Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΕΣΠΑ 2016


Recommended Posts

Μανούλες δείτε εδώ:

http://www.esfhellas.gr/el/Pages/NewsFS.aspx?item=178

Δεν έχω λόγια για τον τρόπο μοριοδότησης.....

προτεραιότητα στις άνεργες-τρίτεκνες-χωρισμένες-χήρες...

αν θέλω να επιλεγώ...

Πρέπει να παραιτηθώ (για να πάρω 90μόρια αντι 85:tongue:)

να κάνω τρίτο παιδί (που δεν προλαβαίνω :() και

να χωρίσω :D! (προλαβαίνω?)

Του χρόνου όμως.....

θα είμαι άνεργη

(γιατί θα αναγκαστώ να παραιτηθώ για να προσέχω τα παιδιά!)

και πολύ πιθανό χωρισμένη

(γιατι θα τρελένομαι στο σπίτι και θα ξεσπάω στον σύζυγο!:P)

την έχω στο τσεπάκι την θέση το 2017!

Φιλιά μανούλες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 176
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Και γω που ειμαι δημοσιος υπαλληλος και παιρνω 700 ευρω πληρωνω 300 Ευρω το λιγοτερο καθε μηνα, απο 11 μηνων το σταθμο του παιδιου μου..γιατι η προκηρυξη με εξαιρει..και βλεπω γιατρους και δικηγορους ..να εντασσονται σε αυτα τα προγραμματα!και θα μου πειτε..γιατι το στελνεις στο ιδιωτικο..και οχι στο δημοσιο?η απαντηση ειναι γιατι δεν εχω καποιον να μου την κραταει.

Αυτο ειναι βεβαια το λιγοτερο...γιατι υπαρχουν ανθρωποι ανεργοι..κτλ.…που δεν εχουν κανενα εισοδημα....ευχομαι ολα να πανε καλα..κυριως για τους πιο αδυναμους...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και γω που ειμαι δημοσιος υπαλληλος και παιρνω 700 ευρω πληρωνω 300 Ευρω το λιγοτερο καθε μηνα, απο 11 μηνων το σταθμο του παιδιου μου..γιατι η προκηρυξη με εξαιρει..και βλεπω γιατρους και δικηγορους ..να εντασσονται σε αυτα τα προγραμματα!και θα μου πειτε..γιατι το στελνεις στο ιδιωτικο..και οχι στο δημοσιο?η απαντηση ειναι γιατι δεν εχω καποιον να μου την κραταει.

Αυτο ειναι βεβαια το λιγοτερο...γιατι υπαρχουν ανθρωποι ανεργοι..κτλ.…που δεν εχουν κανενα εισοδημα....ευχομαι ολα να πανε καλα..κυριως για τους πιο αδυναμους...

xdespoina τι εννοεις δεν εχεις καποιον να στη κρατησει;Ειδικα πια του δημου οι σταθμοι εχουν ενα φοβερο ωραριο που μονο τους δημοσιους υπαλληλους στην ουσια εξυπηρετουν.Προσωπικα ψαχνω για δουλεια σε ιδιωτικο τομεα εννοειται.Παρολα αυτα θα προτιμησω του δημου.Ετσι κι αλλιως και οι ιδιωτικοι δεν τα κρατανε πολλη ωρα παραπανω(τουλαχιστον οι κοντινοι μου).


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εισαι αστερι!!!:P:p

Παρολα αυτα προς το παρων εχει κολλησει και ακομα περιμενω(εδω και 10 λεπτα)να μου βγαλει τα μορια.Θα το ξανακανω απο την αρχη:cool::cool::rolleyes:


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...