Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 minutes ago, Fay_ said:

      Καλημερα κορίτσι μου! Καλά είμαι δεν έχω ξαναδεί. Πολύ πολύ ελαχιστο στο σκούπισμα. Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σου!! 
      Εσυ πως είσαι; 

      Μπράβο υπέροχα !!! Όλα καλα είναι μην ανησυχείς !!! Εγώ καλα αναμένω να περάσουν οι μέρες ! 

      10 minutes ago, Blue Velvet said:

      Καλημέρα κορίτσι μου,πως είσαι σήμερα ?

      Καλημέρα κοπέλα μου ! Εδώ στην αναμονή … περιμένω να περάσουν οι μέρες ! Εαυ όλα καλα Ε ;;; 

      • Ευχή 1

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

καλησπερα σας τσουπρες..

Κοριτσακια καλησπερα...δεν προλαβαινω να σας διαβασω ειμαι στη δουλεια το μονο που κοιταξα ειναι για την αδερφουλα της ΚΙΜΙ που πηγαν ολα καλα περαστικουλια!!

Εμεις τελικα ουρολοιμοξη....μας εδωσε σεκλορ των 250 2,5ml ανα 8ωρο...Αλεκα τελικα εδειξε κ στη γενικη ποιοσφερια...:(:(:( μας ειπε θα κανουμε τη θεραπεια και προς το τελος της θα κανουμε κι εναν υπερηχο..ελπιζω να πανε ολα καλα!! Τα εμβολια θα τα κανουμε κανονικα την επωμενη εβδομαδα ευτυχως δεν εχει κανει πυρετο αλλα 2 μερες με εχει πεθανει στην γκρινια κ το κλαμα...γι αυτο δεν μπηκα κ χθες...απο της 5 μεχρι της 12 το πουλακι μου εκλαιγε να πεθανω ηθελα...σημερα δεν εβρισκα κατι στα συρταρια μου και απο τα νευρα μου τα εσπασα με κλωτσιες παει η συρταριερα μου ηταν και κερασια πρεπει να παρω αλλη φανταστητε τι νευρα ειχα....δεν ξεκινησε καλα η μερα και ο Θοδωρης τον γραψανε με το μηχανακι για κρανος 90ε πηγε απο το καραβι στο περιπτερο να παρει τσιγαρα και τον τσακωσανε ελεος πια!!! Δεν απεργουν αυτοι σημερα??? :tongue:

ολα να πανε καλα ζωη μου με τη μπουμπουκα!
γεια σας κορες!

με ξεχασατε σιγουρα τοσο καιρο που έχω να μπω!

ελπιζω και σεις και τα μωρακια σας να ναι μια χαρα!

ας όψεται όμως που ο μικρουλης έκανε μια βρογχιολιτιδα και είχαμε 2 βδομαδες τώρα στην τσιτα. (μας κολλησε ο μπαμπας μας....αααχ!)

ευτυχως ήταν ήπια και δε χρειαστηκε νοσοκομεια και τετοια αλλα εβηχε, εκανε και κατι εμετους-απ τον βηχα και την περνουσαμε στα χερια. και γω μεσα στο άγχος όπως φανταζεστε!απο την παρασκευη ειναι καλυτερα και μπορω και γω να κανω κουτσα στραβα τιποτα (σκουπισμα, σιδερο, μαγειρεμα) που ρημαξε τοσο καιρο το σπιτι.

εξου και χάθηκα και εχασα και τη συναντηση στο θησειο που ειμαι σιγουρη ότι θα περάσατε φανταστικα!

Δεν πειράζει στην επομενη!

περαστικα και σε σας μανουλιτα!!
εμας ο γιατρος μας ειπε οτι μετα τη δευτερη παλινδρομην γραφουν εξετασεις..αλλα θεωρησε καλυτερο να τις κανει τωρα..και εγω συμφωνω..γιατι να περιμενουμε/..οταν ειχανε παει 6βδομαδα ειχα ψιλοδει καρδουλα να αναβοσβηνει..την|Δευτερα που ηταν 8 εβδομαδων ο σακος το εμβρυο ηταν 5.5-6 εβδομαδων και χωρις καρδουλα...την εψαχνε ενα τεταρτο ο γιατρος την καρδουλα αλλα τιποτα,.,.ο κακομοιρης ο γαμπρος μου κιολας νομιζε οτι κατι ακουσε αλλα.... τελος παντων...

