Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nima21 είπε:

      Και εγώ την Πέμπτη η πρώτη μου προσπαθεια! Εχεις τπτ συμπτωματα; Εγω σχεδον τπτ.. και παει να με παρει απο κατω , αλλα προσπαθώ να το μην το σκέφτομαι...κατι ψιλοπονακια περιοδου και λιγο πρησμενο στηθος..

      Καλή μας επιτυχία!! 😍

      Καλησπέρα κορίτσι μου.Μην ψάχνεις για σύμπτωματα.Τα συμπτώματα της περιόδου μοιάζουν με της εγκυμοσύνης.Ειναι τόσα πολλά τα φάρμακα που τα περισσότερα είναι από εκεί.Σου εύχομαι καλή επιτυχία 🙏❤️🙏

CAFE ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑΥΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Καλησπέρα και απο μένα! Μιλούσα τώρα με τον άντρα μου 1 ώρα!!! Λοιπόν ήρθε σήμερα ενα ζευγάρι και θέλει να νοικιάσει το σπίτι!!!!! Επιτέλους γιατί κουραστηκα απίστευτα να το δείχνω... Λοιπόν βρήκα μια μεζονετα στην Νέα Πεντέλη σε συγκρότημα καινούριο 120 τμ 950? αρκετουτσικα είναι αλλά είναι πολυ ωραια!!!! Βρε κορίτσια όχι άλλο καυσωνααααααααααα!

Α, ωραία νέα!!! 950 για Πεντέλη μια χαρά είναι!!! Είναι ενωμένες οι μεζονέτες στα πλάγια ή ανεξάρτητες στον ίδιο χώρο;;; Είναι καινούρια;;; Έχει ασανσέρ;;; Έχει κήπο που ήθελες;;; Έχει καθόλου θέα;;; Είναι ήσυχα ή σε δρόμο με κίνηση;;; Καλέ όχι δε ρωτάω πολλά γιατί είμαι Κατίνα, απλά θέλω να δω σε τί αντιστοιχούν αυτά τα λεφτά σε μια τέτοια περιοχή...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλάαααααααααααα....

Μη γελάς παιδάκι μου σοβαρά στο λέω να κάνεις ιστιοπλοΐα...πρόσεξε...όταν ένα σκάφος ορτσάρει πχ ..και παίρνει κλίση από δεξιά...όλο το πλήρωμα παεί αριστερά για να ισορροπήσει κάπως...ε αν είσαι εσύ στο σκάφος που όπως λες θα το μπατάρεις..το πολύ πολύ να μην πηγαινει όλο το πλήρωμα μονόπαντα...πάντως να μπατάρει από σένα αποκλείεται...στο υπογράφω.

Για την ιππασία δε μπορώ να πω καθώς δεν έχω γνώσεις σχετικές..αλλα και πάλι θα σου πρότεινα να δοκιμάσεις...


age.png

 

Link to comment
Share on other sites

Καλάαααααααααααα....

Μη γελάς παιδάκι μου σοβαρά στο λέω να κάνεις ιστιοπλοΐα...πρόσεξε...όταν ένα σκάφος ορτσάρει πχ ..και παίρνει κλίση από δεξιά...όλο το πλήρωμα παεί αριστερά για να ισορροπήσει κάπως...ε αν είσαι εσύ στο σκάφος που όπως λες θα το μπατάρεις..το πολύ πολύ να μην πηγαινει όλο το πλήρωμα μονόπαντα...πάντως να μπατάρει από σένα αποκλείεται...στο υπογράφω.

Για την ιππασία δε μπορώ να πω καθώς δεν έχω γνώσεις σχετικές..αλλα και πάλι θα σου πρότεινα να δοκιμάσεις...

Ναι, ναι τώρα το κατάλαβα καλύτερα! Λοιπόν μόλις γέρνει το σκάφος δεξιά εγώ θα πέφτω στα αριστερά και το υπολοιπο πλήρωμα θα κάνει την.... προσευχή του!!!:mrgreen: Σε καλό να μου βγουν τα γέλια σήμερα, με έπιασε το στομάχι μου λέμε!!! Ειδικά στην εικονοποίηση του όλου θέματος, κλαίω από τα γέλια... Και μέσα στο όλο σκηνικό, να και μια φάλαινα που μας κοιτά με περιέργεια, και αρχίζει να μου κάνει περίεργους ήχους να την ακολουθήσω να ζευγαρώσουμε... ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ,κλάιω μιλαμε!!!

