Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 2

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Αλεκουκο ενα θα σου πω...98 κιλα ειμαι ακομα κ ειμαι 1.75...πως το κοβεις να ειμαι...:P:P

κ κανονικα θα επρεπε να ειμαι γυρω στα 85...εκει ειμαι πολυ καλα...Βικυ Καγια δεν με λες...μπογο ομως σιγουρα:P

Κούκλα εισαι...!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλησπερίζω και σε λίγο θα καληνυχτίσω τη βραδυνή παρεα!!!

Ευακι καλορίζικο και καλοταξιδο το νέο σας αυτοκίνητο:-P

Ομορφάκι τι έγινε με τον ωρλ, σας είπε κάτι νεότερο για την εγχειριση της Χριστάνας?

Εγω πριν από 1 ώρα ήμουν σε κατασταση πανικού. Να κλαίνε και τα δύο, ο σύζυγος στο γήπεδο για τον αγωνα μπασκετ του ΠΑΟ, να μου πέφτει το μπιμπερο της μπέμπας από τα χέρια, ...'ενας κακός χαμός.

Τελικά κοιμήθηκαν, σε λίγο πάω να δώσω το τελευταίο γαλα της μπέμπας και να την πέσω κι εγω.:wink:

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά..!!! Έλεος ρε παιδιά, τι έγινε με ολα τα μωράκια μας?

Βρογχιολίτιδα δεν είχε Ομορφάκιον και ο μπέμπης σου? Όλα οκ τώρα ,με το μωρό?

Όσο για τη κουβέντα σχετικά με την Αθήνα, εγώ μονο ενα θα πώ..

Συμφωνω σε οσα λέτε αλλα εγω τη πόλη μας τη λατρευω..

Αδικημένη ειναι πολύ απο τους ίδιους τους Αθηναίους..

γεια σου συμπεθερααα!!!εγω παλι δεν την παω καθολου...μου αρεσουν καποιες γωνιες κ μεχρι εκει...γενικα ενω μεγαλωσα εδω Αθηνα δεν ειμαι παιδι της πολης...πηγα Μηλο 3 χρονια κ ξανανιωσα...ποιοτητα ζωης σε ολο το μεγαλειο που αν ειχε τα καλα της Αθηνας(τα οποια για μενα ειναι γιατροι νοσοκομεια)θα ηταν ονειρο κ δεν θα φευγαμε απο κει...αν η Αθηνα δεν ειχε νεφος ειχε πρασινο πολυ δεν ειχε αυτη την κινηση που για να κανεις 5 χιλιομετρα θες μια ωρα θα ηταν ανθρωπινη...


PlbZp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ζωιτσα αν ο λογως που δεν ερχεται η πεθερα ειναι οντως αυτος που εγραψες ουτε εγω θα την πηγαινα!!!!στην εποχη μας.......

μιτσακη οντως το κυκλοφοριακο δεν παλευεται,εχουμε και εμεις εδω αλλα οχι ετσι.....οταν ειχαμε κατεβει θυμαμαι οτι το θεωρουσαμε δεδομενο οτι θα εχει κινηση και δεν νευριαζαμε(πηραμε το χαλαρα μαζι μας):lol::lol::lol::lol:

αλλα ρε παιδια δυστηχως για εμας ολα εκει ειναι......


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol:γιατι μωρε εγω θα μας παω,το καραβι,δωματιο θα εχουμε,φαγητο θα εχουν,καροτσι επισης....μια χαρα!!!!

:lol::lol::lol:

αυτη τη ψυχολογια σου δεν τη καταλαβαινω με τπτ! οκ τα πεθερικα κολλημενα μυαλα, εσυ προκαταβολικως δεν θες να σε καβαλησουν??? γιατι αλλο να εχεις δει-ζησει καποιες καταστασεις μαζι τους, κ αλλο να προκαταβαλεις το αποτελεσμα. εδω με τα επισημα πεθερικα, αν θες, εχουμε φαει στη μαπα τα χιλια μυρια οσα, κ παλι με τα παιδια κυριες! αντι να κανεις το κλιμα οικογενειακο δειχνεις κακο χαρακτηρα, κ δεν σε συμφερει καθολου! γνωμη μου ...:rolleyes:

Συμφωνώ απολύτως..

