Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχή 2

CAFE ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑΥΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

Καλα κ εγω δεν την πηρα γιατι κατσαμε στην παραλια μεχρι τις 6 οποτε μεχρι να μαζευτουμε κ να τους κανουμε μπανια κλπ πηγε 8..

Που πατε για μπανιο ? Μπορει να σας πετυχουμε σε καμια παραλια.. εμεις την τελευταια βδομαδα παμε στο Αιαντιο (στο τελος εκει που ειναι οι καφετεριες).. εχουμε βρει κ και γνωστους μας εκει κ εχουμε παρεα κ περναει πιο ευκολα η ωρα, παιζει κ ο μικρος λιγακι με τα παιδια τους κ το βασικοτερο δεν εχω να κουβαλαω ολο το σπιτι στην παραλια..

Εμείς πάμε για μπάνιο κυρίως στις Κολώνες ή στο Σατερλί και μερικές φορές στην Πέρανη ή στην Κύριζα που είναι και το σπίτι των γονιών μου... Πάντως δεν έχουμε τρελαθεί κιόλας στα μπάνια να σου πω...:roll:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

pashalitsa..περαστικά στον άντρα σου...

Δε μπορώ να καταλάβω γιατί οι περισσότεροι άντρες είναι έτσι σε θέματα υγείας...Το ίδιο κ ο δικός μου....όταν ήταν ακομα εδώ είχε ένα δόντι θυμαμαι που κατά καιρούς τον πονούσε...είχε βγάλει μαλλιά η γλώσσα μου να πάει στον οδοντίατρο αλλά φυσικά δεν πήγαινε...ώσπου μια μέρα έτυχε κ όλας κ ήταν Παρασκευή βράδυ τον έπιασε δυνατός πόνος...και φυσικά ως τη Δευτέρα που μπόρεσε να πάει αναγκαστικά πλέον σε οδοντίατρο...μαρτύρησε...ήταν όλο με παυσίπονα που δεν του έκαναν τπτ και κόντεψε να του στρίψει από τον πόνο. Ώρες ώρες μυαλό κουκούτσι οι άντρες ετσι;;;;

Εύχομαι να αναρρώσει γρήγορα ο δικός σου, και να μην ανησυχείς αφού πήγε σε γιατρό έστω κ τώρα η κατάσταση ελέγχεται.

Κατά τα άλλα η ζέστη εξακολουθεί να είναι απίστευτη και ούτε βόλτα καλα΄καλά μπορούμε να πάμε. Χτες την πήγα κατά τις 7μιση στην παιδική χαρά και έλιωσε το πουλάκι μου από τη ζέστη. Την πήρα και φύγαμε πάνω στο μισάωρο....

Αχ...άντε να φθινοπωριάσει να ηρεμήσουμε (και να έρθει κ ο άντρας μου αχ....θέλω να τελειώσει αυτό το καλοκαίρι πιαααααααα)....


age.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ηρθα κ εγω :tongue::tongue::tongue:

Παντου κολλαω τελικα... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Τωρα το πηρα ειδιση οτι εχετε ανοιξει τετοιο τοπικ...

και εγω γυναικα ναυτικου.. με τη διαφορα πως το μονο ταξιδι που εχω κανει ειναι ενα δεκαημερο στην Τουρκια σε επισκευη (στερια)κ δεν βλεπω να ερχεται επομενο...

πρωτον γιατι δουλευω (ειμαι στρατιωτικος) κ δευτερον κ βασικοτερο οτι παθαινω ναυτια..:tongue:

Οποτε τον βλεπω τον συζυγο να ταξιδευει για μια ζωη μονος του...

Αν κ μου αρεσει πολυ η ιδεα να παω μαζι του ειναι μαλλον αδυνατον καθως η μεγαλυτερη συνεχομενη αδεια που μπορω να παρω ειναι 2 βδομαδες (και συνηθως δεν την παιρνω καν γιατι πρεπει να κραταω καβατζα για τυχον αναποδιες που θα πεσουν μεσα στη χρονια οπως αρρωστιες παιδιων κλπ αλλα κ για να περασουμελιγο χρονο μαζι οταν ερχεται.

Και δεν ταξιδευω ποτε μου με καραβι.. δεν παω καν σε νησια που δεν εχουν αεροδρομειο.

Μαλλον πιλοτο επρεπε να παντρευτω κ οχι ναυτικο:rolleyes: (στην Πολεμικη αεροπορια δουλευω εν τω μεταξυ :mrgreen:)

Πασχαλιτσα εμεις μαλλον θα συναντηθουμε απο κοντα συντομα.

