Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Antonia_ είπε:

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

      Όλα με το καλό!!!! ❤️

      3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή και στις δυο μας !!! Θα ήμαστε κοντά κοντά πρώτα ο θεός κ εγω έχω ξεκινήσει είμαι 5η μέρα προετοιμασίας σήμερα !! 

      Θα είναι η τυχερή σας!!!! 🥰

      7 ώρες πρίν, Angot είπε:

      πήγε στο 2 από 2,5 σε 14 ημέρες 30η εβδομάδα ! ο γιατρός μου το έχει πει ότι θα γεννήσω πιο νωρίς! είπε ως 35 θα φτάσουμε.   τώρα τι να σ πω

      Σε βλέπω για 35 μέσα στο νερό!!!! Κάνει από τώρα το δικα του 😆αλλά δε θα βιαστεί !!! Και 35 καλά δεν είναι? Δε γνωρίζω....

      On 10/5/2024 at 6:24 ΜΜ, Angot είπε:

      καλε η μέθη είναι ότι καλύτερο , σιγά μην κάθεσαι να πονάς και να αγχώνεσαι ! εγώ σ λέω εκανα αυτές τις 3 αλλά δεν θυμαμαι ημέρες ! εκανα σίγουρα 2η ημέρα περιόδου και μετά δεν θυμαμαι 

      Μέθη και ξερο ψωμί!!!! 😁

      • Μου αρέσει 1

ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΛΙΚΝΟ ΣΕ ΑΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ


Recommended Posts

Λίκνο της Mothercare μοντέλο swinging φυσικό ξύλο, διαστάσεις 95X50X81. Ασφαλίζει σε σταθερή θέση, κινείται σαν αιώρα-απαλά και χωρίς να χρειάζεται δύναμη.

Είναι κατάλληλο από νεογέννητα μωρά εώς περίπου 6 μηνών.

Τιμή αγοράς 129 ευρώ το 2013. Το μοντέλο αυτό πωλείται ακόμα στα καταστήματα της Mothercare στην ίδια τιμή.

Στρώμα με αφρώδες εσωτερικό με spacetec & coolmax freshFX με αφαιρούμενου κάλυμμα το οποίο πλένεται και στους 60 βαθμούς. Τιμή αγοράς 65 ευρώ το 2013. Το μοντέλο αυτό πωλείται ακόμα στα καταστήματα της Mothercare στην ίδια τιμή.

Είναι σε άριστη κατάσταση καθώς το μωράκι μας κοιμόταν μαζί μας!!

Προτεινόμενη τιμή αγοράς και για τα δυο 140 ευρώ

Συμπεριλαμβάνεται το σετ πάντας της mothercare (my jungle family), χρώματα κίτρινο-λευκό με ζωάκια, το οποίο περιλαμβάνει πάντα - σεντονάκι με λάστιχο - κουβερτούλα fleece αξίας 39 ευρώ

Σύντομα θα αναρτηθούν και φωτογραφίες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χαίρετε,

Αν έχετε ακόμα το λίκνο μας ενδιαφέρει γιατί περιμένουμε τώρα το δεύτερο παιδάκι μας (σε ένα μήνα) και το άλλο είναι μικρό επίσης (14 μηνών), οπότε χρειαζόμαστε την κουνια του ακόμα.

Και απλά αν γίνεται καλύτερη τιμή.

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Λάρα

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Διαφημίσεις

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Γεια σας και παλι!!! Ενδιαφέρομαι για το λικνο και το σετ πάντας γιατί θέλουμε να πάρουμε καινουργιο στρωματάκι για το μωρό. Ηθελα να ρωτήσω αν είναι δυνατόν αυτο και αν ναι, ποιά είναι η τιμή? Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Η αγγελία ισχυεί, το λίκνο δεν είναι συναρμολογημένο και είναι πολύ ευκολότερη η μεταφορά του με μικρό ΙΧ. Για το λίκνο -πάντα κτλ ΜΕ το στρωματάκι η τιμή είναι 130, χωρίς 100. Σας ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ισχύει η αγγελία; Με βολεύει το Παγκράτι. Εαν θέλεις στείλε μου π.μ. αναλυτικά το κόστος και τι περιλαμβάνει καθώς και το τηλεφωνό σου να σε καλέσω. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...