μητσακιον παιρνω πασα...

σκηνικο προχτεσινο, με τον νικηφ.

ειμαστε στο φαναρι κ επειδη ειμαι βλακοφατσα ερχονται ολοι οι πακαστανοι να μας καθαρισουν το παρμπριζ. παντα...κ 2 κ 3 φορες στο δρομολογιο σου λεω τωρα...

μαμα, πολυ με νευριαζουν αυτοι! γιατι του λεω αγορι μου? (τους κανω νοημα οχι, αλλα αφου βαριουνται το πλενουν). γιατι δεν θελω...να πανε στη πατριδα τους! μου γυριζει το ματι! κ αρχιζω κηρυγμα... θα ηθελες να μεινεις εδω μονος σου χωρις τη μαμα κ τον μπαμπα, γιατι θα επρεπε να πανε σε μια αλλη χωρα πολυ μακρια απο σενα να δουλεψουν για να εχεις να φας? το διελυσα ψυχολογικα το μωρο, αλλα δεν με νοιαζει καθολου. τα ειπα μετα κ στον παυλο, κ μου λεει πολυ ασχημο, γιατι στο σχολειο του, θα ψαχνει να βρει τον ελληνα κ δεν θα τον βρισκει, κ θα προσαρμοστει...

΄Νομίζω οτι του εδωσες τη καλυτερη απάντηση που θα μπορούσες..

δεν θα εχει κανει καμμια καινουργια αγορα... το ξετιναξε το μαδερκερ...

Μαρη τι γέλια κάναμε με την Ιριδα καυα mothercare, θυμάσαι?

:lol::lol::lol: Που εισαι ρε Ιριδακι? Να ξεκινησε δουλεια?

Link to comment
Share on other sites

χμμμ κατι μου λεει οτι το παιδι καπου το ακουσε Ελενη αυτο...δεν μπορει απο μονο του να ειπε να φυγουν να πανε στην πατριδα τους...απο καποιον το ακουσε κ το πε κ αυτο χωρις να καταλαβαινει την σημασια του

εννοειται χρυση μου... ο ντελιβερας...ελληναρας!!! η λεξη καθεαυτη "πατριδα" αντε σε καμμια σχολ. εορτη να ακουγεται χωρις να ξερουν τι σημαινει κιολας...

Περαστικά..!!! Έλεος ρε παιδιά, τι έγινε με ολα τα μωράκια μας?

Βρογχιολίτιδα δεν είχε Ομορφάκιον και ο μπέμπης σου? Όλα οκ τώρα ,με το μωρό?

Όσο για τη κουβέντα σχετικά με την Αθήνα, εγώ μονο ενα θα πώ..

Συμφωνω σε οσα λέτε αλλα εγω τη πόλη μας τη λατρευω..

Αδικημένη ειναι πολύ απο τους ίδιους τους Αθηναίους..

ναι... ολα οκ γωγουλα!

ειρηνη κ σε σενα περαστικουλια!!!

κ συμπληρωνω ο πεθερος μου ο κακομοιρης ερχεται 2 με 3 φορες την εβδομαδα απο τα πετραλωνα με το λεωφορειο για να βλεπει τη μικρη κ να την κραταει οταν πανε η μανα με το πατερα στο νοσοκομειο...κ πιστευω οτι την εχει πειραξει αυτο (ειναι χωρισμενοι) εεε κι εγω τι φταιω? τι αλλο να κανω σοβαρα τωρα θα της την παω μολις ηρεμισει λιγο απο αντιβιωση κλπ αλλα δεν ειναι βλακεια να παρακαλαω να την δει? μπορει να κανω κ λαθος ρε κοριτσια ξερω γω...

στη θεση σου, δεν θα ελεγα κ ψεμματα οτι παιρνει καθε μερα τηλεφ.! δεν θα ελεγα τπτ...

δεν ξερω ρε ζωη... εισαι κ μπερδεμενη ιστορια, κ τα πεθερικα επισης...

Καλησπερίζω και σε λίγο θα καληνυχτίσω τη βραδυνή παρεα!!!

Ευακι καλορίζικο και καλοταξιδο το νέο σας αυτοκίνητο:-P

Ομορφάκι τι έγινε με τον ωρλ, σας είπε κάτι νεότερο για την εγχειριση της Χριστάνας?