λεμε να ερθουμε αυριο μεθαυριο να παιξουμε με την καμπια σας.. :tongue::tongue:

κ εγω σαλαμινα ειμαι εδω κ ενα μηνα περιπου κ θα κατσω μεχρι τελος Αυγουστου..

Αλλα αυτα θα τα πουμε στο τοπικ με τις σαλαμιωτισσες. Με πετυχε προχτες η underage(που γνωριζομαστε ηδη) κ με μαζεψε απο δω γιατι ειχα καιρο να μπω..

Ο γιος μας φετος ηταν η πρωτη χρονια που αντεδρασε πολυ που εφυγε ο πατερας του.. πολυ κλαμμα.. Το μονο καλο ειναι οτι τα 2 πρωτα χρονια του παιδιου ειχε επιλεξει να δουλευει εδω (με το οποιο οικονομικο κοστος :()

Εφυγε το πρωτο 6μηνο οταν εμεινα εγκυος στη μικρη μου. Γυρισε τον Οκτωμβρη πριν γεννησω κ ξαναεφυγε 5 μηνες μετα.

Εκει ειχαμε θεμα με τον μικρο.

Ο αντρας μου ειναι δευτερος μηχανικος (προπερσι πηρε το διπλωμα και εκατσε κ 2 χρονια εκτος οποτε χουμε ακομα καιρο για του πρωτου) κ ταξιδευει με γκαζαδικα.

θα χαρω να τα λεμε αλλα κ να γνωριστουμε απο κοντα.

Κι εμένα για κάποιο διάστημα 2,5 ετών ταξίδευε εδώ κοντά (Ελλάδα -Ιταλία συγκεκριμένα με ένα οχηματαγωγό) με πολύ μεγάλο κόστος στα οικονομικά μας... Τέλος πάντων... Κάναμε ένα μεγάλο κύκλο φεύγοντας από τα γκαζάδικα και καταλήξαμε πάλι σε αυτά με το συμπέρασμα ότι κακώς έφυγε από την αρχή...

Αλήθεια σε ποια εταιρία είναι ο άντρας σου;;;

Α, εχθές έμαθα και το άλλο κουφό, ο εφοπλιστής λέει της εταιρίας παρήγγειλε άλλα.....28 καράβια στην Κίνα!!!!!!! Είπατε κάτι;;; Μόνο αυτοί δεν περνάνε οικονομική κρίση καθώς φαίνεται...

Link to comment
Share on other sites

pashalitsa..περαστικά στον άντρα σου...

Δε μπορώ να καταλάβω γιατί οι περισσότεροι άντρες είναι έτσι σε θέματα υγείας...Το ίδιο κ ο δικός μου....όταν ήταν ακομα εδώ είχε ένα δόντι θυμαμαι που κατά καιρούς τον πονούσε...είχε βγάλει μαλλιά η γλώσσα μου να πάει στον οδοντίατρο αλλά φυσικά δεν πήγαινε...ώσπου μια μέρα έτυχε κ όλας κ ήταν Παρασκευή βράδυ τον έπιασε δυνατός πόνος...και φυσικά ως τη Δευτέρα που μπόρεσε να πάει αναγκαστικά πλέον σε οδοντίατρο...μαρτύρησε...ήταν όλο με παυσίπονα που δεν του έκαναν τπτ και κόντεψε να του στρίψει από τον πόνο. Ώρες ώρες μυαλό κουκούτσι οι άντρες ετσι;;;;

Εύχομαι να αναρρώσει γρήγορα ο δικός σου, και να μην ανησυχείς αφού πήγε σε γιατρό έστω κ τώρα η κατάσταση ελέγχεται.

Κατά τα άλλα η ζέστη εξακολουθεί να είναι απίστευτη και ούτε βόλτα καλα΄καλά μπορούμε να πάμε. Χτες την πήγα κατά τις 7μιση στην παιδική χαρά και έλιωσε το πουλάκι μου από τη ζέστη. Την πήρα και φύγαμε πάνω στο μισάωρο....

Αχ...άντε να φθινοπωριάσει να ηρεμήσουμε (και να έρθει κ ο άντρας μου αχ....θέλω να τελειώσει αυτό το καλοκαίρι πιαααααααα)....

Έλα βρε, που χάθηκες εσύ;;; Εμένα σήμερα έφυγαν οι επισκέψεις μου τελικά! (Καλά που έπιασε δουλειά η νύφη μου γιατί ακόμα εδώ θα ήταν:mrgreen::mrgreen::mrgreen:).

