Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

θα ...Ενημερωτικα, η ινσουλινη ειναι ορμονη...εκανες δεν εκανες???

Nαι και κάνω ακόμα, αλλά δεν έχει με τις ορμόνες αναπαραγωγής

Κοίτα το πιο πιθανό είναι να είναι η μικρή μου σαν την ομορφάκια....σεξουλιάρα!!!!

τζια βαρεθηκα να το λεω σημερα..περστικα βρε κοπελα μου και σε σας..τι εγινε το παρεακι μας ρε γμτ το ματιαξαν???

!

Ευχαριστώ πατριωτάκι

Ζηνοβία ου μήπως να επαναλαμβάνατε την εξέταση? Και να παίρνατε και μια δευτερη γνωμη. Εαν θελήσεις έχω να σου προτείνω παιδοακτινολόγο για υπέρηχο.

Μαρκελλακι ευχαριστώ πολύ-μπορεί να το χρειαστώ, θα σου το ζητήσω εν καιρώ


byXKp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερΑ!!!!!

καλα τι χαμος ειναι αυτος να κανουμε κανενα εξορκισμο ρε κοριτσια αμαν....

Δεν θα ποσταρω ξεχωριστα για να δωσω κουραγιο γιατι θα γινω πολυ κουραστικη!!!!!!!!

Μονο υπομονη για ολες τις κοπελες.....τι να πω οτι ολα ειναι μεσα στο προγραμμα?ε και θα διορθωθουν ετσι τα πραγματα?ΟΧΙ

ΑΠΛΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ................


iMLpp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω μετα καλουσα οποιες εβλεπα οτι γεννανε Νοεμβριο ,η Γωγουλα ηρθε κατι αλλες με .....φτύσανε....:lol:

Tσουπ πάλι πετάχτηκααα..

Εμένα Ελενίτσα εσύ με κάλεσες όντως.. Έγραφα στα κοριτσάκια του Δεκεμβρίου και μου ειπες να μπώ και στου Νοεμβρίου.. Οπότε σε σενα οφείλω το ωραίο παρεάκι εδώ.. ;);)

Που το θυμήθηκες καλέε????? Και εγώ αν θυμάμαι καλά αρχές Απριλίου μπήκα..

Link to comment
Share on other sites

καλησπερΑ!!!!!

καλα τι χαμος ειναι αυτος να κανουμε κανενα εξορκισμο ρε κοριτσια αμαν....

Δεν θα ποσταρω ξεχωριστα για να δωσω κουραγιο γιατι θα γινω πολυ κουραστικη!!!!!!!!

Μονο υπομονη για ολες τις κοπελες.....τι να πω οτι ολα ειναι μεσα στο προγραμμα?ε και θα διορθωθουν ετσι τα πραγματα?ΟΧΙ

ΑΠΛΑ ΥΠΟΜΟΝΗ ................

Φιλενάαααδα τι κάνει η φουντούκα μας????? Ολα καλά?

Link to comment
Share on other sites

παω να ταισω το μπομπιδιο που κουναει χερια ποδια σαν τρελο!!αν του δωσω κομπρεσερ θα κανουμε τρελες δουλειες...see ya...

Συμπεθέρα στην επόμενη συνάντηση θα πάμε οπωσδήποτε και εμεις..

Και να έχουμε κανονίσει μαρή, θα ξεκανονίσουμε..

Τι κάνει ο γαμπρούλης μας??? :D:D Πόσα κιλάκια φτάσαμε τώρα????

Link to comment
Share on other sites

βρε Μαριανθη κοριτσι μου ολα σου τα post βγαζουν μια απελπισια,μια αγωνια και μια απογοητευσει.Ο θηλασμος δεν εχει ΘΕΛΩ,αλλα μονο ΜΠΟΡΩ.

Αν μπορεσουμε θα θηλασουμε,η θα συνεχισουμε να θηλαζουμε!!!!!!!!

Δεν ειναι αναγκη να γινεσαι ψυχολογικα ρακος επειδη κουραστηκες να θηλαζεις ....

εμα ελεος δεν θα δικαστεις κιολας!!!!!!!!

Αν το σωμα σου σε προσταζει να σταματησεις θα σταματησεις.θα ειναι καλυτερο κα;ι για σενα (απο αποψη ψυχολογιας)και για το μωρακι σου(το οποιο καταλαβαινει αν εισαι καλα)

Αντε ηρεμησε χαζουλα .........και πραξε κατα βουληση και κριση.


iMLpp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γωγουλινι μου ολα καλα ,δοξα τον Θεο.Εσενα διαβασα οτι ειναι καλα τωρα ε?

Ναι, ναι Δόξα το Θεό, μια χαρούλα..

Κοριτσάκια έβαλα στο album κι άλλες φωτογραφίες της φουντούκας μου..

:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Άσχετο,αλλά εμένα Αλέκα μου είπαν πως όταν παίρνεις Τ4 πάνω από των 90 απαγορεύεται να θηλάσεις!Αυτό μου το είπαν 5 γιατροί και από το κέντρο δηλητηριάσεων στο τμήμα μητρικός θηλασμός!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...