Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Neverstop είπε:

      Καλημέρα!! Το γάλα μου κατέβηκε αφού γέννησα και μετά από λίγες μέρες. 

      Σε ό, τι αφορά τα κιλά.. το τελευταίο δίμηνο πήρα σχεδόν δέκα κιλά,είχα μια απίστευτη όρεξη..τι ενάμισι κιλό ακούω??!!!!! μια χαρά είναι!!!

      βασικα ο άντρας μ μου είπε προχθές να κόψω τις σαβούρες γιατί ψιλό πήρα και λέω ρε λες να είναι πολύ;  (εγώ του εχω πει, όταν με δει και πάρω να μ το πει)  εγώ εχω όρεξη για fast food δε θέλω φαγητό 

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπέρα,

Κιμι εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να το ξεπεράσει γρήγορα η αδελφή σου και να γίνει σύντομα μανούλα.

Ζωή περαστικά στην μικρούλα σου, τι ταλαιπωρία τραβάει το μικρό.

Ελενίτσα μου πως είναι η Χριστιάνα σου;

Δαλιδά περιμένουμε νέα!!!

Πολύ γκρίνια αυτές τις μέρες από το μεγάλο μου κορίτσι άντε να αρχίσουν να βγαίνουν τα δοντάκια τους.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ουυυυυυυυυυυυυφφφφφφφφφφφφφ επιτέλους σπιτάκι μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κοριτσάκια που είσαστε;;;;;; Κόντεψα να τρελαθώ μια βδομάδα εκεί μέσα.

Καταρχην είμασταν γκαντεμηδες που δεν εφημέρευε το Καραμανδάνειο Παίδων κ πήγαμε στο Παν/κό που εκεί σε ξεψαχνίζουν χωρίς λόγο.

Γνωμάτευση;;;;;: Πνευμονία, τους διαψευδει η ακτινογραφία. Λοίμωξη του αναπνευστικού, δεν κάνει πυρετούς οπότε ούτε αυτό. Αναπνευστική δυσχέρεια, όχι ούτε αυτό γιατί είχε ακροαστικά κ στους δύο πνευμονες. Βρογχιολίτιδα, όχι γιατί ο ένας πνευμονας συνήλθε. Μετά θυμήθηκαν ενα μικροβιο στα ουρα κ είπαν να ψαξουν για τυχον παλινδρομηση.... Ακόμη ψάχνουν.... Θα πάω έξω να κάνω τις εξετασεις να βρουμε την υγειά μας...

Εχω χάσει πολλά επεισόδια αλλά που θα πάει.....Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας βρε τσουπίτσες. Ευχομαι να μην τα περασει άλλο κοριτσάκι αυτά....

Πάω να βάλω μπρος να μαζεψω το "σπίτι". Ο Θεος να το κάνει. Φαντάζεστε τι γίνεται έτσι;;;;;;


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

Tελικά κοριτσάκια μας επισκέφθηκε ο Κύριος Πυρετός..

38,5 έχουμε.. Πόσο κρατάει συνηθως ο πυρετός απο εμβόλιο, ξέρετε?

Έκανε κανένα άλλο ζουζουνάκι απο δώ?

Πρώττη φορα ανεάσαμε πυρετό και το λέπω ετσι και με πιάνει η ψυχή μου.. Ούτε να γκρινιάξει δεν εχει δύναμη.. :(

Link to comment
Share on other sites

Ουυυυυυυυυυυυυφφφφφφφφφφφφφ επιτέλους σπιτάκι μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κοριτσάκια που είσαστε;;;;;; Κόντεψα να τρελαθώ μια βδομάδα εκεί μέσα.

Καταρχην είμασταν γκαντεμηδες που δεν εφημέρευε το Καραμανδάνειο Παίδων κ πήγαμε στο Παν/κό που εκεί σε ξεψαχνίζουν χωρίς λόγο.

Γνωμάτευση;;;;;: Πνευμονία, τους διαψευδει η ακτινογραφία. Λοίμωξη του αναπνευστικού, δεν κάνει πυρετούς οπότε ούτε αυτό. Αναπνευστική δυσχέρεια, όχι ούτε αυτό γιατί είχε ακροαστικά κ στους δύο πνευμονες. Βρογχιολίτιδα, όχι γιατί ο ένας πνευμονας συνήλθε. Μετά θυμήθηκαν ενα μικροβιο στα ουρα κ είπαν να ψαξουν για τυχον παλινδρομηση.... Ακόμη ψάχνουν.... Θα πάω έξω να κάνω τις εξετασεις να βρουμε την υγειά μας...

Εχω χάσει πολλά επεισόδια αλλά που θα πάει.....Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας βρε τσουπίτσες. Ευχομαι να μην τα περασει άλλο κοριτσάκι αυτά....