ΣΗΜΕΡΑ ΟΠΩΣ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΗΛΩΣΕΙ ΔΕ ΘΑ ΣΧΟΛΗΘΩ ΜΕ ΜΕΦΗ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΑΡΧΟΙΛΟΓΟΙ ΑΠΕΡΓΟΥΝ..

εγω πιστευω οτι καλο θα ηταν να γινονται προκαταβολικα οι εξετασεις..οποτε καλως ας τα κανει τωρα..
Ουυυυυυυυυυυυυφφφφφφφφφφφφφ επιτέλους σπιτάκι μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κοριτσάκια που είσαστε;;;;;; Κόντεψα να τρελαθώ μια βδομάδα εκεί μέσα.

Καταρχην είμασταν γκαντεμηδες που δεν εφημέρευε το Καραμανδάνειο Παίδων κ πήγαμε στο Παν/κό που εκεί σε ξεψαχνίζουν χωρίς λόγο.

Γνωμάτευση;;;;;: Πνευμονία, τους διαψευδει η ακτινογραφία. Λοίμωξη του αναπνευστικού, δεν κάνει πυρετούς οπότε ούτε αυτό. Αναπνευστική δυσχέρεια, όχι ούτε αυτό γιατί είχε ακροαστικά κ στους δύο πνευμονες. Βρογχιολίτιδα, όχι γιατί ο ένας πνευμονας συνήλθε. Μετά θυμήθηκαν ενα μικροβιο στα ουρα κ είπαν να ψαξουν για τυχον παλινδρομηση.... Ακόμη ψάχνουν.... Θα πάω έξω να κάνω τις εξετασεις να βρουμε την υγειά μας...

Εχω χάσει πολλά επεισόδια αλλά που θα πάει.....Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας βρε τσουπίτσες. Ευχομαι να μην τα περασει άλλο κοριτσάκι αυτά....

Πάω να βάλω μπρος να μαζεψω το "σπίτι". Ο Θεος να το κάνει. Φαντάζεστε τι γίνεται έτσι;;;;;;

αντε βρε κοριτσι και σε σας αλλο κακο να μην ερθει..:(
xaxaxaxaxxax εχεις δικιο ρε ασπα!!!!!!!

εγω του πηρα σημερα την bexident την συστησε φιλη και οντω τον ηρεμησε λιγο!!!!!!!!!ο καημενος σαν τρελος εκανε οτι μπορουσε να μπει ηθελε να το βαλει στο στομα!!!!

ρε κοριτσια ειπα στην παιδιατρο για το ποσιμο και μου ειπε δεν χρειαζεται......μονο λεει αν ειχες μεγαλυτερα παιδακια......δεν πρεπει να το κανουν ομως?????

.....
γεια σου ευανθια!!!!

δε μου λετε αν μου το γραψει τωρα που θα παω εγω μπορω να τους το δωσω να το πιουν?ειναι δυσκολο??/

τα πηρε ο αντρας μου τωρα,τι θα πει λεει δεν θελει,εγω θελω να το κανω στα παιδια μου!!