Link to comment
Share on other sites

Α, ωραία νέα!!! 950 για Πεντέλη μια χαρά είναι!!! Είναι ενωμένες οι μεζονέτες στα πλάγια ή ανεξάρτητες στον ίδιο χώρο;;; Είναι καινούρια;;; Έχει ασανσέρ;;; Έχει κήπο που ήθελες;;; Έχει καθόλου θέα;;; Είναι ήσυχα ή σε δρόμο με κίνηση;;; Καλέ όχι δε ρωτάω πολλά γιατί είμαι Κατίνα, απλά θέλω να δω σε τί αντιστοιχούν αυτά τα λεφτά σε μια τέτοια περιοχή...

Καλε τι λέτε βραδιατικαααα;;; Για ιστιοπλοΐα δεν ξέρω καθόλου, ιππασία όμως που έχω κάνει σας λέω ότι είναι υπέροχα!!!!!! Φοβερή φάση!

Λοιπόν pashalitsa είναι ενωμένη απο την μια πλευρά μόνο, δεν έχει ασανσέρ αφου έτσι και αλλιώς ένας όροφος είναι! Έχει αρκετά μεγάλο κήπο, έχει ανεξάρτητη είσοδο, είναι ολοκαινουργια, και έχει και υπόγειο γκαράζ! Απλά τώρα αγχωθηκα με την μετακόμιση!!!!

Θα χωσω όμως τους κουμπάρους μου να με βοηθήσουν!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Καλε τι λέτε βραδιατικαααα;;; Για ιστιοπλοΐα δεν ξέρω καθόλου, ιππασία όμως που έχω κάνει σας λέω ότι είναι υπέροχα!!!!!! Φοβερή φάση!

Λοιπόν pashalitsa είναι ενωμένη απο την μια πλευρά μόνο, δεν έχει ασανσέρ αφου έτσι και αλλιώς ένας όροφος είναι! Έχει αρκετά μεγάλο κήπο, έχει ανεξάρτητη είσοδο, είναι ολοκαινουργια, και έχει και υπόγειο γκαράζ! Απλά τώρα αγχωθηκα με την μετακόμιση!!!!

Θα χωσω όμως τους κουμπάρους μου να με βοηθήσουν!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Καλά άσε έχω παρενέργειες από τον καύσωνα... :mrgreen:

Λοιπόν ωραίο ακούγεται και ειδικά το ότι είναι ολοκαίνουρια... Κανόνισε να κάνεις καλή συμφωνία και να μη σου ανεβάζει κάθε χρόνο το ενοίκιο γιατί αλίμονό σου!!! Μετά από 5 χρόνια καταντάει ασύμφορο το νοίκι... Ρώτα εμένα που την έχω πατήσει έτσι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι, ναι τώρα το κατάλαβα καλύτερα! Λοιπόν μόλις γέρνει το σκάφος δεξιά εγώ θα πέφτω στα αριστερά και το υπολοιπο πλήρωμα θα κάνει την.... προσευχή του!!!:mrgreen: Σε καλό να μου βγουν τα γέλια σήμερα, με έπιασε το στομάχι μου λέμε!!! Ειδικά στην εικονοποίηση του όλου θέματος, κλαίω από τα γέλια... Και μέσα στο όλο σκηνικό, να και μια φάλαινα που μας κοιτά με περιέργεια, και αρχίζει να μου κάνει περίεργους ήχους να την ακολουθήσω να ζευγαρώσουμε... ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ,κλάιω μιλαμε!!!

Αν ενδιαφέρεσαι να το ζήσεις όντως ΚΑΙ με φάλαινες θα σου πρότεινα να σαλπάρεις για Γραμβουσα όπου εκεί υπάρχει μια κοινότητα με φυσητήρες καθώς είναι πέρασμα..αχααχαχα...Σοβαρά έχει φάλαινες εκεί..εγώ είδα και έπαθα πλάκα...

