Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Eflenew είπε:

      Συγχαρητήρια σε σένα!!! 😍 εγω το 58 μια χαρα το βρίσκω. Απο οτι ξερω θεωρουν καλο πάνω από 50. Δε ξέρω αν επιτρέπεται να λέμε μάρκες έκανα το Clea****e early. Εσύ ποιο έκανες? Το αστείο είναι ότι ενω πηραμε πολύ συγκρατημένη χαρά με την αχνη γραμμη μπήκα στο skroutz να δω αξιολογήσεις για το συγκεκριμένο τεστ και έλεγαν ένα χρόνο πριν πολλές γυναίκες ότι πήραν θετικά αποτελέσματα ενώ τελικά είχαν χοριακες 0. Ίσως ήταν λάθος παρτίδα βέβαια...δε ξέρω.....

      Και εγώ τα clearblue πρώιμης ανίχνευσης έκανα,την τρίτη και την Τετάρτη έβγαιναν αχνά θετικά και χθες που έκανα χοριακη,ήταν 58. Ο γιατρός είπε οτι είναι λίγο χαμηλή και να σου πω την αλήθεια είμαι αρκετά στεναχωρημένη,φοβάμαι πως θα πάω αύριο και θα πάρω μεγάλη απογοήτευση..Σχετικά με τις αξιολογήσεις στο Σκρουτζ,δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται να βγει θετικό και να πάρεις μηδενική χοριακη,μου φαίνεται αδιανόητο.Το να βγει ομως αρνητικό και να είσαι έγκυος,τότε ναι,έχει λογική.Κανε και αύριο ένα τεστ και δες αν η γραμμουλα είναι πιο σκούρη

ΟΙ πρώτες αγωνίες


Recommended Posts

τι να πω ρε μαιρουλα..παω να ετοιμαστω γιατι 8α βγουμε..να πιω να διασκεδασω τον πονο μου..εχω ακομη 11 μηνες να σκεφτω για το ΜΜΡ...ουφφφφφφφ

καλο μας κουραγιο σε όλες


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rosebaby

    1840

  • fairy baby

    1216

  • Mara-76

    1136

  • Dimitra83

    1086

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπερα κοριτσια μολις μιλησα με την κοπελα και μου ειπε ολα αυτα που σας προανεφερα πως ηταν σιγουρο απο το εμβολιο και πως εχουν στειλει δειγμα για το αν ειναι απο το εμβολιο αυτου καθε αυτου η απο ελλατωματικη παρτιδα και επειδη ηταν αλλη μια περιπτωση απο το ιδιο εμβολιο πολυ πιο ελαυρα βαιβαια και οι μαναδες ανακαλυψανε πως ηταν παρτιδα του 10/12 το ανεφεραν στους γιατρους και ετσι στειλαν δειγμα απλα το εψαξε πολυ η κοπελα και βρηκε πως αυτο το πραγμα το παθαινει ενα παιδι ατο ενα εκατομυριο και της φαινετε τοσο παραξενο οτι μπορει να ετυχε σε αυτο το ενα .................. αυτα οταν θα εχω νεα απο το δειγμα θα σας ενημερωσω

mary13 σε ευχαριστουμε για την ενημερωση

Μπορείς σε παρακαλω να μαθεις και την παρτιδα του εμβολιου?Δηλαδη το νουμερο που αναγραφετε στο κουτι?

Επισης μπορεις να μου αναφερεις σε ποιο παιδων νοσηλευται το μωρο?Αγια Σοφια η Πεντελης?

Επικοινωνησα με ΕΔΟΕΑΠ(ταμειο μου) και δεν εχουν καποια ενημερωση απο δημοσιογραφο.Με βλεπω να τρεχω στο Παιδων αυριο...

Αυτο που δεν καταλαβαινω στην ολη περιπτωση ειναι εφοσον εχουν υποψια οτι ειναι απο το εμβολιο και εφοσον εχουν στειλει δειγμα για να δουν αν οντως ειναι απο αυτο για ποιο λογο δεν εχουν βγαλει επισημη ανακοινωση για την αναβολη του prevenar...δεν λεω για αποσυρση παρτιδας εφοσον δεν ειναι βεβαιοι αλλα τουλαχιστον για αναβολη...

Link to comment
Share on other sites

ρε κοροτσια τι σκατα εγινε??? για αυτη την παρτιδα δεν ειχαμε ξανασυζητησει με το πετραδακι/.??? κι εγω αυτη την παρτιδα εκανα στις 20 του μηνα.... εχω φρικαρει... αν ακουσετε κατι ενημεωστε......

η μπεμπα ειναι καπως περιεργα.... μπορει να ειναι και τα δονιτα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Tι επαθε βρε παιδι μου αυτη η μανα ..πω πω την σκεφτομαι σημερα απο την ωρα που μου το ειπατε .

