Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , Lila ki είπε:

      Δεν γνωρίζω για πιο φθηνές αλλά εδώ στην Αγγλία δουλεύουν τις q10 αλλά είναι ακριβές δυστυχώς κ εμείς τέσσερεις μήνες λύγισαμε οικονομικά όμως στα φόρουμ του εξωτερικού εδώ διάβασα πολύ  καλές κριτικές για σπερμα κ ωάριο και σκέψου Ελλάδα είχε το πακέτο 70 κάτι κ Αγγλία 45 κ πάλι για εμάς που θέλαμε δυο κουτιά ο καθένας κάθε δεκαπέντε άστο 

      Είδατε βελτίωση με τις βιταμίνες αυτές?Δεν περιμένω και θαύματα,αλλά τουλάχιστον για το σπέρμα,πιστεύω πως οι βιταμίνες βοηθούν αρκετά.Ειδα κάτι τιμές άσε..γύρω στα 250-300 για δύο άτομα για 3 μήνες,είναι τρέλα!

Εγκυμοσύνη μετά τα 35


Recommended Posts

Mπράβο Δομνινάκι! όλα βαίνουν όντως καλώς. Καλή ωοληψία αυτή την εβδομάδα.

Δεν έχουμε καμία εορτάζουσα ε?

Κορίτσια ποιά μου είχε γράψει ότι πήγε για σπερματέγχυση στον Καλογήρου και πέτυχε με την πρώτη? Πόσο της στοίχισε?


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κοριτσάκια μου.

Τι κάνετε?

Έχω χαθεί αλλά τα νέα σας τα διαβάζω ανελλιπώς.

Χαίρομαι που είστε καλά.

Δομνινάκι μου, σου έχω στείλει μήνυμα και στο φέιςμπουκ την προηγούμενη βδομάδα. Σου εύχομαι καλή ωοληψία και καλή εμβρυομεταφορά. Καλοστέριωτα να είναι τα εμβρυάκια.

Βίλλυ μου, καλά αποτελέσματα στο γιο σου, αν και είμαι σίγουρη ότι θα έχει τα καλύτερα αποτελέσματα.

Φιλιά πολλά σε όλες σας.

Link to comment
Share on other sites

Ήρθα κι εγώ... σας έλειψα;;;;

Το λοιπόν... όλα πήγαν τέλεια.. Καταφέραμε και πήραμε και τα 6 αυγουλάκια και είμαστε πλέον σε αναμονή του πολυπόθητου τηλεφωνήματος αύριο για να μάθουμε τι μέλλει γενέσθαι..

Δεν ταλαιπωρήθηκα καθόλου.. απλά έριξα ένα ματς με τον αναισθησιολόγο διότι επέμενε να μου βάλει τη νάρκωση από την κορυφή της παλάμης ενώ εγώ ήθελα από την κεντρική φλέβα.. βρε χριστιανέ μου του λέω τόσες φορές το έχω κάνει και προτιμώ από εκεί.. εσύ τι ζόρι τραβάς; Μα μου λέει δεν πονάει.. Πονάει περισσότερο και το ξέρεις του απαντώ εγώ.. ώσπου τελικά μπήκε ο γιατρός μέσα και με απλές και λιτές κουβέντες του είπε "ότι θέλει η Δομνίνα μας να κάνεις".. και αυτό ακριβώς έκανε ο αναισθησιολόγος..

Επίσης .. κάναμε και μια νέα θεραπεία για να αντιμετωπίσουμε το εξαιρετικά ευαίσθητο ανοσολογικό μου σύστημα και έτσι έκατσα 2 ώρες παραπάνω αλλά χαλάλι.. Μόλις μείνω έγκυος (σε λίγες μέρες δηλαδή) θα την επαναλάβω και μπορεί να χρειαστεί να την κάνω κάθε μήνα για το α' τρίμηνο.. αλλά σιγά τα ωά.. τόσα περάσαμε, αυτό θα μας χαλάσει;

Σας ευχαριστώ που με σκέφτεστε και για το ενδιαφέρον.. Πάω να φάω τώρα γιατί έχω ψωμολυσσάξει και θα ξαναμπώ το απόγευμα..

