Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Τεχνητή εμμηνόπαυση 2!!!!!


Recommended Posts

hi babiessssssss!!!ή θεες...πως να σας λεω πια,ολο αλλαζετε ονοματα...KRISKRIS IS BACK!!!!!!

απο που να αρχισω...μμμ...καταρχην περαστικα στο babitsiaki..ολο κ κατι βγαινει στην φορα,ε?κουραστικο αυτο,δεν το μπορω αλλο..αφου εισαι καλα κ δεν πονεσες,αυτο εχει σημασια..

συμπεθερουλα μου αγαπουλα μου!!!αρχισες τις διακοπουλες σου ε?τυχερουλα....κι απο οσο καταλαβα ξεκινησες το μακρυ πρωτοκολλο,ετσι?εμενα ολοι μου συνεστησαν το βραχυ..αρα περιμενω την δευτερη μερα της περιοδου,δηλαδη αρχες ιουλη..οσο πλησιαζει ο καιρος...τοσο ...τρελλαινομαι στην ιδεα...η διαδικασια της εξωσωματικης δεν λεει να μου κατσει..δεν λεει,δεν λεει!!!!

δομνινακι μου...ασε,κι εγω σημερα θα παρω τα αποτελεσματα ορμονων κ κατατμισης του αντρουλη..δηλαδη αυτος θα παει να τα παρει...κ να σου πω,κι εγω αγχωνομαι ππααααααααααααααααααααααααρα πολυ για τα δικα του...μα πααααααααααρα πολυ...λεω αν βγει κ η κατατμιση χαλια,να τα τιναξω ολα στον αερα..να μην κανω τιποτα,να περασει το καλοκαιρι κ βλεπουμε...βλεπεις,οπως εγραψα κ πιο πανω στην συμπεθερα,οσο πλησιαζει ο καιρος,τοσο απομακρυνομαι εγω...κανονικα πρεπει να ξεκινας την διαδικασια με χαρα κ αισιοδοξια..ολοι ετσι μου λενε...εγω ομως...αλλου ειμαι...παντως ειλικρινα,αν δεν ειναι η κατατμιση καλη,δεν ξερω αν θα συνεχισω..τουλαχιστον οχι μεσα στο καλοκαιρι..ε ναι ρε παιδια..αλλοι για μπανια κ αλλοι να τρυπιουνται?????:confused:

λαρα μου,μακαπουλα μου...ποσο χαιρομαι που σας διαβασα κ παλι..αντε,μην ξαναχαθουμε..λαρα ακομα η ακατανόμαστη?ρε συ...ρε μπας????

εγω τελικα κατεληξα στον μαστρομηνα..η κοπελα η γνωστη γνωστης που δουλευει εκει,μου εδωσε ηδη τις gonal..τις εχω στο ψυγειο μου............................................................................................κατα τα αλλα τιποτα...εν αναμονη των σημερινων αποτελεσματων.....:|:neutral:

Καλημέραααααααααααα!!!!

Αντε βρε και μας έλειψες!!!! Καλό μου, δε νομίζω ότι πρέπει σώνει και καλά να νιώθεις χαρούμενη...η καθεμία μας έχει άλλο τρόπο αντίληψης των πραγμάτων και φυσικά και διαφορετικά συναισθήματα. Είναι λογικό να αγχώνεσαι αλλά αφού μπήκες τώρα στο χορό, τι να κάνεις;; Θα χορέψεις! Εγω ακόμα τίποτα, αλλά μου είχε πει κ ο γιατρός την προηγούμενη Τρίτη ότι την επόμενη/μεθεπόνενη θα έκανα ωορρηξία οπότε να περιμένω περίοδο σε 2 βδομάδες. Αλλη μια εβδομάδα έμεινε, θα περασει. Εδω περίμενα σχεδόν 4 μήνες, στην βδομάδα θα κολλήσω;;; Ασε που πλέον δεν το σκέφτομαι καν! Κατάφερα να το βγάλω από το μυαλό μου! :cool: Οποτε θέλει να έρθει ας έρθει! Ε τώρα, αν περάσει και η παραπάνω βδομάδα κ δεν έχω αδιαθετήσει θα πάω πάλι μια βόλτα από τον γιατρό μήπως κ δεν έχει σπάσει το ωοθηλάκιο ή μήπως πετύχαμε κανα τζόκερ!

