Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

Εγκυμοσύνη μετά τα 35


Recommended Posts

Κορίτσια δυστυχώς άσχημα νέα.. Η χοριακή 141,2 αλλά πριν προλάβετε να χαρείτε ο γιατρός ανησυχεί πλέον... Την Πέμπτη θα πάω να κάνω υπέρηχο και χοριακή ξανά και προσευχόμαστε πλέον να μην είναι εξωμήτριο..

Αυτή τη στιγμή δεν θέλω να σχολιάσω οτιδήποτε άλλο..

Σας ευχαριστώ για τις σκέψεις σας και τις ευχές σας και ελπίζω όλα να πάνε τέλεια για όλα τα υπόλοιπα κοριτσάκια.

Σας φιλώ!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Για την Πέμπτη να περιμένουμε την απάντησή σου εκείνο το πρωί και να το κανονίσουμε το μεσημέρι? Ξέρετε ότι κλείνουμε ένα χρόνο επό την πρώτη μας συνάντηση?


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Yola μου κι εγώ ελπίζω να είμαι η εξαίρεση αλλά δεν τολμώ να πιστέψω ότι όλα θα πάνε καλά.. μακάρι να διαψευστώ βεβαίως βεβαίως..

Κανονίστε εσείς μέρος και ώρα και ελπίζω πραγματικά να μπορέσω να έρθω.. Εννοείται ότι θα ενημερώσω αμέσως μόλις έχω νεότερα...

Μήπως να σβήσουμε και ένα κεράκι όταν συναντηθούμε χάριν της επετείου μας;;;


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται συνάντηση χωρίς εσένα Δομνίνα μου....άλλωστε πως θα σβήσουμε κεράκι αν δεν είμαστε όλες μαζί;

Ξέρω ότι είσαι σε μια ιδιαίτερα δύσκολη κατάσταση, ειδικά κάτω από τις συνθήκες που επικρατούν στην οικογένειά σου αυτή τη στιγμή..Και ξέρω επίσης ότι το κεφάλι το έχεις πάντα ψηλά, συνεχίζεις και δεν πτοείσαι με τίποτα...η ζωή θα σε ανταμείψει και σύντομα μάλιστα..Σου στέλνω την αγάπη και τη σκέψη μου.

Υ.Γ. Αν θέλετε μεταφέρουμε τη συνάντηση για την άλλη εβδομάδα..να έχουν ξεκαθαρίσει και τα πράγματα με τη Δομνίνα.


1484168ifaey5elah.gif

lQeqp2.png?FAE7bvRd

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kι εγώ συμφωνώ με την Ντόλη. Να συναντηθούμε την μέρα που θα μπορεί και η Δομνίνα. Έχουμε τόσα να της πούμε και να μας πει. Την αγαπάμε και είναι η ψυχή του forum. Ειδικά αν είναι και ευχάριστα τα νέα ακόμα καλύτερα. Πάντως μην σταματάς να προσεύχεσαι και να ελπίζεις. Τα φάρμακα τα ξανάρχισες?


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου γλυκά,

Δυστυχώς η μητέρα μου μπήκε στο νοσοκομείο σήμερα οπότε εκ των πραγμάτων δεν θα μπορέσω αύριο.. Τώρα όλα μπαίνουν σε δεύτερη μοίρα.. Το φιλοσόφησα το θέμα.. και αποφάσισα ότι αν τελικά είναι να' ρθει θα έρθει.. Αν πάλι δεν θέλει να ρθει καλύτερα ας προσπεράσει..

Αύριο το πρωί θα πάω στο γιατρό και ελπίζω με τον έναν ή τον άλλο τρόπο να ξεκαθαρίσει το τοπίο..

Σας ευχαριστώ για τις σκέψεις σας.. με συγκινείτε ιδιαίτερα..

Μίλησα με τη Βίλλυ χθες. Για δυο μέρες δεν έχει ίντερνετ αλλά δυστυχώς ούτε αυτή μπορεί για την Πέμπτη λόγω οδοντιάτρου..

