Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

Μουρλοκουκου, να χαιρεστε το ονοματακι σας, κ το κοριτσακι σας!! κ τα αλλα 2 φυσικα!!!:D

λυσσαξατε χτες να γραφετε... δεν σταματησατε λεπτο.. τα εχω διαβασει ολα!

Σοβαροτατα..... Απο οσο ξερω εχει σε καταστηματα με βιολογικα προϊοντα........ Αλλα οι περισσοτεροι φτιαχνουν..... Σπιτικο δηλαδη σπαθολαδο......... Δες εδω http://www.sheblogs.eu/2009/06/28/spatholado/ και μην με πεις πως δεν μπορεις να το ανοιξεις παλι γιατι θα πηδηχτω απο τον ουρανοξυστη...... Και εγω με τα παιδια οσο και να το παιζω ψυχραιμη τρελλενομαι ρε συ..........Καποτε ελεγα στον αντρα μου οταν ηταν μικρος ο Κωνσταντινος οτι θα τον δεσω με μια αλυσιδα και δεν θα τον αφησω να κανει ρουπι μακρυα μου......... Μετα εκανα την Αναστασια και με ειχε πιασει μια τρελλα να την δεσω και αυτην.... Αλλα μετα οταν αρχισαν να μεγαλωνουν και αρχισε να πηζει και το δικο μου λιγοστο μυαλο ειπα πως οσο πιο πολυ αγχωνομαι εγω τοσο πιο πολυ κακο κανω στα παιδια μου!!!!! Το λεω ομως μονο το λεω..... Για να καταλαβεις οταν ο Κωνσταντινος πηγαινε τριτη δημοτικου και αρχισε να πηγαινει με το ποδηλατο σε ενα παρκο εδω κοντα να παιξει με τα φιλαρακια του εγω δεν καθομουν στον κωλο μου μεχρι να περασει ενα τεταρτο..... Και ξερεις γιατι? Για να ειμαι σιγουρη πως δεν ακουσα τσιριδες απο κοσμο..... Για να ειμαι σιγουρη....... Τοση υπερβολη....... Τωρα απο φετος που θα βγαινει και η Αναστασια εγω τι θα κανω? Αλλα δεν το λεω σε κανεναν απο τους δικους μου το κραταω μεσα μου....... Η αληθεια ειναι οτι φοβαμαι υπερβολικα σε βαθμο κακουργηματος.......

α, μονο για τους ξενους εισαι τσαμπουκας????? :cool:

καλε στο αλλου πηγα και πρωτη φορα εκανε τρενακι μονος του, και τις στιγμες που δεν τον εβλεπα, ειχα ταχυπαλμιες:roll:

το ανοιξα μαρη...εχθες κατι μου ειχατε κανει ...μιαγια ισως:tongue::tongue::tongue:. Και εγω τα ιδια με τα μικρα..Η μανα μου εν τω μεταξυ ειναι το αλλο ακρο..υπεραισιοδοξη με ολα..και με εμας....απο ρω που τη βρηκα αυτη τη μουρλα...

Τονα αγγελο απο εξι μηνων ως και ενος χρονων τον ειχα περασει απο ολοους τους γιατρους...με προσχημα κατι που ειχε, τον τσεκαραν...ΩΡΛ, ορθοπαιδικος, οφθαλμιατρος, οδοντιατρος..και 3-4 παιδιατροι.....Τον μικρο ακομη τον εχω σε επιφυλακη:D

εισαι τρελλη! το εχω χιλιοδιασταυρωσει!

Εμένα πάλι ο Μαρκελλος το αντιθετο. Περπάτησε 14 μηνων αλλά περπάτησε καλά. Δεν εφαγε τούμπες. Γενικά ειναι φοβιτσιαρης και δεν κάνει ριψοκίνδυνα πραγματα, ευτυχως για μένα!! Ακόμα και τωρα, στο δρομο όταν περπαταμε δεν μου αφηνει καθόλου το χερι..

Να δούμε η μπέμπα πως θα ειναι..εχουμε και σκάλες στο σπίτι

κ εμενα ο νικηφ. με ακουει...πρωτα παιδια...καμμια σχεση...

eida αυτο το καρεκλάκι...ειναι λιγο γκουμούτσα (σαν τα προσκλητηρια της μεφης:tongue::tongue::tongue::tongue:) αλλα εχει διττη χρήση- πάλι σαν τα προσκλητηρια της μεφης:tongue::tongue::tongue::tongue:!!!!

http://www.mothercare.com/Mothercare-Convertible-highchair/dp/B0030SOPH8/sr=1-6/qid=1273949028/ref=sr_1_6/276-0530482-9579944?_encoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=42862041&mcb=core

να το παρεις! μ'αρεσει...