Αγαπουλάκι μου, εύχομαι να έχεις πολύυυυυυ καλα αποτελέσματα και καλή αρχή!!!!:-D:-D:-D


JXFXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μμμμμμμ...φιλεναδιτσα εφοσον ηξερες την ωορηξια...ελπιζω να επραξες ορθως!!!!!!!!!!!!!!!!γιατι οχι,δεν καταλαβα?αρα περιμενουμε,κ αναμενουμε κ ευχομαστε ολα να πανε καλα!!!


fUCCp2.png

svjYp2.png

Link to comment
Share on other sites

μμμμμμμ...φιλεναδιτσα εφοσον ηξερες την ωορηξια...ελπιζω να επραξες ορθως!!!!!!!!!!!!!!!!γιατι οχι,δεν καταλαβα?αρα περιμενουμε,κ αναμενουμε κ ευχομαστε ολα να πανε καλα!!!

Επραξα και με το παραπάνω!!!!! Σιγα που θα το αφηνα! Αλλωστε, ηταν κ συμβουλή γιατρου...:wink:


JXFXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααα στις υπόλοιπες θεεεεεεές της παρέαααας!!!!!!!!!! Πόσο χαίρομαι που είστε όλες εδώ!!!:P:p Τι μου κάνετε?

babitsiaki περαστικά σου γλυκιά μου! Τελικά ήταν πολύ απλό. Μόνο χρήματα πολλά ξέρουν να μας ζητάνε οι γιατροί!

momentaki καλό ξεκίνημα στην προσπάθειά σου! Να κοιτάξεις να είσαι ήρεμη και γεμάτη θετική ενέργεια αυτό το διάστημα και να μην κουράζεσαι

lara μου τι γίνεται? Μακάρι το μπεμπέ να είναι στον δρόμο!

kriskris καλώς ήρθες! Διακοπούλες? Πώς τα πέρασες? Καλά αποτελέσματα σήμερα!

Έλενα καλώς ήρθες στην παρέα μας! Εσύ σε τι φάση βρίσκεσαι?

Δομνίνα, lou σας φιλώ!


8Ca9p3.png?4RvX25wl
Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααα στις υπόλοιπες θεεεεεεές της παρέαααας!!!!!!!!!! Πόσο χαίρομαι που είστε όλες εδώ!!!:P:p Τι μου κάνετε?

babitsiaki περαστικά σου γλυκιά μου! Τελικά ήταν πολύ απλό. Μόνο χρήματα πολλά ξέρουν να μας ζητάνε οι γιατροί!

momentaki καλό ξεκίνημα στην προσπάθειά σου! Να κοιτάξεις να είσαι ήρεμη και γεμάτη θετική ενέργεια αυτό το διάστημα και να μην κουράζεσαι

lara μου τι γίνεται? Μακάρι το μπεμπέ να είναι στον δρόμο!

kriskris καλώς ήρθες! Διακοπούλες? Πώς τα πέρασες? Καλά αποτελέσματα σήμερα!

Έλενα καλώς ήρθες στην παρέα μας! Εσύ σε τι φάση βρίσκεσαι?

Δομνίνα, lou σας φιλώ!

Makapoulitsaaaaa!!! Τι κάνεις ψυχούλα μου;;; Τι έγινε με εκείνες τις εξετάσεις που λέγαμε; Τις εκανες;


JXFXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Χαιρετώ τις ομορφες!!! Εγω οπως καταλάβατε ειμαι νυχτοπουλι. Ας όψεται που δουλευει βραδυ ο συζυγος....

babitsiaki, είδες; τιποτα δεν ήταν! Αντε και ευχομαι αυτο να ειναι το τελευταιο! Την επομενη φορά που θα πας στον γιατρό να είναι για να σου ανακοινωσει τα ευχαριστα!

elena, από υπομονη αλλο τιποτα!!! Απλα μου τη δινει που ξεκινάς για ένα πράγμα και καταλήγεις να φτιάχνεις δέκα! Παρατηρημένο ομως αυτο ετσι;;; Εσυ σε τι φάση βρίσκεσαι; Σορι, δε θυμάμαι αν διάβασα κάτι.. εχω κ αυτο το αλτσχαιμερ που με βασανιζει. (τα κοριτσια ξερουν!)

momentaki μου, εννοειται οτι δεν ανεβαινει κανενας στον Ολυμπο! Εμεις τους κάνουμε τη χάρη καμια φορά και κατεβαίνουμε! Τι να κάνουμε μωρε, ας είμαστε και λίγο καταδεκτικές.. χαχαχαχα!!!

