Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Και εγώ τα clearblue πρώιμης ανίχνευσης έκανα,την τρίτη και την Τετάρτη έβγαιναν αχνά θετικά και χθες που έκανα χοριακη,ήταν 58. Ο γιατρός είπε οτι είναι λίγο χαμηλή και να σου πω την αλήθεια είμαι αρκετά στεναχωρημένη,φοβάμαι πως θα πάω αύριο και θα πάρω μεγάλη απογοήτευση..Σχετικά με τις αξιολογήσεις στο Σκρουτζ,δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται να βγει θετικό και να πάρεις μηδενική χοριακη,μου φαίνεται αδιανόητο.Το να βγει ομως αρνητικό και να είσαι έγκυος,τότε ναι,έχει λογική.Κανε και αύριο ένα τεστ και δες αν η γραμμουλα είναι πιο σκούρη

      Στην αρχή είπα να κάνω αύριο...μετά που είδα όλες αυτές τις αξιολογήσεις το σκέφτομαι...Ειλικρινά θεωρώ μια χαρα τη χοριακή σου και είμαι σίγουρη ότι Δευτέρα θα διπλασιαστεί! Στο εύχομαι μέσα από την καρδια μου! Άρα Δευτέρα σημαντική μέρα και για τις 2 μας!!! Εμένα είναι η 8η εμβρυομεταφορα μου...5 αρνητικές 3 με πολύ πολύ χαμηλές τιμές που δε θεωρήθηκαν καν θετικές ούτε αρνητικές...έκανα επαναληπτικες και έπεφταν και τέλος...Δε ξέρω....

ΟΙ πρώτες αγωνίες


Recommended Posts

γκελακο θα σε μαλωσω...ντα που λεω και στη μπεμπα..:D:D

εδω δεν μαπινουμε οταν ειμαστε μονο χαρουμενες...μπαινουμε οταν θελουμε οπως και να ειμαστε...

ουτε βαριομαστε να ακουσουμε τον αλλον να μιλαει...αν ειναι δυνατον...

εδω βοηθαμε οσο μπορουμε και βοηθιομαστε,γελαμε αλλα και κλαιμε μερικες φορες, ενημερωνομαστε και τα χωνουμε και αλλες φορες......

αρα μη σε ακουσω αλλη φορα να λες τετοια...

χαρα μου να σε "βλεπω" προσωπικα και να μαθαινω νεα σου.

και εγω δεν ειμαι πολυ τακτικη παρουσια εδω λογω χρονου, δουλειας κτλ..αλλα σας εχω στο μυαλο μου...και χιαρομαι να μαθαινω νεα σας...και εγω μπαινω πολλες φορες και δεν γραφω...δεν προλαβαινω αλλα σας βλεπω...

σχετικα με το σχολιο για τον κλαδο σου...ξερεις πως πανε αυτα μωρε...κανει 1 τη λαλακια και φταινε ολοι μετα...μην δινεις σημασια...

πες κανα νεο...

ο μπεμπης τρωει;γιατι η δικια μου ειναι μονδελο...κανει διαιτα απο τωρα και δεν πολυτρωει..ευτυχως γουσταρει τα φρουτα εδω και 5 μερες...:D


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rosebaby

    1840

  • fairy baby

    1216

  • Mara-76

    1136

  • Dimitra83

    1086

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γκελιτσα μου , τι κανεις , χρονια και ζαμανια βρεε , Χαιρομαι που ειναι καλα ο μπεμπουλινος σου .

Να σου πω αυριο καλως εχοντως των πραγματων θα βρεθουμε .Θα ερθεις?

Περαστικα σου ευχομαι , ελπιζω να ειναι περαστικο.

Η κριση στην οικονομια δεν βλεπω να ειναι περαστικη , σ αυτο δεν μπορω να σου δωσω συμβουλη , ολοι ειμαστε καπως και εχουμε αγχος με τις δουλειες.

Για το αδερφικη σχεση χμμμμμμ τι θα λεγες να αγοραζες ενα καλο σετ εσωρουχων :naughty: και να τον αποπλανουσες μεθωντας τον


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites

ΓΚΕΛΑΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ που εισαι μωρε????????????????

τι κανει το μπεμπονακι ???

ελα δεν θελω να ακουωωωω βακειεςςςςςςςς εδω μεσα μπαινουμε ολες οπως και να ειμαστε ...ολες περναμε διαφορα κατα καιρους...ανθρωπινο ειναι!!!τι νομιζεις πως ειμαστε μεσα στο κεφι και στην τρελη χαρα καθημερινα!!!η κλεισουρα και η ρουτινα παει συννεφο , αλλα βλεποντας τα βλασταρια μας και τα χαμογελα τους ....ολα ειναι ροδινα!!!!!!!!!!!!!!!

