Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

CAFE ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑΥΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Εγω ειμαι χαρουμενη σημερα :D

Αυριο ερχεται και το μεγαλο μωρακι μου :D:D

ελατωσα αρκετα σημερα το τσιγαρο

Πολυ καλα μου ξεκινησε η εβδομαδα μπορω να πω:o:o

Ααααα πριν κλεισουν οι παιδικοι σταθμοι πασχαλιτσα κανανε εδω στην περιοχη μοιυ γιορτη ...και πηγαμε να δουμε τα εργα του ανιψιου μου:o:o πηρε ο αντρας μου τον ανιψιο μου πηρανε χυμους και κατσανε κατω οκλδον και βλεπανε μαζι καραγκιοζη και γελαγανε....

Φανταζομαι τι θα κανει με την κορη του:D:D:D:D


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλως να τον δεχτείς Φωτεινή το μεγάλο σου ...μπέμπη! :mrgreen::mrgreen:

Pashalitsa και η μικρή παρακολούθησε όλη την παράσταση κανόνικά; Δε βαρέθηκε; Δε σου έβγαλε φασαρία κλπ;; Ρωτάω γιατί έχω προσέξει κατά καιρούς διάφορα μικράκια που δεν αντέχουν στην ακινησία τόση ώρα και όταν πηγαίνουν σε παραστάσεις θεατρικά κλπ (παιδικά εννοώ) συνήθως από ένα σημείο και μετά χαλάνε τον κόσμο!

Αν τα κατάφερε την πρώτη φορά έτσι κυριλέ, μπράβο μπράβο!!!

Εμείς σήμερα πήγαμε στο γιατρό έτσι προληπτικά καθώς ειχαν περάσει δυο μήνες από την τελευταία μας επίσκεψη...τι να σας πω...τσατίστηκε όταν πήγε να εξετάσει τα αυτάκια της..και του έχωσε μια με το χέρι της στα μούτρα τόσο απότομα που ο γιατρός είδε τον ουρανό σφοντύλι..τον αιφνιδίασε...Προσπάθησα πολύ για να συγκρατηθώ και να μη μπήξω τρανταχτά γέλια μπροστά του!!! Κορίτσια πολύ τσαμπουκάς εξελίσσεται η κόρη μου!! Τυχαίο; Δε νομίζω...:mrgreen::mrgreen::mrgreen:


age.png

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια......

Δεν προλαβα να τον χορτασω βαρδυα τον χωσανε γκρρρρρρρ

Τι κανετε κοριτσακια εσεις???


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites

Kοριτσάκια μου που χαθήκατε???? Ελπίζω να είστε σε μια ωραία παραλία και να απολαμβάνετε το καλοκαιράκι!!!!

Εγώ είμαι χάλια ψυχολογικά.. Μου λείπει ο αντρούλης μου, και έχω φρικάρει που όλο τον Αύγουστο θα τον φάω στην Αθήνα..

ΒΑΡΙΕΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ......


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ είμαι χάλια ψυχολογικά και όλη μέρα στο τρέξιμο με ένα σωρό δουλειές...

Σήμερα μου έκαναν και μια ωραιότατη ζημιά στο πλυντήριο αυτοκινήτων και είμαι ακόμα πιο χάλια... Μου ράγισαν τον εσωτερικό κεντρικό καθρέφτη του αυτοκινήτου, ο οποίος είναι αντιθαμβωτικός και πανάκριβος, τουλάχιστον 200 ευρώ και δεν δέχονται τη ζημιά...

Έτρεχα μεσημεριάτικα με το παιδί παραμάσχαλα και να γκρινιάζει, σε αστυνομίες και ιστορίες... Ρε παιδια, ο άντε να μην πω, υποστηρίζει εμμέσως ότι πήγα εκεί με σπασμένο καθρέφτη!!! Μου έχει ανέβει το αίμα στο κεφάλι μιλάμε!!!!!! Λοιπόν τη Δευτέρα πάω εισαγγελέα για εισαγγελική παρέμβαση και συστάσεις από την αστυνομία και αν δεν συμμορφωθεί, ακολουθεί μήνυση...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι κανετε κοριτσακια εσεις???