Πάω να βάλω μπρος να μαζεψω το "σπίτι". Ο Θεος να το κάνει. Φαντάζεστε τι γίνεται έτσι;;;;;;

Αντε βρε κοριτσι περαστικα να ειναι...τι ταλαιπωρια πια ειναι αυτη?


iMLpp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ουυυυυυυυυυυυυφφφφφφφφφφφφφ επιτέλους σπιτάκι μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κοριτσάκια που είσαστε;;;;;; Κόντεψα να τρελαθώ μια βδομάδα εκεί μέσα.

Καταρχην είμασταν γκαντεμηδες που δεν εφημέρευε το Καραμανδάνειο Παίδων κ πήγαμε στο Παν/κό που εκεί σε ξεψαχνίζουν χωρίς λόγο.

Γνωμάτευση;;;;;: Πνευμονία, τους διαψευδει η ακτινογραφία. Λοίμωξη του αναπνευστικού, δεν κάνει πυρετούς οπότε ούτε αυτό. Αναπνευστική δυσχέρεια, όχι ούτε αυτό γιατί είχε ακροαστικά κ στους δύο πνευμονες. Βρογχιολίτιδα, όχι γιατί ο ένας πνευμονας συνήλθε. Μετά θυμήθηκαν ενα μικροβιο στα ουρα κ είπαν να ψαξουν για τυχον παλινδρομηση.... Ακόμη ψάχνουν.... Θα πάω έξω να κάνω τις εξετασεις να βρουμε την υγειά μας...

Εχω χάσει πολλά επεισόδια αλλά που θα πάει.....Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας βρε τσουπίτσες. Ευχομαι να μην τα περασει άλλο κοριτσάκι αυτά....

Πάω να βάλω μπρος να μαζεψω το "σπίτι". Ο Θεος να το κάνει. Φαντάζεστε τι γίνεται έτσι;;;;;;

Περαστικά να ειναι Δαλιδούλα μου..

Link to comment
Share on other sites

Tελικά κοριτσάκια μας επισκέφθηκε ο Κύριος Πυρετός..

38,5 έχουμε.. Πόσο κρατάει συνηθως ο πυρετός απο εμβόλιο, ξέρετε?

Έκανε κανένα άλλο ζουζουνάκι απο δώ?

Πρώττη φορα ανεάσαμε πυρετό και το λέπω ετσι και με πιάνει η ψυχή μου.. Ούτε να γκρινιάξει δεν εχει δύναμη.. :(

Φιλεναδα μου τι κανεις?

περαστικα στο κουκλακι σου!!εμεις οταν καναμε το εμβολιο μας ειπε μια μερα οτι θα κρατησει ....depon δεν σας ειπε να παρετε σε περιπτωση πυρετου?


iMLpp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ουυυυυυυυυυυυυφφφφφφφφφφφφφ επιτέλους σπιτάκι μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κοριτσάκια που είσαστε;;;;;; Κόντεψα να τρελαθώ μια βδομάδα εκεί μέσα.

Καταρχην είμασταν γκαντεμηδες που δεν εφημέρευε το Καραμανδάνειο Παίδων κ πήγαμε στο Παν/κό που εκεί σε ξεψαχνίζουν χωρίς λόγο.

Γνωμάτευση;;;;;: Πνευμονία, τους διαψευδει η ακτινογραφία. Λοίμωξη του αναπνευστικού, δεν κάνει πυρετούς οπότε ούτε αυτό. Αναπνευστική δυσχέρεια, όχι ούτε αυτό γιατί είχε ακροαστικά κ στους δύο πνευμονες. Βρογχιολίτιδα, όχι γιατί ο ένας πνευμονας συνήλθε. Μετά θυμήθηκαν ενα μικροβιο στα ουρα κ είπαν να ψαξουν για τυχον παλινδρομηση.... Ακόμη ψάχνουν.... Θα πάω έξω να κάνω τις εξετασεις να βρουμε την υγειά μας...

Εχω χάσει πολλά επεισόδια αλλά που θα πάει.....Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας βρε τσουπίτσες. Ευχομαι να μην τα περασει άλλο κοριτσάκι αυτά....

Πάω να βάλω μπρος να μαζεψω το "σπίτι". Ο Θεος να το κάνει. Φαντάζεστε τι γίνεται έτσι;;;;;;

ΔΑΛΙΔΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ ΣΟΥ!!!!!ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΞΑΝΑΠΕΡΑΣΕΤΕ ΠΟΤΕ ΑΥΤΟ!!Καλό κουράγιο με το συμμάζεμα!

Link to comment
Share on other sites

Φιλεναδα μου τι κανεις?

περαστικα στο κουκλακι σου!!εμεις οταν καναμε το εμβολιο μας ειπε μια μερα οτι θα κρατησει ....depon δεν σας ειπε να παρετε σε περιπτωση πυρετου?

Τι κάνεις Θεανούλη? Τι κάνει η φουντούκα σου?

Της έδωσα στις 6 depon και τώρα θα της ξαναπάρω θερμοκρασία σε λίγο..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...