Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 30 λεπτά , Angot είπε:

      όλα καλα είπε ο γιατρός είναι κοντά 1600γρ ο τράχηλος μειώθηκε στο 2 αλλά κρατάει η περιδεση ! θα με δει πάλι σε 2 εβδομάδες μετά τις 33~34 με βλέπει 

      Μπράβο!!! Τι ωραία νέα!!! 

      πρίν από 13 λεπτά , Angot είπε:

      μου είπε και να παω για φαγητό χαλαρά και να μην είναι μόνο κρεβάτι ! από εικόνα εμβρυομογου δεν είδε κάτι ώστε να γεννήσω νωρίτερα ! μια χαρά τρέφεται κλπ 

      Πιστεύω ήδη να τρώτε 😁

Τεχνητή εμμηνόπαυση 2!!!!!


Recommended Posts

Ναι ναι κοριτάκια μου ήταν απλό τελικα ευτυχώς και ευχομαι να ειναι το τελευταιο πραγμα που κανω για θεραπευτικουσ λογους,

lara τι καλά να εχεισ ενα μπεμπουλίνι αντε να περνουμε σειρα!!!! εμένα δεν μ΄αφηνει ο γιατρος να προσπαθήσω τουλάχιστον μέχρι την επόμενη περιόδο καλά τώρα ετυχε και αυτο αλλα δεν ειχα και ωορηξία εγω ,γιατι μου ηρθε οργανική περίοδος δηλαδη ήθελε ο οργανισμος μου να αποβαλει το αιμα και οχι απο αχρηστα ωαρια(μα πως τα λεω!!!) τεσπα και αυτο περίοδος ειναι.

Καλέ τώρα το είδα αυτό το ποστ... οσο πάει η κατασταση μου και χειροτερεύει.. :-D:-D:-D

Υπαρχει κ τετοιο πραγμα; Οργανική περίοδος;;; Τι άλλο θα ακουσουμε.... Κοιτα, εμενα ειδε ωαριο το θέμα είναι όντως να έγινε ωορρηξια, δηλαδή να έχει σπάσει το ωοθηλάκιο. Θα δείξει!

Να ρωτησω κάτι μήπως ξέρει κάποια να μου απαντήσει;; Το πάχος του ενδομητρίου τι ακριβώς δηλώνει;;; Μου είπε οτι είναι παχύ κ ότι αν δεν ειχε περάσει η επίδραση των αρβεκαπ θα φαινόταν σαν μια λεπτή γραμμη. Από αυτό δηλαδή φαίνεται αν έχεις ωορρηξία;; :confused::confused:


JXFXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλέ τώρα το είδα αυτό το ποστ... οσο πάει η κατασταση μου και χειροτερεύει.. :-D:-D:-D

Υπαρχει κ τετοιο πραγμα; Οργανική περίοδος;;; Τι άλλο θα ακουσουμε.... Κοιτα, εμενα ειδε ωαριο το θέμα είναι όντως να έγινε ωορρηξια, δηλαδή να έχει σπάσει το ωοθηλάκιο. Θα δείξει!

Να ρωτησω κάτι μήπως ξέρει κάποια να μου απαντήσει;; Το πάχος του ενδομητρίου τι ακριβώς δηλώνει;;; Μου είπε οτι είναι παχύ κ ότι αν δεν ειχε περάσει η επίδραση των αρβεκαπ θα φαινόταν σαν μια λεπτή γραμμη. Από αυτό δηλαδή φαίνεται αν έχεις ωορρηξία;; :confused::confused:

Λάρα μου δεν ξέρω αν φαίνεται ότι έχεις ωορρηξία αλλά ξέρω όταν με είχε εξετάσει ο γιατρός τον καιρό που ήμουν υπό την επίδραση της αρβεκάπ μου είχε πει πως το ενδομήτριο ήταν πολύ πολύ λεπτό...Όπως σου είπε και σένα...και όταν αρχίσει να "παχαίνει" σημαίνει ότι σταματάει και η καταστολή!!!! Καλέ!!!! Τι επίπεδο γνώσεων έχουμε ε!!!!! :tongue:


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites

Λάρα μου δεν ξέρω αν φαίνεται ότι έχεις ωορρηξία αλλά ξέρω όταν με είχε εξετάσει ο γιατρός τον καιρό που ήμουν υπό την επίδραση της αρβεκάπ μου είχε πει πως το ενδομήτριο ήταν πολύ πολύ λεπτό...Όπως σου είπε και σένα...και όταν αρχίσει να "παχαίνει" σημαίνει ότι σταματάει και η καταστολή!!!! Καλέ!!!! Τι επίπεδο γνώσεων έχουμε ε!!!!! :tongue:

Καλά εεε;;; Μιλάμε για εξωγήινο επίπεδο, όχι αστεία!!! :tongue: Πλάκα-πλακα, εξπερ εχουμε γίνει... Thank you για την απάντηση!!!!


JXFXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εδώ που κάποιες άλλες μπορεί να μην ξανάκουσαν καν για το ενδομήτριο εμείς ξέρουμε και το πάχος του!!!! Όχι παίζουμε!!!!!:tongue:


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites

Lara μου, κι εγω ετσι λεω την τριτη φορα θα το τσακωσω, που θα μου παει:mrgreen: Οσο για το ωραριο της δουλειας μπορει να φευγω τα μεσημερια αλλα παω και απογευμα...ωραριο καταστηματων, αστα πολυ πικρα το σπαστο ωραριο.

Babitsia μου, δεν πειραζει που θα "χασεις" αυτο το μηνα, απο τον επομενο βαλε μπρος....και βουρ στο ψητο!!!:tongue::tongue::tongue:

Momentaki μου, παλι δε συγχρονιστηκαμε, που θα παει καποια στιγμη, σε καποιο απο τα δυο καφε θα το καταφερουμε:tongue::mrgreen::mrgreen::tongue:

Δομνινα μου, δεν προλαβα να σου ευχηθω διπλα...να τα εκατοστησετε με τον αντρουλη σου και συντομα να κρατησετε στην αγκαλιτσα σας το ή τα μωρακια σας!!!

Φιλια και στις υπολοιπες θεες!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Lara μου, κι εγω ετσι λεω την τριτη φορα θα το τσακωσω, που θα μου παει:mrgreen: Οσο για το ωραριο της δουλειας μπορει να φευγω τα μεσημερια αλλα παω και απογευμα...ωραριο καταστηματων, αστα πολυ πικρα το σπαστο ωραριο.

Babitsia μου, δεν πειραζει που θα "χασεις" αυτο το μηνα, απο τον επομενο βαλε μπρος....και βουρ στο ψητο!!!:tongue::tongue::tongue:

Momentaki μου, παλι δε συγχρονιστηκαμε, που θα παει καποια στιγμη, σε καποιο απο τα δυο καφε θα το καταφερουμε:tongue::mrgreen::mrgreen::tongue:

Δομνινα μου, δεν προλαβα να σου ευχηθω διπλα...να τα εκατοστησετε με τον αντρουλη σου και συντομα να κρατησετε στην αγκαλιτσα σας το ή τα μωρακια σας!!!

Φιλια και στις υπολοιπες θεες!!!!

εχεις απόλυτο δικιο! Το σπαστό είναι πολύ χαλια... Δεν προλαβαίνεις να κάνεις τιποτα μωρε... ουτα να ξεκουραστείς, ουτε δικές σου δουλειες να κάνεις.. βραστα!


JXFXp3.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κορστουδια μουυυυυυυυυυυυ!!!ρε,δεν καλωσορισα το λενακι στην παρεα...καλωσηρθες λενακι κ καλη επιτυχια κοριτσαρα μου...