Εγώ είμαι λίγο καλύτερα σήμερα γιατί βγήκε ο άντρας μου έξω στο Freeport στις Μπαχάμες (ήρθε πράκτορας και λάτζα στο αγκυροβόλιο για αλλαγές στο πλήρωμα) και πήγε σε internet corner και μιλήσαμε 1 ώρα με το MSN!!! Πρώτη φορά χρησιμοποιήσαμε τέτοιο πράγμα μεταξύ μας και ήταν υπέροχο! Μόλις είδε εμένα χαμογελούσε και μόλις είδε την κόρη του κατάλαβα το σφίξιμο και τη συγκίνησή του... Πέρασαν καμια 20ρια δευτερόλεπτα για να συνέλθει... Το τι φιλιά του έστελνε εκείνη, το τι φιλιά της έστελνε αυτός, άλλο πράγμα! Κάποια στιγμή λέω :mrgreen: "Ε, με συγχωρείτε που διακόπτω το ερωτικό παραλλήρημά σας αλλά αν δεν ενοχλώ δηλαδή, ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΕΔΩ" και ο αντρας μου έσκασε στα γέλια...

Μια χαρά τον είδα και χάρηκα πολύ, 4 μήνες είχε να βγει έξω ο άμοιρος και παινευόταν (:mrgreen:τρομάρα του) ότι έφαγε σουβλάκι με γύρο στο Ζορμπά:shock::shock::shock:!!! Καλά, έχω φάει σε Ζορμπά στον Καναδά, στην Αμερική αλλά και στις ΜΠΑΧΑΜΕΣ Ζορμπάς;;;; Έλα Παναγία μου... Θα φύγει β΄μηχανικός στο τέλος Αυγούστου αρχές Σεπτέμβρη και θα πάω τότε μαζί του... Ή που θα προλάβω να βάλω τη μικρή στον παιδικό ή που θα πάει τον Οκτώβρη, γιατί όλα μαζί δεν γίνονται και όπως έχω ξαναπει, δεν είμαι ο Τιραμόλας... (αλλά όπως πάω θα γίνω εν τέλει).

Πάρος 99 τί απέγινε εκείνη η επισκευούλα που λεγαμε στο Ντουμπάι;;;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρααααααααααααα!!!!!

Τι τέλεια πασχαλίτσα... Εμένα αυτή τη φορά κατέβηκε μια φορά στην Σιγκαπούρη και μια στην Fujairah και μιλήσαμε με τις ώρες στο internet!!!!! Και εμένα έρωτα έχουν, αφού μιλάνε στο τηλέφωνο και λέω φτάνει πια λιώσατε και οι δυο..!!!

Θα πας τέλος Αυγούστου και θα γυρίσετε μαζί????

Εμάς για επισκευή δεν έχουν πει τπτ ακόμα και έτσι είπα στην μαμά μου μιας και βγαίνει 26 Αυγούστου σε άδεια να κρατήσει την Ματθίλδη.. Έτσι και αλλιώς στις 6/9 ξεκινάει ο παιδικός να την κρατήσει 20 μέρες να πάω στο καράβι, είπα και στον άντρα μου να κανονίσει με την πεθερά μου να κρατήσει τον μικρό και περιμένω σήμερα να δω τι θα πει..! Αν βέβαια μέχρι τότε πουν για επισκευή αλλάξουν τα σχέδια!!!!!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Ωραία όλα αυτά που μου λες Paros99 αλλά με το μωρό που θηλάζει και μάλιστα αποκλειστικά τί θα κάνεις;;; Δεν μπορείς να του κόψεις το γάλα έτσι απότομα... Ξανασκέψου το λίγο, εμένα ο δικός μου θα κάτσει ως το Νοέμβριο αν τον αφήσουν,(οικονομικοί λόγοι) και γι΄αυτό θα πάω τώρα, μπας και καταφέρουμε να κάνει και Χριστούγεννα σπίτι του... Εντάξει η μικρή είναι μεγάλη πια (όχι πως δεν θα της λείπεις, εγώ έχω ήδη αρχίσει να αγχώνομαι με τον αποχωρισμό) αλλά το μωρό;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια....