μαρακι καλο ειναι να πηγαινετε συμφωνα με τη μεθοδο του παιδιατρου σας..εμας δε μας ειπε τιποτα για αυτο το εμβολιο κ περασε κ ο στρατος μια ηπια γαστρεντεριτιδα...η πρωτη που ειχαμε εκανε τα εμβολια δυο δυο,αυτος το παει λαου λαου..δεν θελει λεει να κανει επιθετικη τακτικη...οποτε μην τον επιμενεις...αλλωστε ειμαι της αποψης για ποιο λογο να βαζουμε εξασθενημενα μικροβια στα παιδια μας αν δεν υπαρχει πραγματικη αναγκη??
Καλησπέρα κοριτσάρες μου.... Δεν έχω διαβάσει τπτ και ούτε θα προλάβω να τα διαβάσω. Ελπίζω να περάσατε καλά στη συνάντηση θα ψάξω τα album σας να δω αν έχετε βάλει φωτο. Δεν προλαβαίνω να μπω καθόλου γιατί στη δουλειά γίνεται χαμός γυρνάω σπίτι να μαγειρέψω να πλύνω να σιδερώσω να μπανισω να ξεσκ@τ0σω και φτου και από την αρχή, είχα και φιλοξενούμενη για μια ακόμα φορά. Σήμερα έφυγε καταλαβαίνετε. Είδα μόνο δυο στενάχωρα πράγματα στις τελευταίες σελίδες για την αδερφή της Κίμης και το μωρό της Δαλιδάς. Περαστικά στο μωρό και η αδερφή της Κίμης καλά να είναι θα κάνει άλλο μωράκι. Τα πέρασα και εγώ αυτά και ξέρω. Είναι δύσκολη μαι αποβολή. Η μικρή μου είναι χάλια μύξα και βήχα. Θα την πάω αύριο doctor μπας και μας δώσει τπτ να συνέλθει. Για spiropent την κόβω αλλά θα δείξει. Τα χέρια όλη τη μέρα στο στόμα η πιπίλα από την ανάποδη στο στόμα, και ένα παιχνιδάκι που είναι αρκουδάκι και αυτό στο στόμα. Να δούμε.... Αυτά σας φιλώ και πάω να τσεκάρω τα album σας!!!
ειρηνη περαστικα σας..
Καλημερα...

Ειπα να περασω να πω τον πονο μου...εχω χαθει εδω και 3 μερες μιας και η παραγωγη μου εχει μειωθει απιστευτα πολυ και ειμαι ενα με το πατωμα...αντλουσα επι 40 λεπτα σε ενα στηθος που ειχε να αδειασει 3 ωρες και εβγαζα 25ml γαλα με νοσοκομειακο θηλαστρο...το μωρο εκει που κοιμοταν σερι αρχισε να ξυπνα 3 και 4 φορες την νυχτα για να συμπληρωσει γευματα...ειμαι ψυχολογικα ενα κουρελι αφου το μωρο δεν περναει φαση ταχειας αναπτυξης απλα δεν ξερω τι παιζει την παρτη μου.Καθε 1 μηνα δλδ θα γινεται αυτο?!?!?!Ειμαι ενα ορθιο ζομπι κλαιω σαν μικρο παιδι απο τους πονους σε ολο μου το σωμα και απο την ψυχικη κυριως εξαντληση...κλαιω επισης και απο τις τυψεις που ειμαι ενα βημα απο το frezylac και το φαρμακειο...ακομα και τωρα που τα γραφω κλαιω...ειναι ορμονικο...?!?!?!τι να πω τετοια μειωση σε αποκλειστικο θηλασμο? Γιατι?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

ισως να ειναι φαση και να επανελθεις..ομως κοπελα μου γιατι βασανιζεις τον εαυτο σου??να δοξαζεις το θεο που θηλασες τοσους μηνες και το παιδακι σου μεγαλωνει γερο..τι να πουν τ αλλα που δεν θηλασαν καθολου για αποιονδηποτε λογο..??μια χαρα μεγαλωνουν και με τη φορμουλα που πλεον ειναι πολυ προσεγμενη..
kimi μου καλή δύναμη στην αδερφούλα σου

Δαλιδά και Γογώ περαστικά στα μικρούλια σας

Μαριάνθη μου θα συμφωνήσω με τα κορίτσια και ειδικά με την Ελένη και μην ξεχνας ότι η ποσότητα που βγάζεις με το θήλαστρο δεν είναι ενδεικτική της παραγωγής σου. Εγώ έχω πολλά σκαμπανεβάσματα στην παραγωγή πάντως.

Να σας πω τώρα και τα δικά μας τα ωραία

Χθες πήγαμε νοσοκομείο....

Η μικρή έβγαζε πηχτό γιαούρτι για μια ώρα και μετά έκανε ρουκέτα γάλα

Ο παιδίατρος τρόμαξε και μου είπε να την πάω νοσοκομείο

Κάναμε υπέρηχο κοιλίας και στομάχου

Έδειξε μικρού βαθμού ΓΟΠ

Επίσης έχουμε διπλό πυελοκαλυκυλικό σύστημα που μάλλον δε σημαίνει τπτ, περιμένουμε να βγει και η καλλιέργεια ούρων για να σιγουρευτούμε ότι όλα καλά.