Πάντως σοβαρά τώρα το συνολικό βάρος του πληρώματος παίζει ρόλο σε αγώνες κυρίως όπου μας ζυγίζουν όλους και μάλιστα δεν πρέπει να ξεπερνάμε συνολικά ένα όριο ανάλογα με την κατηγορία του κάθε σκάφους. Αυτό ήταν πάντα το άγχος μας φυσικά καθώς στην ομάδα υπάρχουν οι καλοφαγάδες που τους υποβάλαμε σε "διαίτες" λιγες μέρες πριν τους σημαντικούς αγώνες. Εγώ πάλι ήμουν στην κατηγορία "φτερού" υπήρχα δεν υπήρχα στο σκάφος ένα κ το αυτό!! αχαχα...Μάλιστα μια φορά στον αργοσαρωνικό που φάγαμε ένα μπρόουτζ (δηλ. κλίση 90 μοιρών)...εγώ ως δια μαγείας βρέθηκα όρθια πάνω στο κατάρτι το οποίο ήταν οριζόντια στη θάλασσα...Οι υπόλοιποι μην τα ρωτάς που βρέθηκαν...

Εχουμε την πλάκα μας βραδιάτικα ε; :mrgreen::mrgreen::mrgreen:


age.png

 

Link to comment
Share on other sites

Αν ενδιαφέρεσαι να το ζήσεις όντως ΚΑΙ με φάλαινες θα σου πρότεινα να σαλπάρεις για Γραμβουσα όπου εκεί υπάρχει μια κοινότητα με φυσητήρες καθώς είναι πέρασμα..αχααχαχα...Σοβαρά έχει φάλαινες εκεί..εγώ είδα και έπαθα πλάκα...

Πάντως σοβαρά τώρα το συνολικό βάρος του πληρώματος παίζει ρόλο σε αγώνες κυρίως όπου μας ζυγίζουν όλους και μάλιστα δεν πρέπει να ξεπερνάμε συνολικά ένα όριο ανάλογα με την κατηγορία του κάθε σκάφους. Αυτό ήταν πάντα το άγχος μας φυσικά καθώς στην ομάδα υπάρχουν οι καλοφαγάδες που τους υποβάλαμε σε "διαίτες" λιγες μέρες πριν τους σημαντικούς αγώνες. Εγώ πάλι ήμουν στην κατηγορία "φτερού" υπήρχα δεν υπήρχα στο σκάφος ένα κ το αυτό!! αχαχα...Μάλιστα μια φορά στον αργοσαρωνικό που φάγαμε ένα μπρόουτζ (δηλ. κλίση 90 μοιρών)...εγώ ως δια μαγείας βρέθηκα όρθια πάνω στο κατάρτι το οποίο ήταν οριζόντια στη θάλασσα...Οι υπόλοιποι μην τα ρωτάς που βρέθηκαν...

Εχουμε την πλάκα μας βραδιάτικα ε; :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ωραία αφού ανήκεις στην κατηγορία του φτερού, μάζεψε μου ένα πλήρωμα με φτερά και εγώ θα είμαι το υπολοιπόμενο βάρος!!! Ξέρεις, πίσω από όλο αυτό το γέλιο υπάρχει μια βαθιά πικρία για όλα αυτά που θέλω να κάνω (π.χ. χορός)και δεν μπορώ (είτε αντικειμενικά είτε επειδή θα με κοροϊδεύουν σαφώς) εξαιτίας του βάρους μου ... Και επειδή δεν αντέχω άλλο να κλαίω, το ρίχνω στην πλάκα... Είναι πιο λυτρωτικό έτσι...

Link to comment
Share on other sites

Ένας πρώην συνάδελφος & φίλος κάνει τώρα μαθήματα ιστιοπλοΐας και απο photos που είδα πρέπει να είναι τέλεια!!!!!!! Νοικιάζει και καθε καλοκαίρι σκάφος με μεγάλη παρέα και γυρνάνε τα νησιά!!! Αλλά με παιδιά που να πας ρε γμτ... Είναι δύσκολο...

Ευχαριστω pashalitsa για την συμβουλή, είμαι ψιλοασχετη με αυτά αλλά θα ψάξω να μάθω για να μην την πατησω!

