Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Τεχνητή εμμηνόπαυση 2!!!!!


Recommended Posts

Μομεντάκι μου την καλύτερη δουλειά κάνεις... έτσι όπως το αντιμετωπίζεις είναι η καλύτερη ενδεδειγμένη μέθοδος επιτυχίας... ανυπομονησία είναι απολύτως λογικό να υπάρχει μιας και για σένα η διαδικασία στην πράξη είναι ουσιαστικά άγνωστη.. Θα δεις όμως.. δεν είναι τίποτε.. για το πότε θα την κάνεις και για το πότε θα πάρεις θετική χοριακή ούτε που θα το καταλάβεις...


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Momentaki k Δομνινουλα, λέω να αρχισω απο τώρα να σας στέλνω τις θετικές μου σκεψεις κ ενεργεια!!! Κι εδω θα επικαλεστω τον Σακη (καθοτι ρουβιτσα).. ολα καλάααααααααα, ολα καλά θα σας πάνε!!!!!!!!

Σμουουουουουουουτσ!!!!!!!!!!!!!!!!


JXFXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μακαπούλα, τι έγινε τελικά με τις εξετασεις;;;;

Babitsiaki, mikrolou, elena, kriskris, σας φιλώ γλυκά-γλυκά!

Και τώρα που ειπα γλύκά, εφτιαξα ενα γλυκο πολύ ωραιο, δροσιστικό και ελαφρυ με γιαουρτι κ ζελέ φραουλα. Σουπερ σας λέω παρολο που ειμαι λατρης της σοκολατας.


JXFXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Momentaki k Δομνινουλα, λέω να αρχισω απο τώρα να σας στέλνω τις θετικές μου σκεψεις κ ενεργεια!!! Κι εδω θα επικαλεστω τον Σακη (καθοτι ρουβιτσα).. ολα καλάααααααααα, ολα καλά θα σας πάνε!!!!!!!!

Σμουουουουουουουτσ!!!!!!!!!!!!!!!!

Δεν λέω όχι στο Σάκη!!!!!:D Αφού ο καλός μου έγραψε και τραγούδι που να εκφράζει: Εμέναααααααα θεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεςςςςς!!!!!:D:D:D Ευπρόσδεκτη κάθε θετική σκέψη!!!!:D:D:D


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites

Αχ καλέ! Τι καλή νοικοκυρούλα είσαι συ βρε λάρα μου!!!! Όλα τα ταλέντα τα έχεις τελικά!!!!!:P Θα σου λεγα να μου κεράσεις λίγο αλλά είμαι αλλεργική στη φράουλα:rolleyes: οπότε σε αφήνω να φας το δικό μου κομμάτι!!!!!:D:D


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ καλέ! Τι καλή νοικοκυρούλα είσαι συ βρε λάρα μου!!!! Όλα τα ταλέντα τα έχεις τελικά!!!!!:P Θα σου λεγα να μου κεράσεις λίγο αλλά είμαι αλλεργική στη φράουλα:rolleyes: οπότε σε αφήνω να φας το δικό μου κομμάτι!!!!!:D:D

Κριμα! Την επόμενη φορά θα το φτιάξω με ζελέ κεράσι για να φας κ εσυ!!:wink:


JXFXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κριμα! Την επόμενη φορά θα το φτιάξω με ζελέ κεράσι για να φας κ εσυ!!:wink:

Γιαμ γιαμ γιαμ!!!! Τώρα μάλιστα!!!!!:D:D:D


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites

βρε βρε βρεεεεεεεεεεεεεεεεε...σαν τα χιονιααααααααααααααα......δομνινακι μου,γεννημενη μανουλιτσα,σέυχαριστω παρα πολυ για την απαντηση...σημερα εχω σκοπο να παω στον μαστρ. για εναν υπερηχο πριν τον ερχομο της περιοδου μεσα στην βδομαδα,για να δουν λεει μηπως εχω καμια κυστη...:twisted::evil:ουτε για αστειο δεν θελω να το ακουω..απο την αλλη..αμα εχω καμια κυστουλα απλη (μονο απλη δεχομαι να εχω,οχι ενδομητριωσης...) κ μου πουν σταματαμε...μη σας πω θα το κανω με χαρα!!!ακομα ειμαι καπως επιφυλακτικη...οχι σαν την συμπεθερουλα μου ανυπομονη...επιφυλακτικη κ καπως...παρα πολυ αρνητικη..αλλα με καταλαβατε πλεον,ειμαι γκρινιαρουλα κ απαισιοδοξη γενικα...εσεις με αγαπατε ομως,ετσι????αντε κοριτσια μου..ξεκιναμε...

λαρα μου τι γινεται με σενα?μεγαλωνει το μπεμπε μεσα σου?χιχιχιχιχιχιχ..η μακαπουλα μας ξεχασε με φαινεται..

αχ καλε κοριτσια,ξεχασα να σας πω..μου εδωσε αυτη η γνωστη γνωστης που ειναι νοσηλευτρια στον μαστρ. τις gonal..και μολις χθες ειδα οτι ληγουν τον 8 του 2010!!!!!!!δηλαδη τον αλλο μηνα!!!!!!!!!!!!!!!!!!λετε να μην κανουν ρε κοριτσια?κ 600 ευρωπουλα η μια.....η συμμετοχη μου για τις 3 ειναι 300 ευρω!!!!!!!!!!!!!!!για τετοια ειμαστε τωρα???:?:-?δομνινααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!


fUCCp2.png

svjYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρααααααα!!!!

kriskris μου γλυκό, τι θα σε κάνουμε εσένα, μου λες;;;; Μα τέτοια αρνηση βρε παιδάκι μου γιατί; Ξέρω ότι είναι μια άγνωστη διαδικασία αυτή αλλά προσπάθησε να τη δεις με άλλο μάτι. Τωρα μιλάω εγώ που είμαι έξω από τον χορό.... Και δεν είσαι γκρινιάρα!!! Απλά φοβισμένη για το τι θα γίνει!

