Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

      Ναι εννοείται ο καθε γιατρός ξέρει το καλύτερο ανα περιπτωση. Εγώ και δεύτερη μέρα που ξεκίνησα και 3η γιατί την πρώτη δεν είχα ροή το ενδιομητριο μια χαρά έφτιαξε.  Εσένα αυτό που σου έγραψαν. Καλή αρχή!!!! 🙏

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Αλεκα μου διπλα μενει η μανα μου μια πορτα ειμαστε καθε μερα την εχει τη μικρη και τωρα που μιλαμε εδω διπλα μου ειναι αλλα θα παει να ξαπλωσει γιατι ποναει η καημενη...τωρα της ελεγα αυτα που μου ειπες και πως να κανει υπομονη...τεσπα αντε να μη σας πρειζω κ με τη μανα συνεχεια..ολα καλα θα το παλεψουμε οσο μπορουμε οπως κανουμε 27 χρονια τωρα!!

Kαρδια μου δεν μας πρηζεις να μας μιλας ναι?


PlbZp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

θα ρωτησω κοριτδακι....κατσε να παει 8-9 να χολαχει απο νοσοκομειο...Ενημερωτικα, η ινσουλινη ειναι ορμονη...εκανες δεν εκανες???

από το αγχος μου για τον Αγγελο...εχω διαβασει 2-3 σειρες παιδιατρικης απο εγκυκλοπαιδειες..:D

αν πατε Καλαματα θα σας δουμε κατω..

Νομιζω πρωτη η Ελενη 1...σιγουρα ηταν και η Ομορφακια...και η Μαριανθη....ποια άλλη?? Εγω γαφτηκα στρις μανουλες Νοεμβριου γυρω στις αρχες Απριλιου....κατα τις 6-7 που εμαθα ότι ημουν εγκυος..

εσυ αλεκα ησουν πριν απο μενα... εγω μπηκα, οχι γιατι σας διαβαζα ανεκαθεν, αλλα μολις διαβασα το τραγουδακι του γιαννακη της ελενης1. σκεφτηκα τι γλυκο που ηταν που το μοιραστηκε, κ πως δεν γινεται να ειναι γαιδουρες στο φορουμ κ αναισθητες(ειμαι κ απιστος θωμας...), κ μπουκαρα. βρηκα την ελενη26, τη γωγωκα, το λιτσακιον, τη μαιρη, το ιριδακι, θα ξεχναω σιγουρα καποιες...

Δεν το ειχα ανοιξει εγω καλέ ,μια αλλη ελενη ,elen07 ηταν αλλα δεν ξαναμπηκε απο την αρχη.

Ηταν γυρω στις 10 Μαρτιου γιατι τοτε εκανα το τεστ και βγηκε θετικο και αρχισα να γραφω αμεσως.

κολοπιλαλα την επιασε την αλλη....:-P:-P:-P

Nαι και κάνω ακόμα, αλλά δεν έχει με τις ορμόνες αναπαραγωγής

Κοίτα το πιο πιθανό είναι να είναι η μικρή μου σαν την ομορφάκια....σεξουλιάρα!!!!

Ευχαριστώ πατριωτάκι

Μαρκελλακι ευχαριστώ πολύ-μπορεί να το χρειαστώ, θα σου το ζητήσω εν καιρώ

ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!! να γινουμε 2 τα κοριτσακια που γλεντανε...γιατι...δεν σας βλεπω ζωηρες!

Ρε κορίτσια η ομορφακια που είναι-στο μπαλκόνι??????

Πάω να τη βρω

μπες μεσα μαρη... δεν βγηκα ακομη...

δεν φτανει που με εχετε ριξει στα ταρταρα ψυχολογικα, μια η Ζωη(ολη μερα σημερα!), μια εσυ, μια...δεν θυμαμαι αν ειναι κ καμμια αλλη, θελετε να μπαινω κιολας. δρ., δεν ειμαι... τι να πω???

περαστικα σε ολα τα κοριτσακια, μικρα κ μεγαλα!

ειχαμε πολυ δουλεια(καθε τελος μηνα ψιλογ@μ...), κ δεν μπορεσα. κ για κατουρημα μια φορα πηγα. κ μια που βγηκα εξω για σοκολατα, γιατι μου επεσε το ζαχαρο;), κ δεν κρατηθηκα...ειπα μη με βρει κανα ξαφνικο, κ με μαζευουν εδω μεσα... μετα μαγαζι, λεγαμε για τον συμμαθητη του νικηφ., γυρισαμε μπανιαριστηκαμε οικογενειακως, κ τωρα σβερκωθηκαν επιτελους...