Ας πούμε για την ερχόμενη Πέμπτη και ελπίζω τα πράγματα να έχουν αλλάξει για όλες μας προς το καλύτερο!

Σας φιλώ!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δομνινάκι μου, καλή δύναμη σε σένα και τη μητέρα σου. Σε όλους σας καλή δύναμη.

Κορίτσια, κι εγώ αύριο δεν μπορώ, γιατί είμαι απογευματινή βάρδια. Την άλλη εβδομάδα ελπίζω να είμαι τυχερή και να έχω πρωινή βάρδια, ώστε να τα καταφέρω επιτέλους να σας δω μετά από 1 χρόνο.

Link to comment
Share on other sites

Oκ, ραντεβού την άλλη Πέμπτη, ναναι καλά η Δόμνα και η μαμά της.

Θα περιμένουμε νέα σου και για τα 2 θέματά σου αύριο με αγωνία. Περαστικά στην μανούλα σου και εύχομαι να της δώσεις μεγάλη χαρά με ευχάριστα και μόνο.

Ιόλη μου κι εγώ θα χαρώ πολύ να σε δω μετά από ένα χρόνο. Κανόνισε να είσαι πρωινή λοιπόν.

My wish μας χρωστάς κέρασμα δεν το ξεχνάμε. Μελετίνα ελπίζω να σε γνωρίσω γιατί την τελευταία φορά μου βάλατε απουσία.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια τι κάνετε??

Εγώ σήμερα πήγα ξανά στο γιατρό και τελικά ορίστηκε η ωοληψία για την Παρασκευή. Μία αγωνία την έχω....ψέμματα να πω:rolleyes:

Στον υπέρηχο σήμερα είδαμε τα 3 αυγουλάκια μας τα μεγαλούτσικα και αλλα 4 τα οποία είναι περιπου 14χιλ.....θα τα θελαμε πιο μεγάλα....αλλά αν αφησουμε να μεγαλώσουν θα χάσουμε τα ήδη μεγάλα. Τώρα ότι μπορέσουν θα πάρουν εκεινη τη στιγμή. Απλά έχουμε μια ανομοιογενεια ωοθυλακίων.

Τώρα από τα τρία πόσα θα είναι καλά και πόσα θα γονιμοποιηθούν θα δείξει....γιατί στο τέλος βλέπω να καταλήγουμε στο κανένα:-(

Ας κρατήσω όμως και λίγη αισιοδοξία.

Εσείς τι κάνετε?? Βλέπω κανονίζετε συνάντηση, Γιολα από ότι βλέπω θα πάρω εγώ απουσία αυτή τη φορά γιατί την επόμενη βδομάδα θα είμαι στη φάση μετά την εμβρυομεταφορά και θα είναι δύσκολο να έρθω...αν και θα το θελα πολύ. Σε κάποια επόμενη συνάντηση όμως σίγουρα αν το κανονίσουμε θα μπορέσω να έρθω να σας δω....και μακάρι να βρίσκομαι και στην ευχάριστη θέση της εγκυούλας και να σας κεράσω κιόλας ;)

Δομνινάκι μου όλα να πάνε καλά αύριο....θα περιμένουμε νέα σου.

Κορίτσια σας καληνυχτίζω και σας φιλώ όλες !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσάκια μου γλυκά καλημέρα σας..

Έκανα κι εγώ τον υπέρηχό μου σήμερα.. Δυστυχώς δεν έδειξε κάτι ξεκάθαρα μιας και το ενδομήτριο δείχνει να βρίσκεται σε κατάσταση εγκυμοσύνης αλλά και σε κατάσταση έλευσης περιόδου. Έτσι μόνο το αποτέλεσμα χοριακής, το οποίο θα το έχω στα χέρια μου αργά το απόγευμα θα μας δείξει ξεκάθαρα.. Το μόνο που θέλω ειλικρινά είναι να είναι όσο το δυνατόν ανώδυνο..

Όσον αφορά τη μητέρα μου.. Δυστυχώς τα αποτελέσματα των αξονικών είναι πολύ άσχημα.. είμαστε κοντά στο τέλος και δεν το βλέπουν οι γιατροί να ξαναβγαίνει από το νοσοκομείο..

