αλλα να κανω και να δωσω δεν ειναι καπως; απτην αλλη, θελω να εχω κατι να θυμαμαι... Ζηταω πολλα; Καποιος αλλος μου ειπε για στεφανα, αλλα πραγματικα το θεωρω too much για εναν πολιτικο, ασε που δεν το θελω και προσωπικα.

Επισης θελω και εγω και ο φιλος μου να κανουμε ενα καλεσμα-γιορτη, δεν ξερω που (κατατοπιστικοτατη ειμαι χααχαχαχ) να καλεσουμε φιλους, ανθρωπους που δεν ειναι "υποχρεωση" και να το γιορτασουμε (και) μονοι μας, χωρις οικογενειες κτλ.

Οι πρωτες σκεψεις ειναι αυτες, λιγο μπερδεμενες, το ξερω, αλλα και γω δεν εχω κατι ξεκαθαρο στο μυαλο μου...

Αν εετε κατι να προτεινετε θα σας ειμαι υποχρεη:D:D

Ο καθένας στο δικό του γάμο μπορεί να κάνει ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ! (Εγώ π.χ. δεν έκοψα τούρτα, δεν ήπια σαμπάνιες, κλπ αηδίες, γιατί ΔΕΝ μ' αρέσουνε)

Αφού θέλεις να κάνεις προσκλητήρια, κάνε προσκλητήρια! Αντί για "Ιερό Ναό", εσύ θα γράψεις "Δημαρχείο". Σιγά το θέμα!


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Ο καθένας στο δικό του γάμο μπορεί να κάνει ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ! (Εγώ π.χ. δεν έκοψα τούρτα, δεν ήπια σαμπάνιες, κλπ αηδίες, γιατί ΔΕΝ μ' αρέσουνε)

Αφού θέλεις να κάνεις προσκλητήρια, κάνε προσκλητήρια! Αντί για "Ιερό Ναό", εσύ θα γράψεις "Δημαρχείο". Σιγά το θέμα!

Και γω αυτης της νοοτροπιας ειμαι, να κανουμε οτι θελουμε, αλλα θελω να ακουσω και γνωμες να παρω καμια ιδεα-εφοσον δεν ειναι θρησκευτικος γαμος με τα στανταρ που κανεις σε αυτον.

Και σε τι μαγαζι να κλεισω μετα για μαμ με την οικογενεια; και γω δεν ειμαι για τουρτες και σαμπανιες, δεν μαρεσουν. Αν και για τουρτα δεν θαλεγα οχι, λογω του γλυκου και μονο!!! (ελπιζω να μη με δει η αρχηγος και φωναζει χεχεχε )


wcBmp3.png

Link to comment
Share on other sites

μαεστρια μου σε ευχαριστω πολυ που ησουνα κατατοπιστικοτατη για τα γκλιντερακια... ματς μουτς...

μινουλα καλα κανεις και θελεις να κανεις κατι για να το θυμασαι...ενταξει πολιτικος μεν ο γαμος αλλα να εχεις και κατι να δειχνεις και στα παιδια σου μεθαυριο...

λοιπον για προσκλητηρια δεν ξερω εγω δεν θα εκανα για το δημαρχειο αλλα αν εσυ θελεις μπορω να σου πω καποιες ιδεες...

επεισης για μπομπονιερες και εδω μπορω να σου προτεινω πραγματα αρκει να μου πεις περιπου τι σου αρεσει , τι φανταζεσαι...και μπορω να σου πω απο που να παρεις να υλικα να τις φτιαξεις και μονη σου ή πολυ ευχαριστως να βρεθουμε και να σε βοηθησω αφου κατεχω το αντικειμενο...εχω φτιαξει εγω μπομπονιερα ουουυυυυυυυυυυυυ...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και γω αυτης της νοοτροπιας ειμαι, να κανουμε οτι θελουμε, αλλα θελω να ακουσω και γνωμες να παρω καμια ιδεα-εφοσον δεν ειναι θρησκευτικος γαμος με τα στανταρ που κανεις σε αυτον.

Και σε τι μαγαζι να κλεισω μετα για μαμ με την οικογενεια; και γω δεν ειμαι για τουρτες και σαμπανιες, δεν μαρεσουν. Αν και για τουρτα δεν θαλεγα οχι, λογω του γλυκου και μονο!!! (ελπιζω να μη με δει η αρχηγος και φωναζει χεχεχε )

και το μαγαζι ειναι θεμα γουστου...αν σου αρεσουν τα γκλαμουρατα ή εισαι πιο χημα...εμεις ας πουμε ειμαστε τις ταβερνας και του καλου φαγητου...και αυτο καναμε...αλλοι προτειμουν αιθουσες εκδηλωσεων...κτηματα κλπ...που παρα πολυ ωραια ειναι φυσικα αλλα εμας δεν τα σηκωνε η τσεπη μας...

και ενα παρτυ μετα για τους φιλους που ειπες μπορεις να κανεις στην παραλια σαν beach party ή σε καποιο παραλιακο κλαμπακι , ποτακι χορος και αγιος ο θεος...τελειαααααα

η αποφαση ειναι δικη σου


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

και ενα παρτυ μετα για τους φιλους που ειπες μπορεις να κανεις στην παραλια σαν beach party ή σε καποιο παραλιακο κλαμπακι , ποτακι χορος και αγιος ο θεος...τελειαααααα

Κι εμένα θα μου άρεσε σε beach bar, αν έκανα γάμο όπως τον γούσταρα! :D


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα θα μου άρεσε σε beach bar, αν έκανα γάμο όπως τον γούσταρα! :D

αχχχχ ναι και εμενα θα μου αρεσε ετσι αν εκανα κατι μονο για φιλους...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

μινούλα μου ότι σου αρέσει να κάνεις!

