Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΟΙ πρώτες αγωνίες


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rosebaby

    1840

  • fairy baby

    1216

  • Mara-76

    1136

  • Dimitra83

    1086

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εχει και σε ενα καταστημα στην Νεα σμυρνη

avenue ειναι λιγο μακρυα

Βρε κοριτσια για πεστε μου , εχετε γυναικα που ερχεται σπιτι για καθαρισμα? εχω μια ερχεται καθε 15 αλλα δεν βγαινουν οι δουλειες


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα λίγο πριν φύγω για φυσικοθεραπέια και ειδα την αγωνία της Πουκομάνας....ΕΓΩ ΔΕΝ ΣΤΕΛΝΩ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ...μια χαρά είναι το Πουκάκι ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ...θεωρησε το οτι ό,τι κάνετε το κάνετε προληπτικά...να! όπως θα κάνω τώρα εγώ του γουργούρηαυτές του θυροειδη κτλ κτλ....

ΠΟΥΚΑΚΙ ΖΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΑΓΑΠΟΥΜΕ!

Mara μου, θελω να πώ, μην ανησυχείς, όλα καλά θα πάνε, θα το δεις...Ο Θεούλης προσέχει το πουκάκι θα το δείς! Και ,μόό΄λις τελειώσετε από όλο αυτό, θα σε "κλάσει":mrgreen::mrgreen::mrgreen::oops::oops::oops: ξανά και θα πάει εις τας Αυλίδας, όπως λές να συνεχίσει τις κραιπάλες της!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Αυτά...φιλάκια από το γουργούρη στην κούκλα Πούκι....και στα υπόλοιπα πωπουδάκια(αυτό από εμένα, όχι τον γουργούρη...δεν επιτρέπεται, είμαστε αντράκια:-D:-D:-D)


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και εγω εχω μια καθε 15 μερεσ για γενικη + σιδερωμα οταν μαζευτουν ντάνες.. εμεις ειμαστε και 2 άτομα οποτε δεν εχω και πολλά να κάνω τις υπολοιπες μέρες.. εσεις με τα μωρά είναι λογικό να γινετε το σπίτι άνω κάτω. ειναι κ αναλογα την γυναικα...αμα πχ εσυ τρως φλασιεσ αμα δεις λιγη σκόνη ε ναι εχεις προβλημα :P


dZJip3.png

Link to comment
Share on other sites

το χω ξαναπει...γελαω τρελα με μαρα και παστακια...ειστε και οι 2 απαιχτες...ετοιμολογες και με πανεξυπνο χιουμορ...να στε καλα κοριτσαρες...

ΣΧΟΛΑΣΑ.............................................

ΤΣΑΟ..................................


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites

Δεν προλαβαινω οχι να ξεσκονισω ουτε να σφουγαρισω με μωρο στο σπιτι .Δεν το λες και μικρο εν το μεταξυ το σπιτι μου ...

Δεν ξερω αν με συμφερει καθε βδομαδα ή καθε 15


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites

εγω φαίρυ μου εχω καθε εβδομαδα κοπελα. ειναι πολύ καλύτερα ετσι.

μολις μιλησα με την μαρσυ και ειμαστε οκ για αύριο στις 11 στο μπαλουξ. εγω την Ιλιανα λογω καιρού δεν θα τη φερω, ασε μην εχει και τιποτα κολλητικο και κολλησει τα μωρακια σας. Θα μεινει στους γονεις μου το πρωι. η μαρσυ ειπε οτι θα μιλησει και με τη μπουμπου.

Jo-JO πες μας κι εσυ τι θα κανεις


4Rnfp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσακια αυριο εχω ραντεβου με τον οδοντιατρο στις 10 στο ΠΦαληρο για να δουμε εαν θα βγαλουμε το κωλοδοντι 50% μου ειπε αλλιως παμε για απονευρωση δευτερα.Οποτε υπαρχει 50% πιθανοτητα να με δειτε στο μπαλουξ μεταξυ 11 και 12. Θα φοραω τζιν εγκυμοσυνης και χρυσα nike.Ελπιζω να τα καταφερω αυτην την φορα...Δωστε μου και σεις κανενα στιγμα για να μην γινω ρεζιλι.

