Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      Σε ευχαριστώ 😍μακάρι αν και κρατώ μικρό καλάθι....δεν πειράζει..θα ειναι 2-3 μερες δυσκολες μετα θα επανελθω...όπως λέω πάντα έχουμε δικαίωμα να πέσουμε αλλά υποχρέωση να σηκωθούμε! Αν θέλει ο Θεός θα γίνει!

      • Ευχή 1

ΟΙ πρώτες αγωνίες


Recommended Posts

mairpouli οταν η πουκι εκανε 39,5 ατην πρώτη δοση ο παιδιατρος ψιλοφρίκαρε γιατι συμφωνα με το φυλλο οδηγιών τοσο υψηλός πυρετός απαντάτε μόλις σε 1 στισ 10.000 δοσεις.. ετυχε στο δικό μου το παιδάκι προφανώς.. τι να πω ρε κοπέλα μου..τζόγος είναι όλα. τζογος να εμβολιάσεις, τζόγος κ αι να ΜΗΝ εμβολιάσεις.. οτι καλύτερο στη μανουλα και στο παιδάκι της και ελπίζω σύντομα να γινει καλά ο μπεμπ΄ξσ


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rosebaby

    1840

  • fairy baby

    1216

  • Mara-76

    1136

  • Dimitra83

    1086

Περισσότερες δημοσιεύσεις

για σου ρε δημητρα ολα καλα???????????????? να σου ζησει το μπεμπακι το εμαθα λιγο καθηστερημενα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ευχαριστω κουκλα.προσπαθω να ειμαι καλα γιατι τα μεγαλα θα με στειλουν στο τρελλοκομειο :mrgreen::mrgreen::mrgreen: εσυ πως εισαι?ο μικρος τι κανει?

περιμενουμε να μας πεις αν μαθεις ποια παρτιδα ηταν το πρεβεναρ για να ξερουμε κ εμεις..


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω κουκλα.προσπαθω να ειμαι καλα γιατι τα μεγαλα θα με στειλουν στο τρελλοκομειο :mrgreen::mrgreen::mrgreen: εσυ πως εισαι?ο μικρος τι κανει?

περιμενουμε να μας πεις αν μαθεις ποια παρτιδα ηταν το πρεβεναρ για να ξερουμε κ εμεις..

xaxaxaxa δεν εχεις αναγκη εσυ την ξερεις την συνταγη ! ο γλυκας μια χαρα ειναι μεγαλωνει αρχισαμε κρεμουλες του αρεσουν πολυ το νερο μου το φτυνει στην μουρη χαχαχαχαχα

ναι αμε οτι νεοτερο εχω και βαιβαια !


ttc72e7.aspx
Link to comment
Share on other sites

mairpouli οταν η πουκι εκανε 39,5 ατην πρώτη δοση ο παιδιατρος ψιλοφρίκαρε γιατι συμφωνα με το φυλλο οδηγιών τοσο υψηλός πυρετός απαντάτε μόλις σε 1 στισ 10.000 δοσεις.. ετυχε στο δικό μου το παιδάκι προφανώς.. τι να πω ρε κοπέλα μου..τζόγος είναι όλα. τζογος να εμβολιάσεις, τζόγος κ αι να ΜΗΝ εμβολιάσεις.. οτι καλύτερο στη μανουλα και στο παιδάκι της και ελπίζω σύντομα να γινει καλά ο μπεμπ΄ξσ

αυτο ξαναπεσ το αλλα μου την δεινει τελικα που δεν υπαρχει ενημερωση και πληροφορηση ρε π.... μου τι να πω η ελλαδα παντα ετσι ηταν αλλα αυτο ειναιο αλλο θεμα ακυρο


ttc72e7.aspx
Link to comment
Share on other sites

xaxaxaxa δεν εχεις αναγκη εσυ την ξερεις την συνταγη ! ο γλυκας μια χαρα ειναι μεγαλωνει αρχισαμε κρεμουλες του αρεσουν πολυ το νερο μου το φτυνει στην μουρη χαχαχαχαχα

ναι αμε οτι νεοτερο εχω και βαιβαια !

χαχαχαχα με το κουταλι δε το πινει το νερο?αφου ειναι σκετο νερο κ δε τρως στη μαπα φρουτοκρεμες παλι καλα.εγω ετρωγα φρουτοκρεμες απο τη ραφαελα και μοσχαρι στη μαπα απο τον αλεξ.τωρα απο την μπεμπα δε ξερω.το ρυζαλευρο εμεινε μονο να μου φτυνει.θα το υποστω!

μαρα εχεις πολυ δικιο.τζογος ειναι να εμβολιασεις κ τζογος να μην εμβολιασεις.εδω το πρωτο το κανουν 3 μηνων.εμεις εχουμε 7.2 το πρωτο της Νεφελιτσας.3.5 μηνων 8α ειναι περιπου


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χαχαχαχα με το κουταλι δε το πινει το νερο?αφου ειναι σκετο νερο κ δε τρως στη μαπα φρουτοκρεμες παλι καλα.εγω ετρωγα φρουτοκρεμες απο τη ραφαελα και μοσχαρι στη μαπα απο τον αλεξ.τωρα απο την μπεμπα δε ξερω.το ρυζαλευρο εμεινε μονο να μου φτυνει.θα το υποστω!