Επίσης έχει ωοθυλάκιο η σκατούλα, πράγμα που συνήθως συμβαίνει σε ορμονικά υποβοηθούμενες εγκυμοσύνες.Και αυτό μας είπαν δεν είναι τπτ.

Ντοκ Αλέκα ελπίζω να το τσεκάρεις έτσι?

Λοιπόν μας πήραν αίμα και ούρα...Πολύ κλάμα, πιάστηκε η ψυχούλα μου, με κλείδωσαν από έξω

Λοιπόν Ζωή άκου πως μας πήραν ούρα....Με ένεση στην κύστη...΄'αστα πλάνταξε το πουλάκι μου

τζια βαρεθηκα να το λεω σημερα..περστικα βρε κοπελα μου και σε σας..τι εγινε το παρεακι μας ρε γμτ το ματιαξαν???
Μολις με πηρε ο πατερας μου και μου ειπε οτι η μανα αυριο θα αρχισει ελαφρας μορφης χημειοθεραπεια...αρχισε η αντιστροφη μετρηση κοριτσια...Αλεκουκο σαρκωμα kaposi ειναι αυτο που εχει απο την ανοσοκαταστολη το επαθε...και μη χειροτερα!! :(:(:(:(
:(:(:(κουραγιο..
Πωπώ Ζωή δύναμη και πίστη να έχετε κορίτσι μου

σάρκωμα kaposi το είδα χθες στο τελευταίο επεισόδιο greys anatomy αλλά δεν κατάλαβα πολλά....

το διπλό πυελοκαλυκικό σύστημα είναι διπλος νεφρος-ανατομική ανωμαλία-συνήθως δε δημιουργεί προβλήματα αλλα΄πρέπει αν κάνουμε συχνά καλλιέργειες να τσεκάρουμε αν έχει ουρολοίμωξη. απότι έχω διαβάσει όταν έχει και δευτερο ουρητήρα μαζί μπορει να προκαλέσει περισσότερα θέματα που λύνονται χειρουργικά

αυτα που διαβαζουμε πολλες φορες μας αγχωνουν περισσοτερο...ολα καλα θα παν..
το σαρκωμα kaposi που με ρωτησες δημιουργειται σε ασθενεις που εχουν χαμηλο ανοσοποιητικο (συνηθως σε ασθενεις με ΗΙV) αλλα η μητερα μου λογω της μεταμοσχευσης νεφρου επαιρνε φαρμακα για να κρατα το ανοσοποιητικο της σε καταστολη ωστε να μην αποβαλει το νεφρο κι αυτο επειδη τα επαιρνε 12 χρονια (τοσα εχει κανει μεταμοσχευση) δημιουργεισε το σαρκωμα το οποιο δεν θεραπευεται...απλα μπορεις να το κρατησεις σε καποια επιπεδα η μανα ομως το εχει στην κοιλιακη χωρα κι αυτο εχει βρει λιπος κ μεγαλωνει...δεν παιρνει χειρουργιο λογω της περιοχης που βρισκεται και τωρα με τις χημιοθεραπειες εχει μεγαλο κυνδυνο να αποβαλει το νεφρο και να ξαναξεκινησει αιμοκαθαρση οπου ειναι πολυ δυσκολο να αντεξει ο οργανισμος και βασικα η καρδια ολα αυτα γιατι ειναι ταλαιπωρημενη πολυ ε περασαν και τα χρονια ειναι 67 χρονων οχι μεγαλη αλλα οταν αρρωστησε ηταν 40 ειχε αλλες δυναμεις...
κοριτσι μου ο θεος να σας δωσει δυναμη και κουραγιο...οτι ειναι να γινει ας γινει λεω εγω..αρκει να μην ταλαιπωρειται η καημενη η μανουλα σου..
αα.. ρε τζια καταλαβα...που να τα ξερεις αυτα ρε παιδι μου τελος παντων να δουμε κ εμας τι θα μας πει ο υπερηχος την τεταρτη..και βλεπωντας κ κανωντας....

μαρκελακι μου σε ευχαριστω...απλα ολα μαζι..