Φιλακια πολλα κοριτσάρες μου!!!!

Ναι, ειναι πολυ εκνευριστικο να θελεις να μπεις σε μια σειρα και ολο κατι να σου τυχαινει. Αλλα δεν πειραζει θα προσπαθεις να εισαι αισιοδοξη και θα δεις πως ολα θα πηγαινουν καλυτερα!

Εγω Lara μου απο το 2000 παιδευομαι με ενδομητριωση, εχω κοψει την περιοδο μου 2 φορες, μια για 6 μηνες και μια για 3, μετα απο λαπαροσκοπησεις οπου τελικα αφαιρεθηκε η μια σαλλπιγγα και διαπιστωθηκε πως και η αλλη ειναι μη βατη. Ειμαι σε διαδικασια εξωσωματικης, το Σεπτεμβριο, καλως εχοντων των πραγματων, ξεκιναμε για την 3η μας προσπαθεια. Αυτα τα ολιγα...δε σε κουρασα;:tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ελενακι μου, κοριτσακι μου... τι να πω; Λυπαμαι πολύ που εχεις ταλαιπωρηθει τοσο πολύ :-( Ατιμο πραγμα η ενδομητριωση....

Σου ευχομαι μεσα από την καρδια μου η 3 σας προσπάθεια να είναι κ η τυχερή!!! Αλλωστε το λεει κ ο λαός μας: Μια του κλεφτη, δυο του κλεφτη, τρεις κ τον τσακώσαμε!!!!


JXFXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι κοριτάκια μου ήταν απλό τελικα ευτυχώς και ευχομαι να ειναι το τελευταιο πραγμα που κανω για θεραπευτικουσ λογους,

lara τι καλά να εχεισ ενα μπεμπουλίνι αντε να περνουμε σειρα!!!! εμένα δεν μ΄αφηνει ο γιατρος να προσπαθήσω τουλάχιστον μέχρι την επόμενη περιόδο καλά τώρα ετυχε και αυτο αλλα δεν ειχα και ωορηξία εγω ,γιατι μου ηρθε οργανική περίοδος δηλαδη ήθελε ο οργανισμος μου να αποβαλει το αιμα και οχι απο αχρηστα ωαρια(μα πως τα λεω!!!) τεσπα και αυτο περίοδος ειναι.


lJiup3.png

M1otp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναι, ειναι πολυ εκνευριστικο να θελεις να μπεις σε μια σειρα και ολο κατι να σου τυχαινει. Αλλα δεν πειραζει θα προσπαθεις να εισαι αισιοδοξη και θα δεις πως ολα θα πηγαινουν καλυτερα!

Εγω Lara μου απο το 2000 παιδευομαι με ενδομητριωση, εχω κοψει την περιοδο μου 2 φορες, μια για 6 μηνες και μια για 3, μετα απο λαπαροσκοπησεις οπου τελικα αφαιρεθηκε η μια σαλλπιγγα και διαπιστωθηκε πως και η αλλη ειναι μη βατη. Ειμαι σε διαδικασια εξωσωματικης, το Σεπτεμβριο, καλως εχοντων των πραγματων, ξεκιναμε για την 3η μας προσπαθεια. Αυτα τα ολιγα...δε σε κουρασα;:tongue:

ευχαριστω για τισ ευχές elenaki και ευχομαι που γρηγορα να παρει τέλος η ταλαιπωρία σου και να κρατας στην αγκαλια σου το μωρακι σου!!


lJiup3.png

M1otp3.png

Link to comment
Share on other sites

κρις μόλις μάθεις να μπεις να μας πεις!! ευχομαι να ειναι υπεροχα τα νεα σου!!! και σε ολες τις θεες που περιμενουν αποτελεσματα να ειναι τελεια μα τι στο καλο θεες ειμαστε!!! εμεις δεν το οριζουμε το αποτελεσμα??? ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΛΟΙΠΟΝ (τα λεω σε σας να τα ακουω εγω που ειμαι συνεχια δεν μπορω και δεν μπορω!!)


lJiup3.png

M1otp3.png

Link to comment
Share on other sites

Hello girls!

Τι μου κάνετε; πως είμαστε σήμερα; όμορφα νέα διαβάζω και πολύ χαίρομαι..

