Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 18 λεπτά , Angot είπε:

      κορίτσια ούτε σήμερα βγαίνω! με το που μ έβγαλαν τον όρο δοκιμαστικά στα 10 λεπτά προλάβα καο εκανα και 100αρα σύσπαση μαζί με τις άλλες! χωριά ότι πονάω χαμηλά και στη μέση πλέον !! τώρα μ έβαλαν πάλι ότο μ το αύξησαν , θα με κάνουν και μπάνιο και μάλλον δεν θα το αποφύγουμε ! 32+4 σήμερα , ίσως το τραβήξει ως σάββατο να μπω 33 αλλά νομίζω το σωμα μ αρχίζει και προετοιμάζεται. 

      Κορίτσι μου όλα καλά θα πάνε !! Είσαι μέσα στους γιατρούς άρα ξέρουν τι  κάνουν !! Αν δουν πως δεν γίνετε άλλο θα γεννήσεις , εύχομαι να το αποφύγετε για την ώρα και να κρατήσεις όσο περισσότερο μπορείς !! Ότι και αν γίνει με το καλό να κρατήσεις τον μπεμπαρο στην αγκαλιά σου !!!

Εγκυμοσύνη μετά τα 35


Recommended Posts

Κοριτσάκια μου πολύ καλημέρα σας!

Είμαστε πολύ καλά.. Βάλαμε τελικά 3 εμβρυάκια, το 1 άριστο και τα άλλα 2 πολύ καλά.. Ο γιατρός, η εμβρυολόγος αλλά και εμείς είμαστε πολύ αισιόδοξοι και αναμένουμε με πολύ αγωνία την 8η Ιουνίου για να ανακαλύψουμε όλοι μαζί αν είμαστε έγκυοι (θα είμαστε, θα είμαστε)..

Σας ευχαριστώ όλες γιατί πραγματικά αυτή τη φορά δεν κατάλαβα τίποτε από την όλη διαδικασία.. Η ψυχολογία μου είχε αλλάξει εξ αρχής και επιτέλους κατάλαβα ότι οι δυσκολίες μας κάνουν πιο δυνατούς και πιο θαραλλέους!

Με πολλά χαμόγελα από τα Δομνινάκια και πολύ αγάπη από μένα σας χαιρετώ προς το παρόν.. Πάμε να φάμε!

Σας ευχαριστώ πολύ και πάλι!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τα χω παρει λιγο με τον συζυγο!!!!

Μην δινετε σημασια!!!!

:P:p:p

Tί συμβαίνει Βιλλάκυ μου? Ελπίζω όχι κάτι σοβαρό τώρα που θέλετε να προχωρήσετε πιο σοβαρά με το δεύτερο παιδί.

Δομνινάκι, θα είστε σίγουρα έγκυοι μην σου πω και με τρίδυμα. Ε, ρε γλέντια στις 8 Ιουνίου.!!!!!!


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

Είμαι στην ευχάριστη θέση να δηλώσω ότι έβαλα τα μεγάλα μέσα και πήρα ήδη αποτελέσματα... Ναι, είμαι ολίγον τι έγκυος... 35 το νούμερο κοριτσάκια μου..

Ένα Δομνινάκι έκανε δειλά δειλά την εμφάνισή του και δήλωσε την παρουσία του... Ο γιατρός αισιόδοξος αλλά εγώ συγκρατημένη... Επανάληψη χοριακής αύριο λόγω ειδικής θεραπείας που έκανα και επανάληψη συγκεκριμένης θεραπείας το Σάββατο..

Παραδίδω ευτυχισμένη και επιτυχώς τη σκυτάλη των θετικών χοριακών στα υπόλοιπα κοριτσάκια μας!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Meletina μου καταλαβαίνω τον ενθουσιασμό σου αλλά σε παρακαλώ μίκρυνε λίγο το τελευταίο μήνυμά σου διότι μαζί με αυτό έχει γίνει τεράστια και η σελίδα!

Ιόλη μου σ' ευχαριστώ.. ξέρω πως ότι λες το λες μέσα από την καρδιά σου και για μένα αυτό είναι ότι πολυτιμότερο!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Mπραβο-μπραβο-μπραβο!!!!!

Το αξιζες και ευχομαι να πανε ολα καλα ως το τελος αυτη την φορα!!!!

Πραγματικα πιστευω πως αν καποια απο μας το χρειαζοταν περισσοτερο απο ποτε ενα θετικο αποτελεσμα αυτη τη στιγμη, ησουν εσυ....

:-P:-P


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites

Tί συμβαίνει Βιλλάκυ μου? Ελπίζω όχι κάτι σοβαρό τώρα που θέλετε να προχωρήσετε πιο σοβαρά με το δεύτερο παιδί.

Δομνινάκι, θα είστε σίγουρα έγκυοι μην σου πω και με τρίδυμα. Ε, ρε γλέντια στις 8 Ιουνίου.!!!!!!

Γιολαντακι μου, τα ξαναβρηκαμε βεβαια, αλλα θα σου τα πω απο κοντα οταν βρεθουμε...Δεν ειχε να κανει με το θεμα του παιδιου παντως....

Εσυ τι κανεις γλυκια μου?

Η μικρη καλα?


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...