Σας αγαπώ!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δομνίνα μου, με το καλό!!!!!!!!! Εύχομαι το τηλεφώνημα που θα λάβετε αύριο να σας φέρει τα πιο ωραία νέα και σύντομα να γεμίσει η κοιλίτσα σου νινάκια!

Όσο για τη θεραπεία, τι να κάνεις? Θα το υποστείς κι αυτό αλλά δε θα σε χαλάσει, έχεις περάσει τα χειρότερα, μια θεραπεία ακόμη δεν θα σε χαλάσει.

Link to comment
Share on other sites

Ax Δομνινάκι μου τί ευχάριστα όλα αυτά και πόσο γρήγορα τρέχουν οι εξελίξεις. Τώρα που θα είσαι έγκυος θα είναι πραγματικά μια ωραία ευκαιρία να βρεθούμε πάλι όλες να γιορτάσουμε επιτέλους μετά από τόση γκίνια και απραξία.

ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου ήρθα κι εγώ...

Ήμουν με τη μητέρα μου στο νοσοκομείο και δεν μπορούσα να μπω νωρίτερα!! Επιτέλους... καταφέραμε και ξεπεράσαμε το φράγμα των 3 εμβρύων!!!! έχουμε 4 εμβρυάκια και η εμβρυομεταφορά κανονίστηκε για το Σάββατο στις 12!!!

Επειδή χρησιμοποιήσαμε την καινούργια μέθοδο θεωρούν απαραίτητη μια επιπλέον μέρα παρακολούθησης αλλά η εμβρυολόγος με διαβεβαίωσε ότι αυτό δεν θα επηρεάσει την ποιότητα και την εξέλιξη των εμβρύων!

Τη ρώτησα μήπως να βάλουμε τα 2 και να καταψύξουμε τα άλλα 2 αλλά μου είπε ότι επειδή οι προηγούμενες φορές ήταν αποτυχημένες καλό είναι να βάλουμε για μια ακόμη φορά 3! Οι ειδικοί εμίλησαν.. εγώ τι να πω..

Πάω να διαβάσω τα νέα σας και επανέρχομαι!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου ήρθα κι εγώ...

Ήμουν με τη μητέρα μου στο νοσοκομείο και δεν μπορούσα να μπω νωρίτερα!! Επιτέλους... καταφέραμε και ξεπεράσαμε το φράγμα των 3 εμβρύων!!!! έχουμε 4 εμβρυάκια και η εμβρυομεταφορά κανονίστηκε για το Σάββατο στις 12!!!

Επειδή χρησιμοποιήσαμε την καινούργια μέθοδο θεωρούν απαραίτητη μια επιπλέον μέρα παρακολούθησης αλλά η εμβρυολόγος με διαβεβαίωσε ότι αυτό δεν θα επηρεάσει την ποιότητα και την εξέλιξη των εμβρύων!

Τη ρώτησα μήπως να βάλουμε τα 2 και να καταψύξουμε τα άλλα 2 αλλά μου είπε ότι επειδή οι προηγούμενες φορές ήταν αποτυχημένες καλό είναι να βάλουμε για μια ακόμη φορά 3! Οι ειδικοί εμίλησαν.. εγώ τι να πω..

Πάω να διαβάσω τα νέα σας και επανέρχομαι!

Κοριτσια μου γεια σας....

Δε προλαβαινω να μπαινω σχεδον καθολου, πνιγομαι με τα διαβασματα, τη δουλεια και το σπιτι....

Μεχρι στιγμης εχει γραψει πολυ καλα σε ολα τα μαθηματα......

Σας σκεφτομαι συνεχεια και ριχνω κλεφτες ματιες για να δω τα νεα σας!!!!

Δομνινακι μου γλυκο χαιρομαι αφανταστα για σενα!!!!!!!