Κορίτσια facebook δεν έχετε;;;


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Ωραία αφού ανήκεις στην κατηγορία του φτερού, μάζεψε μου ένα πλήρωμα με φτερά και εγώ θα είμαι το υπολοιπόμενο βάρος!!! Ξέρεις, πίσω από όλο αυτό το γέλιο υπάρχει μια βαθιά πικρία για όλα αυτά που θέλω να κάνω (π.χ. χορός)και δεν μπορώ (είτε αντικειμενικά είτε επειδή θα με κοροϊδεύουν σαφώς) εξαιτίας του βάρους μου ... Και επειδή δεν αντέχω άλλο να κλαίω, το ρίχνω στην πλάκα... Είναι πιο λυτρωτικό έτσι...

Pashalitsa έτσι οπως μας παρουσιάζεται σε φαντάζομαι για τουλάχιστον 150 κιλά! Μήπως υπερβαλεις καλε;;; Λίγα κιλακια παραπάνω δεν είναι τπτ!

Και για να γελάσουμε λίγο φαντάζομαι άμα πας σε λιμάνι που θα μπαίνεις με λατζα στο καράβι θα σε ανεβάζουν με κρενι(γερανακια που ανεβάζουν τα στορια) πάνω!!! Συνέλθε καλε!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Ένας πρώην συνάδελφος & φίλος κάνει τώρα μαθήματα ιστιοπλοΐας και απο photos που είδα πρέπει να είναι τέλεια!!!!!!! Νοικιάζει και καθε καλοκαίρι σκάφος με μεγάλη παρέα και γυρνάνε τα νησιά!!! Αλλά με παιδιά που να πας ρε γμτ... Είναι δύσκολο...

Ευχαριστω pashalitsa για την συμβουλή, είμαι ψιλοασχετη με αυτά αλλά θα ψάξω να μάθω για να μην την πατησω!

Κορίτσια facebook δεν έχετε;;;

Μπαααα, δεν έχω ασχοληθεί με αυτό το σπορ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Pashalitsa έτσι οπως μας παρουσιάζεται σε φαντάζομαι για τουλάχιστον 150 κιλά! Μήπως υπερβαλεις καλε;;; Λίγα κιλακια παραπάνω δεν είναι τπτ!

Και για να γελάσουμε λίγο φαντάζομαι άμα πας σε λιμάνι που θα μπαίνεις με λατζα στο καράβι θα σε ανεβάζουν με κρενι(γερανακια που ανεβάζουν τα στορια) πάνω!!! Συνέλθε καλε!

Καλέ πια στόρια;;; Έχει δει κρένια που ανεβάζουν τα δελφίνια ή τις φάλαινες στο κατάστρωμα;;; Ε, απ΄αυτό!!!

Όχι δεν είμαι 150 κιλά αλλά είμαι αρκετά πάνω από τα 100 (όλοι λένε ότι δεν μου φαίνεται για τόσο πολύ αλλά είμαι)οπότε όπως καταλαβαίνεις δεν κάνω και τόσο πλάκα!!! Ας είναι όψονται ορμόνες μου (πάσης φύσεως)που με παιδεύουν από 17 χρονών!!! Μόλις διορθώσεις τη μια, τσουπ, στραβώνει κάποια άλλη!!!

Και πέρα από την πλάκα θα ήθελα τρελά να κάνω ιστιοπλοία, αλλά πρακτικά νομίζω ότι δεν γίνεται... Παρότι κάποτε ήμουν αθλήτρια της ενόργανης γυμναστικής και έκανα και κλασσικό μπαλέτο και ήμουν 53 κιλά... ( Στα 55 η καθηγήτρια του χορού μας έλεγε ότι θα μας έδιωχνε :mrgreen::mrgreen::mrgreen:). Ααααχ, κάποτε....

Link to comment
Share on other sites

Αχαχαχαχα, τώρα σκέφτηκα το άλλο... Εγώ να μπω στο facebook, εσύ διαθέτεις 40άρα οθόνη για να με δεις;;;;;;;;;;;:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Άντε κορίτσια καληνύχτα γιατί έχω γενική το σπίτι από αύριο γιατί πλησιάζει η επέτειος από τα γεννητούρια της μικρής...

