Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

      • Μου αρέσει 1

ΟΙ πρώτες αγωνίες


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rosebaby

    1840

  • fairy baby

    1216

  • Mara-76

    1136

  • Dimitra83

    1086

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ναι ε? φαντασου οτι εμεις το μαθαμε την ημερα των γενεθλιων μου, που καναμε την β επιπεδου. το καλυτερο δωρο ηταν. μετα τους περναμε ολους απο το αμαξι, και λεγαμε ειμαστε στο αμαξι με την κορη μας, και ολοι ουρλιαζανε (απο χαρα)


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια

αυτο το τοπικ πρεπει να το απογειωσουμε βρε παιδια

στο αλλο ειχαμε 300 τοσες σελιδες γραψει......οργανωθειται καλε,εμεις συνηθως δεν βαζουμε γλωσσα μεσα....αχ τι κανουν τα μπεμπεκια,λεμε

:wink::wink::wink::wink::wink::wink::wink:

εγω τελικα τωρα τακτοποιησα το δωματιο του μπεμπη

τα αυτοκολλητα βεβαια δεν τα εχω κολλησει ακομη....βλεπουμε

ο μπεμπης ,ειναι γλυκα,κοριτσια,ερωτευτηκα,αχχχχχχ

αλλα μεγαλυτερο ερωτα εχει παθει ο μπαμπας,ξυπναει και κοιματε με την σκεψη του μπεμπη.....

ελπιζω να ειστε ολες πολυ καλα


ΓΚΕΛΥ

ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ 15 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ 27 ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΑΣ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας,κορίτσια!!Τώρα συνειδητοποίησα αυτό που είχε γράψει η Rose μας!Η Δήμητρά μας πού είναι??Έχει να μπει από τον Μάρτη-Απρίλη αν δεν κάνω λάθος!!Λέτε να έπαθε κάτι το κορίτσι?Έχω στεναχωρηθεί πολύ μόνο με την σκέψη...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


smoutsaki τωρα σιγουρα θα φαινονται οι φωτο της μπεμπας....κοριτσακια ειμαι πτωμα μακαρι να κοιμηθει το κοριτσακι μου και να ξεκουραστουμε κι εμεις..ρε κοριτσια ολη μερα ειναι μια χαρα και το βραδυ ακουω αυτα τα φλεματα στο λαιμο..και αγχωνομαι..αυριο εχουμε παιδιατρο το απογευμα..δεν αντεχω αλλο στεναχ.να την ακουω ετσι..καληνυχτα σε ολες φιλακιααα


ΓΕΝΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 21/5/2010 ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ..

Link to comment
Share on other sites

ζωουλα τις ειδα, κουκλιτσα και ροδαλη ροδαλη ειναι. να σας ζησει.

ευη μου, μια χαρα ειναι η δημητρουλα, η εγκυμοσυνη της προχωραει κανονικα, απλα εχει σταματησει να μπαινει. μιλαμε με τον αντρα της που και που στο facebook


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια καλησπέρα, ήρθαμε απο τον γιατρό. τελικά δεν είναι κολικοί. τα μωρά συχνά λεει αλλάζουν χαρακτήρα έτσι ξαφνικά και έτσι ξαφνικά επιστρέφουν στον παλιο. ε ο μικρός από άγγελος έγινε γκρινιαρούλης από προχθές. άντε να δούμε για πόσο. πήρε 1100 γρ. και είναι 4230 το πουλάκι μου. ψήλωσε 3 πόντους είναι 54 εκατοστά και όλα τέλεια. κατούρησε και τον γιατρό. καλά να πάθει του είπε κανείς να του βγάλει την πάνα και να του πασπατευει τα αποτέτια του ???? εεε ? σμουτς γιαυτό σου είπα για το άλμπουμ για να ξέρεις ότι δεν διέγραψα τα σχόλια σας και με περάσετε για γαιδούρα. έγινε κατά λάθος και το αναίβασα από την αρχή αλλά τα σχόλια δεν επανέρχονται. η μπουμπου που είναι σήμερα ? τι άλλα νέα κορίτσια. αα και να μην το ξεχάσω εγώ έκανα καισαρική και τι έγινε ? όλα καλά. στην αρχή με πήρε λίγο από κάτω που ήθελα και εγώ την μαγεία του φυσιολογικού αλλά τώρα λέω και τι έγινε. εχω το παιδί μου γερό στην αγκαλιά και δεν με νοιάζει.πωπω γλωσσοδιάρροια με έπιασε ?


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ...............τι κανετε?????

τι να σε νοιαζει rose Μου????τωρα εσυ εχεις αγκαλιτσα τον παιδαρο και ουσιαστικα ....ο τροπος που ηρθε στον κοσμο ειναι το λιγοτερο που πρεπει να σκεφτεσαι!!!

smoutsaki ....της καλομανας το παιδι ....πρωτα απο ολα πρεπει να ειναι γερο και δυνατο ....και να κατουραει ΟΡΘΙΟ!!!:wink::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:!!!!!!!!!!!!

Οταν με το καλο κανεις γιο...θα το καταλαβεις...........

Νεφελακι που εισαι ?τι κανει η μπουμπου σου????

mara που την εβγαλες αποψε...στο παιδικο???


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...