Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Μπράβο και εγώ αυτό ήξερα οκ από Δευτέρα θα πάρω τα μέτρα μου 😅😅 

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

CAFE ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑΥΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Αχχχ καλημερα....

Αχχχ πασχαλιτσα ... με ταξιδεψες τωρα :)

Εμενα κανει μονο Νατοΐκες εξορμισεις... κι αυτες τις εκοψε οταν εμεινα εγκυος...χιχιχιχι εχει παει κ' Αμερικη το μωρο μου κι εγω θελω να παω εκει εχω και σοι εκει :):):)

Αφου του λεω οταν μεγαλωσει η μικρη λιγο θα την αφησουμε στην μανα μ και θα ζητησεις να κανεις ενα ταξιδι ετσι μακρινο και 8α παμε .. και μου λεει δεν ειμαστε κρουαζιεροπλοιο ξερεις χιχιχιχι μαζεψου- καλα καλε στο πυροβολο επανω θα καθομαι χαχαχαχα


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αχχχ καλημερα....

Αχχχ πασχαλιτσα ... με ταξιδεψες τωρα :)

Εμενα κανει μονο Νατοΐκες εξορμισεις... κι αυτες τις εκοψε οταν εμεινα εγκυος...χιχιχιχι εχει παει κ' Αμερικη το μωρο μου κι εγω θελω να παω εκει εχω και σοι εκει :):):)

Αφου του λεω οταν μεγαλωσει η μικρη λιγο θα την αφησουμε στην μανα μ και θα ζητησεις να κανεις ενα ταξιδι ετσι μακρινο και 8α παμε .. και μου λεει δεν ειμαστε κρουαζιεροπλοιο ξερεις χιχιχιχι μαζεψου- καλα καλε στο πυροβολο επανω θα καθομαι χαχαχαχα

Φωτεινή πως τα πας με το τσιγάρο;;;

Καλά άσε τα ταξίδια των στρατιωτικών τα ξέρω... Τελευταίο ταξίδι του αδερφού μου στη Σομαλία, όταν γύρισε τον ρώτησα "που είναι ο άλλος μισός;;;" Υπέροχα πέρασε, τι να σου πω...

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε καλέ;

Εμείς σήμερα πήγαμε θάλασσα και την καταευχαριστηθήκαμε....φύγαμε όταν είχε πια δύσει ο ήλιος....

Ωστόσο παίζει να είμαι από τα έλαχιστα άτομα που παρακαλάνε να τελειώσει το καλοκαίρι γρήγορα....Άντε να περάσει ο καιρός να έρθουν και οι δικοί μας πίσω...άντε και το φάγαμε το καλοκαίρι κορίτσια!!!!


age.png

 

Link to comment
Share on other sites

Φωτεινή πως τα πας με το τσιγάρο;;;

Καλά άσε τα ταξίδια των στρατιωτικών τα ξέρω... Τελευταίο ταξίδι του αδερφού μου στη Σομαλία, όταν γύρισε τον ρώτησα "που είναι ο άλλος μισός;;;" Υπέροχα πέρασε, τι να σου πω...

Κι εμεα ηθελε να παει Σομαλια για οικονομικους λογους αλλα δεν τον αφησε η κορη του :):):) αυτην σκεφτηκε οτι θα στερηθει ολες τις εξετασεις τις.. αν και σε μερικες παλι δεν ηταν λογω βαρδυων η ταξιδιων αλλα τα εγραφα στο κινητο :):):):)

Το τσιγαρο μετρημενα τα κανω... στα 10 ειμαστε κι αν κανω 2-3 παραπανω ειναι οταν ειμαι σε πολυ υπερενταση ...

Τι κάνετε καλέ;

Εμείς σήμερα πήγαμε θάλασσα και την καταευχαριστηθήκαμε....φύγαμε όταν είχε πια δύσει ο ήλιος....

Ωστόσο παίζει να είμαι από τα έλαχιστα άτομα που παρακαλάνε να τελειώσει το καλοκαίρι γρήγορα....Άντε να περάσει ο καιρός να έρθουν και οι δικοί μας πίσω...άντε και το φάγαμε το καλοκαίρι κορίτσια!!!!

αχχχ κι εγω ετσι ημουν την κυριακη το βραδυ επιστρεψαμε....

Ελα αυλα λιγο μας εμεινε... εμενα εχουν ερθει ολοι εκτος τιν πεθερα μου που ειναι Κρητη εδω και 2 μηνες ... προτιμω να κατσει εκει στην αδερφη της παντως να σας πω την αληθεια παρα να ερθει αθηνα...αν και μαζι μ'εμενα γενναει και η κουνιαδα μου εχουμε μια βδομαδα διαφορα αλλα νιωθω οτι θα ειναι συνεχεια μαζι μου κι οχι με την κορη της :twisted::twisted::twisted:


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!

