Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Νοέμβριος 2009


CoffeeFilter

Recommended Posts

αχ Τζια μου... καλά που δεν έπαθες τίποτα!!!!


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 44,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    6117

  • omorfakia

    4099

  • mary77

    3427

  • kimi

    2958

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • aleca

    aleca 6.117 δημοσιεύσεις

  • omorfakia

    omorfakia 4.099 δημοσιεύσεις

  • mary77

    mary77 3.427 δημοσιεύσεις

  • kimi

    kimi 2.958 δημοσιεύσεις

Posted Images

Άστα Αλεκάκι.. Ας ήταν λίγο μεγαλύτεο το bebekaki μου και θα σου έλεγα εγώω... Σήμερα έχω μπεί για τα καλά στο κλίμα.. :D:D:DΤην άλλη Τετάρτη θα έχουμε εσένα..;) ;)
εγώ ακόμη δεν έχω μπει στο κλιμα!!!:cool:
Αλέκα, μπορείς να μου το στείλεις mail από το facebook?

ναι στο στέλνω τώρα!!


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

Aπο τη δουλειά θα σταματησεις την άλλη Τρίτη?

την Δευτέρα θα πάω να κανονίσω τελευταίες εκρεμότητες αλλά τρίτη αν δεν προκύψει κάτι δεν θα κατέβω. θα ξεκουραστώ, να κάτσω και λίγο με τον Αγγελάκο μου!!!!


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

την Δευτέρα θα πάω να κανονίσω τελευταίες εκρεμότητες αλλά τρίτη αν δεν προκύψει κάτι δεν θα κατέβω. θα ξεκουραστώ, να κάτσω και λίγο με τον Αγγελάκο μου!!!!

Ε, ναι ρε αλεκάκι.. Και τη Δευτερα αν μπορούσες να μη πήγαινες ακόμη καλύτερα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γειά σααααααααααααααςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!

τί έγινε κανένα μωράκι σήμερα;;;

σας διάβασα πολύ γρήγορα κ δε συγκράτησα τπτ!μόνο η τζια νομίζω ήταν με το αμάξι κ το μηχανάκι.... αχ να προσεχουμε τελευταίες μέρες!!!

επίσης αύριο ποιά θα πάει γιατρό; για γέννα ή υπέρηχο:confused::confused:

τά ΄χασα τελείως!!!!:rolleyes::rolleyes:


170301c7zifsub1b.gif

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε Γωγουλα... εχω την δυνατότητα να μην πάω... και να κάθομαι να μιλάω στα κινητά και να συγχίζομαι που με πρήζουν όλη την ώρα... Τι να σου εξηγώ τώρα... ένα θα σου πω... μερικοί άνθρωποι δεν έχουν συναίσθηση. Είναι και η φύση της δουλειάς απαιτητική ΑΝΑ ΠΑΣΑ ΣΤΙΓΜΗ και ... βρασ'τα! Από την ώρα που γύρισα στις 14.00 μέχρι τώρα, ανά 10 λεπτά είμαι στο τηλ. Να την βράσω τέτοια ηρεμία.


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

γειά σααααααααααααααςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!

τί έγινε κανένα μωράκι σήμερα;;;

σας διάβασα πολύ γρήγορα κ δε συγκράτησα τπτ!μόνο η τζια νομίζω ήταν με το αμάξι κ το μηχανάκι.... αχ να προσεχουμε τελευταίες μέρες!!!

επίσης αύριο ποιά θα πάει γιατρό; για γέννα ή υπέρηχο:confused::confused:

τά ΄χασα τελείως!!!!:rolleyes::rolleyes:

σήμερα η Τζια και αύριο εγώ... καμιά γέννα όμως δε βλέπω. εσύ βρε Μαρλεν μου... κάνε μας την έκπληξη. Ή η Κίμι... ή η Ιριδα!! Άντε ντε να χαρούμε λίγο.
Ρε σύ Αλέκα και η Ζωη Κανελλοπούλου χάθηκε.. Λές?

βρε λέτε???? Για να δούμε!!!!


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πως ειναι το μετα δηλαδη??? πες μου για να ειμαι λιγο προετοιμασμενη..

το Σαββατο θα μπω για προκληση οπως και να χει! φοβαμαι να ξεπερασω τις 40 εβδομαδες

κοίτα η κάθε γέννα είναι διαφορετική και το θέμα του πόνου είανι υποκειμενικο!!!

εγώ είμαι τόσο φοβιτσιάρα με τις ενέσεις και τα φάρμακα κ γι αυτό προτίμησα να γεννήσω χωρίς επισκηρήδιο!!! βέβαια όσες το ακούνε με λένε τρελή γιατί όσο να πεις πονάει λίγο!!! αλλά μόνο μέχρι να γεννήσεις, με το που βγει το μωρό αυτόματα διαγράφονται όλα!! γι αυτό άλλωστε κάνουμε κι άλλα παιδιά!!!!!!!!!! αν αποτυπωνονταν στο μυαλό για πάντα μάλλον θα είχαμε μείνει με ένα!!!


170301c7zifsub1b.gif

Link to comment
Share on other sites

αλέκα μάλλον θα πάω κ εγώ αυριο ιασώ! λες να σε πετύχω;; πάντως δε με βλέπω για γέννα ακόμα!!!

εγώ μαρλεν μου πάω στο ιατρείο του στον πειραιά... στο ΙΑΣΩ πήγα μόνο για ντόπλερ.


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

εγώ μαρλεν μου πάω στο ιατρείο του στον πειραιά... στο ΙΑΣΩ πήγα μόνο για ντόπλερ.

κρίμα, έχασες την ευκαιρία να με θαυμάσεις!! και φυσικά μαλλον να θαυμάσω κ εγώ εσένα:P:p

αχ γιατί να στερούμε από τους εαυτούς μας αυτό το θέαμα;;;:rolleyes::rolleyes:


170301c7zifsub1b.gif

Link to comment
Share on other sites

κρίμα, έχασες την ευκαιρία να με θαυμάσεις!! και φυσικά μαλλον να θαυμάσω κ εγώ εσένα:P:p

αχ γιατί να στερούμε από τους εαυτούς μας αυτό το θέαμα;;;:rolleyes::rolleyes:

.. μπααα... εσύ τη γλίτωσες!!!! Τι να θαυμάσεις καυμένη???Τώρα αν θα θαυμάσω εγώ εσένα, επιφυλάσσομαι!!!:):):) Θα σου πω όταν σε δω !! χαχα!!!!! Έν απάντως θα σου πω... γράφτηκα κολυμβητήριο!!! ¨ΟΟΟΟΧΙΙΙΙΙΙ μην πάει ο νους σας στο free willy. Γράφτηκα για να πάω μετά τα Χριστούγεννα. Βιάααζοοοομαιιιιι σας λέω!


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites

μαρλεν σε πόσες ωρες γ'εννησες τα παιδάκια σου???


Απο τ'ουρανου τα βαθη και απ'της γης την αγκαλια φωλιασαν μες την ψυχη μου δυο καταλευκα πουλια

Το'να ηρθε καλοκαιρι σαν αχτιδα από φως εγινε, η υπαρξη μου Μιχαηλ 'ο άγγελος'

τ'αλλο εφτασε Χειμωνα στο σκοταδι αστερακι, εγινε η αναπνοη μου θα τον λεω Δημητρακη

12.07.2006 --------- 18.11.2009

221882cb0gkyh7q4.gif

kpo41uccq3f2qz2w.pngejdnpdkk9gcs5nb6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...