ειμαι κ μονη μου κ δεν θελω να τρεχω κ τον πατερα μου κι αυτος ο κακομοιρης μερα παρα μερα στα νοσοκομεια εχει παρατησει και δουλεια κ ολα....τωρα την τεταρτη θα πρεπει να παω μονη μου βεβαια αμα του το πω δε θα με αφησει αλλα μαλλον δε θα του πω τιποτα θα βουτηξω τη μπεμπε κ θα παω...θα παρω κ το καροτσι ενταξη θα τα καταφερω αλλα να μωρε πολλα τα μετωπα εχω κι εγω τα δικα μου πρεπει να παω στο νευρολογο γιατι ακομα μουδιασμενα ακρα εχω...οφθαλμιατρο...οδοντιατρο (πρεπει να βγαλω φρονιμιτη) κ.α. πολλα....(κιμι...σου δεινω τροφη βλεπεις ετσι?)

τι τραβας ρε κοπελα μου!!!χαρα στο κουραγιο σου..:(

τα δικα μας τα νεα ειναι καλα..μολις δωσαμε και τα υπολοιπα 14χιλιαρικα για το αυτοκινητο σε μια ομορφη επιταγη ημερας!!!!χαλαλι ομως!!!μεχρι την αλλη παρασκευη μαλλον θα ειναι εδω..αρκει να μην κανουν αλλη απεργια οι βρωμοτελωνειακοι..ελπιζω σημερα να εκτελωνιστηκε!!!

τελικα επειδη στενευτηκαμε οικονομικα θα κανουμε τραπεζι σε μονο σε συγγενεις...ετσι λεμε..θα φανει...

απο υγεια μια χαρα ευτυχως..ο στρατος εχει ενα βηχαλακι αυτες τις μερες αλλα μαλλον ειναι απο τις μυξουλες που ειχε..κατεβηκαν κ εγιναν φλεμα..εγω εχω φρικαρει παντως ρε κοριτσια..πρεπει οπως δηποτε να ανοιξει ο καιρος να παιρνω τα μωρα κ να κανω βολτες!!δεν παει αλλο..δεν εχω κ ατομο να μου τα κρατησει να ξελαμπικαρω λιγο...ολο στο λουκα μου φορτωνομαι!!!!


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπερα κοπελιτσες μου

Ζωη μου στεναχωρηθηκα πολυ με τα νεα σας ευχομαι να γινει ο,τι καλυτερο με την υγεια της μαμας σου και καλη δυναμη σε σας ... :(

Επισης ευχαριστω ολες σας για την συμπαρασταση σας...θα αποθηλασω εβγαλα και το τικερακι μου ελπιζω ο μικρος να με συγχωρεσει εγω δεν θα με συγχωρησω αλλα δεν μπορω με αυτη την ψυχολογια να κανω τπτ διαφορετικο...ο Παυλος δεν ειναι σε θεση να με πολυστηριξει δεν του φαινεται τραγικο να μην θηλασει αλλο ο μικρος η μανα μου το ιδιο οπως και ο πατερας μου...ευχομαι στο επομενο παιδακι μου αν με αξιωσει ο Θεος να τα παω καλυτερα...πανω απο ολα σταματαω γιατι ολη αυτη η ψυχωση που εχω με τον θηλασμο δεν την λες και φυσιολογικη...εννοειται οτι οποιαδηποτε απορια μπορω να λυσω με βαση το βιβλιο της Πατσουρου θα το κανω...μολις ειμαι καλυτερα θα μπω να σας ξανασυναντησω...σας φιλω γλυκιες μου!!!!!

ΥΓ.Περαστικα στα μωρακια σας !!!!

χωρις να παρεξηγηθω,για το καλο σου το λεω μαριανθουλα μου,δεν ειναι καλο να εισαι τοσο πορωμενη..και τα βιβλια κλειστα..τα εχεις ξεζουμισει...οκ,οπως προειπε και η μεφη,υπαρχει ενας γενικος κανονας,αλλα δεν ειμαστε ολες ιδιες αγαπη μου..χαλαρωσε..

ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

29 Αυγουστου μονο δε γινονται λογω κποιας γιορτης...το ξερω γιατι τοτε ηθελα να βαφτισω.