προσκλητήρια μπορείς να κάνεις μια χαρά, αν το θέλεις, εννοείτε!

επίσης αν δεν θέλεις κόσμο μπορείς να κάνει λίγα προσκλητήρια μόνο για την οικογένεια

άλλη ιδέα είναι να κάνεις προσκλητήρια για το παρτάκι!

σε beach bar θα είναι σούπερ! αλήθεια πότε παντρεύεσαι;

όσο για το φαγητό είναι καθαρά θέμα γούστου, από σπίτι μέχρι ότι σας κάνει κέφι!

η ώρα η καλή!

Link to comment
Share on other sites

και το μαγαζι ειναι θεμα γουστου...αν σου αρεσουν τα γκλαμουρατα ή εισαι πιο χημα...εμεις ας πουμε ειμαστε τις ταβερνας και του καλου φαγητου...και αυτο καναμε...αλλοι προτειμουν αιθουσες εκδηλωσεων...κτηματα κλπ...που παρα πολυ ωραια ειναι φυσικα αλλα εμας δεν τα σηκωνε η τσεπη μας...

και ενα παρτυ μετα για τους φιλους που ειπες μπορεις να κανεις στην παραλια σαν beach party ή σε καποιο παραλιακο κλαμπακι , ποτακι χορος και αγιος ο θεος...τελειαααααα

η αποφαση ειναι δικη σου

Ελιζα, σε ευχαριστω παρα πολυ για την προσφορα σου, νασαι σιγουρη οτι θα σε χρειαστω!!!! Και γω χυμα εντελως ειμαι, και οι 2 οικογενειες, ευτυχως, οποτε και μεις σε καμια ταβερνα το βλεπω να τη βγαζουμε. Αλλωστε δεν με ενδιαφερουν τα τυπικα, θελω να γινει οσο πιο αναιμακτα γινεται και να περασουμε πολυ καλα!


wcBmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσακια σας ευχαριστω για τις ιδεες! Για beach bar λιγο δυσκολο το κοβω, μιας και ο γαμος θα γινει την πρωτη βδομαδα του καινουριου χρονου.

Προσκλητηρια θελω πολυ να κανω, θελω κατι να θυμαμαι. Μαλλον θα κανω για την οικογενεια και τους φιλους-αλλωστε εχουμε διευκρινησει οτι τραπεζι μετα μονο η οικογενεια-οικονομικοι οι λογοι..


wcBmp3.png

Link to comment
Share on other sites

μωρέ δεν κανονίζεις μια μικρή εκδρομούλα στην Ζαρούχλα για εσάς και του κοντινούς σας φίλους να περάσετε μούρλια???!!!!!

Αξέχαστα θα σας μείνει!

χειμώνας στη ζαρούχλα, έλατα, τζάκια, καλή παρέα!

Link to comment
Share on other sites

Για Μαλλον θα κανω για την οικογενεια και τους φιλους-αλλωστε εχουμε διευκρινησει οτι τραπεζι μετα μονο η οικογενεια-οικονομικοι οι λογοι..

να κανεις αυτο που ακριβως θελεις...και δεν ειναι ντροπη που θα κανεις τραπεζι για λιγους...οι καιροι ειναι πολυ δυσκολοι...αθηνα εισαι??? αν θες πες μας σε ποια περιοχη για να σου προτεινουμε και ταβερνες αν ξερουμε εκει κοντα...

και εγω στη βαφτιση του νικολα πριν ενα χρονο περιπου καλεσα στο τραπεζι μονο 30 ανθρωπους ολους κιολους ... σε ενα ταβερνακι σουπερ με φαγητο απιθανο και ολοι μινανε πολυ ευχαριστημενοι και σκασμενοι...αχχχχ οσο σκεφτομαι τους μινι λουκουμαδες που σερβιρει στο τελος για γλυκο μιαμ μιαμ...

απαπαπαπαπαπα παλι φτου κακα σκεφτομαι...

και να σας εξομολογηθω οτι εκανα και μια αταξια εφαγα μισο τοστ που αφησε ο μικρος...


...αξιζει φιλε να υπαρχεις για ενα ονειρο και ας ειναι η φωτια του να σε καψει...

Link to comment
Share on other sites

Προσκλητηρια θελω πολυ να κανω, θελω κατι να θυμαμαι.

Αφού θα κάνεις λίγα, μπορείς να τα κάνεις και χειροποίητα, μόνη σου, ν' απολαύσεις και τη διαδικασία.

Επίσης να κάνεις λίγες μπομπονιέρες.

Για λίγα κομμάτια είναι ευχάριστη διαδικασία, να τα φτιάξεις με φίλους/ες.

Αχ, Ζαρούχλαααααααααααααααααααααααααααα!!!

z.gifa.gifr.gifo.gifu.gifx.gifl.gifa.gifempty.giff.gifo.gifr.gifempty.gife.gifv.gife.gifr.gif


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites

ελίζα μου μην στεναχωριέμαι για το 1/2 τοστ! μάλλον πρέπει να σε βοηθήσει λίγο η αρχηγός , ίσως να έχεις κάτι ακόμα στο πρόγραμμά σου για πρωι;

μήπως ένα γιαούρτι; χυμό; καροτάκια - αγγουράκια;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...