Μακαρι να βρουν μια θεραπεια ρε γμτ στο παιδακι ,τουλαχιστον αφου ξερουν απο που προερχεται .

Τι να πω ειναι φοβερο , μακαρι το παιδακι να γινει καλα και αι στο καλο πια με αυτα τα παλιοεμβολια , δεν τα κανεις, κινδυνευεις , τα κανεις και ξανακινδυνευεις

Ποσο μηνων ειναι το παιδι ? οι γιατροι της ειπαν οτι απο το εμβολιο προερχεται ? μηπως εκανε πυρετο σπασμους και δεν προλαβε να βαλει αντιπηρετικο ?

Ειναι φοβερο ..

Θελω και εγω να μαθω στοιχεια οπως και να εχει , τουλαχιστον να μαθουμε αν το παιδακι εχει συνελθει ,τιποτα αλλο


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites

:tongue::Pκαλημερααααααααααααα

τι κανετε????βροχαειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι:twisted: παλι δεν θα παω ατα με τον μπεμπηηηηη!!!!!!!!!!!!!

smoutsaki αν ηξερα οτι εισαι foroum τετοια ωρα θα καναμε παρεα!!!απο τις 3 ειμαι με πονους περιοδου , εντονους και πονοκεφαλο!!!

τι εγινε με το παιδακι τελικα??σε ποιο παιδων ειναι ???ξερουμε???


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααααααααααααααα....

Σήμερις είμαι ατ.σπίτι.τζιαρ λόγω μειωμένου....αγκαλίνα με τον γουργουράκο......γούτσου γούτσου...ουγκ!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Πωπω έριξα μια γρηγορη ματιά για την περίπτωση που λέγατε εχθές...πω τι έπαθε η κοπέλα! Εύχομαι ο Θεός να την βοηθήσει!

Τι κάνετε ρε κορίτσια; όλα καλά;εγώ συνεχίζω φυσικοθεραπείες, αισθάνομαι καλύτερα δεν λέω, αλλά πονάει το δέρμα μου απότο τσίμπι τσίμπι του κυριούλη που μας κάνει μασάζζζζζζζζζζζζζ......

Αυτά!


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα και απο εδω!!

παστακια περαστικα βρε ...μεσουλα εχεις;;δεν καταλαβα..

περιμενω και εγω να ακουσω νεωτερα για το παιδακι...μακαρι να ειναι καλα...

τελικα δεν εβγαλα ακρη με το εμβολιο που εκανα στη μικρη...δεν εχει το βιβλιαριο μας κολλημενα πανω τα χαρτακια αρα ειμαι στα σκοταδια...αλλα ισως να μπορω να παω στο φαρμακειο που αγορασα το εμβολιο και να ψαξω να βρω ακρη...απο δευτερα βεβαια γιατι εχουν και απεργια τα φαρμακεια:twisted:

παντως το μωρο μου συνεχιζει να ειναι απυρετο...παναγια μου...


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites

Φυσαλιδίτσα μου, μην ανησυχείς δε νομίζω μωρε...όλα καλά θα πάνε μην τρελαίνεις το μυαλό σου έτσι....

Μέση έχω λόγω γρήγορης απώλειάς κιλών εγκυμοσύνης και μη γυμνασμένου σώματος...και άσε με , μέχρι να ξεκινήσω τα έχω δει όλα...ωωχ ξύπνησε το γουργουρίνι...θα επανέλθω

Μην στεναχωριέσαι για το μπομπιράκι σου...ολα καλα


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ξερω.......ειχα πολυ καιρο να μπω στο καφε,αλλα να που ξαναηρθα

τι κανετε?

ελπιζω να ειστε ολες πολυ καλα και τα μπεμπονια βεβαιως

σμουτσακι,μαρα,χαπακι,παστακι,φυσαλιδονι,φερακι,βανιλιτσα,δημητρα

πως ειστε? ξεχναω καμια? συγνωμη...α,και χαιρετισμους σε ολες τις νεες που βλεπω σστο καφε

λοιπον,τα δικας νεα

ο μπεμπης σε 2 μερες μπαινει στον ενατο μηνα.....ειναι πολυ καλος και σε κιλα και σε υψος και σε υγεια,τελειωσαμε με τα εμβολια ,πενταπλο και πνευμονιοκοκκο,σε 2 μηνες θα κανουμε μηνιγκιτιδας

με το φαγητο,τρωμε σχεδον τα παντα,και με μεγαλη ορεξη,βεβαιως βεβαιως

καθεται μονος του και προσπαθει να σηκωθει,αλλα δεν εχει μπουσουλησει ακομη,αρα δεν μπορει να σηκωθει,αλλα βαζουμε στο στομα,οτιδηποτε

αυτα.................