....Τα γενέθλια μου...!!!!!!!

.....και

ο αποκεφαλισμος του Ιωαννη του Προδρομου

Καλησπερα κοπελιτσες μου

Ζωη μου στεναχωρηθηκα πολυ με τα νεα σας ευχομαι να γινει ο,τι καλυτερο με την υγεια της μαμας σου και καλη δυναμη σε σας ... :(

Επισης ευχαριστω ολες σας για την συμπαρασταση σας...θα αποθηλασω εβγαλα και το τικερακι μου ελπιζω ο μικρος να με συγχωρεσει εγω δεν θα με συγχωρησω αλλα δεν μπορω με αυτη την ψυχολογια να κανω τπτ διαφορετικο...ο Παυλος δεν ειναι σε θεση να με πολυστηριξει δεν του φαινεται τραγικο να μην θηλασει αλλο ο μικρος η μανα μου το ιδιο οπως και ο πατερας μου...ευχομαι στο επομενο παιδακι μου αν με αξιωσει ο Θεος να τα παω καλυτερα...πανω απο ολα σταματαω γιατι ολη αυτη η ψυχωση που εχω με τον θηλασμο δεν την λες και φυσιολογικη...εννοειται οτι οποιαδηποτε απορια μπορω να λυσω με βαση το βιβλιο της Πατσουρου θα το κανω...μολις ειμαι καλυτερα θα μπω να σας ξανασυναντησω...σας φιλω γλυκιες μου!!!!!

ΥΓ.Περαστικα στα μωρακια σας !!!!

Δεν πειράζει βρε Μαριάνθη,καλα να ειναι το μωρακι και ολα τα αλλα ειναι λεπτομεριες.

Ομως πιστευω πως οταν θα εχει περασει λιγος καιρος και θα εχεις χαλαρωσει θα το μετανιωσεις.:(

Μαρη Μεφη, απο ποιο χωριο εισαι;;;; Ερχεται ο αντρας μου αυτη την εβδομαδα Ξανθη για δουλεια, θα ρθει και την αλλη, αμα εχει καλο καιρο μπορει να πεταχτω κι εγω (με τη μπεμπα φυσικα)!

Κοριτσια, μακαρι να περασουν γρηγορα τα προβληματα σε μωρακια γονεις κι αδελφια!!!!

Το καλο με το καφε μας ειναι οτι οταν εχει μία προβλημα, ολες δινουν τη θετικη τους ενεργεια, και ολα περνανε γρηγορα ή πιο ευκολα τελως παντων!! Λεμε και καμια μ@$%κια εδω μεσα και ξεχνιομαστε!!

Αληθεια, ηθελα καιρο να ρωτησω, ποια ξεκινησε πρωτη να γραφει στο καφε Νοεμβριου του προηγουμενου φορουμ;;; Ποιες ειναι οι βετερανοι εδω μεσα;;;;

Εγω εγραφα απο την αρχη ,γιατι ρωτας θα μας κανεις κανα δώρο?:-P


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως αν θυμαμαι καλα μπηκα γυρω στον 3ο μηνα..καπου στον μαιο..


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε το είδαν χθες στον υπέρηχο -ακου πληροφοριακά-να κλέψω τη δουλειά της αλέκας?????

αποτι κατάλαβα προγεννητικά φαίνεται η διάταση νεφρών και οι κύστες.

Στην περίπτωση μας η ακτινολόγος γράφει: δίδεται η εντύπωση διπλού πυελοκαλυκικού συτήματος.

Τώρα τι να πω....

Ζηνοβία ου μήπως να επαναλαμβάνατε την εξέταση? Και να παίρνατε και μια δευτερη γνωμη. Εαν θελήσεις έχω να σου προτείνω παιδοακτινολόγο για υπέρηχο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

.

Δεν πειράζει βρε Μαριάνθη,καλα να ειναι το μωρακι και ολα τα αλλα ειναι λεπτομεριες.

Ομως πιστευω πως οταν θα εχει περασει λιγος καιρος και θα εχεις χαλαρωσει θα το μετανιωσεις.:(

ειδατε?? ειδατε το φιδι το κολοβο τι ωρα που τηε την ειπε??:tongue::P:p:p:p:p....ασ΄την μαρη..δεν τη βλεπεις πως τρελαινεται!!!!