Μόλις έχω νεότερα θα σας ενημερώσω!

Σας φιλώ!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια τι κάνετε??

Εγώ σήμερα πήγα ξανά στο γιατρό και τελικά ορίστηκε η ωοληψία για την Παρασκευή. Μία αγωνία την έχω....ψέμματα να πω:rolleyes:

Στον υπέρηχο σήμερα είδαμε τα 3 αυγουλάκια μας τα μεγαλούτσικα και αλλα 4 τα οποία είναι περιπου 14χιλ.....θα τα θελαμε πιο μεγάλα....αλλά αν αφησουμε να μεγαλώσουν θα χάσουμε τα ήδη μεγάλα. Τώρα ότι μπορέσουν θα πάρουν εκεινη τη στιγμή. Απλά έχουμε μια ανομοιογενεια ωοθυλακίων.

Τώρα από τα τρία πόσα θα είναι καλά και πόσα θα γονιμοποιηθούν θα δείξει....γιατί στο τέλος βλέπω να καταλήγουμε στο κανένα:-(

Ας κρατήσω όμως και λίγη αισιοδοξία.

Εσείς τι κάνετε?? Βλέπω κανονίζετε συνάντηση, Γιολα από ότι βλέπω θα πάρω εγώ απουσία αυτή τη φορά γιατί την επόμενη βδομάδα θα είμαι στη φάση μετά την εμβρυομεταφορά και θα είναι δύσκολο να έρθω...αν και θα το θελα πολύ. Σε κάποια επόμενη συνάντηση όμως σίγουρα αν το κανονίσουμε θα μπορέσω να έρθω να σας δω....και μακάρι να βρίσκομαι και στην ευχάριστη θέση της εγκυούλας και να σας κεράσω κιόλας ;)

Δομνινάκι μου όλα να πάνε καλά αύριο....θα περιμένουμε νέα σου.

Κορίτσια σας καληνυχτίζω και σας φιλώ όλες !!!

Kαλή επιτυχία για αύριο Meletina μου. Μακάρι να είσαι έγκυος σε επόμενη συνάντηση.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου γλυκά καλημέρα σας..

Έκανα κι εγώ τον υπέρηχό μου σήμερα.. Δυστυχώς δεν έδειξε κάτι ξεκάθαρα μιας και το ενδομήτριο δείχνει να βρίσκεται σε κατάσταση εγκυμοσύνης αλλά και σε κατάσταση έλευσης περιόδου. Έτσι μόνο το αποτέλεσμα χοριακής, το οποίο θα το έχω στα χέρια μου αργά το απόγευμα θα μας δείξει ξεκάθαρα.. Το μόνο που θέλω ειλικρινά είναι να είναι όσο το δυνατόν ανώδυνο..

Όσον αφορά τη μητέρα μου.. Δυστυχώς τα αποτελέσματα των αξονικών είναι πολύ άσχημα.. είμαστε κοντά στο τέλος και δεν το βλέπουν οι γιατροί να ξαναβγαίνει από το νοσοκομείο..

Μόλις έχω νεότερα θα σας ενημερώσω!

Το θρίλερ που ζεις είναι φοβερό. Ελπίζω να συνεχίζεις τα φάμακά σου.

Σας φιλώ!

Λυπάμαι πραγματικά πολύ για την μαμά σου, εύχομαι ο Θεός να μην την ταλαιπωρήσει πολύ στο τέλος. Η Παναγιά μαζί σας. Μακάρι να της δώσεις ανείπωτη χαρά και να μείνει ήσυχη.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΛΙΚΗ ΑΝΑΤΡΟΠΗ....316!!! Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΛΑΚΑΣ.... ΚΙ ΕΓΩ ΕΠΙΣΗΣ...

ΞΕΚΙΝΑΩ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΕΡΑΠΕΙΑ!

NAI!!!Ε Λοιπόν γίνονται θαύματα!!!Κοπελιά χάρηκα πάρα πολύ!!!Εσύ να δεις!!!Χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...