τι αλλα?

παω για τσιγαρακιον κ επιστρεφω...


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

μολις μπηκα....ωραια περασαμε. Εκανερ ψυχρα βεβαια αλλα ξεφυγαμε....πολυ ηρεμια εκει.....Ευτυχως το σπιτι ειναι σε καλη κατασταση γιατι ειχα να παω απο σεπτεμβρη

μμμμ...αυτα σκεφτομαι... οταν πηγες ησουν εγκυος, κ τωρα τον εχεις διπλα... ολο κατι τετοιες μλκες...

παω εξω, κ μετα στο πριβε... το γραφω για να μη το ξεχασω...


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites

καταρχην...καλο χειμωνα! ξυλιασα!

αυτο που θελω να πω..

στις ΜΕΦΗ, ΚΙΜΙ, ΕΙΡΗΝΗ με ΟΛΗ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ που ξερετε οτι σας εχω!

σταματηστε αυτο το αστειο με τις κασες, τους χαρους κ τα θανατικα, γιατι μανες ειμαστε κ μη γκαντεμιαζετε παλιοκατσικες! καθε φορα που σας διαβαζω φτυνομαι, κουνιεμαι απο τη θεση μου κ.α. επιστημονικα...

αν μπορειτε...

αλεκα..η Ζουζου θα μπει αυριο υποθετω...τα ειπαμε ενα χερακι...


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites

μμμμ...αυτα σκεφτομαι... οταν πηγες ησουν εγκυος, κ τωρα τον εχεις διπλα... ολο κατι τετοιες μλκες...

παω εξω, κ μετα στο πριβε... το γραφω για να μη το ξεχασω...

όλο κατι τετοια και να'το και το τεταρτο:tongue::tongue:...ερχομαι πριβε


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

αλεκα..η Ζουζου θα μπει αυριο υποθετω...τα ειπαμε ενα χερακι...

;);););)


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μεχρι να γραψει η ομορφακια στο πριβε να σας πω και εγω για το κεφαλι του αγγελου χαχα...θυμισαστε που σας ελεγα οτι ξταν θεοστραβο...ε δεν θα το πιστεψετε αλλα ισιωσε χαχα.....αληθεια λεω δεν ειμαι τρελλη....οποτε η υποψια μου οτι ο εγκεφαλος μεγαλωνει ανομοιομορφα, δυναμωνει...αντε να δουμε ποτε θα ισιωσει και του μικρου χιχι


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

σημερα που πηγαιναμε νερατζα ο μικρος ηθελε να ειναι κοντα κοντα στον αγγελο, αυτος δεν εφτανε φθσικα αλλα πηγαινε ο αγγελος (του ειχα μπουστερ)...ο μιρκος του επαιρνε την πιπιλα, του τραβαγε τα μαλια, τον χαιδευε, του φωναζε και καλα....και όλα αυτα τα εκανε και μετα ξεκαρδιζονταν....και αν γελαγε και ο αγγελος αυτος ολο και πιο πολυ γελαγε....ειλικρινα τον τελευταιο καιρο εχω χεστει πανω μου με τα παιδακια μου απο τη χαρα μου....τσ αγορακια μου....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω με ειρηνη για κατασκηνωση....βεβαια μεγαλη κουβεντα δε λέω αλλα ειμαι πολύ υπερ στο να τη στειλω οταν μεγαλωσει...ειδικα σε κατασκηνωσεις τυπου ΧΑΝ

Η κατασκηνωση που πανε τα δικα μου τεκνα ειναι της προνοιας....... Με το ΙΚΑ καμμια σχεση με αυτες του τυπου που ξερετε..... Σε σκηνες, χωρις πισινα με τις δραστηριοτητες τους και με ολα τα σχετικα....

καλημερα τζια...ετοιμαζομαι γθια νερατζουλα εγω...

ειρηνη επειδη πηγες και εσυ το θεωρεις λογικο που πανε και αυτα...αλλιως με το χαρακτηρα που εχεις δεν θα τα αφηνες....Εμενα δεν με αφηνε να παω η μανα μου, μου ελεγε ότι θα πεθανει απο το αγχος...σοι παει το βασιλειο...χαχα

Ετσι ειναι Αλεξ ετσι ακριβως οπως τα λες...... Αν δεν ειχα παει εγω ουτε τα παιδακια μου δεν θα ειχαν παει......