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Μαρη Μεφη, απο ποιο χωριο εισαι;;;; Ερχεται ο αντρας μου αυτη την εβδομαδα Ξανθη για δουλεια, θα ρθει και την αλλη, αμα εχει καλο καιρο μπορει να πεταχτω κι εγω (με τη μπεμπα φυσικα)!

Κοριτσια, μακαρι να περασουν γρηγορα τα προβληματα σε μωρακια γονεις κι αδελφια!!!!

Το καλο με το καφε μας ειναι οτι οταν εχει μία προβλημα, ολες δινουν τη θετικη τους ενεργεια, και ολα περνανε γρηγορα ή πιο ευκολα τελως παντων!! Λεμε και καμια μ@$%κια εδω μεσα και ξεχνιομαστε!!

Αληθεια, ηθελα καιρο να ρωτησω, ποια ξεκινησε πρωτη να γραφει στο καφε Νοεμβριου του προηγουμενου φορουμ;;; Ποιες ειναι οι βετερανοι εδω μεσα;;;;

Δεν μ'ενω στο χωριο εδώ και 16 χρόνια.Να έρθεις οπωσδήποτε να συναντηθούμε γιατί αυριο εγώ δεν μπορώ να μπώ μέσα στην πόλη.

Καλησπερα κοπελιτσες μου

Ζωη μου στεναχωρηθηκα πολυ με τα νεα σας ευχομαι να γινει ο,τι καλυτερο με την υγεια της μαμας σου και καλη δυναμη σε σας ... :(

Επισης ευχαριστω ολες σας για την συμπαρασταση σας...θα αποθηλασω εβγαλα και το τικερακι μου ελπιζω ο μικρος να με συγχωρεσει εγω δεν θα με συγχωρησω αλλα δεν μπορω με αυτη την ψυχολογια να κανω τπτ διαφορετικο...ο Παυλος δεν ειναι σε θεση να με πολυστηριξει δεν του φαινεται τραγικο να μην θηλασει αλλο ο μικρος η μανα μου το ιδιο οπως και ο πατερας μου...ευχομαι στο επομενο παιδακι μου αν με αξιωσει ο Θεος να τα παω καλυτερα...πανω απο ολα σταματαω γιατι ολη αυτη η ψυχωση που εχω με τον θηλασμο δεν την λες και φυσιολογικη...εννοειται οτι οποιαδηποτε απορια μπορω να λυσω με βαση το βιβλιο της Πατσουρου θα το κανω...μολις ειμαι καλυτερα θα μπω να σας ξανασυναντησω...σας φιλω γλυκιες μου!!!!!

ΥΓ.Περαστικα στα μωρακια σας !!!!

Καλά,ρε Μαριανθούλα γιατί ξαφνικά τόση απογοήτευση;;;Ξεκίνα πρώτα μεικτή διατροφή και μετά από 2 εβδομάδες εαν δεν δεις αποτελέσματα τότε κόψτο.

τα δικα μας τα νεα ειναι καλα..μολις δωσαμε και τα υπολοιπα 14χιλιαρικα για το αυτοκινητο σε μια ομορφη επιταγη ημερας!!!!χαλαλι ομως!!!μεχρι την αλλη παρασκευη μαλλον θα ειναι εδω..αρκει να μην κανουν αλλη απεργια οι βρωμοτελωνειακοι..ελπιζω σημερα να εκτελωνιστηκε!!!

τελικα επειδη στενευτηκαμε οικονομικα θα κανουμε τραπεζι σε μονο σε συγγενεις...ετσι λεμε..θα φανει...

απο υγεια μια χαρα ευτυχως..ο στρατος εχει ενα βηχαλακι αυτες τις μερες αλλα μαλλον ειναι απο τις μυξουλες που ειχε..κατεβηκαν κ εγιναν φλεμα..εγω εχω φρικαρει παντως ρε κοριτσια..πρεπει οπως δηποτε να ανοιξει ο καιρος να παιρνω τα μωρα κ να κανω βολτες!!δεν παει αλλο..δεν εχω κ ατομο να μου τα κρατησει να ξελαμπικαρω λιγο...ολο στο λουκα μου φορτωνομαι!!!!