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites

Ρε ομορφακια δικιο εχεις αντε στο καλο σ@@###α μας εχει παει η εβδομαδα μια με την αδερφουλα της Κιμης κ την συζητηση για τις εκτρωσεις μια με τα αρωστουλια μας μια εγω με τη μανα....μια η μαριανθη με το θηλασμο (πολυ απο κατω σε πηρε βρε μαριανθη μη μασας)....αντε να ανεβουμε λιγο εχουμε κ μικρα παιδια κ δεν κανει!!!!


hq542ekr5zay08qe.png9j0i668o8xjsckws.png

ΕΔΩ ΚΑΙΛΑΝΤΕΡ ΟΒΕΡ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

την ιριδα μιας και την εχω στο μσν,την βλεπω οπωτε μπαινει στον υπολογιστη της:cool: πριν απο λιγο μπηκε:cool::cool::cool::D

δεν θα εχει κανει καμμια καινουργια αγορα... το ξετιναξε το μαδερκερ...

μωρη βρωμιτσα, ηθελα να ξερα πως θα ξεκουβαλησεις να πας ροδο με τα βρεφη... το μυαλο σε κραταει θα μου πεις???


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites

Μολις με πηρε ο πατερας μου και μου ειπε οτι η μανα αυριο θα αρχισει ελαφρας μορφης χημειοθεραπεια...αρχισε η αντιστροφη μετρηση κοριτσια...Αλεκουκο σαρκωμα kaposi ειναι αυτο που εχει απο την ανοσοκαταστολη το επαθε...και μη χειροτερα!! :(:(:(:(

:(:(:(::(:(:(: Κουράγιο και δύναμη στην μανούλα σου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τωρα που το θυμηθηκα κ το Δωροθεα μου αρεσει αλλα θα παρεξηγηθει η πεθερα.. σου λεει δεχομαι να μη βγαλετε το ονομα μου παρα μονο αν βγει της συμπεθερας...ρε γαμωτο οι δικοι μου γονεις ειναι μεγαλητεροι σε ηλικια απο τους γονεις του πιπινιου κ ομως ειναι πολυ παραδοσιακοι σε αυτα..να φανταστειται οτι η πεθερα μου δεν ερχετε λεει σπιτι να δει τη μπεμπα γιατι δεν ειμαστε παντρεμενοι κ τι θα πει ο κοσμος :confused::confused::confused: κι να την παω εγω λεει..το εριξα κι εγω οτι δεν ειναι ο καιρος για να πηγαινω βολτες με το μωρο κ δεν παωω εχει να την δει απο τα χριστουγεννα ... ειμαι κακιααα???:rolleyes: αλλα αμα κανω οτι θελουνε θα με καβαλισουν στο τελος....


hq542ekr5zay08qe.png9j0i668o8xjsckws.png

ΕΔΩ ΚΑΙΛΑΝΤΕΡ ΟΒΕΡ!!!

Link to comment
Share on other sites

δεν θα εχει κανει καμμια καινουργια αγορα... το ξετιναξε το μαδερκερ...

μωρη βρωμιτσα, ηθελα να ξερα πως θα ξεκουβαλησεις να πας ροδο με τα βρεφη... το μυαλο σε κραταει θα μου πεις???

Α Ελένη θα σφαχτούμε μην τις βάζεις λόγια!!! Εγώ βέβαια της είπα πως αν δεν χρονίσουν τα μωρά μου δεν το κουνάω από τη Ρόδο....

Link to comment
Share on other sites

και εγω λεω που ειναι το ψαρι ολη μερα:tongue::tongue::tongue:

ζωιτσα αυτη που βαζουν και τα κοριτσια μπας και καψει-μαζεψει τιποτα:tongue::tongue:καλε πως την λενε,σελοφιν....

:lol::lol::lol::lol: εγω βαζω μια της σαντατζελικα...καλη ειναι για να δουμε..


hq542ekr5zay08qe.png9j0i668o8xjsckws.png

ΕΔΩ ΚΑΙΛΑΝΤΕΡ ΟΒΕΡ!!!

Link to comment
Share on other sites

δεν θα εχει κανει καμμια καινουργια αγορα... το ξετιναξε το μαδερκερ...

μωρη βρωμιτσα, ηθελα να ξερα πως θα ξεκουβαλησεις να πας ροδο με τα βρεφη... το μυαλο σε κραταει θα μου πεις???

:lol::lol::lol:γιατι μωρε εγω θα μας παω,το καραβι,δωματιο θα εχουμε,φαγητο θα εχουν,καροτσι επισης....μια χαρα!!!!

Α Ελένη θα σφαχτούμε μην τις βάζεις λόγια!!! Εγώ βέβαια της είπα πως αν δεν χρονίσουν τα μωρά μου δεν το κουνάω από τη Ρόδο....

:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:με ξερεις εμενα φιλεναδα μπροστα σε αυτα που θελω να τα παω η ροδος ειναι θεσ/νικη-χαλκιδικη,δεν αλλαζω γνωμη:lol::lol:

εσυ βρε αννα μου εχεις και 4 ζωη να χουν!!!!ποιον να πρωτομαζεψεις!!!!


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...