τα αποτελεσματα..δεικτης κατατμησης 23,7%..δομνινα?δομνιναααααα...τι λες?αποτι διαβασα,δειχνει προβλημα,αλλα οχι κ πολυ μεγαλο..αλλα επρεπε να ειναι κατω απο 15%,ετσι δεν ειναι?μεσα στα νευρα ο δικος μου εντωμεταξυ..με το που μου τα δειχνει,απογοητευση εγω,τρομο αυτος...τρεχει στον γιατρο του,ως συνηθως τον καθυσηχαζει κ μετα ποιος βγαινει ο τρελος?εγω φυσικα..αμ δεν ειναι ετσι καλε μου..ακομα κ αυτη η εξεταση δειχνει το προβλημα..τωρα αμα θελεις να κλεινεις τα ματια...αλλο αυτο...οπως καταλαβατε εχω νευριασει.:evil::evil:εντωμεταξυ απο τις ορμονολογικες του προεκυψε χαμηλη free-testo..ειναι 8 κ κατι με 50κατι κ ο δικος μου εχει 8 κ κατι πιο λιγο...τι ειναι παλι αυτο?εψαξα στο ιντερνετ κ δεν βρηκα τιποτε!θα τις δειξω στον μαστρ. την δευτερα που θα παω..ρε κοριτσια...αν κατι δεν ειναι καλο...θα μου το πει για να μην ξεκινησω,ή θα με στειλει σαν προβατο για σφαγη?εννοω..αν αυτη η ορμονη πχ θελει διορθωση,θα μου το πει ή θα μου πει προχωραμε κανονικα?δεν εμπιστευομαι κανεναν πια.....:|

συμπεθερουλα περιεργο που θα παρεις παλι αρβεκαπ αλλα νομιζω οτι το μακρυ πρωτοκολλο ειναι λιγοτερο επιβαρυντικο για τον οργανισμο..μικροτερες δοσεις,καλυτερη αφομοιωση..ακου εκει τον γιατρο σου,εγω για ΣΕΝΑ εχω πολυ καλο προαισθημα..για μενα παλι....

λαρα μου το ενδομητριο δεν εχει να κανει με την ωωρηξια απο οσο γνωριζω..μετα την ωωρηξια,μια ορμονη,η προγεστερονη το παχαινει,οσο πιο παχυ καλυτερα για πιθανη εγκυμοσυνη,αλλα μην παραειναι κ παχυ,κι αυτο αποτι ξερω δεν ειναι καλο.καπυ 8-1κατι χιλιοστα ειναι καλο..εγω σε ολα πισω βαζω κ το "κατι"...ημιμαθεια,τι να πεις..ενω εσεις φιλες μου!!!γυναικολογες επαγγελματιες,μην σας πω κ ενδοκρινολογες κ ουρολογες!!!!!!:mrgreen:

φιλια σε ολες!!!


fUCCp2.png

svjYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Kriskris μου, καλως σας βρηκα!!! Καλε, ολες εκτος απο θεες ειστε και επιστημονες!:tongue: Εγω απο αυτα που λετε τιποτα δε ξερω...:confused::confused::confused: Και φανταστειτε πως εχω κανει και 2 εξωσωματικες:roll::roll::roll:

Link to comment
Share on other sites

Συμπεθερούλα μου ιδέα δεν έχω από τα αποτελέσματα...Οι αποκλίσεις όμως απ ό,τι κατάλαβα είναι μικρές οπότε δεν φαίνεται να υπάρχει σοβαρότατο πρόβλημα!!!! Χμ...πρέπει να διαβάσω νομίζω...τι επιστήμονας είμαι έτσι!!!!:tongue: Αμα τις δείξεις στον Μαστρο... θα στα εξηγήσει εκείνος...Δεν θα στείλει καλέ σαν αρνί στη σφαγή...Εχει πολύ καλό όνομα για να κάνει κάτι τέτοιο, οπότε μην ανησυχείς. Πότε έχεις ραντεβού μαζί του;

Ελενάκι εμείς οι δυο είμαστε ανώτερα πνεύματα γι αυτό δεν συναντιόμαστε...ετσι δεν λένε;:tongue::tongue::tongue:


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites

kriskris μου, δυστυχώς δεν έχω ιδέα τι είναι αυτό το free-testo... Πού είναι η Δομνίνα που έχει κάνει ειδίκευση σε αυτά;;; χαχαχα..

Αχ αυτοί οι άντρες... Γιατί δεν πιστεύουν αυτά που τους λέμε;;; Λες κ τα βγάζουμε από το μυαλό μας! Εδω εχουμε μελετήσει κύριε! Δεν είμαστε ότι κ ότι! Τελος παντων, περίμενε κοριτσάκι να δεις τι θα πει και ο Μαστρο κ βλέποντας κ κάνοντας.