Μαρα μου καταλαβαινω την αγωνια και τις φρικες σου για το πουκακι αλλα σκεψου οτι αποκλειεται να εχει κατι, ειδικα αφου το δικο σου dna την εχει κανει την δουλιτσα του και πολυ μαλιστα απο οτι διαβαζω..ολα καλα θα πανε σου στελνω ολη μου την θετικη σκεψη και ελπιζω να σε γνωρισω και σενα καποια στιγμη.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσαρες μου κι απο εμενα ...

λοιπον ξεκιναω...Γκελακο μου,πρωτα απ'ολα περαστικα!!!

οσο για χαζμπαντ συμφωνω με παστακια (εχεις ακουσει που λενε τρωγοντας ερχεται η ορεξη.......αυτο θα κανεις κι εσυ)οσο για το οικονομικο ειναι πικραμενη ιστορια,εχουν σφιξει τα λουρια

Μαρα μια χαρα ειναι το πουκακι,ειναι μαρομωρο αυτο και δεν επηρεαζεται ...ολα καλα θα ειναι κοριτσαρα μου μην σε αγχωνει τιποτα

εγω κοριτσια δεν εχω γυναικα για το σπιτι,αλλα ολη μερα τρεχω σαν τρελλη,αααα και υπολογιστε οτι θελουμε και 45' για καθε γευμα

κανονιζετε παλι συναντηση.......αχ κι εγω θελω


76IGp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

καλημερα .....

τι κανετε???εχετε παει για καφε εεεε????γμτ ποσο ηθελα να ρθω!!

εμεις ξενυχτησαμε.

πολυ γκρινια το μικρο μου απο το τσιμπιματακι!!

στις 4 το πρωι τον πηρε ο υπνος!!!και εμας στις 5!!!

τρομερο αγχος!!!εχω πιει 3 καφεδες για να μπορω να κατσω και να του ελεγχο θερμοκρασια!!!

κοριτσια θελουμε φωτο απο την συναντηση να γνωρισουμε και το fifaki μας!!!!

μακαρι στην τριτη συναντηση να καταφερουμε να σμιξουμε ολεεεεςςςς!!!

λοιπον καθημερινη για φαγητο....που και ποτε??θελετε κολωνακι???θελετε χαλανδρι???

αντε smoutsaki εσυ εισαι καλη σε αυτα!!!


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια πολυ λυπαμαι δεν τα καταφερα οπως καταλαβατε...ειμαι μες τα νευρα ,δεν μπορω να μιλησω εχω μουδιασει και εχασα παλι την ευκαιρια να σας γνωρισω...Συγνωμη μωρε ειναι σαν καποιος να μην θελει να σας συναντησω...εαν κανονισετε γευμα ελπιζω να μπορεσω...πειτε πως περασατε???

Link to comment
Share on other sites

τωρα ειστε και πινετε τον καφε σας! ζηλευωωωωω

εγω ειμαι σπιτιμ οπωε ξερετε...με μητερα και μπεμπα και συζυγο! χαχαχα

Λοιπον, Εγω με το σπιτι εχω καθαρισει...η γυναικα που μου κρατει το παιδι κανει τα καθημερινα (λιγο πιατα..λιγο μαζεμα..λιγο σκουπα) και μια φορα την εβδομαδα ερχεται γυναικα που μου κανει τα βαρια και την γενικη... γε νικα το εχω φτιαξει ετσι που να ασχολουμαι μονο με δουλεια και μωρο!

Μαρα μου ολα θα πανε καλα! μην αγχωνεσαι καθολου..δεν υπαρχει λογος!

παρολα αυτα σου στελνω και την σκεψη μου και την θετικη μου ενεργεια και ο,τι σε θετικο εχω!

δεν προλαβαινω να σας διαβασω! ελπιζω να ειναι ολα τα μωρακια καλα και οι μαμαδες ακομα καλυτερα! ουφφφφφ

εχω και δουλεια για το σπιτι αγαμωτο...και πρεπει να συγκεντρωθω για να μου μεινει και λιγος χρονος για το μωρο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...