Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

      Ναι εννοείται ο καθε γιατρός ξέρει το καλύτερο ανα περιπτωση. Εγώ και δεύτερη μέρα που ξεκίνησα και 3η γιατί την πρώτη δεν είχα ροή το ενδιομητριο μια χαρά έφτιαξε.  Εσένα αυτό που σου έγραψαν. Καλή αρχή!!!! 🙏

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΧΡΟΝΙΑ !!!!!!!!!!!!

ητανε να κανω κ ποδαρικο! τα ειχα γραψει ολα στο κομπιουτερ, ετοιμα, ομορφα κ αισιοδοξα!!! κ 00:00 γινετε διακοπη ρευματος σε ολη τη περιοχη!!!!!!!!!! στραφι πηγανε οι εμπνευσεις μου! "χεστηκαν" τα ομορφακια! ο τρομος ζωγραφιστηκε στο προσωπακι τους! γουρλωσαν τα ματια τους! ποτε φευγουμε ρωτουσαν.... χαμος... μετα πηγαμε στον κομπαρο, γυρισαμε 10,30 το πρωι σε κατασταση αποσυνθεσης, μετα κοιμηθηκαμε 3 ωρες στη πεθερουκλα, φαγαμε, κ τη ξαναπεσαμε αλλες 2 ωρες... μετα μονο που δεν μας πεταξε κλωτσηδον εξω, μας ξυπνησε, ειχε ντυσει κ τα παιδια για να το παρουμε το μνμ!!!!!!

πανω που θα εμπαινα στο ζουμι ξυπνησε ο μπεμπακος!

ολα οκ με τη χριστιανα!

επανερχομαι αν μπορεσω...

ελενη φοβερη η πεθερα:lol::lol::lol::lol::lol:


fCS8p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

Αχ πάλι μόνη σαν το λεμόνι έμεινα;;;;;

Λοιπόν θα πω κ γω τον πόνο μου! Τις τελευταίες 48 ώρες έχω κοιμηθεί συνολικά 6-7 ώρες!!! Κυκλοφορώ σαν φάντασμα, τα κάνω ολα μηχανικά κ φοβάμαι μην κάνω καμμιά βλακεία με τα μωρά!!!!

Πάνω σε αυτά έχω κ κόσμο αναίσθητο: Χθες μου ήρθαν επισκέψεις 10 το βράδυ κ έφυγαν στις 12!!! Στις 8 το πρωί ήρθε η μάνα μου να δει τα παιδιά:shock::shock: η οποία δεν φτιάχνει ούτε καφέ μόνη της (φταίω κ γω βέβαια την έχω φοβίσει)!!! Και το αποκορύφωμα;; 3 το μεσημέρι(την ώρα που χαλαρώνει όοοοοολη η οικογένεια ήρθαν άλλοι επίσκεψη που έφυγαν πριν λίγο!!!! ΕΕΕΕΛΕΟΟΟΟΟΣ :mad::x:x

Δεν θα κάνουν δικά τους παιδιά;; Θα τους ξετινάξω στα τηλέφωνα, πρωί , μεσημέρι, βράδυ!!

Α, και ο μπέμπης κοιμάται του καλού καιρού και στις 12 ξεκινά το πάρτυ!!! Σήμερα θα είναι αφιερωμένο στα party cannibal!!!!


Έγιναν 4 οι άντρες στην ζωή μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

ε.... ειμαι κ εγω εδω... κ εμενα εχει σαγρε μαγουλα ο μπεμπακος... εβαλα τη fucicort, αλλα εχει κορτιζονη κ δεν κανει να τη ξαναβαλω...


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites

και εγω ειμαι εδω..... κοντευεω να σκασω από το φαι και σημερα έχω κοιμηθει πολλεεεες ωρες. Ο Νικολακης μου ειδε το 'σαικωμενο' ματι μου και ανελαβε δραση....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

τι να κανω μωρε με το μωρουλι μου που εχει πονακια??? Να το αλλαξω το γαλα η να το αφησω μια που δεν ειναι και πολυ δυνατα??? Και παλι όμως το λυπαμαι


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δαλιδαααααα κι εγω ειμαι παλια μπιριμποβια!!!!!!!!!!!!