Κι εγώ το σιχάθηκα αυτό το καλοκαίρι πια, έχω μπαφιάσει από τη ζέστη!!! Χίλιες φορές η άνοιξη και το φθινόπωρο με την ωραία δροσούλα, χίλιες φορές!!!!

Όσο για τον άντρα μου τί να πω;;; Με παρηγορεί το γεγονός ότι σε 15 μέρες θα είναι στο Χιούστον (και θα είμαι κι εγώ :mrgreen:) οπότε αν δω τίποτα ύποπτο θα τον βγάλω σηκωτό από το καράβι!!! Τελικά θα πάω με τον καινούριο καπετάνιο εκεί, ο οποίος θα είναι και νέος στο πόστο του, τώρα παίρνει προαγωγή (τώρα βρέθηκε κι αυτός που θα πάω εγώ;;;;;;) Τέλος πάντων ας ελπίσουμε να πάνε καλά όλα με τα αεροπλάνα και στη θάλασσα κολυμπάμε στην ανάγκη (με έχει πιάσει ο πανικός για το παιδί πάλι, έρχεται σιγά σιγά...)

Link to comment
Share on other sites

pasxalitsa ευχαριστώ!!!!

Όλοι οι άντρες τα ίδια κάνουν σε ότι έχει σχέση με γιατρούς.. Περαστικά του!!!!!!!

Και εγώ το ίδιο λέω να περάσει επιτέλους το καλοκαίρι και με κοιτάνε όλοι στραβά!!!!!!! χαχαχα!!!! Αχ άντε να έρθει ο Οκτώβριος!!!!!!!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

pasxalitsa ευχαριστώ!!!!

Όλοι οι άντρες τα ίδια κάνουν σε ότι έχει σχέση με γιατρούς.. Περαστικά του!!!!!!!

Και εγώ το ίδιο λέω να περάσει επιτέλους το καλοκαίρι και με κοιτάνε όλοι στραβά!!!!!!! χαχαχα!!!! Αχ άντε να έρθει ο Οκτώβριος!!!!!!!

Ευχαριστώ για τα περαστικά! Πότε φεύγεις εσύ τελικά;;; Εγώ 1-5 Σεπτέμβρη θα έχω φύγει!!!

Link to comment
Share on other sites

Pasxalitsa δεν ξέρω ακόμα.. Ανάλογα σε πιο λιμάνι θα πάει ο σύζυγος! Αλλά στην περίπτωση που νοικιάσω το σπίτι, δεν θα πάω για να κάνω την μετακόμιση!!! Βαριά η καλογερική τελικά!!!!!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ήμασταν από το μεσημέρι για μπάνιο στην Ψάθα με τη μικρή μου και την κουμπάρα μου και περάσαμε τέλεια!!! Η μικρή λύσσαξε όλη μέρα αλλά λύσσαξε λέμε!!! Οπότε στις 9 το βράδυ που φύγαμε, περπατούσε και κοιμόταν όρθια!!! Ξαφνικά μπλούμ, πέφτει με τα μούτρα εκεί που σκάει το κύμα και ούτε να σηκωθεί δεν μπορούσε, φυσικά ήμουν δίπλα και γελούσα!:-D:-D:-D

Με το που ακούμπησε το κεφάλι της στο καθισματάκι του αυτοκινήτου ροχάλιζε!!!:mrgreen:

Βρε τί μιλάγαμε, τι ραδιόφωνο είχα βάλει, τίποτα!!! Μιλάμε για ύπνο βαρύ και ασήκωτο και αυτό στα δικά μου μάτια που έχω ένα παιδί που "δεν κοιμάται ποτέ" είναι σχεδόν ανέκδοτο!!!

Φυσικά μόλις φτάσαμε σπίτι ξύπνησε έκανε τσίσα και ζητούσε γάλα!!! (σιγά που δεν θα έπινε γάλα, όχι σκύλους αλλά μια αγελάδα χρειαζόμαστε σε αυτό το σπίτι!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:) Το καημένο, σα μαστουρωμένο ήταν από την κούραση!:mrgreen:

Κορίτσια ευχαριστώ πολύ για τα περαστικά στον άντρα μου κι εγώ περαστικά του ευχήθηκα και καλά μυαλά!!!

Paros, άσε βρε, που να πηγαίνεις, έχεις τη μετακόμιση έχεις και το γαλατάκι του παιδιού :mrgreen:!