μαρα εχεις πολυ δικιο.τζογος ειναι να εμβολιασεις κ τζογος να μην εμβολιασεις.εδω το πρωτο το κανουν 3 μηνων.εμεις εχουμε 7.2 το πρωτο της Νεφελιτσας.3.5 μηνων 8α ειναι περιπου

με το κουταλι το νερο????????? μου εδωσες ιδεα εγω με μπιμπερο του το δινω τηνν κυριακη ξεκιναμε φρουτακια

χαχαχαχαχα αφου το νεο μου αρωμα ειναι γαλα παναγια μου τι με περιμενει φανταζεσαι αρωμα μοσχαρι????????????????

και για υπολοιπα κοριτσια μιας και μπηκα σαν τον συφουνα το μεσημερι να συστηθω και επισημα

ειμαι η μαιρη και ειμαι καλα και εχω ξεμινει να γραφω στα συμπτωματα που ειναι τυχερα χεχεχεχ εκανα την αρχη θυμασαι δημητρα? σαν χτεσ μου φαινεται

και φυσικα εχω εναν μπεμπαρο πεντεμισι μηνων!


ttc72e7.aspx
Link to comment
Share on other sites

pantos εχουμε μεριδιο ευθυνης και εμεις οι μαναδες.. στο ντοκυμαντερ Shots in the darlk που το συστηνουν στο αλλο φορουμ οι..εμβολιομαχες, μια μανα αναρωτιετε γιατι επα8ε το παιδι της αυτισμο την μερα που το εμβολιασε με 4 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ εμβολια.. εκανε η μαλακω την ΙΔΙΑ μερα, Prevenar, MMR, ιλαράς και Infrakati... ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΩ Η ΓΥΝΑΙΚΑ? ΡΩΤΑ ΜΩΡΗ ΗΛΙ8ΙΑ


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites

pantos εχουμε μεριδιο ευθυνης και εμεις οι μαναδες.. στο ντοκυμαντερ Shots in the darlk που το συστηνουν στο αλλο φορουμ οι..εμβολιομαχες, μια μανα αναρωτιετε γιατι επα8ε το παιδι της αυτισμο την μερα που το εμβολιασε με 4 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ εμβολια.. εκανε η μαλακω την ΙΔΙΑ μερα, Prevenar, MMR, ιλαράς και Infrakati... ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΩ Η ΓΥΝΑΙΚΑ? ΡΩΤΑ ΜΩΡΗ ΗΛΙ8ΙΑ

ααααααααααααααααααααααααααααα

πλακα κανειις!!!!!!!!!!!!


ttc72e7.aspx
Link to comment
Share on other sites

o nai... to leei sto treiler καθαρά..ειπαμε ρε παιδιά.. πουστια τα εμβολια ωρες ώρες αλλά ειμαστε και εμείς κωθώνια..ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ κωθωνια

ρε συ και παρενεργιες να μην ειχαν θα τσιμπισεις το παιδι 4 φορες απανοτεσ? τι ηταν μοσχαρι? που ουτε στα μοσχαρια δεν τα κανουν αυτα τι να πω?


ttc72e7.aspx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


οκ και να το δεχτω οτι της το ειπε η παιδιατρος της...αυτη ηλι8ια ειναι? δεν ρωταει? δεν διαβαζει? δεν ξεστραωβνετε?

δεν ξερω αλλα και οι γιατροι δεν σκεφτοντε οτι μπορει να συμβει κατι και να παει ο αλλος με γυαλισμενο ματι να τον καθαρισει?


ttc72e7.aspx
Link to comment
Share on other sites

με το κουταλι το νερο????????? μου εδωσες ιδεα εγω με μπιμπερο του το δινω τηνν κυριακη ξεκιναμε φρουτακια

χαχαχαχαχα αφου το νεο μου αρωμα ειναι γαλα παναγια μου τι με περιμενει φανταζεσαι αρωμα μοσχαρι????????????????

και για υπολοιπα κοριτσια μιας και μπηκα σαν τον συφουνα το μεσημερι να συστηθω και επισημα

ειμαι η μαιρη και ειμαι καλα και εχω ξεμινει να γραφω στα συμπτωματα που ειναι τυχερα χεχεχεχ εκανα την αρχη θυμασαι δημητρα? σαν χτεσ μου φαινεται

και φυσικα εχω εναν μπεμπαρο πεντεμισι μηνων!

ρε συ με το κουταλι εγω τα εδινα νερο γιατι με το μπιμπερο το εφτυναν κ εμενα.

αρωμα γαλα λεει χαχαχαχα το αρωμα μοσχαρι αλεσμενο ειναι πιο ιν!!!!

οντως ρε μαρακι σαν χτες ηταν που ελεγε οτι πηρες τον πρωτο υπερηχο στα χερια κ τον κοιτουσες ολη μερα!θυμασαι?πωπω πως περναει ο καιρος ρε συ!!!

pantos εχουμε μεριδιο ευθυνης και εμεις οι μαναδες.. στο ντοκυμαντερ Shots in the darlk που το συστηνουν στο αλλο φορουμ οι..εμβολιομαχες, μια μανα αναρωτιετε γιατι επα8ε το παιδι της αυτισμο την μερα που το εμβολιασε με 4 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ εμβολια.. εκανε η μαλακω την ΙΔΙΑ μερα, Prevenar, MMR, ιλαράς και Infrakati... ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΩ Η ΓΥΝΑΙΚΑ? ΡΩΤΑ ΜΩΡΗ ΗΛΙ8ΙΑ

4 μαζι?:evil::evil::evil: αντε ο παιδιατρος ηταν μαλακας.αυτη δε της φανηκε παραξενο?να μου πει τωρα εμενα για 4 μαζι ?οχι μονο θα πω οχι αλλα θα τον αλλαξω κιολας γιατι θα ειναι ανευθυνος.ελεος ρε γμτο λιγη ενημερωση ρεεεεε


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...