υπαρχει ενα σαιτ που μπορουμε να μπαινουμε κ να παιζουμε ον λαιν!!!!!!!!!


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

τι να κανω μωρε με το μωρουλι μου που εχει πονακια??? Να το αλλαξω το γαλα η να το αφησω μια που δεν ειναι και πολυ δυνατα??? Και παλι όμως το λυπαμαι

να το δινεις μαραθο και να το χαιδευεις αφου ξερεις βρε αλεκα δεν κανει να αλλαζεις γαλατα..


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε ευακι μου γλυκο.... μαραθο που θα βρω?? πως θα το δινω??? πες γιατι ειμαι ασχετη σε οτιδηποτε εχει να κανει με κουζινα... ουτε καφε που λεει ο λογος...Κανει να το βαζω μες το γαλα??


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε ευακι μου γλυκο.... μαραθο που θα βρω?? πως θα το δινω??? πες γιατι ειμαι ασχετη σε οτιδηποτε εχει να κανει με κουζινα... ουτε καφε που λεει ο λογος...Κανει να το βαζω μες το γαλα??

οχι βρε!!!!σουπερ η φαρμακειο,μαραθος της μιλουπα εχει οδηγιες επανω....με βρασμενο νερο οχι στο γαλα βρε!!


ο στρατος μου ηρθε στις 24.12.2007

η δομνα και ο κωστας μου ηρθαν στις 2.11.2009

Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσαρες επανηλθα!!! (κ με ελληνικους χαρακτηρες! τι φλας εφαγε πριν δεν ξερω)

μολις εκλεισα 2 ωρες σιδερο με τον μικρο στο ριλαξ κ να ξυπναει ανα διαστηματα με πονακια! τελικα κατεληξα κ σε αλλο φαγητο που τρωω κ τον πειραζει (απακια κ λουκανικα απο το χωριο - εφαγα χθες) ειχα ενα πανακι κ με το σιδερο του το ζεστενα κ το εβαζα στη κοιλιτσα και πιπιλα κ αγιος ο Θεος...τωρα κοιμαται μια ωρα σερι...εχει χεστει κιολας αλλα λυπαμαι να τον ξυπνησω...και ο αντρας κοιμαται βεβαια...αχ τι θα τους κανουμε?

η πλακα ειναι οτι απο το μεσημερι που γκρινιαζε ο μικρος του λεω "για να σε δω θα καταφερεις να τον κοιμισεις?" κ τι εκανε ο τρελλος? τον εβαλε να βλεπει τηλεοραση για να νυσταξει λεει να κοιμηθει!:confused::confused::confused:

μετα τον εβαλε στην κουνια κ του κραταγε την πιπιλα κ τον κουναγε (εγω του τα ειπα βεβαια) κ ουτε 10 λεπτα δεν εκατσε κ τον ακουγα που φυσαγε κ ξεφυσαγε γιατι ο μικρος γκρινιαζε!

στο τελος τον εστειλα για υπνο γιατι μου εσπασε τα νευρα!

αμα εισαι εσυ τσιτωμενος πως να χαλαρωσει κ το παιδι να κοιμηθει? ε? ολα τα καταλαβαινουν τα σκατουλια!

http://i608.photobucket.com/albums/tt170/eleni008/DESIGN_01_BOYS_A.jpg

http://i608.photobucket.com/albums/tt170/eleni008/DESIGN_01_BOYS_B.jpg

σας αρέσει αυτό το κάλεσμα? Είναι αστείο πείτε μου την γνώμη σας καλό είναι η θα γίνω ρεζίλη?

ειναι ΤΕΛΕΙΟ!!!

ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΧΡΟΝΙΑ !!!!!!!!!!!!

ητανε να κανω κ ποδαρικο! τα ειχα γραψει ολα στο κομπιουτερ, ετοιμα, ομορφα κ αισιοδοξα!!! κ 00:00 γινετε διακοπη ρευματος σε ολη τη περιοχη!!!!!!!!!! στραφι πηγανε οι εμπνευσεις μου! "χεστηκαν" τα ομορφακια! ο τρομος ζωγραφιστηκε στο προσωπακι τους! γουρλωσαν τα ματια τους! ποτε φευγουμε ρωτουσαν.... χαμος... μετα πηγαμε στον κομπαρο, γυρισαμε 10,30 το πρωι σε κατασταση αποσυνθεσης, μετα κοιμηθηκαμε 3 ωρες στη πεθερουκλα, φαγαμε, κ τη ξαναπεσαμε αλλες 2 ωρες... μετα μονο που δεν μας πεταξε κλωτσηδον εξω, μας ξυπνησε, ειχε ντυσει κ τα παιδια για να το παρουμε το μνμ!!!!!!