Αυτές τις μέρες έχω τραβήξει άπειρη κούραση με διάφορα τρεξίματα, μαστόρους, επισκέψεις τι να πρωτοπώ,...που ούτε να γράψω προλαβα ούτε τπτ....Εχουμε αρχίσει και τα απογεύματα παιδικές χαρές και τέτοια...κ τα βράδια γυρνάω σπίτι ξεβιδωμένη....Αχ τουλάχιστο το καλό μου το ευχαριστιέται και έτσι νιώθω καλύτερα. Εχει τρέλα με σκυλάκια και ζωάκια....και το σκέφτομαι να μεγαλώσει λίγο ακόμα...ίσως να πάρω κανένα μικρούλι...αλλά και πάλι προβληματίζομαι γιατί ναι μεν το σπίτι είναι μεγάλο με δυο βεράντες αλλά δεν έχω κήπο είναι διαμέρισμα και είναι πρώτον κρίμα για το ζωντανό να το περιορίζω...και επίσης είναι και η φροντίδα του που κακά τα ψέματα..εδώ με ένα μωρό τα έχω φτύσει να έχω και ζωάκι τι θα απογίνω;;:confused: Θα λιώσω...Εσύ βρε Pashalitsa πώς τα φέρνεις βόλτα μου λες; Που έχεις και ένα μεγάλο σκυλί αν δεν κάνω λάθος;;

Κατα τα άλλα καλά είμαστε.:D:D

Λοιπόν σας αφήνω και θα τα ξαναπούμε....Φιλιά και κουράγιο σε όλες μας.


age.png

 

Link to comment
Share on other sites

Τί έχω είπες;;;; ΕΝΑ;;; Όχι καλή μου, είχα ΤΡΙΑ μεγάλα σκυλιά και τώρα έχω ΔΥΟ, ένα πιτ μπουλ και ένα λαμπραντόρ (παρεπιπτόντως τρώει όλα τα σύκα που πέφτουν από τη συκιά και έχει γίνει σα βόδι, το βόδι)... Το πιτ μπουλ το μάζεψα από το δρόμο μαζί με το ένα μωρό του 12ημερών και το άλλο μου το πήρε ο άντρας μου όταν με είδε να γελάω για πρώτη φορά μετά από πολύ καιρό (πέρασα κάτι χοντρά ζόρια) όταν την είδα στο κλουβάκι που την είχανε κι έκανε σαν τρελη να την πάρω αγκαλια...

Λοιπόν αν θες να πάρεις ζωάκι να πάρεις ένα κανίς από τα πολύ πολύ μικρά, αλλά όχι ακόμα, περίμενε να μεγαλώσει λίγο το μωρό. Εγώ είχα και έχω τρέλα με τα ζώα γενικά, ενώ οι γονείς μου μάλλον τα σιχαίνονται θα έλεγα. Τελικά μου πήραν όταν αρίστευσα στο γυμνάσιο ένα κανίς, την αξέχαστη Ραμόνα μου... Σαν μικρό γλυκό αρκουδάκι ήταν, η κτηνίατρός μου ακόμα τη θυμάται ως ένα από τα πιο όμορφα κανίς που έχει δει...Δεν μαδούσε (καθόλου τρίχες στο σπίτι παρά μόνο όταν την κάναμε μπάνιο). Κοιμόμουν μαζί της παρόλο που είχα άπειρες φασαρίες με τους γονείς μου γι΄αυτό. 14 χρόνια περάσαμε μαζί και δεν θα την ξεχάσω ποτέ, πέθανε πριν από 6 χρόνια... και κλαίγαμε οικογενειακώς...(διότι την αγάπησαν όλοι εν τέλει...)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αυτό που με προβληματίζει με τα σκυλιά είναι ότι χρειάζονται τη βόλτα τους σε καθημερινή βάση και πώς θα γίνει να βγαίνω με σκυλί κ μωρό έξω; Θα γελάσει κάθε πικραμένος με το θέαμα...

