Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Παπανικοπουλος Χριστοδουλος


Recommended Posts


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Απλα ρωτα τι γινεται με το κατεψυγμενο ...αν μπορει να μεταφερθει χωρις να επηρεαστει η ποιοτητα του.

Κ μενα μου ειχε περασει απο το μυαλο να αλλαξω γιατρο κ θα ηταν πιο ευκολο τωρα που δεν εχω κατεψυγμενα αλλα ακομα δεν εχω χασει την εμπιστοσυνη μου....νιωθω οτι δεν με εχει αφησει στην μοιρα μου. Το ψαχνει! Δεν ξερω αν θα μου βγει σε καλο.:|


POzcp3.pngal9Sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν με άφησε στην τύχη μου και φάνηκε από το θετικό..ωστόσο υπάρχεις οβψυχολογικος παράγοντας..άλλες μπορούν εγώ οχι..μου είναι αδύνατον στον ίδιο χώρο να ξαναπώ..ψυχολογικό είναι..δεν αφήνεις εύκολα γιατρό που σουωεδψσε θετικό...όχι δεν επηρεάζεται το κατεψυγμενα μια χαρά μεταφερετε

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Πολυ καλος άνθρωπος,ηρεμος,προσεκτικός και εμενα τουλεχιστον μου εμπνεει μεγαλη εμπιστοσύνη...ηταν ο τριτος γιατρος που αλλαξα και η 4η προσπαθεια εξωσωματικης και καταφεραμε να αποκτησουμε το κοριτσακι μας!!αν θες στειλε μου μην.για λεπτομέρειες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 3 εβδομάδες μετά...

Κ γω στην 4η προσπάθεια πηγα εκει και με την πρωτη αποκτησαμε το κοριτσακι μας!εχουμε 2 κατεψυγμενα των 8 κυττάρων.εγω σκεφτομουν να τα βαλουμε ενα ενα αλλα ο γιατρός λεει καλυτερα κ τα 2...του εχω μεγαλη εμπιστοσύνη γενικα κ με εχει προσέξει πολυ.....αν ομως δεν πετυχει....δεν μπορώ να ξανακανω εξωσωματική...ειναι η τελευταία προσπάθεια....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 χρόνια μετά...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...