Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

      • Λυπημένη/-ος 1

ΟΙ πρώτες αγωνίες


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rosebaby

    1840

  • fairy baby

    1216

  • Mara-76

    1136

  • Dimitra83

    1086

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Pfizer Ελλάς A.E.

Λ. Μεσογείων 243,

Ν. Ψυχικό 154 51

ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ:(+30) 210 67 85 800

FAX: (+30) 210 6785971

HR FAX: (+30) 210 6712372

Για πληροφορίες σχετικά με τα προϊόντα μας, μπορείτε να επικοινωνείτε με το Τμήμα Ιατρικής Ενημέρωσης, στo τηλέφωνo:

(+30) 210 6785800 – Ώρες γραφείου

Fax: (+30) 210 6785950

Για οποιαδήποτε αναφορά σχετικά με την ασφάλεια των φαρμάκων μας, μπορείτε να επικοινωνείτε με το Τμήμα Φαρμακοεπαγρύπνησης, στα τηλέφωνα:

(+30) 210 6785908 – Ώρες γραφείου

(+30) 210 6785808 – 24ωρη γραμμή

Fax: (+30) 210 8199096

eyxaristo poly ton pernv tora kiolas

koritsisa opoy mporeite peite to sas xaireto tha me faei o antras filia


ttc72e7.aspx
Link to comment
Share on other sites

Το ξερω οτι ισως να ειναι δυσκολο αλλα μηπως ειναι ευκολο να μαθεις τον αριθμο παρτιδας του συγκεκριμενου εμβολιου που εφερε το παιδακι σε τετοια δυσκολη θεση???

tha toy til kai oti moy pei thas pv kai baibaia


ttc72e7.aspx
Link to comment
Share on other sites

οχι παιδια δεν εχει κανει πυρετο το μωρο...ευτυχως αλλα προχθες το καναμε το εμβολιο...νομιζω μετα την 3 εως 5μερα κανουν αν ειναι να κανουν...ρε παιδια εχω μια υπερενταση...


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites

μιλησα και με την φαρμακοεπαγρυπνηση της Pfizer. δεν εχουν ιδέα ουτε για ελατωματικές παρτίδες, ούτε για βαριά περιστατικά ουτε για παιδων ουτε τίποτα. καλό θα ήταν οι γιατροί να ενημερώσουν και οχι οι γονεις.. εμεις εχουμε το ακαταλογιστο κα8οτι και οντα.. περίεργα. καλύτερο πιστεύω ειναι να μιλήσουν οι γιατροι... εμεις απλά μπορούμε να ενημερώσουμε για ενα γεγονος...


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

οχι παιδια δεν εχει κανει πυρετο το μωρο...ευτυχως αλλα προχθες το καναμε το εμβολιο...νομιζω μετα την 3 εως 5μερα κανουν αν ειναι να κανουν...ρε παιδια εχω μια υπερενταση...

σουτ εσυ.. 8α σ πω εγω ποτε να πανικοβληθεις και αν υπάρχει λόγος.. και στην τελική ξαναδιαβασα το φυλο οδηγιών..λέει ξεκάθαρα οτι μπορει να προκαλέσει σπασμους.... μιρκή πιθανότητα αλλά υπάρχιε ώς ενδεχόμενο


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites

το MMR εγω παντως θα το καθυστερησω οσο παει!!!!!!!

κι απο κοντα τον ομοιοπαθητικο για ενισχυση...

για το ΜΜΡ dne jerv an to mauate all;a ο γιατρος που εκανε την ερευνα και ελεγε οτι παιζει αυτισμος μετα το εμβολιο εγινε ρομπα κα8οτι η ερευνα του στερουνταν επιστημονικου υποβαθρου...ενα ενα κοριτσια γιατι 8α τρελα8ουμε στο τέλος...παντως το MMR καλό είναι να γινεται μετά τους 18 μηνες απ οσο γνωρίζω.. οταν ερ8ει η ωρα του θα το δουμε και αυτο...


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites

Ε δεν νομιζω βρε φυσαλιδακι να υπαρχει προβλημα και μενα δεν εκανε καθολου πυρετο .Ελα ολα μια χαρα μην σκας .