κ μενα ετσι...δεν με πηγε ποτε παντα μαζι της ημουνα πρωτη φορα με αφησε με την κολητη μου να παω για 5 μερες στο εξοχικο της που θα ηταν κ οι γονεις της μαζι..αλλα εδωσα αγωνα λεμε:tongue::tongue:ωστοσο πιστευω οτι κανει καλα η Ειρηνη γιατι τα παιδια περνανε σουπερ...

Τα παιδια ολα γινονται για τα παιδια......... Για να περνανε αυτα καλα!!!!

κατασκηνωση πηγα και εγω στον Αγ.Αντρεα ωραια περασα ,δεν μου ελειψαν καθολου οι γονεις μου αλλα γεμισα ψειρες...........

Δεν με ξαναστειλαν δεν ξερω γιατι αλλα καθε τοσο με φορτωνανε σε οικογενειες φιλων μου....βλεπε οικογενεια Αλεκας-κοκκωνι.....ουτε και θυμαμε ποσες μερες εμεινα εκει...

Ψειρες κολλησα και εγω αλλα με ξαναστειλαν και η Αναστασια αλλα την ξαναεστειλα.... Σιγα το πραγμα......... Εγω και η Αναστασια απο ψειρες αλλο τιποτα.....

κοριτσακια ευχαριστω για τα συγχαρητηρια αλλα δεν ειμαι εγω!!!!:mrgreen::mrgreen::roll:

εχω και 2 .. εγω μετα το ονομα@@@:P;)

Κριμα βρε Ασπουλα και χαρηκαμε.....

ηρθα για λιγο..ΑΣΠΑ το εχω βαλει να φορτισει...

κουραστηκε το παιδακι μου παρα πολυυυ..ξυπνησε 6 το πρωι κ καταφερα να την κοιμησω 15.30...16.00 ερχεται αντιβιωση κ ξαιρενεται στο κλαμμα...μου λεει νοσοκομα,οσο περνανε οι μερες κουραζεται η φλεβα κ τσουζει πιο πολυ...εκλαψε μεχρι 16.10...

εγω πηγα κατασκινωση πολλα χρονια απο 7 χρονων μεχρι ομαδαρχισα 15....τελεια ηταν απο τη δευτερη φορα κ μετα..αλλα η ψειρα πηγε συννεφο...εγω αν ηταν οι τοτε εποχες θα τα εστελνα τα παιδιαμου..τωρα φοβαμαι κ δεν θα τα στειλω...παιδεραστες,ναρκωτικα,τσιγαρα...

Υπομονη Κιμακι μου αυριο ακομα..... Κουραστηκε το περδικακι μας....... Αλλα τα δυσκολα φυγανε......... Και εσυ ψειριαρα ε? Κατασκηνωση χωρις ψειρα δεν ειναι κατασκηνωση

α, μονο για τους ξενους εισαι τσαμπουκας????? :cool:

Μη με πεις πως δεν το ειπα το ειπα.......... Και στα παιδια μου δεν το δειχνω ειμαι υπερβολικα σκληρη απεναντι τους.......... Το κλαμα και την βλακεια τα κραταω για τον εαυτο μου!!!!!!!!!!!

καταρχην...καλο χειμωνα! ξυλιασα!

αυτο που θελω να πω..

στις ΜΕΦΗ, ΚΙΜΙ, ΕΙΡΗΝΗ με ΟΛΗ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ που ξερετε οτι σας εχω!

σταματηστε αυτο το αστειο με τις κασες, τους χαρους κ τα θανατικα, γιατι μανες ειμαστε κ μη γκαντεμιαζετε παλιοκατσικες! καθε φορα που σας διαβαζω φτυνομαι, κουνιεμαι απο τη θεση μου κ.α. επιστημονικα...

αν μπορειτε...

αλεκα..η Ζουζου θα μπει αυριο υποθετω...τα ειπαμε ενα χερακι...

Μαρηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη εγω δεν εχω αναγκη............ Κακο σκυλι ψοφο δεν εχει καλο μου........... Μπουχαχαχαχχαχαχαχχαχαχαχαχαχα Για να δουμε η Ζουζου τι θα κανει αυριο? Αντε το χαζο που παρεξηγειται κιολας γιατι οτι της λετε της το λετε για το καλο της!!!!

