Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

      • Ευχή 1

ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ ΕΣΠΑ 2016


Recommended Posts

Αρχικό μήνυμα απο Fine viewpost.gif

Προσοχή!

Λέει να συμπληρωθούν δακτυλογραφημένα και με πεζοκεφαλαία γράμματα!

Μα που το λέει πάλι αυτό?

Τρεις φορές τα διάβασα και δεν

το βρήκα....

Στραβώθηκα τελείως?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 176
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοροτσια,ειναι η τριτη φορα που κανω.με στυλο γραφεται.μηπως η φιλη μας διαβαζει την αιτηση που κανουν οι παιδικοι που ενδιαφερονται;;;

Ναι εκεί το γραφει τελικά.Οποτε κανονικά με στυλο :wink:


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Πω πωχίλια συγνώμη...μπερδεύτηκα με χίλιες δυό σελίδες.... άστε που την έγραψα όλη με word....

Αρα κεφαλαια όλα με στυλό;

Επίσης, η ημερ/νια γέννησης ολογράφως δηλ ΠΕΝΤΕ ΜΑΙΟΥ ΔΥΟ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΔΕΚΑ??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι ολογραφως.μη ξεχασετε επικυρωση απο τα κεπ.ταυτοτητα.καρτα ανεργιας οσες εχουνκ την υπευθυνη δηλωση που εχει η αιτηση.την υπογραφετε εκει στα κεπ

ΤΟ πιστ.οικ. κατ/σης και βεβαίωση εργοδότη κ σύμβαση ως έχει;

Link to comment
Share on other sites

Ιδιωτικοι σταθμοι ζητανε εως 1100 ? / ετος για το σχολικο. Καλα δεν ντρεπονται λιγακι? Και οι δημοι δεν διαθετουν σχολικο.φετος.. αλλο κουλο κ αυτο. Πανε τα αποθεματικα....

Link to comment
Share on other sites

Ναι ολογραφως.μη ξεχασετε επικυρωση απο τα κεπ.ταυτοτητα.καρτα ανεργιας οσες εχουνκ την υπευθυνη δηλωση που εχει η αιτηση.την υπογραφετε εκει στα κεπ

Και όσες είναι άνεργες, να παρουν απο ΟΑΕΔ με σφραγιδα κ υπογραφη τις βεβαιωσεις που ζητανε. Οχι απο το ιντερνετ.

Link to comment
Share on other sites

Ιδιωτικοι σταθμοι ζητανε εως 1100 ? / ετος για το σχολικο. Καλα δεν ντρεπονται λιγακι? Και οι δημοι δεν διαθετουν σχολικο.φετος.. αλλο κουλο κ αυτο. Πανε τα αποθεματικα....

Ουτε περισυ ειχαν οι δημοι..Οσο για τα ποσα που ζητανε οι ιδιωτικοι για μετακινηση ειναι τραγικοι μιλαμε:?::?:

:mad:


1DqRp3.png

vA8fp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Οι Δημοτικοι ειναι εξω οι περισσοτεροι επειδγ δεν μπορεσαν να δωσουν τις εγγυητικες..Λογω των τραπεζων..Πιστευω πως αυτο θα λυθει και φυγουν απο τις προσωρινα μη επιλεξιμες δομες οταν βγουν οι οριστικοι πινακες με τις δομες...Οι βρεφικοι παντα ειχαν απειροελαχιστες θεσεις...Φετος ακομα λιγοτερες..Δυστυχως

Τι να πω κοριτσια! Φετος στο δημου μου βρεφονηπιακοι προσφερουν θεση μονο για βρεφη κ οχι για νηπια. Πολλες περιεργες αλλαγες .

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, βρήκα σχολικο με 1.320?/χρονο. Οποια ενδιαφερεται ας μου στειλει πμ..:tongue:

Εγώ εγω:lol::lol::lol:

Καλά δε το συζητάω.Εννοειται δε παίζει μια για σχολικο.Τρεχατε ποδαράκια μου


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

Τι να πω κοριτσια! Φετος στο δημου μου βρεφονηπιακοι προσφερουν θεση μονο για βρεφη κ οχι για νηπια. Πολλες περιεργες αλλαγες .

Εδώ πάλι σε διπλανό μου δήμο δεν είχε κανέναν βρεφονηπιακό.Πως γίνεται αυτο;Ευτυχώς μπηκαν όλοι του δήμου μου που δεν ήταν στα προσωρινα αποτελέσματα. 5 θέσεις ο κάθε σταθμός...


Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...