Μομεντάκι αύριο είναι η μεγάλη μέρα για σένα... έτσι, να ξεκινάμε σιγά σιγά για να δούμε θετικό αποτέλεσμα πολύ σύντομα..

Babitsaki μου γλυκό είσαι σίγουρη ότι ο συγκεκριμένος τύπος κονδυλωμάτων δεν κολλάει; σε ρωτάω διότι τα κονδυλώματα ανήκουν στα αφροδίσια νοσήματα και μεταδίδονται πανεύκολα... λογικά το τεστ παπ θα σου πει σε ποιον τύπο ανήκουν.. πρόσεχε λιγουλάκι κοριτσάκι μου...

Kriskris μου λογικό είναι να αισθάνεσαι αποστασιοποιημένη από την όλη προσπάθεια που πας να ξεκινήσεις... είναι άμυνα του οργανισμού σου.. θωρακίζεται από μόνος του ούτως ώστε σε πιθανή αποτυχία (φτου έξω από μας) να το αντιμετωπίσει καταλλήλως.. Ναι, η κατάτμηση παίζει πολύ σημαντικό ρόλο αλλά δεν θα πέσουμε να πεθάνουμε κιόλας κοριτσάκι.. ούτως ή άλλως υπάρχει και η λύση της μικρογονιμοποίησης... Περιμένουμε αποτελέσματα, μη μας ξεχάσεις..

Σε όλα τα άλλα κοριτσάκια μαζί και στο κάθε ένα ξεχωριστά πολλά φιλάκια!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

οντως μονο λεφτα ξερουν να ζητανε! αρε! το παιδι μου γιατρο θα το κάνω, τωρα που θα τους βαλουν ολους μεσα θα εχει ζητηση το επαγγελμα..

γεια σας γλυκες φιλεναδιτσες μου φιλια σε ολες:tongue:


lJiup3.png

M1otp3.png

Link to comment
Share on other sites

Είναι απίστευτο!!!! Γέμισε ο Ολυμπος τελικά και είμαστε απαρτίααααααα!!!!!:D

Συμπεθερούλα μου μας έλειψες! Πόσο χαίρομαι που είσαί πια πίσω μαζί μας!!!!:D Κι εγώ το ίδιο μουδιασμένη είμαι με σένα...απλά παράλληλα έχω και μια ανυπομονησία να γίνει η διαδικασία και να πάνε όόόόόόλα καλά!!!! Ούτε θετική σκέψη κάνω ούτε αρνητική. Τώρα αν αυτό είναι άμυνα Δομνινάκι μου δεν ξέρω. Αχ ρε συ κριςκρις μου ξεκινάς κι εσύ...Εγώ την πρώτη μου ένεση θα την κανω Κυριακή...Δεν ξέρω γιατί θα κάνω μακρύ πρωτόκολλο ειδικά αφού προηγήθηκε καταστολή για κάποιους μήνες...Με ανησυχεί λίγο αυτό αλλά ακολουθώ ό,τι λέει ο γιατρός κι ελπίζω να μας βγάλει σε καλό. Δεν θέλω να το ψάχνω ιδιαίτερα γιατί αν πω να αμφιβάλλω εγώ για κάτι τότε...άστα να πάνε! Καπνός γίνομαι και δεν επανέρχομαι!!!!:tongue:

Εξοχότατο μου Ελενάκι τι να πω...Μεγάλη ταλαιπωρία κι εσύ βρε...δυο φορές διακοπές περιόδου; Τι στο καλό; Εγώ μια τρίμηνη έκανα και θα σκότωνα πλάσμα! Όπως και να χει τώρα πια είσαι έτοιμη να κάνεις τη νέα σου προσπάθεια και τον Σεπτέμβη εδώ θα γυροφέρνω να πανηγυρίζουμε!!!!:P

Μακαπούλα μου είχαμε κανένα νεότερο καλή μου; Θα έκανες κάτι νέες εξετάσεις δεν είναι;

Λάρα έτσι!!!! Η τον τζόκερ θα πάρεις τον άλλο μήνα ή την κακομαθημένη! Είδωμεν είδωμεν! Αμάν και αν είναι ο τζόκερ θα καεί...ο Όλυμπος!!!!:D

Μικρολού, babitsia και Δομνινάκι γεια σας κι εσάς κοπελιές!!!!!:D


Είμαστε ήδη 2 χρονών!

Σε ευχαριστώ Θεούλη μου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...