πανω που θα εμπαινα στο ζουμι ξυπνησε ο μπεμπακος!

ολα οκ με τη χριστιανα!

επανερχομαι αν μπορεσω...

μπραβο η "πεθερουκλα"! ειδες βρισκουν τον τροπο...εμεις μονο "κολλαμε" στο πως θα τους πουμε αυτα που θελουμε...

Αχ πάλι μόνη σαν το λεμόνι έμεινα;;;;;

Λοιπόν θα πω κ γω τον πόνο μου! Τις τελευταίες 48 ώρες έχω κοιμηθεί συνολικά 6-7 ώρες!!! Κυκλοφορώ σαν φάντασμα, τα κάνω ολα μηχανικά κ φοβάμαι μην κάνω καμμιά βλακεία με τα μωρά!!!!

Πάνω σε αυτά έχω κ κόσμο αναίσθητο: Χθες μου ήρθαν επισκέψεις 10 το βράδυ κ έφυγαν στις 12!!! Στις 8 το πρωί ήρθε η μάνα μου να δει τα παιδιά:shock::shock: η οποία δεν φτιάχνει ούτε καφέ μόνη της (φταίω κ γω βέβαια την έχω φοβίσει)!!! Και το αποκορύφωμα;; 3 το μεσημέρι(την ώρα που χαλαρώνει όοοοοολη η οικογένεια ήρθαν άλλοι επίσκεψη που έφυγαν πριν λίγο!!!! ΕΕΕΕΛΕΟΟΟΟΟΣ :mad::x:x

Δεν θα κάνουν δικά τους παιδιά;; Θα τους ξετινάξω στα τηλέφωνα, πρωί , μεσημέρι, βράδυ!!

Α, και ο μπέμπης κοιμάται του καλού καιρού και στις 12 ξεκινά το πάρτυ!!! Σήμερα θα είναι αφιερωμένο στα party cannibal!!!!

και πολυ καλα θα τους κανεις!!! μα ντιπ μυαλο δεν εχουν ορισμενοι ανθρωποι?

ε.... ειμαι κ εγω εδω... κ εμενα εχει σαγρε μαγουλα ο μπεμπακος... εβαλα τη fucicort, αλλα εχει κορτιζονη κ δεν κανει να τη ξαναβαλω...

κ μενα ετσι ηταν για πολλες μερες κ τον πλενω πρωι-βραδυ με ενα σαπουνι το sebamed κ του βαζω κ κρεμουλα frezyderm για ενυδατωση. τωρα ειναι ενταξει αλλα εξακολουθω κ του βαζω.

και εγω ειμαι εδω..... κοντευεω να σκασω από το φαι και σημερα έχω κοιμηθει πολλεεεες ωρες. Ο Νικολακης μου ειδε το 'σαικωμενο' ματι μου και ανελαβε δραση....

:rolleyes:χμμμ, δηλαδη απο το δευτερο παιδι και μετα αναλαμβανουν δραση???

τι να κανω μωρε με το μωρουλι μου που εχει πονακια??? Να το αλλαξω το γαλα η να το αφησω μια που δεν ειναι και πολυ δυνατα??? Και παλι όμως το λυπαμαι

δεν μπορεις να κανεις κ πολλα. κακα κανει ή ζοριζεται? μασαζ, ξεστα πανακια, να τον κρατας μπρουμυτα...αυτα τι αλλο.

εγω του δινω το almiron pepti και ειναι ενταξει με αυτο (εμεις εχουμε παθει ντουβρουντζα γιατι εχει 20 ευρω τα 450γρ)

να ρωτησεις τον παιδιατρο αν ειναι να αλλαξεις γαλα παντως.


qC91p2.pngaQK1p2.png
Link to comment
Share on other sites

να το δινεις μαραθο και να το χαιδευεις αφου ξερεις βρε αλεκα δεν κανει να αλλαζεις γαλατα..