εμεις......σκατα..........ο αντρας χωρις δουλεια,με γκρινια ,στο σπιτι και στο γραφειο

εγω εδω και 3 εβδομαδες αρρωστη απο πυωδη,στρεπτοκοκικη αμυγδαλιτιδα και ακροαστικα......ομορφιες,ε?

δεν μου εδωσε η γιατρος του τεβε την σωστη θεραπεια απο την αρχη,δεν εκατσα και στο σπιτι και παραεγινε το κακο,ωσπου,πηγα σε δικο μας γιατρο εσκασα και μια κατοσταρα για να μαθω τι εχω και πως θα το θεραπευσω

τωρα που πρεπει να πληρωσω το τεβε στο τελος του μηνα να τους τριψω στην μουρη την λανθασμενη διαγνωση και θεραπεια,αντι να τους πληρωσω το διμηνο? @#$%#$%#$%@#$@%#

εντωμεταξυ,πιθανοτατα εχω κολλησει και τον αντρα μου και για να μην κολλησει ο μπεμπης παιρνει αντιβιωση, το πουλακι μου,προληπτικα

αυτα

εννοειτε οτι οπως ειναι τα οικονομικα μας δεν μπορω να προγραμματισω βαπτιση

εννοειτε ,οτι οπως ειμαστε μεταξυ μας,η σχεση μας εξακολουθει να ειναι "αδελφικη"

τετοια μου συμβαινουν ,ξερετε κανεναν μαγικο τροπο,να αλλαξουν ολα σε μια νυχτα....εγω να ειμαι καλα,και τα πραγματα στο σπιτι οπως πριν?

οποιος εχει το μυστικο,παρακαλω μην το κραταει για τον εαυτο του,μοιραστητε το:tongue::tongue::tongue::tongue::tongue:


ΓΚΕΛΥ

ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ 15 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ 27 ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΑΣ

Link to comment
Share on other sites

παστακι μου να σα καλα...σε ευχαριστω.

μωρε σκεφτομαι αυτη τη μανα και ολα αυτα που περναει, αν οντως βρεθει οτι το εμβολιο φταιει..τι να πω...:(

γκελακοοοοοοοοοοοοοο χρονια και ζαμανια...μου ελειψες...

περαστικα σου..ταλαιπωρηθηκες πολυ οπως φαινεται..

αλλα ο μπεμπης τουρμπο ε;;μπραβο το παιδακι παντα καλα να ναι.

οσο για τα οικονομικα, αστο...ευχομαι να βρειτε παλι τους ρυθμους σας...ολοι να τους βρουμε δηλαδη γιατι παει τη χασαμε τη μπαλα...


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites

παστακι μου να σα καλα...σε ευχαριστω.

μωρε σκεφτομαι αυτη τη μανα και ολα αυτα που περναει, αν οντως βρεθει οτι το εμβολιο φταιει..τι να πω...:(

γκελακοοοοοοοοοοοοοο χρονια και ζαμανια...μου ελειψες...

περαστικα σου..ταλαιπωρηθηκες πολυ οπως φαινεται..

αλλα ο μπεμπης τουρμπο ε;;μπραβο το παιδακι παντα καλα να ναι.

οσο για τα οικονομικα, αστο...ευχομαι να βρειτε παλι τους ρυθμους σας...ολοι να τους βρουμε δηλαδη γιατι παει τη χασαμε τη μπαλα...

γεια σου φυσαλιδονι....μην νομιζεις ,σας διαβαζα,αρκετες φορες,αλλα τι να μπω να πω.....ολο μιζερια,σε βαριεται και αλλος,μερικες φορες ειναι καλυτερη η σιωπη

και στην μανα μου που ειπα μερικα πραγματα,κατεληξε οτι πρεπει να ριξω ζαχαρι στο σπιτι και να παω σε ψυχιατρο:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

δεν ξερω μπορει να εχει και δικιο,αλλα να μπαινω στο καφε και να λεω ολο τα ιδια και τα ιδια?

ασε που ειχα μπει μια μερα και εχαι διαβασει οτι οι λογιστες και κανουν πλακακια με τα αφεντικα και τρωνε τα χρηματα των υπαλληλων .....και βεβαιως τα πηρα στο κρανιο

ειχα εκνευριστει τοσο πολυ,τοτε,που αντι να αντιδρασω,προτιμησα να το αγνοησω,να δουλευω ρε γαμωτο ολη μερα και στο τελος να ακουω τετοια,θα μου πεις δεν το ελεγαν για μενα,οκ,το ελεγαν για ολο τον κλαδο

τι να πεις?


ΓΚΕΛΥ

ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ 15 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ 27 ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΑΣ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...