Πως είστε κοριτσάκια μου???

fwteini αυτός που μένει κάτω απο μας είναι πλωτάρχης στο Π.Ν λες να τον ξέρει ο άντρας σου??

pasxalitsa τελικά η πεθερά είπε οτι δεν μπορεί να κρατήσει κανένα απο τα μικρά(αυτή η δεν είναι γυναίκα είναι διάβολος:evil:) και μου είπε για να μην χάσω το ταξίδι μου(λες και θα πάω κρουαζιέρα) να στείλω την μικρή μου στην Νάουσα Ημαθίας στην αδελφή του άντρα μου, η οποία έχει 6 παιδιά...

Λες και τα παιδιά μας είναι γραμματόσημα να τα στέλνουμε όπου τύχη... ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Οπότε προσφέρθηκε η μαμά μου(η οποία δουλεύει κιόλας ενώ η πεθερά όχι...) με την γιαγιά μου!

Δεν θα λείψω πολύ, 15-20 μέρες!!!

Όσο για το θηλασμό έχουμε αρχίσει φρουτόκρεμα, κρεατόσουπα και κρέμα το απόγευμα και σιγά-σιγά θα του σταματήσω το θηλασμό.. Είχα πει θα θηλάσω 6 μήνες αποκλειστικά, αισίως φτάσαμε τους 7 μήνες οπότε θεωρώ οτι είναι υπεραρκετό:tongue:! Αν βέβαια δεν έφευγα θα τον θήλαζα μέχρι το χρόνο γιατί είναι απίστευτη ευκολία!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Paros99 μηπως αυτος εχει μια bmw???Κατσε και να δεις που θα βγουμε και γνωστοι χαχαχαχα......

οχι εμεις αυτοι οι δυο :cool::cool:

Αχχχ κοριτσια ακριβεια εξω μεγαλη :cry::cry: 1000 ευρω κρεβατακι και αλλαξιερα ελεοςςςςςςςςς και 400 για καροτσακι πω πω πω .... πρεπει να γυρισω συντομα κι αλλα μαγαζια.. γιατι ερχεται και μετακομιση μεχρι το τελος του μηνα και μετα δεν θα μπορω να κουνησω ουτε το δαχτυλακι μου

Paros99 απο την παρο εισαι ???

Για πες μου σε pm το ονομα του να δουμε τον ξερει ? διπλα μου τιν εχω εγω τον αντρα μ


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλά, Φωτεινή μην το συζητάς για την ακρίβεια...ειδικά στα βρεφικά...βαράνε στο ψαχνό..Βλέπεις εκμεταλλεύονται την χαρά μας για τη ζωούλα που έρχονται.....Εμείς πέρυσι ξεπαραδιαστήκαμε με τον ερχομό της μικρής αλλά χαλάλι της....τόσο γλυκό παιδί που είναι. Βέβαια τώρα που έχει προκύψει και η κρίση τα πράγματα είναι απείρως πιο ζόρικα...

Καλά βρε θα κάνετε μετακόμιση κ θα είσαι με την κοιλιά στο στόμα;;; Ελπίζω να έχεις μπόλικη βοηθεια και να επιστρατευτούν φίλοι κ γνωστοί. Ως γνωστόν...οι φίλοι (ΚΑΙ) στην μετακόμιση φαίνονται!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:


age.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Είχε BMW τώρα έχει ενα jeep patriot&τον λένε Μάριο! Είναι κοντουλησ&στρουμπουλος!! Χαχα!

επιθετο δεν εχει ????:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλά, Φωτεινή μην το συζητάς για την ακρίβεια...ειδικά στα βρεφικά...βαράνε στο ψαχνό..Βλέπεις εκμεταλλεύονται την χαρά μας για τη ζωούλα που έρχονται.....Εμείς πέρυσι ξεπαραδιαστήκαμε με τον ερχομό της μικρής αλλά χαλάλι της....τόσο γλυκό παιδί που είναι. Βέβαια τώρα που έχει προκύψει και η κρίση τα πράγματα είναι απείρως πιο ζόρικα...

Καλά βρε θα κάνετε μετακόμιση κ θα είσαι με την κοιλιά στο στόμα;;; Ελπίζω να έχεις μπόλικη βοηθεια και να επιστρατευτούν φίλοι κ γνωστοί. Ως γνωστόν...οι φίλοι (ΚΑΙ) στην μετακόμιση φαίνονται!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

το καλο ειναι οτι ειναι ενα στενο πισω απο το σπιτι που μενω τωρα... ααα εγω ειπα θα δινω διαταγες και το καλυτερο ειναι οτι ειναι πανευκολη αυτη η μετακομιση γιατι ειναι ισογειο ...


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites

Καπου εδω θα σας αφησω ... ειμαι κομματια :? ολο το πρωι στα μαγαζια , τ'απογευμα πηγαμε ολοι μα ολοι η οικογενεια για μπανιο..... και τωρα μοιυ βγαινει η κουραση ... τα λεμε αυριο τσουπριτσες...:):):)


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...