Εμένα η κακούργα αποθήλασε μόνη της μετά τον 8ο μήνα!!! Μιλάμε ότι έκλαιγα από τη στεναχώρια μου που με έσπρωχνε και δεν ήθελε γάλα από εμένα, παρά μόνο όταν την έπιανα στον ύπνο... Όλα τα παιδιά λυσσάνε για το γάλα της μάνας τους και το δικό μου δεν το ήθελε από τότε μου μπήκαν οι άλλες τροφές... Έφτασα στο σημείο να το δοκιμάσω μπας και είχε τίποτα!!! Μια χαρά ήταν, απλά η κόρη μου φαίνεται προτιμούσε να είχε γεννηθεί μοσχαράκι και ήθελε το γάλα της αγελάδας, τι να πω κι εγώ!!!:?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα...

Εμείς σήμερα πήγαμε μόλις έπεσε κάπως ο ήλιος (λέμε τώρα) σε μια παιδική χαρά που μόνο κατ' ευφημισμόν μπορεί να την πει κανείς χαρά και μάλιστα παιδική! Εμοιαζε περισσότερο με μια ατελείωτη παγίδα. Κορμοί κομμμένων δέντρων να προεξέχουν κάμποσα εκατοστά από το έδαφος, σκουριασμένα παιχνίδια, ξεχαρβαλωμένες κούνιες, βρώμικες τσουλήθρες που κατέληγαν σε τσιμέντο και τέτοια ωραία...Επαθα σοκ. Την πήρα και φύγαμε κακήν κακώς και αντ' αυτού καταλήξαμε στην παραλιακή κάνοντας μια ωραιότατη καροτσάδα βλέποντας τη θάλασσα, άλλα παιδάκια και διάφορα ζωάκια που βόλταραν....Στο τέλος πήγαμε για να ξεκουραστούμε κ καθίσαμε σε μια καφετέρεια...αυτή με γιαούρτι εγώ με μπυρίτσα...και γυρίσαμε κ οι δυο κατάκοπες σπίτι.

Ωστόσο τώρα που κάθομαι εδώ πέρα και η μικρή κοιμάται....δε μπορώ παρά να ξαναματασκεφτώ: "ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΥΤΟ ΤΟ .....@&^%%ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ??":evil::evil::evil:


age.png

 

Link to comment
Share on other sites

Το άλλο ότι από Δευτέρα θα έχει πάλι 40ρια η θερμοκρασία το άκουσες;;; Κοντεύω να πάθω εγκεφαλικό... Δεν αντέχω άλλη ζέστη, δεν αντέχω άλλη ζέστη, να στάζω συνέχεια και από παντού... Αν δεν είχα κλιματισμό θα ήμουν ΟΛΗ ΜΕΡΑ μέσα στη θάλασσα... Και το παιδί τί θα το έκανα οέο;;;

Καλά οι παιδικές χαρές είναι απίστευτες μερικές φορές... Ευτυχώς έρχονται εκλογές και εμάς άλλαξαν απ΄ότι είδα όλα τα παιχνίδια! (Μη φανταστείς, κούνιες, τσουλήθρες και γύρω γύρω όλοι, αυτά).

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εδώ πάντως σήμερα ήταν καλά....αεράκι μπόλικο που τώρα το βράδυ εξελίσσεται σε αέρα κανονικό δυνατό με αποτέλεσμα να σηκώσουν κόκκινες σημαίες στην παραλιακή! (δηλ. απαγορεύεται το μπάνιο κ καλά)....

Λες από Δευτέρα να έχουμε πάλι καύσωνα...? Oh my god...


age.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι, σήμερα είχε ωραίο αέρα... Άσχετο, όταν ταξιδεύω με πλοίο παντός είδους, λατρεύω να κάθομαι σε σημείο με κόντρα τον αέρα, να ατενίζω τη θάλασσα και να παίρνω βαθιές αναπνοές... Το καλύτερο αγχολυτικό μου είναι αυτό και το να ξαπλώνω ακίνητη στη θάλασσα με τα αυτιά μέσα και να μην ακούω τίποτα... Μια φορά με πήρε ένας υπνάκος...:tongue::tongue::tongue: Καλά που δεν έφτασα στην Αίγινα...:tongue::tongue::tongue: Πάντως αν με πετύχαινε καρχαρίας θα ήμουν χορταστικό γεύμα!:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue: Θα τιγκάριζε το "ψαράκι" για καμια βδομαδούλα!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Λες να ήταν ράδιο αρβύλα αυτό που άκουσα;;; Δεν θυμάμαι από πότε έχω να ανοίξω την τηλεόραση...

Ο άντρας μου πάει καλύτερα αλλά ακόμα δεν έχει ξεπρηστεί τελείως το πόδι... Άντε να δούμε...