ΥΠΑΡΧΕΙ καλυτερο απο αυτο????οχι πες μου υπαρχει???

ολα τα αλλα με λιγη προσπαθεια θα βρουν το δρομο τους!!!!

περαστικουλια κιολας.....


iA8hp3.pngWtKrp3.png
Link to comment
Share on other sites

μπραβο βρε βανιλιτσα...ωραια τα λες...ετσι ειναι...

κοριτσια να ρωτησω...

εσεις τους δινετε τραχανα;...

εγω σημερα θα της δωσω...η μαμα μου δηλαδη θα δοκιμασει γιατι εγω δουλευω..

ρωτησα την παιδιατρο και ειπε οκ εφοσον δεν εχει μεσα αυγο.ειναι και σπιτικος τραχανας ο δικος μας...τον εχει κανει η μαμα μου.

γιαουρτακι μου ειπε η γιατρος οχι ακομα...να κλεισει πρωτα τον 8.:?


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γκελακο θα σε μαλωσω...ντα που λεω και στη μπεμπα..:D:D

εδω δεν μαπινουμε οταν ειμαστε μονο χαρουμενες...μπαινουμε οταν θελουμε οπως και να ειμαστε...

ουτε βαριομαστε να ακουσουμε τον αλλον να μιλαει...αν ειναι δυνατον...

εδω βοηθαμε οσο μπορουμε και βοηθιομαστε,γελαμε αλλα και κλαιμε μερικες φορες, ενημερωνομαστε και τα χωνουμε και αλλες φορες......

αρα μη σε ακουσω αλλη φορα να λες τετοια...

χαρα μου να σε "βλεπω" προσωπικα και να μαθαινω νεα σου.

και εγω δεν ειμαι πολυ τακτικη παρουσια εδω λογω χρονου, δουλειας κτλ..αλλα σας εχω στο μυαλο μου...και χιαρομαι να μαθαινω νεα σας...και εγω μπαινω πολλες φορες και δεν γραφω...δεν προλαβαινω αλλα σας βλεπω...

σχετικα με το σχολιο για τον κλαδο σου...ξερεις πως πανε αυτα μωρε...κανει 1 τη λαλακια και φταινε ολοι μετα...μην δινεις σημασια...

πες κανα νεο...

ο μπεμπης τρωει;γιατι η δικια μου ειναι μονδελο...κανει διαιτα απο τωρα και δεν πολυτρωει..ευτυχως γουσταρει τα φρουτα εδω και 5 μερες...:D

καλα ο δικος νομιζω οτι τρωει τα παντα.....δεν εχει πει οχι σε τιποτα

η κυρια που τον προσεχει,ελεγε,"να δουμε τι θα κανει στην χορτοσουπα,γιατι τα περισσοτερα παιδακια ,δεν την τρωνε"

τι εκανε ο δικος μας στην χορτοσουπα?......εβαλε τα κλαματα ...οταν τελειωσε το πιατο:P:p:p:p

παντως απο κιλα,ειναι καλος,γιατι δεν του δινω οσο θελει,λογω παλινδρομησης,του κραταω λιγο τις ποσοτητες και ετσι δεν ξεφευγει σε κιλα,αν τον αφηνα,τωρα θα θελαμε διαιτα

παντως για την μπεμπα σου,δινε της οτι της αρεσει,ειναι πολυ μικρα για να τους επιβληθουμε με γευσεις

για μενα αυτο που πρεπει να κανεις ειναι να τις δινεις μια μια τις γευσεις για να δεις ,τι δεν της αρεσει,μονο καροτο,μονο πατατα,μονο κολοκυθακι κτλ,ή οτι σας εχει δωσει ο παιδιατρος τελος παντων

καπου θα την πιασεις,απλα θελει υπομονη


ΓΚΕΛΥ

ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ 15 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ 27 ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΑΣ

Link to comment
Share on other sites

βρε κοριτσια,κι εγω νομιζα οτι δεν ηταν κανενας μεσα και οτι εγραφα στον βροντο........καλη η ιδεα για τα εσωρουχα,αλλα βασικη προυποθεση ειναι να θελω εγω,να το κανω,αλλα......δεν θελω:?:-?:?:-?

