Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΟΙ πρώτες αγωνίες


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rosebaby

    1840

  • fairy baby

    1216

  • Mara-76

    1136

  • Dimitra83

    1086

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ΜΑΡΑ ολα θα ειναι μια χαρα αΠΛΑ το κΑΝΕΙΣ γιατι σου χει κολλησει η ιδεα.το συνδρομο αυτο περναει απο μανα σε κορη κ εσυ δε το χεις .το χει η κουνιαδα σου οποτε καμια σχεσηηηη.να δεις που ολα ειναι περφεκτ


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

mhtsena Προσπα8ω και το εξ ορθολογιζω στο κεφαλι μου για να ηρεμώ.. αλλά ειναι και η παράνοια της μανας στη μέση :P αν δεν ηταν ΤΟΣΟ γεματη η οικογενεια του αντρα μου απο νευρολογικα θεματα..8α κοιμομουν σαν πουλακι


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites

εχεις τα δικια σου σαυτο που λες ρε Μαρα μου.ισως κ εμενα να με επιανε παρανοια.αβυσσος η ψυχη της παρανοικης μανας:tongue: παντως σιγουρα ολα θα ειναι οκ.ποτε με το καλο θα εχεις τα αποτελεσματα?


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

8a τα εζχω αμεσα αγαπη οποτε 8α μπω και 8α σας ενημερωσω...

και για να αλλαξουμε κλιμα

http://www.mayoral.com/webmayoral/default.html?language=gr

ΑΠΟ ΤΑ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΚΟΜΨΑ ΡΟΥΧΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα σας!!! Ε λοιπόν επισήμως ΔΕ ΣΑΣ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ.... Ρε κορίτσια ούτε να σας διαβάσω δεν προλαβαίνω οπότε εύχομαι να είστε όλες καλά. Εχω αρχισει να ψάχνω για τη βάφτιση και τραβά τα μαλλιά μου από τι ζητάνε!!! Κατά τα άλλα έχουμε κρίση! Εγώ σίγουρα αυτοί πάλι δεν το νομίζω! Η μικρή όσο πάει κα ιμεγαλώνει, είναι υπερκινητηκότατη και με ολίγον συνάχι...Εκεί να σ'εχω μάστορα όταν πάω να της βάλω φυσιομέρ!!! Πόλεμος!!! Μάρα όντως πολύ ομορφο το σαίτ!!! Φιλιά πολλά σε όλες σας και εννοείται στα ζουμπουρλούκια!!!


m5Ctp2.png line_flow2_beg_minie_time_1276660800_text_c720ecf0e5ecf0dff4e120e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια μου τι κάνετε ? τι γίνεται ρε παιδιά και δεν προλαβαίνω αυτές τις μέρες?

είναι που μετράω αντίστροφα για την δουλειά και με έχει πιάσει φρενίτιδα

σμουτς κρατάω λίγα απο τα ροζ συννεφάκια σου

μου λείπετε πολύ πάντως

Γκέλυ μου μας έλειψες πολύ


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites

αχ ροζ μου κι εγω το ειχα παθει αυτο τον τελευταιο μηνα

ξυπνησα ενα πρωι και λεω, σε 1 μηνα γυρναω δουλεια, και δεν εχω κανει αυτο, αυτο, αυτο αυτο, αυτο, ε λοιπον τα εκανα ολα σε μια εβδομαδα απο το αγχος μου.

Τα ροζ συνεφακια ειναι της Μαρας χαχαα

Φωτο απο τη συναντηση με τη Νεφελιτσα δεν βγαλατε? Να τη βαλεις και αυτη στο αλμπουμ που εφτιαξες για το παρεντς.

Με την αδελφη σου δεν μοιαζεται παααααρα πολύ. Μοιαζετε, αλλα εγω νομιζα περισσοτερο.

Μην της το πεις, αλλα μου αρεσεις πολυ περισσοτερο, και φαινεσαι και πιο μικρη από εκείνη, τουλαχιστον στη φωτο που ειδα που σβηνετε το κερακι.

ισως βεβαια να φταει και η φωτο


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χαχα σμουτς η αδερφή μου πάσχει από βλακεία χρόνια

όταν είναι στα down της ξεχνάει να φάει με αποτέλεσμα να ψάχνεις μάγουλα

για την ομοιότητα ρώτα την βανιλίτσα που μας είδε live και τις δυο

όσο για τα ροζ σύννεφα χαχα εγώ έκλεψα μερικά

φωτό με την Νεφελίτσα δεν βγάλαμε γιατί 1 έπρεπε να ζητήσω κάποιον να μας βγάλει και 2 καθίσαμε μόνο 1 ώρα δεν προλάβαμε από το να μιλάμε.


Αντώνης & Ελένη

c201207d47.png

rh2pp3.png

Link to comment
Share on other sites

:rolleyes:

αχ ροζ μου κι εγω το ειχα παθει αυτο τον τελευταιο μηνα

ξυπνησα ενα πρωι και λεω, σε 1 μηνα γυρναω δουλεια, και δεν εχω κανει αυτο, αυτο, αυτο αυτο, αυτο, ε λοιπον τα εκανα ολα σε μια εβδομαδα απο το αγχος μου.

Τα ροζ συνεφακια ειναι της Μαρας χαχαα

Φωτο απο τη συναντηση με τη Νεφελιτσα δεν βγαλατε? Να τη βαλεις και αυτη στο αλμπουμ που εφτιαξες για το παρεντς.

Με την αδελφη σου δεν μοιαζεται παααααρα πολύ. Μοιαζετε, αλλα εγω νομιζα περισσοτερο.

Μην της το πεις, αλλα μου αρεσεις πολυ περισσοτερο, και φαινεσαι και πιο μικρη από εκείνη, τουλαχιστον στη φωτο που ειδα που σβηνετε το κερακι.

ισως βεβαια να φταει και η φωτο

οι αδελφες...σαλονικιες.....ειναι μια κοψια!!!!μαλλι.....ντυσιμο....χαρακτηριστικα...υψος....χαμογελο!!!!η αληθεια εινα πως η φιλεναδας -μαμα, ειναι πιο γλυκια στο προσωπο!!!

mara η πουκι ειναι κομπλε...και με τα ολα της!!!!εχει παρει κυτταρα μαμας Ριας!!!

λοιπον κοριτσια παω παιδιατρο να κανουμε ΠΡΕΒΑΝΑΡ

Ο ΘΕΟΣ ΒΟΗΘΟΣ

Λοιπον ψηνεστε για συναντηση για φαγητο ....καθημερινη...σε κανα ιταλικο???

γιατι αυριο μαλλον χλωμο!με το θερμομετρο θα καθομαι σαν κερβερος:oops:


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites

δεν μπηκε και η κοπελα να μας πει κανα νεο για το παιδακι που ειχε θεμα με το εμβολιο...

βανιλακι εσυ γιατι αγχωνεσαι;ειχε κανει πυρετο στην προηγουμενη δοση ο μικρος;

ωραια που θα συναντηθειτε..να περασετε τελεια κοριτσια...εχω παει στο μπαλου...ειναι πολυ ωραιο μερος...και children friendly.

σε 15 σχολαω...ουφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites

mara μου πολυ θετικη ενεργεια και ροζ συνεφακια και απο μενα .Ολα καλα θα ειναι .

Σμουτς μου εγω ειπαμε μεσα ειμαι , η μαρσολαν τι σου ειπε? η τζοτζο?


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...