Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

ΟΙ πρώτες αγωνίες


Recommended Posts

Μπήκα και εγω να πω χρόνια πολλά στη rose και βλέπω αυτο με το prevenar και έχω ανησυχήσει πολυ τώρα γιατί δεν ξέρω απο ποια παρτίδα ήταν το εμβόλιο που έκανε ο μικρός....

Χρόνια πολλά rose


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rosebaby

    1840

  • fairy baby

    1216

  • Mara-76

    1136

  • Dimitra83

    1086

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ωραια αφου το ειπαν οι γιατροι,.,, να τσακιστουν να μιλησουν στον ΕΟΦ για να αποσυρ8ει το φαρμακο

αυτο εχει γινει ηδη αλλα οι γαμ....νοι οι πουσ......ες το ριχνουν οτι και καλα ειναι παρενεργεια και απο οτι μου ειπε θα μιλησει ο ιδιοσ ο ντοκ για το θεμα


ttc72e7.aspx
Link to comment
Share on other sites

καλη μου φιλεναδα σορρι αν ακουστηκα καπως προσ θεου απλα ταυτοχρονα γραφω και σε κοπελεσ που γνωριζω και εχω και τον μπεμπη αγκαλια εξαλλου δεν νομιζω οτι αυτο τωρα το θεμα μας

βρε κουκλα σε κατανοώ δεν τίθεται θέμα... απλα απορώ πως δεν εχουν κινητοποιηθει συσωμοι οι παιδιατροι... για μισο να το ψάξω


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites

βρε κουκλα σε κατανοώ δεν τίθεται θέμα... απλα απορώ πως δεν εχουν κινητοποιηθει συσωμοι οι παιδιατροι... για μισο να το ψάξω

χα το εχω ηδη ψαξει απλα δεν το ειπαν πουθενα οι γαμ.........οι


ttc72e7.aspx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπον εμεις καναμε 1η δοση αριθμος παρτιδας Ε31167 ημ.ληξης 05-2011

2η δοση α.π Ε31167 ημ.λ 05-2011

3η δοση α.π Ε88579 ημ.λ 10-2012

το τελευταιο εγινε 16-12-2010.

εχει περασει τοσος καιρος και ευτυχως δεν ειχαμε κανενα θεμα.

Φαιρυ τα αυτοκολλητακια ειναι στο βιβλιαριο του παιδιου κολλημενα!!

Link to comment
Share on other sites

Και εγω αναστατωθηκα και δεν εχω χαρτακια με τις παρτιδες παντως εμας ηταν το τελευταιο , τωρα θα το ξανακανουμε οταν παει δυο χρονων (ελπιζω τοτε να το χουν σταματησει)

Αυτο τον μηνα εχουμε του μηνιγιτοκοκου καπως ετσι λεγεται , μηπως εχετε ακουσει τιποτα και γι αυτο?

Εμας τα κανει πλεον στο χερακι της τα εμβολια , εσας που τα κανουν ?


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites

φερυ εμεις καναμε πριν ενα μηνα το Menjugate-Kit χωρίς καμία παρενέργεια ουτε καν κλάμα. Υπαρχουν δυο εμβολια. Το Meningitec και το Menjugate-Kit που ειναι φυσικα τα ιδια

εμεις τα εμβολια τα κανουμε ποδαράκια

και τωρα που κοοταξα.. το πρεβεναρ που καναμε πριν μια εβδομαδα εχει ημερομηνια ληξησ 10-12.........αλλα εχει σημασια η παρτιδα κορεσ και οχι μονο η ημερομηνια


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites

Χαρτακια δεν εχω πουθενα γιατι μαλλον τα παιρνει ο φαρμακοποιος επειδη της εχω βιβλιαριο δημοσιου και συνταγολογιο


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα...

εχω παθει τρελη ηττα με το νεο για το πρεβεναρ που εγραψε η κοπελα...

καναμε προχθες μια δοση απο αυτο το εμβολιο και δεν θυμαμαι τον αριθμο της παρτιδας...μεχρι να παω σπιτι ευχομαι να μην παθω κανα εγκεφαλικο....στην κυριολεξια τρεμω...

μαρσυ χιλια ευαριστω γιαυτο το ενθαρρυντικο μηνυμα που μας εγραψες..χιλια ευχαριστω.


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εν το μεταξυ βρε Μαρα η δικια μου μονο στο prevenar δεν κλαει , καλα τοσο αναποδη ειναι ??


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...