Καλορίζικο,καλοτάξιδο και περαστικά στον κλώνο σου!!!!

....Τα γενέθλια μου...!!!!!!!

.....και

ο αποκεφαλισμος του Ιωαννη του Προδρομου

:tongue:Σωστή!Μπερδεύτηκα!!Ακου η Κοίμησις της Θεοτόκου;;Α ρε να το έβλεπε η μάνα μου!!!!!

[

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα κοπελιτσες μου

Ζωη μου στεναχωρηθηκα πολυ με τα νεα σας ευχομαι να γινει ο,τι καλυτερο με την υγεια της μαμας σου και καλη δυναμη σε σας ... :(

Επισης ευχαριστω ολες σας για την συμπαρασταση σας...θα αποθηλασω εβγαλα και το τικερακι μου ελπιζω ο μικρος να με συγχωρεσει εγω δεν θα με συγχωρησω αλλα δεν μπορω με αυτη την ψυχολογια να κανω τπτ διαφορετικο...ο Παυλος δεν ειναι σε θεση να με πολυστηριξει δεν του φαινεται τραγικο να μην θηλασει αλλο ο μικρος η μανα μου το ιδιο οπως και ο πατερας μου...ευχομαι στο επομενο παιδακι μου αν με αξιωσει ο Θεος να τα παω καλυτερα...πανω απο ολα σταματαω γιατι ολη αυτη η ψυχωση που εχω με τον θηλασμο δεν την λες και φυσιολογικη...εννοειται οτι οποιαδηποτε απορια μπορω να λυσω με βαση το βιβλιο της Πατσουρου θα το κανω...μολις ειμαι καλυτερα θα μπω να σας ξανασυναντησω...σας φιλω γλυκιες μου!!!!!

ΥΓ.Περαστικα στα μωρακια σας !!!!

αντε βρε χαζο ακου εκει να σε συγχωρεσει ο μικρος...εγω δηλαδη που δεν γινοταν να θηλασω ουτε με ψευτικες θα με αποκληρωσει??:tongue:εσυ κοριτσαρα μου εκανες οτι μπορουσες για το παιδακι σου κ αυτο εχει σημασια κ οχι ποσο καιρο τον θηλασες...μην ακουω χαζα...δεν σημαινει οτι δεν τον αγαπας κ οτι δεν νοιαζεσαι γι αυτον ακους εκει...ναι λοιπον εχεις ψυχωση αλλα γι αυτο σ αγαπαμε γιατι εισαι διαφορετικη:wink:;-)


PlbZp2.png
Link to comment
Share on other sites

Και συ μαρή .......πας και το ξαναποστάρεις μπάς και δεν το δεί.......

:D:D:D:D:D

Μαρκελλακι ναι...εχει γεννεθλια. Ελενιτσα θυμασαι ποτε το ανοιξες??


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Εσέαν Ελένη θα σε κάνω δώρο την κόρη μου!!! Χιχιχι!!! Έτσι, από περιέργεια ρώτησα!!

:-P:-P:-PΕγω το διαβαζα απο την αρχη κ γραφτηκα μεσα Ιουλιου...ηταν πολυ καλη παρεουλα ημουνα κ 3 μηνες στο κρεβατι λογω αποκολησεων κ ηταν τρελη παρηγορια...πιο νωρις δεν ημουν σε θεση να μιλησω...ηθελα να βεβαιωθω οτι θα ξεπεραστουν ολα κ μολις ενιωσα μεσα μου οτι ολα ειναι καλα πλεον τσουπ τρυπωσα!!!


PlbZp2.png
Link to comment
Share on other sites

:D:D:D:D:D

Μαρκελλακι ναι...εχει γεννεθλια. Ελενιτσα θυμασαι ποτε το ανοιξες??

Δεν το ειχα ανοιξει εγω καλέ ,μια αλλη ελενη ,elen07 ηταν αλλα δεν ξαναμπηκε απο την αρχη.

Ηταν γυρω στις 10 Μαρτιου γιατι τοτε εκανα το τεστ και βγηκε θετικο και αρχισα να γραφω αμεσως.


Γιαννης 1/7/2006 - Νικόλας 20/10/2009

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...