Πάρος99 κανένα σπίτι βρήκες ή τίποτα ακόμα;;; Το κακό σε αυτές τις περιοχές είναι ότι τα περισσότερα σπίτια που είναι καλά είναι ιδιόκτητα νομίζω... Και από τιμές αλήθεια τί παίζει;;;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο μένα! Μιλούσα τώρα με τον άντρα μου 1 ώρα!!! Λοιπόν ήρθε σήμερα ενα ζευγάρι και θέλει να νοικιάσει το σπίτι!!!!! Επιτέλους γιατί κουραστηκα απίστευτα να το δείχνω... Λοιπόν βρήκα μια μεζονετα στην Νέα Πεντέλη σε συγκρότημα καινούριο 120 τμ 950? αρκετουτσικα είναι αλλά είναι πολυ ωραια!!!! Βρε κορίτσια όχι άλλο καυσωνααααααααααα!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι, σήμερα είχε ωραίο αέρα... Άσχετο, όταν ταξιδεύω με πλοίο παντός είδους, λατρεύω να κάθομαι σε σημείο με κόντρα τον αέρα, να ατενίζω τη θάλασσα και να παίρνω βαθιές αναπνοές... Το καλύτερο αγχολυτικό μου είναι αυτό και το να ξαπλώνω ακίνητη στη θάλασσα με τα αυτιά μέσα και να μην ακούω τίποτα...

Αχ...αν δοκίμαζες να κάνεις ιστιοπλοΐα νομίζω ότι θα ήσουν πανευτυχής....Οταν είσαι πάνω στο σκάφος νιώθεις και βλέπεις όλα αυτά που λες...και φυσικά είναι ακόμα καλύτερα διότι δεν ακούς μηχανές και τέτοια πάρα μόνο τον ήχο που κάνουν τα πανιά καθώς τα ακουμπά ο άνεμος και τον ήχο της γάστρας του σκάφους που σκίζει τη θάλασσα....Τώρα βέβαια αν πεσεις σε χοντρό καιρό δεν είναι καθόλου ρομαντικά καθώς και στα ρέλια πρέπει να κρεμαστείς για την ευστάθεια του σκάφους, και να φας άπειρο κύμα στη μούρη και να κρατηθείς γερά γιατί είναι πολύ εύκολο να φουντάρεις.

Πάντως δοκίμασε την ιστιοπλοΐα..είμαι εντελώς σίγουρη ότι θα σου αρέσει πολύ!!!!:D:D:D:D


age.png

 

Link to comment
Share on other sites

Αχ...αν δοκίμαζες να κάνεις ιστιοπλοΐα νομίζω ότι θα ήσουν πανευτυχής....Οταν είσαι πάνω στο σκάφος νιώθεις και βλέπεις όλα αυτά που λες...και φυσικά είναι ακόμα καλύτερα διότι δεν ακούς μηχανές και τέτοια πάρα μόνο τον ήχο που κάνουν τα πανιά καθώς τα ακουμπά ο άνεμος και τον ήχο της γάστρας του σκάφους που σκίζει τη θάλασσα....Τώρα βέβαια αν πεσεις σε χοντρό καιρό δεν είναι καθόλου ρομαντικά καθώς και στα ρέλια πρέπει να κρεμαστείς για την ευστάθεια του σκάφους, και να φας άπειρο κύμα στη μούρη και να κρατηθείς γερά γιατί είναι πολύ εύκολο να φουντάρεις.

Πάντως δοκίμασε την ιστιοπλοΐα..είμαι εντελώς σίγουρη ότι θα σου αρέσει πολύ!!!!:D:D:D:D

Μόλις διάβασα το μήνυμά σου ως το τέλος, ξελιγώθηκα στα γέλια!!! Αν φανταστώ τον εαυτό μου να κρεμιέται στα ρέλια του σκάφους, το μόνο σίγουρο είναι ότι θα μπατάρει.... ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ, από τα γέλια δεν μπορώ να πληκτρολογήσω!!!! Και μετά είναι και το άλλο.... Εμένα θα μου αρέσει... Το σκάφος το ρώτησες αν του αρέσει;;;;;;:mrgreen::mrgreen::mrgreen: Ξέρεις πόσες φορές θέλω να κάνω ιππασία και μόλις κοιτάζω στα μάτια το καημένο το αλογάκι λέω: "Μα γιατί, κρίμα είναι,τί μου φταίει το καημένο το ζωντανό, θα γίνει σαν την Ντόλη του Λούκι Λουκ σε χαλκομανία το άμοιρο!!!" :mrgreen::mrgreen::mrgreen: (Καλά μιλάμε έχω δακρύσει από τα γέλια)!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...