ναι, ναι κ ο μαραθος!

για ακομη καλυτερα αποτελεσματα βρασε το μαζι με γλυκανισο! κ εγω του δινω καμια φορα!

αληθεια γιατι δεν κανει να αλλαζουμε γαλατα?

εγω του εχω αλλαξει δυο φορες και αυτο ειναι το τριτο που του δινω τωρα.


qC91p2.pngaQK1p2.png
Link to comment
Share on other sites

ενδιαμεσα απο τα γευματα..

όπως το κιντερτε δηλαδη???

:rolleyes:χμμμ, δηλαδη απο το δευτερο παιδι και μετα αναλαμβανουν δραση???

δεν μπορεις να κανεις κ πολλα. κακα κανει ή ζοριζεται? μασαζ, ξεστα πανακια, να τον κρατας μπρουμυτα...αυτα τι αλλο.

εγω του δινω το almiron pepti και ειναι ενταξει με αυτο (εμεις εχουμε παθει ντουβρουντζα γιατι εχει 20 ευρω τα 450γρ)

να ρωτησεις τον παιδιατρο αν ειναι να αλλαξεις γαλα παντως.

ναι ναι ευανθια μου υπομονη... από το δευτερο και μετα...μερικοι ξεκινανε και απο το τριτο...:confused:. θα περιμενω κανα τριημερο και θα παρω το γιατρο αν ειναι...

ναι, ναι κ ο μαραθος!

για ακομη καλυτερα αποτελεσματα βρασε το μαζι με γλυκανισο! κ εγω του δινω καμια φορα!

αληθεια γιατι δεν κανει να αλλαζουμε γαλατα?

εγω του εχω αλλαξει δυο φορες και αυτο ειναι το τριτο που του δινω τωρα.

δεν ξρω...:)... ετσι λενε όλοι, ετσι λεω και εγω...:rolleyes:...μηπως για να συνηθιζει σε καποιο το στομαχακι του???


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Ελένη26, απ' το ένα αυτί να μπαίνουν, από τ' άλλο να βγαίνουν!!Ας πουν ό,τι θέλουν!!

Ειρήνη καλώς ήρθες, έχουμε απ' όλη την γκάμα των ηλικιών εδώ, εγώ είμαι 33 (κλαψ!).

Ομορφάκια όλα καλά με την χριστιάνα ε;;

Θεανώ κι εμείς το ίδιο πρόβλημα έχουμε, την ξαναβάζουμε και την ξαναβάζουμε 100 φορές στο κρεβατάκι της!

Α,εμάς χθες κοιμήθηκε από τις 12 τα μεσάνυχτα μέχρι τις 6 το πρωί!!

Επιτέλους εδέησα και έκανα κι εγώ άλμπουμ!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Ελένη26, απ' το ένα αυτί να μπαίνουν, από τ' άλλο να βγαίνουν!!Ας πουν ό,τι θέλουν!!

Ειρήνη καλώς ήρθες, έχουμε απ' όλη την γκάμα των ηλικιών εδώ, εγώ είμαι 33 (κλαψ!).

Ομορφάκια όλα καλά με την χριστιάνα ε;;

Θεανώ κι εμείς το ίδιο πρόβλημα έχουμε, την ξαναβάζουμε και την ξαναβάζουμε 100 φορές στο κρεβατάκι της!

Α,εμάς χθες κοιμήθηκε από τις 12 τα μεσάνυχτα μέχρι τις 6 το πρωί!!

Επιτέλους εδέησα και έκανα κι εγώ άλμπουμ!!

κοτοπουλακι κανε με φιλη σου να τις δω!!!

αχ, πειτε μου κ εμενα πως θα μικρινω το μεγεθος στις φωτο για να τις ανεβασω εδω?

κ εμεις 2-3 μερες τωρα κοιμομαστε απο τις 11 μεχρι τις 5 σερι!!! αντε στρωνουν σιγα σιγα!!!

ευη, μαιρουλα, αλεκα ειδα κ τις δικες σας φωτο!!! τελειες!!!


qC91p2.pngaQK1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...