Παω για κατι δουλιτσες και ερχομαι και εδω και στο πριβε

Link to comment
Share on other sites

σημερα που πηγαιναμε νερατζα ο μικρος ηθελε να ειναι κοντα κοντα στον αγγελο, αυτος δεν εφτανε φθσικα αλλα πηγαινε ο αγγελος (του ειχα μπουστερ)...ο μιρκος του επαιρνε την πιπιλα, του τραβαγε τα μαλια, τον χαιδευε, του φωναζε και καλα....και όλα αυτα τα εκανε και μετα ξεκαρδιζονταν....και αν γελαγε και ο αγγελος αυτος ολο και πιο πολυ γελαγε....ειλικρινα τον τελευταιο καιρο εχω χεστει πανω μου με τα παιδακια μου απο τη χαρα μου....τσ αγορακια μου....

ειναι πολυ ωραια οταν ειναι πανω απο 1. η χαρα της επικοινωνιας!!! βλεπω ποσο εχει βοηθησει ο νικηφ. τη χριστ. κ ποσο η χριστ. βοηθαει τον μπεμπη. του κανει νουμερα να γελασει, αυτος τη ψαχνει, γελαει με αυτα που του κανει... κ με τον νικηφ. νιωθει πιο περιεργα, μαλλον επειδη ειναι το ιδιο φυλο. τον κοιταει με ενα σεβασμο, κατι ιδιαιτερο... η αλλη ειναι κ σουργελο. μου λεει χτες ο παυλος, με τον νικηφ. μια χαρα συνεννοουμαστε, με τη χριστ. θα μου παρει αλλα 3 χρονακια ακομα...


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites

ειναι πολυ ωραια οταν ειναι πανω απο 1. η χαρα της επικοινωνιας!!! βλεπω ποσο εχει βοηθησει ο νικηφ. τη χριστ. κ ποσο η χριστ. βοηθαει τον μπεμπη. του κανει νουμερα να γελασει, αυτος τη ψαχνει, γελαει με αυτα που του κανει... κ με τον νικηφ. νιωθει πιο περιεργα, μαλλον επειδη ειναι το ιδιο φυλο. τον κοιταει με ενα σεβασμο, κατι ιδιαιτερο... η αλλη ειναι κ σουργελο. μου λεει χτες ο παυλος, με τον νικηφ. μια χαρα συνεννοουμαστε, με τη χριστ. θα μου παρει αλλα 3 χρονακια ακομα...

θα του παρει αλλα τρια χρονακια αλλα μετα θα του παρει και τα σωβρακα πες του χαχα.......

ειρηνη και εγω ετσι ειμαι...σκληρη...δεν 'το παιζω' , ειμαι στ'αληθεια λιγο γαιδουρα...αλλα οταν ακουω γαι παιδακια και αρρωστειες γινομαι αλλοιφη..ειμαι χεστρα μαλλον


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


επισης βρηκα λυση για τις αθλοπαιδιες του αρσενικου πληθυσμου του παιδιου μου. ο Αγγελος θα παει μπασκετ...ο μπαμπας του αγγελου θα παει να προπονει μαζι με φιλο μου Αντρεα (αληθινο προπονητη) τα μικρα παιδακια...ετσι για χομπυ, να ειναι και κοντα στον αγγελακο...θα στειλω και τον πιτσιρικο σε κανα τριχρονο......ετσι γλυτωσα και το χορο μπουχαχα


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

λοιπον βλεπω ησυχιες...θα παω να φυγω μου φαινεται....


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

εχω κρατησει ενα αρθρο απο εφημεριδα για την αθλομετρια. να τα παμε να τα μετρησουν να μας πουν...

σημερα βγηκε η πρωτη φραουλα παραγωγης πεθερας. αλλο πραγμα...μια σταλιτσα, μυρωδατη κ φοβερο χρωμα...του χρονου λεει θα βαλει δυο παρτερια...


Νικηφόρος, 15/11/2005

Χριστιάνα, 1/12/2007

Αναστάσης, 2/11/2009

Link to comment
Share on other sites

εχω κρατησει ενα αρθρο απο εφημεριδα για την αθλομετρια. να τα παμε να τα μετρησουν να μας πουν...

σημερα βγηκε η πρωτη φραουλα παραγωγης πεθερας. αλλο πραγμα...μια σταλιτσα, μυρωδατη κ φοβερο χρωμα...του χρονου λεει θα βαλει δυο παρτερια...

τι ειναι μαρη η αθλομτερια??? για πες λεπτομερειες στη μανα την αχρηστη....

το καταλαβες ε? μονες μας μιλαμε, μονες μας απανταμε...

εμεις οι δυο και η ντουβλη :tongue::tongue::tongue:


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...