Α, τι απόγινε με τον καθρέφτη του αυτοκινήτου; θα τους κυνηγήσεις τελικά; Ε; Μην τους αφήσεις ρε συ...κάτι τέτοιο τύποι θέλουν πραγματικά να τους τρέξεις για να μάθουν να σέβονται τον πελάτη και τα λεφτά που τους δίνει...:evil:

ΥΓ:Τι να σχολιάσω για τα τρία σκυλιά;;; Κοπέλα μου ξαναματαρωτάω..ΠΩΣ ΤΑ ΕΒΓΑΖΕΣ ΠΕΡΑ?????


age.png

 

Link to comment
Share on other sites

Γι΄αυτό σου λέω για το κανίς, είναι τόσο μικρούλικο που και να τραβάει το καρότσι ή εσένα, τίποτα δεν καταλαβαίνεις (όχι σαν τα γομάρια τα δικά μου). Επιπλέον αφού έχεις βεράντες και βόλτα να μην το βγάλεις κάποιες μέρες, δεν τρέχει και τίποτα... Εγώ τώρα μένω σε σπίτι με τεράστιο οικόπεδο (συνολικά είναι 500τμ) οπότε σιγά να μην παρατάω το παιδί να τα πάω βόλτα... Κάνουν βόλτες στο οικόπεδο μια χαρά... Το πιτ μπουλ είναι και γριούλα πια... Α, για την ανάγκη της τη Ραμόνα την είχα μάθει να χτυπάει με το χέρι της τη μπαλκονόπορτα και της ανοίγαμε και πήγαινε σε ένα συγκεκριμένο σημείο στο μπαλκόνι... Και όταν δεν την ακούγαμε για να βγει, έπαιρνε φόρα και χτυπούσε πάνω στο τζάμι ολόκληρη και γαύγιζε μέχρι να τη βγάλουμε έξω...:D

Link to comment
Share on other sites

Α, για την ανάγκη της τη Ραμόνα την είχα μάθει να χτυπάει με το χέρι της τη μπαλκονόπορτα και της ανοίγαμε και πήγαινε σε ένα συγκεκριμένο σημείο στο μπαλκόνι... Και όταν δεν την ακούγαμε για να βγει, έπαιρνε φόρα και χτυπούσε πάνω στο τζάμι ολόκληρη και γαύγιζε μέχρι να τη βγάλουμε έξω...:D

ΠΩΣ ΤΗΣ ΤΟ ΜΑΘΑΤΕ ΑΥΤΟ ΜΟΥ ΛΕΣ?????????????????


age.png

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι λίγο καλύτερα σήμερα γιατί βγήκε ο άντρας μου έξω στο Freeport στις Μπαχάμες (ήρθε πράκτορας και λάτζα στο αγκυροβόλιο για αλλαγές στο πλήρωμα) και πήγε σε internet corner και μιλήσαμε 1 ώρα με το MSN!!! Πρώτη φορά χρησιμοποιήσαμε τέτοιο πράγμα μεταξύ μας και ήταν υπέροχο! Μόλις είδε εμένα χαμογελούσε και μόλις είδε την κόρη του κατάλαβα το σφίξιμο και τη συγκίνησή του... Πέρασαν καμια 20ρια δευτερόλεπτα για να συνέλθει... Το τι φιλιά του έστελνε εκείνη, το τι φιλιά της έστελνε αυτός, άλλο πράγμα! Κάποια στιγμή λέω :mrgreen: "Ε, με συγχωρείτε που διακόπτω το ερωτικό παραλλήρημά σας αλλά αν δεν ενοχλώ δηλαδή, ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΕΔΩ" και ο αντρας μου έσκασε στα γέλια...

Μια χαρά τον είδα και χάρηκα πολύ, 4 μήνες είχε να βγει έξω ο άμοιρος και παινευόταν (:mrgreen:τρομάρα του) ότι έφαγε σουβλάκι με γύρο στο Ζορμπά:shock::shock::shock:!!! Καλά, έχω φάει σε Ζορμπά στον Καναδά, στην Αμερική αλλά και στις ΜΠΑΧΑΜΕΣ Ζορμπάς;;;; Έλα Παναγία μου... Θα φύγει β΄μηχανικός στο τέλος Αυγούστου αρχές Σεπτέμβρη και θα πάω τότε μαζί του... Ή που θα προλάβω να βάλω τη μικρή στον παιδικό ή που θα πάει τον Οκτώβρη, γιατί όλα μαζί δεν γίνονται και όπως έχω ξαναπει, δεν είμαι ο Τιραμόλας... (αλλά όπως πάω θα γίνω εν τέλει).