Αυτό με τις τιμές το "κάτι" πολύ μου άρεσε! Πότε θα πας στον Μαστρό να δει τις εξετασεις;;;;;


JXFXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κοριτσάκια μου...

Μόλις με φωνάξατε να' μαι κι εγώ... εμφανίστηκα..

Kriskris μου, μια χαρά είναι τα αποτελέσματα του άνδρα σου... Η κατάτμηση είναι πολύ καλή με μόλις 23%... Ξέρω πως το φυσιολογικό είναι κάτω του 15% αλλά ειλικρινά το πρόβλημα στην συγκεκριμένη περίπτωση είναι πολύ μικρό και σίγουρα όχι απογοητευτικό... Φαντάσου ότι εμείς με 44% κατάτμηση στην πρώτη εξέταση και 41% στη δεύτερη και προχωρήσαμε και πετύχαμε εγκυμοσύνη...

Όσο για το free-testo.. είναι ελεύθερη τεστοστερόνη... Η τεστοστερόνη είναι η ανδρική ορμόνη και προφανώς υποδηλώνει την παρουσία της στον οργανισμό... Νομίζω πως ούτε και αυτό το νούμερο είναι αποθαρρυντικό.. Εγώ πιστεύω πως μια χαρά μπορείτε να προχωρήσετε και νομίζω πως και ο Μαστρομηνάς το ίδιο θα σας πει...

Πότε με το καλό κοριτσάκι έχετε ραντεβού; Άντε για να σου φεύγει και η έννοια και η στενοχώρια..

Εμείς είμαστε καλά, έχουμε αφήσει το δυσάρεστο γεγονός πίσω μας και μετράμε αντίστροφα πλέον για τον Αύγουστο.. θέλω να ξεκινήσω τη δεύτερη προσπάθειά μου το συντομότερο δυνατόν..

Κορίτσια... Μόλις 35 μέρες και σήμερα!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα!!!! Να η Δομνινούλα μας με όλες τις απαντήσεις που ψάχναμε!!!! Μπράβο Δομνινάκι μου....Αχ!!!!! 35 μέρες και ξεκινάς; Πλησιάζει ο καιρός!!!! Και μέχρι τότε θα σου βάζουμε ευχούλες να πάνε όλα καλά!!!! Και σκέψου πόσες ευχές θα μαζέψεις βρε μέχρι τότε!!!!!:D


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites

Μομεντάκι μου γλυκό.. ναι, περνάει ο καιρός.. πολύ γρήγορα το ομολογώ και η δεύτερη προσπάθεια έρχεται και πιο κοντά... Το ξέρω ότι θα έχω μαζέψει πολλές ευχούλες μέχρι τότε και ειλικρινά θα είναι το αποκούμπι μου εκείνη την περίοδο..

Άντε κοριτσάκι μου, ξεκινάς κι εσύ με τις καλύτερες προϋποθέσεις.. Εγώ είμαι απολύτως σίγουρη ότι θα έχεις θετικό αποτέλεσμα.. Δεν είναι δυνατόν μια παρουσία με τόσα κρυφά ταλέντα και μουσικότητα στην καρδιά και στην ψυχή να μην έχει θετικό αποτέλεσμα...


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε Δομνινάκι μου...μακάρι να πάνε όλα καλά...Δεν σκέφτομαι ούτε θετικά, ούτε αρνητικά...Περιέργεια για το τι θα γίνει και ανυπομονησία έχω! Ευχαριστώ για τα λόγια σου!!!! Ειλικρινά...και ξέρεις τι; Είσαι πια πιο έτοιμη από ποτέ για το μωράκι σου...έπεσες...σηκώθηκες...και πια είσαι Ε ΤΟΙ ΜΗ!!!! Και κάποιος εκεί ψηλά είμαι σίγουρη πως αυτό ήθελε να δει...και τώρα σου ετοιμάζει το ομορφότερο δωρο που περίμενες εδώ και καιρό...Να μου το θυμηθείς!!!! Εδώ θα είμαι να σου το ξαναδείξω αυτό! :D


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...