Εγω νομιζω οτι αυτα τα εμβολια κανουν καλο απλα μια στις τοσες να υπαρχει καποιο θεμα με καποιο παιδακι ,γιατι ειτε του επεσε βαρυ έιτε ηταν αλλεργικο ειτε ειτε ειτε... χιλιαδυο.


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως για το ΜΜΡ που ρωτησα την γιατρο μου ειπε οτι δεν κανει τετοια πραγματα . Απλα εκεινη η ηλικια πουγινεται συνηθως ειναι και ηλικια που ανακαλυπτεις την συμπεριφορα του .Μια στις τοσες να δημιουργησει προβλημα.

Παντως και εμεις θα το καθυστερησουμε , μολις ξεκινησει να μιλαει θα το κανει


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


για το ΜΜΡ dne jerv an to mauate all;a ο γιατρος που εκανε την ερευνα και ελεγε οτι παιζει αυτισμος μετα το εμβολιο εγινε ρομπα κα8οτι η ερευνα του στερουνταν επιστημονικου υποβαθρου...ενα ενα κοριτσια γιατι 8α τρελα8ουμε στο τέλος...παντως το MMR καλό είναι να γινεται μετά τους 18 μηνες απ οσο γνωρίζω.. οταν ερ8ει η ωρα του θα το δουμε και αυτο...

ναι Μαρα..εγω τα διαβασα ολα αυτα...γενικα προσπαθω να ενημερωνομαι απο ολες τις πλευρες.Γι αυτο αλλωστε και επελεξα να γινουν τα εμβολια...απλα χωρις βιασυνη απο εδω και περα κι οχι ολα!!

Ε δεν νομιζω βρε φυσαλιδακι να υπαρχει προβλημα και μενα δεν εκανε καθολου πυρετο .Ελα ολα μια χαρα μην σκας .

Εγω νομιζω οτι αυτα τα εμβολια κανουν καλο απλα μια στις τοσες να υπαρχει καποιο θεμα με καποιο παιδακι ,γιατι ειτε του επεσε βαρυ έιτε ηταν αλλεργικο ειτε ειτε ειτε... χιλιαδυο.

Συμφωνω απολυτα...αλλα κριμα για το μωρακι μωρε....κι οποιδηποτε αλλο μωρο μπορει να περασει τετοιο ζορι...Απλα οι γιατροι για αλλη μια φορα εχω την εντυπωση οτι λιγο ακριτα τα κανουν ολα!!!

Link to comment
Share on other sites

μακαρι παιδια γιατι δεν αντεχονται αυτα..

ρε φουστη δεν ειναι δυνατον να κινδυνευουν παιδια απο εμβολια στην εποχη μας...απο προβληματικες παρτιδες εμβολιων δηλαδη...

γαι αλλη μια φορα καταλαβαινω ποσο μεγαλη ελλειψη ψυχραιμιας εχω...

ευχαριστω παιδια για τα κουραγια...ωχ παναγια μου τι ηταν ακαι αυτο το σημερινο...μακαρι να γινει καλα το παιδακι και αλλο μωρο να μην εχει προβλημα...


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια και εγώ δεν νομίζω να έχω αυτοκόλλητα

ρε παιδιά πώς γίνεται να μην υπάρχει ούτε μια αναφορά πουθενά ?

είναι σίγουρο αυτό ?


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites

ροζουλα οπωςπροειπα η εταιρεια δεν γνωριζει τπτ περι ελατωματικων παρτιδων και ασχημων παρενεργειών. που σημαινει οτι γιατροι και φαρμακοποιοι ΔΕΝ ενημερώνουν


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites

όταν ρώτησα και εγω την παιδίατρο για το μμρ μου είπε οτι δόξα το θεό που βγήκαν τα εμβόλια γιατί μου λεει φαντάσου ένα μωρό να κολλήσει ανεμοβλογιά ? πως το αντιμετωπίζεις ? τελευταία έχουν χαθεί αυτές οι ασθένειες


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...