παντως εχετε δικιο,οτι ζορι και να περναω,παω ριχνω μια ματια στην κουνια ,που κοιματε ο μπεμπης,και παιρνω ανασες,εκει ,τελικα,αρχιζουν και τελειωνουν ολα,χωρις να θελω να υπερβαλλω,ολα τα προβληματα ,φιανονται μικρα,μπροστα στην εικονα του μπεμπη,να σου γελαει

εμενα κοριτσια ο παιδιατρος μου ειχε πει τραχανα και γιαουρτι απο τον εβδομο

γιαουρτι,τρωει ,μια χαρα,απλα εχω καταλαβει οτι μετα του φερνει μια ξινιλα,ή κατι τετοιο

οσο για τον τραχανα,δεν του τον εχω δωσσει ακομη γιατι φοβαμαι τα φλουδακια,μην πνιγει,βλακεια μου,θα του τον δωσω αργοτερα


ΓΚΕΛΥ

ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ 15 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ 27 ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΑΣ

Link to comment
Share on other sites

Nα τον αλεθεις τον τραχανα ή πριν αν ειναι χοντρος και μετα αν θες .

Εγ ωπαντα τον αλεθω , βαζω μεσα και κοτοπουλο


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites

ποια φλουδακια?εμενα μου στελνει η μανα μου συνεχεια τραχανα κ δεν εχω δει φλουδακια:shock::shock: ειναι με γιαουρτι.παντως ναι αν θες τον κανεις με κοτοπουλο κ τα αλεθεις μαζι


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

hallo.....again

απάντηση στο ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ για τον χαζμπαντ:

Θές δεν θες κούκλα κάντο και θα σου έρθει κατα την διάρκεια! Τι στο καλό; για κάποιον λόγο είσαστε μαζί με αυτόν τον άνθρωπο...θυμήσου τον , γιατί απ' ό,τι καταλαβαίνω τον ψυχραίνεις και θα υπάρξει πρόβλημα...έχετε ένα μπεμπέ μαζί, είναι καλό να "είσαστε" και μαζί ...ξεσπάει και το όλο θέμα των νεύρων, του οικονομικού, της στενότητας κτλ.....

Μην με παρεξηγείς, σου τα λέω εντελώς "συναδερφικά"....για εμένα κάνε υπομονή και ξεκίνα το άθλημα με τον χαζμπαντ, γιατί όπως το έχω ξαναπεί, και αυτοί "παιδιά" είναι θέλουν τα παιχνίδια τους...μην το χασετε το κόντακτ σας!


Παστάκια ενωμένα, ποτέ νικημένα

lE4Jp3.png

p2Jtp3.png?8Se464zK

Παιδί μου, ζωή μου, ψυχή μου.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σου δημητρα!

και εγω δεν το κατλαβα αυτο με τα φλουδακια...

εμενα η μαμα μου τον εχει περασει απο σιτα και ειναι πολυ μικρα μπιλακια σαν χοντρη σκονη ενα πραμα..δε νομιζω οτι θελει αλεσμα ετσι οπως ειναι...γινεται και σουπα αρα καταιβαινει ευκολα...

αντε να δουμε τι θα γινει σημερα...θα τα καταφερει η μαμι να ταισει το μικρο ταλιμπανακι;


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites

γεια σου δημητρα!

και εγω δεν το κατλαβα αυτο με τα φλουδακια...

εμενα η μαμα μου τον εχει περασει απο σιτα και ειναι πολυ μικρα μπιλακια σαν χοντρη σκονη ενα πραμα..δε νομιζω οτι θελει αλεσμα ετσι οπως ειναι...γινεται και σουπα αρα καταιβαινει ευκολα...

αντε να δουμε τι θα γινει σημερα...θα τα καταφερει η μαμι να ταισει το μικρο ταλιμπανακι;

ετσι οπως το περιγραφεις ειναι αυτος που μου στελνει η μανα μου.κ εγω δε τον αλεθα αλλα καμια φορα τον εκανα με κρεας κ τα αλεθα ολα μαζι.μερικες φορες μολις τον εβγαζα ετριβα λιγο τυρι μεσα κ ελιωνε επειδη ηταν καυτος κ γινοταν τελειο


Holy Diver

Link to comment
Share on other sites

βρε κοριτσια υπαρχει ο γλυκος τραχανας,που γινεται με αλεσμενο σιταρι και ο ξυνος τραχανας που γινεται με αλευρι

ο ξυνος φανταζομαι οτι αν αλεστει γινεται πολτος οπως η πατατα

ο γλυκος ομως εχει φλουδες απο τον φλοιο του σιταριου

εμενα ο παιδιατρος αυτον μου ειπε να φταιξω και τον φοβαμαι

γινεται λιωμα ολο αυτο το φλουδι,γιατι εμεις οταν τον τρωμε σουπα ,το καταλαβαινουμε το φλουδακι,οεο


ΓΚΕΛΥ

ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ 15 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ 27 ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΑΣ

Link to comment
Share on other sites

και τωρα που το λεμε ,ενας τραχανας για μεσημεριανο ,ειναι οτι πρεπει με αυτο το κρυο

οσο για τον χασμπαντ....θα το παλεψω......


ΓΚΕΛΥ

ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ 15 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ 27 ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΑΣ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...