Link to comment
Share on other sites

Τί έγινε ρε κορίτσια;;;; Χαθήκατε....

Σήμερα είναι τα γενέθλια της μικρής μου και χθες έκλεισα 19 χρόνια σχέσης (και 8 γάμου πριν ένα μήνα ακριβώς) με τον άντρα μου..... Αδυνατώ να καταλάβω πως πέρασαν τόοοοοοοσα χρόνια... Θα μου πεις πηγαίναμε και οι δυο σχολείο τότε :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:! Πω πω, τα χρόνια που είμαι μαζί του είναι περισσότερα από αυτά της ζωής μου χωρίς αυτόν!!! Λέτε να γίνω κάποτε μια γιαγιά που θα λέει "είμαι με τον άντρα μου 40 χρόνια!!!!!";;; Μακάρι!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τί έγινε ρε κορίτσια;;;; Χαθήκατε....

Σήμερα είναι τα γενέθλια της μικρής μου και χθες έκλεισα 19 χρόνια σχέσης (και 8 γάμου πριν ένα μήνα ακριβώς) με τον άντρα μου..... Αδυνατώ να καταλάβω πως πέρασαν τόοοοοοοσα χρόνια... Θα μου πεις πηγαίναμε και οι δυο σχολείο τότε :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:! Πω πω, τα χρόνια που είμαι μαζί του είναι περισσότερα από αυτά της ζωής μου χωρίς αυτόν!!! Λέτε να γίνω κάποτε μια γιαγιά που θα λέει "είμαι με τον άντρα μου 40 χρόνια!!!!!";;; Μακάρι!!!!!!!

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΥΚΛΑ ΣΟΥ!!!!!!!! Να την χαίρεσαι και να ναι πάντα ευτυχισμένη! Βάλε ντε ένα τικεράκι να ξέρουμε και μείς τι γίνεται!!!

Συγχαρητήρια και για την επέτειο σας με τον άντρα σου!!! Εύχομαι να ξεπεράσεις τα 40 που λες ....(καλέ λίγα είναι γιατί μόνο 40?) .....

Εμείς καλά είμαστε...αν και έχει πλακώσει ξαφνική δουλειά στο γραφείο και τι να κάνω η έρμη..ας όψεται το φιλότιμο (πάλι) αύριο θα την πάρω παραμάσχαλα και θα πάω μια βόλτα στο παν/μιο να πάρω κάτι χαρτιά μπας και κάνω λιγη δουλίτσα σπίτι...Σούργελο θα γίνω πάλι με το καρότσι στο campus... τι να κάνω όμως; Δεν έχω που να την αφήσω και να είμαι σίγουρη ότι θα είναι οκ...έτσι προτιμώ να την πάρω μαζί μου...


age.png

 

Link to comment
Share on other sites

Τί έγινε ρε κορίτσια;;;; Χαθήκατε....

Σήμερα είναι τα γενέθλια της μικρής μου και χθες έκλεισα 19 χρόνια σχέσης (και 8 γάμου πριν ένα μήνα ακριβώς) με τον άντρα μου..... Αδυνατώ να καταλάβω πως πέρασαν τόοοοοοοσα χρόνια... Θα μου πεις πηγαίναμε και οι δυο σχολείο τότε :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:! Πω πω, τα χρόνια που είμαι μαζί του είναι περισσότερα από αυτά της ζωής μου χωρίς αυτόν!!! Λέτε να γίνω κάποτε μια γιαγιά που θα λέει "είμαι με τον άντρα μου 40 χρόνια!!!!!";;; Μακάρι!!!!!!!

Να σου ζησει η κοριτσαρα σου....

Αχ ειναι ωραια να εισαι πολλα χρονια μ'αυτον που αγαπας...

Ειναι μερικες φορες που ακουω τους γονεις μου να λενε πως ειναι μαζι 43 χρονια και μετα λεει ο πατερας μου για πλακα :' καιρος να βρουμε αλλα ταιρια" και λεω εγω ... :" πω πω ποσα χρονια" και κοιταω τον αντρα μ και του λεω :"θα μ'αντεξεις βρε εμενα τοσα χρονια???"


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...