Ειμαι σιγουρη πως αυτη τη φορα οχι μονο θα φτασεις το ονειρο αλλα θα το αγγιξεις κιολας!!!!!!!!!


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μπράβο, Δομνινάκι μου, τέλεια νέα!!!!!!!

Με το καλό να στεριώσουν στην κοιλίτσα σου και σύντομα να μάθουμε τα ευχάριστα να πανηγυρίζουμε!!!!

Βίλλυ μου, καλό κουράγιο και καλά αποτελέσματα.

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο, Δομνινάκι μου, τέλεια νέα!!!!!!!

Με το καλό να στεριώσουν στην κοιλίτσα σου και σύντομα να μάθουμε τα ευχάριστα να πανηγυρίζουμε!!!!

Βίλλυ μου, καλό κουράγιο και καλά αποτελέσματα.

Σε ευχαριστω Ιολακι μου......

:-P:-P


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ όλες από καρδιάς για τη στήριξη και τις ευχές σας.. Μακάρι επιτέλους μια μια να βρίσκει το δρόμο της.. θα μου δώσει τόσο μεγάλη χαρά αυτό..

Mywish θα σε μαλώσω γιατί χάθηκες εντελώς..

Βίλλυ μου το ότι ο γιος σου γράφει άριστα αυτό δεν αποτελεί για εμάς έκπληξη.. Έκπληξη θα ήταν αν έλεγες ότι δεν πήγε καλά..

2 βδομάδες ακόμη και μετά.... relax!

Ιόλη μου μας λείπεις πολύ αλλά το μόνο που θέλω είναι να είσαι καλά.. οπότε αφού είσαι καλά δεν με πειράζει που κάνεις guest εμφανίσεις!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια και από μενα.

Πολύ καλα τα νέα από το Δομνινάκι μας , σου εύχομαι για αύριο καλή επιτυχία κορίτσι μου !!

Βιλλάκι μου μπραβο στο γιοκα σου και σε σένα που εισαι πολύ καλή μαμά.

Σε λίγο θα τελειώσουν οι εξετάσεις και θα χαλαρώσεις και συ.

Με το άλλο θέμα πρόλαβες να κάνεις κάτι? εννοώ να κάνεις μια επίσκεψη στο κέντρο και να μιλήσεις στον εμβρυολόγο?

Αν παντως χρειαστείς κάτι από εξετάσεις πες μου, έχω βρει και ένα κέντρο που μου κάνει πολύ καλές τιμές γιατί δυστυχώς δε μας τις καλύπτουν όλες τα ταμεια.Πήγα και στοο λαικο να ρωτησω για την κυστικη ένωση και ραντεβου εχουν από Σεπτεμβρη και μετά και ετσι τις έκανα εξω. Τώρα περιμένω τα αποτελέσματα για την κυστικη και για θρομβοφιλία ..για να δούμε.

My wish που χάθηκες εσύ? όλα καλά με το μωράκι σου?

Ιόλη μου και συ δε μπορούμε να πούμε...ποτέ δε μας ξεχνάς:D Πως είσαι?

Γιολάκι ελπίζω να πέρασες ωραία στο ταξίδι με τον άντρα σου, εγώ τα λατρεύω τα ταξίδια.

Maybe πάρα πολλές φορές σε έχω σκεφτεί και χαίρομαι πάρα πολύ που όλα πάνε καλά με την εγκυμοσύνη σου, τα δύσκολα πέρασαν.

Τα άλλα τα κορίτσια μας δεν έχουν ίντερνετ και τα έχουμε χάσει.

Εγώ κορίτσια αύριο ξεκινάω καταστολή με Daronda είναι η 21η μέρα του κύκλου. Για να δούμε αυτη τη φορά τι θα κάνουμε. Μετά με συνεχίζει με γκονάλ, αυτη τη φορά θα πάρω 300 μονάδες.

Τα φιλιά μου σε όλα τα κορίτσια !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...