Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 10 λεπτά , Angot είπε:

      κορίτσια 30+1 σήμερα και φτιάχνω τη τσάντα του μαιευτηρίου μου, ανάμεικτα συναισθήματα ! χάρα, άγχος,ανυπομονησία ,αβεβαιότητα για το τι θα προκύψει ,συγκίνηση , κλάμα (πραγματικά λες και εχω ανοίξει βρύση είναι)  , αναδρομή στο τι εχω περάσει , όνειρα, φοβος, περηφάνεια , και πολλά αλλά που ούτε καν ξεχωρίζω τι είναι  …. δε περίμενα ποτέ μια βαλιτσουλα mom’s bag να μου  δημιουργήσει τόσα πολλά συναισθήματα ! για το μόνο που ειμαι σίγουρη είναι ότι εχω κάνει ότι καλύτερο μπορώ για να έρθει αυτό το μωράκι στον κόσμο ! στο βρεφακι μ  θα πάρω μόνο μια αλλαξιά στην περιπτωση εστω 1% να το πάρω μαζί μ φεύγοντας  και μια εικονίτσα από την παναγια της τσαμπίκα! με κάποιες κοπέλες ξεκινήσαμε παρέα , κάποιες είστε πιο καινούριες!! καλή επιτυχία να ευχηθώ σε όλες μας, ευχαριστώ που με ακούγατε να σας πρήζω ( θα το κάνω μέχρι να γεννήσω βέβαια , ελπιζω για βδομαδες ακόμα 😉) γερά μωράκια να φέρουμε στον κόσμο και ας ταλαιπωρούμαστε!  να μου πείτε καλή τύχη από τώρα 🥰

      Με συγκίνησες τρελοκόριτσο. Τι απίστευτα συναισθήματα...Καλή τύχη Angot μας, όλα θα πάνε καλά. Θα ευχηθώ να παραμείνεις στο σπιτάκι σου κι άλλες εβδομάδες και μετά να γυρίσεις σπίτι σου με το αφράτο καρβελάκι σας. Τα πήγες πολύ καλά κορίτσι μου 🥲

      πρίν από 21 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα κορίτσια, δυστυχώς 54 η δεύτερη χοριακη...Δεν είμαι καθόλου καλά,όμως πρέπει να σταθώ στα πόδια μου και να συνεχίσω την προσπάθεια.Ενα ακόμα έχουμε στην κατάψυξη και ελπίζω να πιάσει .Θα κάνω μια μεγάλη αγκαλιά την κόρη μου και θα συνεχίσω!

      Καλή επιτυχία σε όλες ❤️ 

      Λυπάμαι τόσο πολύ. Πάρε όσο χρόνο χρειάζεσαι για να επεξεργαστείς τη θλίψη σου. Σου στέλνω αγκαλιά ❤

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Ιουλίου 2016


Fine

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια και χρόνια πολλα! Βλέπω τα νέα σας καιρό και είπα να μπω και γω στην παρέα σας!Έχω ΠΗΤ 6/7, έχουμε κάνει την αυχενική και δόξα το Θεό όλα καλα πάνε!Επόμενο ραντεβού έχουμε στις 20/1!

trap εισαι η πρώτη που έκανε αυχενική απ' ότι είδα!Συγχαρητήρια για το αποτέλεσμα και με το καλό και οι υπόλοιπες!

Καλές γιορτές και με το καλό να χουμε τα νινάκια μας του χρόνου!! :-D:grin::-D

Καλώς σε βρήκαμε! Μαζι πάμε ημερολοημερολογιακα. Πρωτο παιδακι; Απο που εισαι;


cUJUp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 368
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χρονια πολλά!!!Μπράβο trap! 'Ολα να πάνε καλά για όλες μας εύχομαι!Σου εδωσε πιθανότητες φύλου;

Maribell Καλησπέρα! Ισως κορίτσι χωρις σιγουριά. ..Ολα καλα να έρθουν και για εσας κορίτσια! Απο αναγουλες πως είστε; Εμενα καλά κρατουν δυστυχώς


cUJUp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια!! Ειχα καιρο να μπω αλλα σας διαβασα ολες!! Εγω που λετε πηγα για την αυχενικη κ μ ειπε η γιατρος οτι ειναι πολυ μικρο το μωρο και βαλαμε το ραντεβου μια βδομαδα μετα. Σημερα την εκανα ηταν καλη αν κ η προηγουμενη μου ειχε τεραστια αποκληση με αυτη. Ρωτησα αν βλεπουμε κανενα πουλακι κ μου ειπε οτι μαλλον ειδε ενα. Ελπιζω να μου τα αλλαξουν στον επομενο υπερηχο :P αλλα και παλι μακαρι να ειναι γερο προπαντων!!


ZHdmp2.png

OBNYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλώς σε βρήκαμε! Μαζι πάμε ημερολοημερολογιακα. Πρωτο παιδακι; Απο που εισαι;

Αα τελεια!! Ναι το πρωτο μας παιδακι ειναι!Απο Κορινθο ειμαι εγω αλλα θα γεννησω Αθηνα με το καλο..Οσο για τις αναγουλες που ανεφερες ευτυχως μου υποχωρησαν οταν μπηκα στον 3ο ευτυχως αν και δεν μπορω να πω οτι με ταλαιπωρησαν πολυ..