Οσο για το μπεμπέ, ουτε μπεμπε βλέπω, ουτε περίοδο βλέπω.... χαχαχαχα! Ουτε στήθος πρησμένο, ουτε πονάκια, το απόλυτο τιποτα σας λέω! Κανονικά μέχρι Τετάρτη πρεπει να αδιαθετήσω (υποθετικά) αλλά μάλλον η κυρία τον έχασε τον δρόμο για τα καλα. Εχω βεβαια πολλά υγρα αλλά αυτα τα είχα και πριν... τι να πω; Το πιστευετε οτι εχουν περάσει 113 μέρες από την τελευταια ενεση; Εφτασα αισίως τους 4 μηνες! Τελικά είμαι τέρας υπομονής!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!


JXFXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ναι,ιουλιο κοριτσαρα μου...περιμενω την ρημαδα μεσα στην βδομαδα κ ξεκιναω...εκτος απροοπτου!!τελικα μεταφερθηκε για αυριο το ραντεβου στον γιατρο..

υγρα ακουω....εγκυμοσυνη μυριζομαι!!!!χαχαχχαχαχαχ..καλα,καλα,ας ερθει πρωτα η ακατανομαστη κ μετα θα μαθουμε κ για την εγκυμοσυνη σου..τεταρτη ειπες?ε μπορει να εχουμε κ μαζι,εκει τεταρτη - πεμπτη περιμενω κι εγω..:confused:


fUCCp2.png

svjYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στα γλυκά κορίτσια!!!:wink::wink::wink: Τι μου κάνετε? Εννοείται ότι δεν σας έχω ξεχάσει, απλά έχω πιαστεί με άλλα αυτό το διάστημα και δεν προλαβαίνω να μπω. Momentaki ξεκίνησες την προσπάθεια χθες? Σου εύχομαι ολόψυχα καλή επιτυχία γλυκιά μου!!! kriskris απ'ότι βλέπω κι από αυτά που λέει η διαβασμένη της παρέας, Δομνίνα, όλα εντάξει, οπότε περιμένεις να αδιαθετήσεις για να ξεκινήσεις. καλή επιτυχία και σε σένα!!! Λάρα μου τι γίνεται? Μακάρι ν'αρχίσουν με σένα τα ευχάριστα! Αλλά και περίοδος να σου έρθει, έχω καλό προαίσθημα για σένα!!! Δομνίνα, lou, babitsia τι μου κάνετε? Εγώ περιμένω να αδιαθετήσω αυτή την εβδομάδα για να επαναλάβω τις ορμονολογικές, για να δούμε.....:confused::confused::confused: Δεν θέλω να γκρινιάζω αλλά είναι δύσκολα τα πράγματα.


8Ca9p3.png?4RvX25wl
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!!!!! Κοιτάξτε την κοιλιά μου....έβαλα την πρώτη μου ένεση! Την βλέπετε ε; χαχαχαχαχαα Πήγα στο κέντρο χθες και μου την έκανε η νοσοκόμα που ήτανε σε βάρδια! Σιγά μην τις κάνω μόνη μου!!!! Δεν υπάρχει περίπτωση!!!!:tongue: Αντε συμπεθερούλα ξεκινάς κι εσύ ε! Μαζί θα πηγαίνουμε! Τώρα γιατί εγώ κάνω το μακρύ αντί το βραχύ πρωτόκολλο ούτε που κατάλαβα...δεν ήταν αρκετές οι αρβεκάπ που κατέβασα; Τώρα βάζω κάτι suprefact ή κάτι τελοσπάντων σε μικρή δόση...αντίστοιχες των αρβεκάπ είναι...Λέτε να πάρεί τη δόση της η σέξυ και να εξαφανιστεί πάλι; Α πα πα! Ούτε να το σκέφτομαι δεν θέλω!!!!Αυτό το μήνα θα την λέω σέξυ...από τον επόμενο μήνα ακατανόμαστη, έτσι για να εξηγιόμαστε!!!!:tongue::tongue::tongue: Καλέ συ λάρα έλεος πια με την ακατανόμαστη....καλέ εγκυούλα θα είσαι...Τώρα να δεις...Κι εκεί να δεις γλέντια και πανηγύρια!!!!:D:D Μακαπούλα μου εμφανίστηκες!!!! Θα περιμένουμε νέα σου από τις νέες εξετάσεις ε;

Α και συμπεθερούλα!΄Αρχισε να το χαίρεσαι βρε! Είναι η πρώτη μας φορά που θα φτάσουμε στη "γονιμοποίηση"! Λίγο το χεις;;;;:D


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites

Λετε κοριτσάκια μου να επηρρεαστεί από τη δική σας και να μου κάνει και μένα την τιμή αυτη την εβδομαδα;

Μακαπουλιτσααααα!!! Αγαπουλα μου, θα δεις που τα πραγματα δε θα είναι τόσο τραγικά. Δυσκολα μεν, δε λέω, αλλά όχι ακατόρθωτα! ΣΟυ στέλνω οοοοολη τη θετική μου ενεργεια και θα δεις που θα βρεθείς τρόπος!

Kriskris, ασε τα "απροοπτου", όλα θα πάρουν τον δρόμο τους τωρα! Αντε μην ερθω εκεί εεεεε;;

Κοριτσια, χωρίς παρεξηγηση κ αν θελετε... εχετε facebook?


JXFXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...