Πάρος 99 τί απέγινε εκείνη η επισκευούλα που λεγαμε στο Ντουμπάι;;;

ααααααααααααα πασχαλιτσα μου το μσν ειναι το καλυτερο εγω με αυτο μιλαγα παντα στα ταξιδια του και μιλαμε οταν μπορουμε και εχει σημα το στικακι μας...

Εμεις πριν καμια ωρα γυρισαμε ειχαμε παει στον κουμπαρο μου στην λουτσα απο το πρωι που πηγα και τον πηρα απο το καραβι που ειχε βαρδυα και το ευχαριστηθηκα οσο μπορουσα κατω απο την ομπρελα ... τουλαχιστον ξεφυγαμε σημερα για τα καλα μπορει να κουραστηκα στην οδηγηση αλλα αξιζε ο κοπος αυτος... Μπαχαμες ... χμμ πρεπει να ειναι παραδεισος εκει /....:o:o:o


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω, είναι κάτι καταπράσινες λουρίδες από επίπεδη γη με λευκή άμμο, που "κολυμπάνε" μέσα στη θάλασσα... Αυτο και τέλος. Τίποτε άλλο...

Είχα πάει εκεί μια και μοναδική φορά όταν το κρουαζιερόπλοιο που δούλευε τότε ο άντρας μου έκανε υπερατλαντικό ταξίδι από Χιούστον για Νάπολη Ιταλίας, 15 μέρες ταξίδι. Είδα τότε αρκετά υπέροχα μέρη... Φτάνουμε λοιπόν Νασάου, Μπαχάμες. Του λέω θα βγούμε να πάμε για μπάνιο;;; Έχω δουλειά μου λέει, πνίγομαι. Ωραία λέω,άντε γεια αγάπη μου! Βγαίνω έξω από το πλοίο, βλέπω ένα πούλμαν που έπαιρνε τους επιβάτες και τους πήγαινε στην αγορά... Μπουκάρω μέσα (κάπου θα βρω τη θάλασσα να κάνω μπάνιο λέω...). Όντως έριξα ένα περπατηματάκι, έφτασα στην παραλία... Μεγάλη, με άσπρη άμμο και ένα κιόσκι με φύλλα από φοίνικες όπου μια θρεμμένη μαύρη γυναίκα έκανε μασάζ στους τουρίστες!

Ωραία λέω, τώρα βουτάω στην τυρκουάζ θάλασσα!!!! Ωραία και βουτάω, κάνω καμια ωρίτσα μπάνιο αλλά έβαλε ένα κύμα, όχι σαν τα κυματάκια του Αιγαίου, μιλάμε για κύμα από αυτά που κάνεις σέρφινγκ!!! Εγώ το χαμένο έπαιζα λοιπόν στην αρχή με τα κύματα (αφασία, είμαι πολύ καλή κολυμβήτρια) και είπα να βγω κάποια στιγμή... Αμ δε!!!!!! Πως να βγεις στην ακτή;;;; Μόλις πλησίαζες, το κύμα σε πετούσε με τέτοια φόρα έξω, που θα με σκότωνε μιλάμε... Κορίτσια μιλάμε για κάτι κύματα όρθια, τα κύματα του Ατλαντικού δεν αστειεύονται... Για να μην τα πολυλογώ έκανα 20 λεπτά τουλάχιστον να βγω έξω λαχανιασμένη, να αναθεματίζω τις Μπαχάμες μου μέσα και να αναπολώ τα Κύθηρα... :evil:

Από όλα αυτά τα νησιά ψηφίζω Τζαμάικα... Είναι πολύ όμορφο νησί, πήγα 4 έκδρομές εκεί πέρα με τουρίστες, το γύρισα αρκετά... Κάναμε μέχρι υποβρύχιο ψάρεμα και ανάποδη ανάβαση σε καταρράκτες με σκοινιά... (καλά μη φανταστείτε και του Νιαγάρα τώρα!) Αχ, ωραία χρόνια...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...