Συγχαρητηρια Χρυσα για τα ευχαριστα!Αχ και μεις κοριτσακι θελουμε μακαρι να μας ερθει!!! Απο κοιλιτσα πώς πατε;Εχετε αρχισει να την καταλαβαινετε καθολου;


7sZTp2.png
Link to comment
Share on other sites

Kalhmera koritsakia mou Xronia Polla kalh xronia na xoume me ugeia gia olo ton kosmo !!!!! emeis kaname kai thn auxenikh ola teleia htan eutuxws alla den eidame akomh ti einai isws thn allh fora eipe o giatros . Diavazw ta nea sas alla douleuw akomh k den exw k polu eleuthero xrono. Ekana kai keraloifh exthes gia na vazw se ola auta ta shmeia pou tha tentwsoun toso polu einai polu kalh .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλη χρονια κοριτσια μου με υγεια κ ευτυχια το νεο μας ετος!

Δημητρα για πες για την κεραλοιφη γτ εγω βαζω κρεμες που μ περισσεψαν απο την προηγουμενη φορα ειναι σιγουρα πιο καλες απο αποψη χημικων ουσιων.

Χριστινα μου με το καλο το νινι σας! Μακαρι να ειναι κοριτσακι που θελετε αν κ εγω φοβαμαι πως εχω παλι αγορι...... αυτη η τσουτσου ΑΥΤΗ Η ΤΣΟΥΤΣΟΥ!!


ZHdmp2.png

OBNYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Gia thn keraloifh epsaksa sto internet k eixe para polles parallages alla egw ekana thn klassikh . Agorasa keri melissas ta 50 gr. 3,50 ? . Xreizomaste k elaiolado kalo. H analogia htan mia koutalia ths soupas keri liwmmeno se mpen mari k pente koutalies elaiolado egw thn ekana diplh dhladh duo koutalies keri k deka ladi . H krema afou omogenopoihthei prepei zesth n thn riksoume se ena aposteirwmeno vazaki k n thn afhsoume na kruwsei . Einai sklhrh k oso triveis ta daxtula sou epanw malakwnei . Egw exw ena ksulaki k vgazw arketh k pasalivomai kanonika m arese para polu . Einai gia skasmena xeilh gia kapsimata ragades dermatikes pathiseis ta panta k fusika apolutws katharh xwris xhmikes ousies . Mporeite n prosthesete elaia g aroma h vitaminh e gia paratash tou xronou zwhs ths . Alliws diathrhtai re drosero meros gia treis mhnes . Psakste k sto internet g diaforetikes parallages vgainei tzampa n thn kanoume mones mas k to kostos ths n thn agoraseis etoimh einai panakrivo se sxesh me to kostos paraskeuhs ths. Epishs mporeite n thn kanete pio reusth auksomoiwnontas tis analogies kanei epishs k gia ta pwpoudakia twn mwrwn ean den valete prostheta

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλες κορίτσια με τις καλύτερες ευχές μου! Χρύσα κοντοζυγώνει η ώρα που θα μάθουμε τι είναι.Όπως και να χει πάνω απ όλα γερά να ναι!

Πολύ καλό αυτό με την κεραλοιφή Δήμηττρα!Προς το παρόν χρησιμοποιώ βαζελίνη, αλλά όταν μου τελειώσει σίγουρα θα τη δοκιμάσω! Το κερί μέλισσας από πού το πήρες;


7sZTp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ti kanete koritsakia mou ? Egw phga shmera ston giatro giati apo thn pempth eniwtha kati ponakia san travhgma k ustera h perioxh eixe ena ekswgkoma k htan sklhrh dipla ap tn afalo k me eksetase kaname k uperhxo ola kala aplws mou edwse magnhsio gia mia evdomada k den tha paw douleia eipe n ksekourastw an k einai ola fusiologika ta ponakia

Link to comment
Share on other sites

Δημητρα μου περαστικα τα πονακια σου. Χαλαρωσε παρε δυναμεις κ θα ειναι ολα καλα πιστευω!! Κ εγω οταν εκανα την αυχενικη η γιατρος μ ειπε "πωωωω συσπασαραααα".... προπαρασκευαστικες φανταζομαι!! Μαλλον κ εσυ τιποτα τετοιο επαθες. Υπεροχη η κεραλοιφη σου πιστευα οτι θα ειναι πολυ δυσκολη!!


ZHdmp2.png

OBNYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα σας! Εγω έχω ΠΗΤ 11/7. Χθες καναμε την αυχενικη μας διαφανεια σε εξειδικευμενο ιατρικο κεντρο, ευτυχως ολα πηγαν πολυ καλα και μου εφυγε και ενα αγχος. Και ειδαμε αναμεσα στα ποδαρακια και κατι να προεξεχει αρκετα. Η εμβρυολογος μας ειπε οτι ειναι 90% αγορακι.

Είναι το δευτερο παιδακι μου. Το πρωτο μας είναι κοριτσάκι.. Για να δουμε αν οντως θα είναι αγορακι το δευτερο. Με το καλο σε ολες εύχομαι.. και καλα αποτελεσματα σε οσες ειναι να κανουν την αυχενικη τους αυτες τις μερες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...