Εγω πριν από 1 ώρα ήμουν σε κατασταση πανικού. Να κλαίνε και τα δύο, ο σύζυγος στο γήπεδο για τον αγωνα μπασκετ του ΠΑΟ, να μου πέφτει το μπιμπερο της μπέμπας από τα χέρια, ...'ενας κακός χαμός.

Τελικά κοιμήθηκαν, σε λίγο πάω να δώσω το τελευταίο γαλα της μπέμπας και να την πέσω κι εγω.:wink:

δεν ειπα??????? δεν θυμαμαι κιολας... μας ειπε οτι κ μες στη βδομαδα μπορει να τη κανουμε. τη δευτερα θα τη παμε για αιμα το πρωι σε μικροβιολ. να δουν τα λευκα οι αναισθησιολογοι, κ μετα εχει εμβολιο. σουρωτηρι η μικρουλα...

ναι κουκλα του σουμο:tongue::tongue::tongue:

τι ειπες παλι ?????????????????????????????:lol::lol::lol::lol::lol::lol:


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites

γεια σου συμπεθερααα!!!εγω παλι δεν την παω καθολου...μου αρεσουν καποιες γωνιες κ μεχρι εκει...γενικα ενω μεγαλωσα εδω Αθηνα δεν ειμαι παιδι της πολης...πηγα Μηλο 3 χρονια κ ξανανιωσα...ποιοτητα ζωης σε ολο το μεγαλειο που αν ειχε τα καλα της Αθηνας(τα οποια για μενα ειναι γιατροι νοσοκομεια)θα ηταν ονειρο κ δεν θα φευγαμε απο κει...αν η Αθηνα δεν ειχε νεφος ειχε πρασινο πολυ δεν ειχε αυτη την κινηση που για να κανεις 5 χιλιομετρα θες μια ωρα θα ηταν ανθρωπινη...

Τωρα που λες Μήλο..

Οταν πήγαμε με τον Σταθη διακοπές πριν 8 χρόνια, την λάτρεψαααα..!!!

Τι τελειες παραλίες..

Ειχαμε πάει και Σιφνο την ιδια χρονιά..

Το χειμώνα ρε συμπεθερα δεν ηταν λιγακι ζόροκα ομως?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βασικα ειναι σπαστικο αυτο με ταφαναρια αλλα τι να κανεις? κι εμεις εδω εχουμε πολλους αλλοδαπους αλλα πλεον ειναι καθημερινοτητα οποτε καλητερα να προρτοιμαζουμε τα παιδακια μας...

Μαρακι πραγματικα δε ξερω τι εχει παθει κ δεν ερχεται την πηρα κ τη ρωτησα γιατι δεν ερχεται κ δε παιρνει τηλ. κ μου ειπε αυτο για το γαμο...δε ξερω τι να πω..


hq542ekr5zay08qe.png9j0i668o8xjsckws.png

ΕΔΩ ΚΑΙΛΑΝΤΕΡ ΟΒΕΡ!!!

Link to comment
Share on other sites

Τωρα που λες Μήλο..

Οταν πήγαμε με τον Σταθη διακοπές πριν 8 χρόνια, την λάτρεψαααα..!!!

Τι τελειες παραλίες..

Ειχαμε πάει και Σιφνο την ιδια χρονιά..

Το χειμώνα ρε συμπεθερα δεν ηταν λιγακι ζόροκα ομως?

ολη η Μηλος ηταν μια τεραστια παραλια. οπου γουσταρες κατεβαινες κ βουταγες!

ειπα σημερα δεν θα με παρει 11.30 να παω για υπνο... αλλα παλι εμπλεξα με σας βρωμοκοριτσα!!! θα με καταστρεψετε.

αυριο... εχω να βγαλω τα μισθα μας, μπας κ "βρεξει"(συνθηματικο της πληρωμης...)

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΕ ΟΛΕς... Κ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΥΝ ΣΕ ΛΙΓΟ!!!


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites

Αντε να ξεμπερδευετε επιτελους. Τι να γίνει θα ταλαιπωρηθεί λίγο το παιδάκι αλλά θα ξενιάσει. Μακάρι να είναι το τελευταίο της νοσοκομείο.

ΜΑΚΑΡΙ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...