Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Angot είπε:

      ναι αλλά όσο περνάνε οι βδομαδες ειμαι πιο σίγουρη ! τώρα είμαι εκει που με ήθελε ο γιατρός υποτίθεται στις 30 ! και αντί να χαιρομαι περισσότερο νιώθω ότι μ φταίνε όλα! 

      Είναι η επίδραση των ορμονών,σε συνδυασμό με τους πόνους και την ψυχική κόπωση. Ο,τι νιώθεις είναι απολύτως φυσιολογικό.Ακομα και αν ξυπνήσεις μια μέρα και θέλεις να δείρεις όλο τον κόσμο,πάλι νορμάλ θα είναι. Είσαι σε καλό δρόμο,λίγες εβδομάδες έμειναν,κάνε υπομονή❤️

ΟΙ πρώτες αγωνίες


Recommended Posts

τι λέτε ρε παιδιά τι γίνεται με αυτό το εμβόλιο ?

και αν σας πω οτι εγώ δεν ξέρω τι κάναμε και τι έχουμε να κάνουμε ?

δεν δίνω σημασία στα ονόματα βλακεία μου το ξέρω

σμουτς σε ευχαριστώ θερμά και τις ευχές σου όπως και όλα τα κορίτσια φυσικά


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rosebaby

    1840

  • fairy baby

    1216

  • Mara-76

    1136

  • Dimitra83

    1086

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τι να πω τωρα κι εγω????

εμεις εχουμε κοντα 2 μηνες που το καναμε και ευτυχως κανενα συμπτωμα!!

Πραγματικα χαιρομαι που πηγα στον ομοιοπαθητικο και εδωσε στην μικρη την καψουλιτσα για να ρυθμισει τυχον ζητηματα του εμβολιου...

οχι τιποτε αλλο αλλα κοιτα καμια μας τις ημερομηνιες ακριβως???Να μην ειναι ληγμενο θες...

Ο θεος βοηθος

Link to comment
Share on other sites

οταν λες πτώση τι ακριβώς εννοεις?

τις πρωτεσ 15 μερεσ ειχε λιγο πυρετο λιγο δεν ετρωγε και σιγα σιγα αρνιωταν τα παιχνιδια του κτλ σε 15 μερεσ ξαφνικα εκανε σπασμους με αποτεκλεσμα τωρα να μην αντιδραει να μην γνωριζει την μανα του και να κλαιει μονο οταν πειναει σαν εναν γερο φυτο! και φυσικα το παιδι ηταν υγειεστατοβ εχω παθιει σοκ


ttc72e7.aspx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναι αλλα οταν δινεις τετοιες πληροφορίες λογικο ειναι να εχουμε αποριες.. η πτώση που λες οτι ειχε το παιδακι..τι ακριβως ειναι?

πως να το κανω λιανα δεν χωρανε ευγενιεσ ηταν ετημοθανατο!!!!!!!!!!!!


ttc72e7.aspx
Link to comment
Share on other sites

λογικο να εχεις πάθει σοκ αλλα εγω ξαναρωτάω. ΠΟΙΟΣ συνδιασε το εμβολιο με την κατασταση του παιδιου; οι γιατροι? ή απλά υποθετουμε?

οχι καρδουτλα μου οι γιατροι το παιδι ηταν σχεδον ενα μηνα στο παιδων και βγαλαν το συμπερασμα οτι ηταν αυτο δεν υπαρχει αντιδοτο και το μονο που μπορει να δινει ειναι η κορτιζονη


ttc72e7.aspx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


και πως θες να ξερω ρε φιλεναδα μου τι εννοεις με την λεξη πτώση? παιδιατρος ειμαι? καλύτερα να τα λες λιανα για να καταλαβαινουμε και εμεις οι αμορφωτες.. και ξαναρωταω.. ο γιατρος συνεδεσε τηην πτωση με το εμβόλιο ή υποθετουμε?


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites

ναι γιατι δεν το αποσυρουν .

Εμεις το καναμε αρχες του μηνα αυτο αλλα δεν ανεβασε πυρετο .Εν το μεταξυ αυτα τα χαρτακια που γραφουν τις παρτιδες δεν τα εχω .


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites

και πως θες να ξερω ρε φιλεναδα μου τι εννοεις με την λεξη πτώση? παιδιατρος ειμαι? καλύτερα να τα λες λιανα για να καταλαβαινουμε και εμεις οι αμορφωτες.. και ξαναρωταω.. ο γιατρος συνεδεσε τηην πτωση με το εμβόλιο ή υποθετουμε?

καλη μου φιλεναδα σορρι αν ακουστηκα καπως προσ θεου απλα ταυτοχρονα γραφω και σε κοπελεσ που γνωριζω και εχω και τον μπεμπη αγκαλια εξαλλου δεν νομιζω οτι αυτο τωρα το θεμα μας


ttc72e7.aspx
Link to comment
Share on other sites

εμείς κάναμε το τελευταίο που δεν ξέρω τι ήταν αρχές του μήνα επίσης

χωρίς πυρετό

πρέπει να κοιτάξω πιο είναι το επόμενο που έχουμε να κάνουμε

πάντως τον προηγούμενο μήνα που ήταν να κάνουμε κάποιο δεν το βρήκαμε στο φαρμακείο γιατί είχε αποσυρθεί τώρα δεν ξέρω λεπτομέρειές


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...